Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ja nebūtu bijis Kronis 19, tad balto apkaklīšu solidarizēšanas nolūkā kādiem pseido labvēļiem būtu jāizdomā Kronis 20, lai apturētu trīs lietas, kas izskatās, ka tumbočkā pagaidām paliks gulēt uz ilgu laiku ; 1) sagatavotais un Saeimas komisijām nodotais likumprojekts par OIK daļēju likvidēšanu; 2) ASV biznesmeņa Pētera Ragauša bīdītais Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa projekts ar Latvenergo obligātā iepirkuma garantijām; 3) solījums publiskot Parex bankas pārdošanas dokumentus. Visas trīs lietas saistītas ar ārkārtīgi lielu piķi un "bumbu". Viss ir noticis kā vienmēr, pēc laba scenārija, piemērotā laikā. Visi grib būt pie pīrāga dalīšanas....
18.marts 2020, 01:09 | links
 
Nav ko tur brīnīties,es tak esmu dzīvs piemērs....Visi to zin...:D
18.marts 2020, 00:04 | links
 
Karlis_K [17.03.20]: Domaataajs [34m]: bet tad jau tie, kas vienmēr pālī nemirtu vispār.pasaulē vismaz 5 reizes vairāk mirst no sirds - asinsvadu slimībām, nekā no alkohola izraisītām sekām. nu negrib tur augšā tos alkoholiķus:)

svens76, 17.marts 2020, 23:07

Sirds ar šmigu cieši saistīta, dokam jau nu to būtu jazina ;) Mans vecais oficiāli aizgāja ar sirdi, ilgstoša plosta laikā.
protams, ka doks to zin:) bet ir redzēti pietiekami daudz alkāni, kad jābrīnās kā šiem orgāni tur:)
17.marts 2020, 23:13 | links
 
Karlis_K [17.03.20]: Domaataajs [34m]: bet tad jau tie, kas vienmēr pālī nemirtu vispār.pasaulē vismaz 5 reizes vairāk mirst no sirds - asinsvadu slimībām, nekā no alkohola izraisītām sekām. nu negrib tur augšā tos alkoholiķus:)

svens76, 17.marts 2020, 23:07

Sirds ar šmigu cieši saistīta, dokam jau nu to būtu jazina ;) Mans vecais oficiāli aizgāja ar sirdi, ilgstoša plosta laikā.
Ģenētika ir nenoliedzama. Nu tad laiks atvadīties.
17.marts 2020, 23:12 | links
 
Domaataajs [34m]: bet tad jau tie, kas vienmēr pālī nemirtu vispār.pasaulē vismaz 5 reizes vairāk mirst no sirds - asinsvadu slimībām, nekā no alkohola izraisītām sekām. nu negrib tur augšā tos alkoholiķus:)

svens76, 17.marts 2020, 23:07


Sirds ar šmigu cieši saistīta, dokam jau nu to būtu jazina ;) Mans vecais oficiāli aizgāja ar sirdi, ilgstoša plosta laikā.
17.marts 2020, 23:10 | links
 
Domaataajs [17.03.20]: bet tad jau tie, kas vienmēr pālī nemirtu vispār.
pasaulē vismaz 5 reizes vairāk mirst no sirds - asinsvadu slimībām, nekā no alkohola izraisītām sekām. nu negrib tur augšā tos alkoholiķus:)
17.marts 2020, 23:07 | links
 
bet tad jau tie, kas vienmēr pālī nemirtu vispār.
17.marts 2020, 22:35 | links
 
Domātāj,atkal ne uz to pusi domā:) Šnabī vienmēr ir sava jēga,neviens vēžslimnieks vēl nav pālī pa skuju taku aizgājis...Nu nemīl tie bacīļi to spirtjiku..:D
17.marts 2020, 20:24 | links
 
Jāprasa Borisam kādu psihotropo un antibakteriālo līdzekļu kokteili Donalds ir ieteicis lietot. Redz, ne vienu, ne otru neķer vīruss...:).
17.marts 2020, 19:43 | links
 
Jāiepērk vairumā šmakovka!:)
17.marts 2020, 19:33 | links
 
Šnabī jābūt vismaz 70 % spirta, citādi nav jēgas.
https://veselam.la.lv/solis-lidz-epidemijai-musu-tukstosiem-iebrauceju
17.marts 2020, 19:22 | links
 
Bļin ,kāpēc nekur šnabis un ķiplokmaizes netiek pieminētas? Es jau nedēļu dēļ tā tik turos...:D
17.marts 2020, 19:18 | links
 
Vienīgās zāles ir paša indivīda imūnās sistēmas spēks un "ventilātors", vēl droši vien "superlīdzēklis" paracetamols, Nīderlandē zālīte, citur ibogas koka lapas. :).
17.marts 2020, 19:15 | links
 
Katrā ziņā normāls cilvēks tādu nācijas "norūdīšanas" programmu nevarētu iedomāties.

Pravietis, 17.marts 2020, 18:58


Play the game for more than you can afford to lose... only then will you learn the game.

Winston Churchill
17.marts 2020, 19:14 | links
 
Kur ārstējās corona vīrusa slimnieki?
17.marts 2020, 18:59 | links
 
Pagaidām vēl jautājums atklāts - būs, vai nebūs imunitāte, kā arī vakcīnas ieviešanas laiks, masveidīgums un efektivitāte. Pēdējās ziņas runā, ka "kronis 19" mutējas un saslimst arvien jaunāki cilvēki. Šodien ziņa, ka saslimis jaundzimušai. Katrā ziņā normāls cilvēks tādu nācijas "norūdīšanas" programmu nevarētu iedomāties. Bet piemēri rāda, ka Boriss nav ne pirmais, ne pēdējais "svešais".:). Bet visfascinējošākais kā vienmēr ir angļu miers....Vai angļi ir gatavi ekonomēt pat uz vakcīnas (aizsardzības pasākumu) rēķina, lai varētu apmaksāt ES par brīvību.
17.marts 2020, 18:58 | links
 
 
Izskatās, ka ES nebūs no kā piedzīt naudu par izstāšanos. :).

Pravietis, 17.marts 2020, 11:27


da nē, kā reizi tiem būs ko maksāt, ja pēc ciniski-pragmatiskā scenārija. Ekonomisko aktivitāti nenograujot, lieku naudu medicīnā utt. negrūžot. Nu, pēc trakākā scenārija, nomirs 5% , tobiš ~ 3 miljoniem UK. Pie tam vairumā tie, kas nevis piķi ģenerē, bet patērē. Uz masu apbedījumiem arī ietaupīs :) Briesmīgi, bet nu nekas vēsturiski neparasts Britānijas Impērijā, da i jebkurā citā impērijā. Kā krievi saka "babi novix narožajut"...
17.marts 2020, 17:39 | links
 
Briti savus bērnus norūda, tie pa ziemu staigā vasaras drēbēs tērpti.
17.marts 2020, 17:25 | links
 
Anglija izaicina kroņa vīrusu - kurš kuru pieveiks. "Brīnums" Džonsons uzskata, ka nekas nav jādara. Valsts iedzīvotājiem visiem ir jāizslimo un jāiegūst imunitāte. Ģeniāli. Izskatās, ka ES nebūs no kā piedzīt naudu par izstāšanos. :).

Pravietis, 17.marts 2020, 11:27

Dzonsons ļoti labi saprot, ka angļi daudz neslimos, taču tiem tajās kolonijās, bez medaprūpes un čupās dzīvojot, šis pasākums tik viegli garām nepaskries. Man domāt tā.
17.marts 2020, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager