Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
skaidrs...značit var ņemt!!!
25.marts 2008, 09:45 | links
 
Pats neemu nekad tādus izmantojis jūrā , bet esmu redzējis , nu rāmā jūrā ar tādu var ļoti tālu aizmest , pat virs 100m ......
25.marts 2008, 09:44 | links
 
Roli...klausies ko tu domaa par karp MAČ kaatiem,kaa tas buutu ja tos izmantotu copei juuraa!?
25.marts 2008, 09:35 | links
 
Rauda, rudusis ir diezgan labi un tradicionāli ,par universālu varētu nosaukt reņgi .... var likt daudzu zivju gabaliņus vimbu , sapalu , mailīti utt. šogad pamēgināju uz stintšu gabaliņiem , nu baigi labi ! Tarpus šad tad liek uz butēm , bet tas gan vairāk cerībā , ka kādu citu zivi noķers !Nu par reālu bušu copi varēs runāt ap Aprīļa vidu , principā kad iestāsies silts laiks , vislabāk jau Maijā siltās naktīts līdz Jāņiem ....
Jā , nu aiz Liepājas uz Ventiņu pusi , no krasta struji sākas dziļums , tāpēc arī zivis tur pienāk ...
Nu ir jau dažādi tie makšķerkāti jūrai man ir gan teleskopiskie gan divdaļīgie spiningi ... Par teleskopiskiem , ja labs kāts tad jau ari labi maksā , man viens pa 15 ls jau paspēja salūzt gada laikā 4 reizes ! Čomam arī puse teleskopenes aizlidoja jūrā .... Ir arī spiningi ar testu 100- 200 gr , ļoti izturīgi , ar 170 gr svinu ar visu spēku var mest bez problēmām !
25.marts 2008, 08:29 | links
 
Paldies, Rolis. Ko vēl liek uz āķa? Naktstārpu? Dzirdēju, ka leiši liekot raudas gabaliņu. Cik saprotu, tad tagad butes laikam nārsto, tāpēc tik švaki ķeras, bet uz aprīļa sākumu jau vajadzētu sākties.

No krasta vispār nesaprotu, kā var jūrā pamakšķerēt, kā tik tāli var iemest? :) Un vēl, cik maksā daudz maz normāls gruntenes kāts, galvenais izturīgs, jo pagaidām izlīdzos ar 6m makšķerkātu, bet 2-3 posmus nemaz nelaižu ārā (nosienu).
25.marts 2008, 08:10 | links
 
Varētu daudz un plaši stāstīt , kad vispār ir vērts iet jūrā uz copi .....un bieži garnele jau nav tā labākā ēsma butēm ....
25.marts 2008, 00:46 | links
 
1) svins atkarībā no viļņiem un makšķeres testa līdz 130 gr .
2) par garnelēm , galvenais galvu noraut , vai lobīt to astīti vai nē paša ziņā ... liek no astes resnākā gala nedaudz no sāniem izverot cauri visai astīei , āķa asmenim jābūt brīvam
3) Ar pieciršanu vispār nevajag steigties , ārā nespļaus .... vienigi ja redzama mencas cope tad gan kārtīgi piecērt ilgi negaidot !
4) Uz Z- moli man nepatīk un reti kad eju
25.marts 2008, 00:40 | links
 
nu vienmeer laipni!!!
25.marts 2008, 00:19 | links
 
paldies, jurchix
25.marts 2008, 00:15 | links
 
krevetes es izlupinu,spraužu pa visu āķi...citreiz pat divas,ar pieciršanu....es vienkaarši straujaak pievelku un viss,jo bute jau kad rausta kaatu tad ir jau ierijusi kaartiigi...reti kad nav!svins...juuras 70-100gr atkariibaa kaadsir kaata tests! par molu neteikšu jo liepaajaa neesmu copeejis..tikai ventspilii.
25.marts 2008, 00:10 | links
 
tas tev rolukam jaaprasa tas par liepāju specs!!!!!
25.marts 2008, 00:10 | links
 
Lūdzu, ja kāds zin, tad padalieties pieredzē. Par copi Liepājā uz Z-mola.

1) Cik smagu svinu vajadzētu izmantot?
2) Kā uz āķa liek krevetes? Vai atstāj spicīti ārā vai nē? Vai liek tā, lai pilnībā nosegtu āķi vai tikai uz paša āķa gala? Izloba, lai tīri gaļa paliek, vai tās zvīņas arī atstāj klāt?
3) Tā kā nekad ar grunteni nebiju makšķerējis, nav ne jausmas, kā ir ar pieciršanu... nu, ja redzu, ka to kātu sāk raustīt, tad kā būtu jāpiecērt, vienk. jātin iekšā aukla vai arī rāviens jāizdara vai vispār ir jāpiecērt?

Jau iepriekš, paldies, par padomiem.
25.marts 2008, 00:02 | links
 
nu re baigi veertiigs!!!ceelmetaals!!!
25.marts 2008, 00:01 | links
 
man ar bij alumiinija spinis laukos kautkaadi urlas kopā ar alumīnija kastroļiem aizstiepa!!!!
24.marts 2008, 23:59 | links
 
jaa taas vecaas veertiibas!!!!atcereejos...man tak ar bija tas alumiinija kaats ar zaļu plastmasas rokturi.....pazaudeeju upee!!!! uz velci izraava no laivas!!!!!!!!!ar apaļo spoli...pietruuka pieredzes kaa kaats jaaliek lai neizrauj!!!!!
24.marts 2008, 23:55 | links
 
Nu a kāpēc nē , re kur pat sludinājumos meklēja minētās gruntenes par normālu piķi ! Makšķerēm vismaz 25 gadi .......
24.marts 2008, 23:51 | links
 
kadreiz jau veči izmantoja un baigi slaveeja tos alumiinija spinus.....kaut kaads 1,5m garums ja nemaldos!zinu ka viens DAUGAVIETIS veel tagad uz samiem ar taadu iet!!!!
24.marts 2008, 23:44 | links
 
nee nelietoju
24.marts 2008, 23:42 | links
 
Nē bija tādas 3m , divi štuki , korķa rokturis , baigais deficīts bija .....
24.marts 2008, 23:41 | links
 
vai taas ko ar roku tin uz taadiem plastmasas riņķiem!?
24.marts 2008, 23:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager