Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Anglija izaicina kroņa vīrusu - kurš kuru pieveiks. "Brīnums" Džonsons uzskata, ka nekas nav jādara. Valsts iedzīvotājiem visiem ir jāizslimo un jāiegūst imunitāte. Ģeniāli. Izskatās, ka ES nebūs no kā piedzīt naudu par izstāšanos. :).
17.marts 2020, 11:27 | links
 
 
Epidēmijas premjērs ir tepat Liepājā. Kārtīgs rīcības vecis :).
https://www.youtube.com/watch?v=J8cjAH0x3gw
16.marts 2020, 22:15 | links
 
Artx [16.03.20]: Sveiki biedri, atvainošos tā cilvēka vietā par to, ka tiek bojāts gaiss šeit ar it kā, mana profila klonu. Tuvākajās stundās savedīsim šo kārtībā un bloķēsim. Apskatīsimies, cik profilu sēž no šī IP adreses, un bloķēsim arī pārējos.

Paldies.

Ne asakas.
Atvainojos biedri, bet solītās tuvākās stundas ievilkās! Esmu nedaudz tukšpļūtis!
16.marts 2020, 21:21 | links
 
 
klte [16.03.20]: Šonedēļ vairāki tūkstoši atgriezīsies Latvijā. Ja kādam ir draugi, paziņas, radi utt. to starpā, uzstājīgi aiciniet uzreiz pasēdēt mājās tās 2 nedēļas.
Tiem, kas nesaprot, priekš kam es šo visu rakstu, neskatoties uz to, ka par to visur runā gandriz katru stundu, un pat oficiali paziņojumi ir noradijum, tad paskaidrošu.
Šo rakstīju, lai jūs nedomātu, ka Artx, Klte un artx2 ir viena un tā pati persona. Neskatoties uz to, ka forumā parādos vienlaicīgi!
Paldies.
Ne asakas.
16.marts 2020, 19:00 | links
 
Nu i labi,pietiek tam progresam līdzi skriet,gribas tā mierīgāk padzīvot...
16.marts 2020, 18:43 | links
 
Kam tas demogrāfiskais uzplaukums ir vajadzīgs
Malgomajfisk, 16.marts 2020, 18:33


nez,tantuki runā,ka lauki tukši izmiruši,skolas slēgtas,tusiņi nekādi,normālas disenes vairs tikai bauskā:)
16.marts 2020, 18:38 | links
 
Kam tas demogrāfiskais uzplaukums ir vajadzīgs,tā jau līdz tam zelta miljardam problemātiski noplaukt .
Vienīgi ja nu beigās sarkanais gailis taij pirtij jāpielaiž...
16.marts 2020, 18:33 | links
 
Jāsagrupē visus pa sieviešu un vīriešu pirtīm,jāieslēdz tajās un 2 nedēļas lai perās mazgājas ķiplokvannās...

Malgomajfisk, 16.marts 2020, 18:17

nesaprotu,kapēc kaut kas būtu jāgrupē:)saliek visus vienā pirti:)un dod iekšķīgai lietošanai"dezinficējušo "šķidrumu lielos apjomos:)iedomājies,kas par demogrāfisko uzplaukumu sekotu pēc tam...
16.marts 2020, 18:25 | links
 
Jāsagrupē visus pa sieviešu un vīriešu pirtīm,jāieslēdz tajās un 2 nedēļas lai perās mazgājas ķiplokvannās...
16.marts 2020, 18:17 | links
 
Šonedēļ vairāki tūkstoši atgriezīsies Latvijā. Ja kādam ir draugi, paziņas, radi utt. to starpā, uzstājīgi aiciniet uzreiz pasēdēt mājās tās 2 nedēļas.
16.marts 2020, 17:12 | links
 
Nu gluži kã músu bãlelini!
Nu nevar sédét mãjãs, nevar! Garãm braucot nočoléju... Vazajas pa bodem un vél ar berniem! Ar ko tas beigsies? Aizklopes ari bodes ciet!)))

willijs, 16.marts 2020, 12:50
Tas sīkums, ir kadri, kas par katru cenu gribēja tikt uz atpūsties uz Ēģipti. No šejienes bija jau aizklapēts, nu tad aizjoza uz Lietuvu lai no turienes tiktu uz to atpūtu. Vai tika, to gan nezinu.
Vēl kadrs ar visu ģimeni esot aizjozis uz Itāliju, kad tur jau viss aizklapēts.
Par biļetēm tak samaksāts.
Lūk kur atbildība par sevi un citiem, kolēģi.
Uzmanamies!

Domaataajs, 16.marts 2020, 14:56

Man te tādi 50-gadīgie copmaņi arī ir zināmi, kuri sēdēja kalna virsotnē līdz pēdējam brīdim, kamēr pacēlājiem atslēdza elektrību. Atgriezušies jūtas laimīgi.....
16.marts 2020, 15:50 | links
 
Šitāds pa draugiem klaiņo.
19-tais vismaz pagaidam nav nāvējošākais
https://www.draugiem.lv/user/3722586/gallery/?pid=461543697
16.marts 2020, 15:01 | links
 
Nu gluži kã músu bãlelini!
Nu nevar sédét mãjãs, nevar! Garãm braucot nočoléju... Vazajas pa bodem un vél ar berniem! Ar ko tas beigsies? Aizklopes ari bodes ciet!)))

willijs, 16.marts 2020, 12:50

Tas sīkums, ir kadri, kas par katru cenu gribēja tikt uz atpūsties uz Ēģipti. No šejienes bija jau aizklapēts, nu tad aizjoza uz Lietuvu lai no turienes tiktu uz to atpūtu. Vai tika, to gan nezinu.
Vēl kadrs ar visu ģimeni esot aizjozis uz Itāliju, kad tur jau viss aizklapēts.
Par biļetēm tak samaksāts.
Lūk kur atbildība par sevi un citiem, kolēģi.
Uzmanamies!
16.marts 2020, 14:56 | links
 
Sveiki vēlreiz!
Atvainošos par to, ka uzrunāju jūs "biedri". Mans sencis bija čekists, tā pēc man tāda neapzināta uzrunas forma!
Vēl arī paskaidrošu, ka līdz ar šī mana klona bloķēšanu, cerams tiks bloķēti arī visi pārējie kloni, kas darbojas no manis (Arttūra - Artx). Kā piemēram klons Klte, ko es radīju lai apdisrtu lietotāju profila bildes kā arī ņirgātos par copmaņiem forumā!
Es atvainojos, bet tāds dunduks es esmu! Kādreiz solīju laboties, bet saprotu, ka nespēju!
Paldies!
Ne asakas.
16.marts 2020, 14:44 | links
 
Vārds "muttējot" nav jāuztver pārāk tieši...:DD
16.marts 2020, 14:19 | links
 
Urmaas,i nesapriecājies,līdzko tu sāksi aizmirst par šo,tā jauns būs klāt.Runā tak ,ka šamie baigi muttējot,;) spriedzīte tak ir jāuztur...
16.marts 2020, 14:17 | links
 
Sveiki biedri, atvainošos tā cilvēka vietā par to, ka tiek bojāts gaiss šeit ar it kā, mana profila klonu. Tuvākajās stundās savedīsim šo kārtībā un bloķēsim. Apskatīsimies, cik profilu sēž no šī IP adreses, un bloķēsim arī pārējos.

Paldies.

Ne asakas.
16.marts 2020, 13:33 | links
 
Nekreņķējieties. Ķīnietis sakārtos rebes un par šo vīrusu jau varēs aizmirst kā par nebijušu.
16.marts 2020, 13:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager