Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
kad es pa tv redzu to zviedru meiteni,man raudat gribas.nez ko vecaki tadu bija salietojusies,ka tik nesmuku uztaisija.man vinas zel.bet vel vairak zel ta puikas,kam vina bus jadraz.

Bjorgvins, 15.marts 2020, 20:17



Lasot šo tavu rakstīto, man ar raudāt gribas. Nez ko tavi vecāki bija salietojušies, ka tādu uztaisīja, un tavas sievietes man ar ir patiesi žēl!!
Kā ko tik pretīgu var uzrakstīt par cilvēku, vēl jo vairāk meiteni!
16.marts 2020, 13:24 | links
 
Nu gluži kã músu bãlelini!
Nu nevar sédét mãjãs, nevar! Garãm braucot nočoléju... Vazajas pa bodem un vél ar berniem! Ar ko tas beigsies? Aizklopes ari bodes ciet!)))
16.marts 2020, 12:50 | links
 
viņi jau pasauli uztver savādāk.
16.marts 2020, 11:06 | links
 
kad es pa tv redzu to zviedru meiteni,man raudat gribas.nez ko vecaki tadu bija salietojusies,ka tik nesmuku uztaisija.man vinas zel.bet vel vairak zel ta puikas,kam vina bus jadraz.

Bjorgvins, 15.marts 2020, 20:17

Cik vecākiem jāmīl savs bērns, ļai ļautu pasaulei to apsmiet.

MV-F, 16.marts 2020, 08:55

Es arī šajā gadījumā domāju tieši tāpat kā Tu, bet mēs abi apzināti nepiekrītam tam apstāklim, ka ES demokrātija paredz šādus bērnus maksimāli integrēt sabiedrībā. Jau šobrīd bērnudārzos starp normāliem bērniem tiek ievietoti bērni ar daudz smagākām psihiskām(psiholoģiskām) diagnozēm. Toksiskos augļa ūdeņos peldinātie un "ģenētiski bojātie", t,sk. sociopātu bērni. Viena daļa šo bērnu pat fiziski iespaido pārējos bērnus, un visiem jāpiecieš, proti, jāpiedalās " defektīvo "audzināšanā", lai pēc tam kāda daļa no viņiem varētu vismaz sevi apkopt, uzturēt. Zviedru meitenes agresija izpaužas uz āru, kā mēs redzam, kā spēja suģestēt apkārtējos. Nelietība, mūsuprāt, ir tajā apstāklī, ka izmanīgi "cilvēciņi" to izmanto autismu savu merkantīlo vajadzību apmierināšanai. Bet varbūt arī nē, jo cita paaudze, domāšana un politika. Meitenes vecāki varētu būt pat ir priecīgi tajā apstāklī, ka bērns nav novārtē un, iespējams, iekārtots "lielajā dzīvē".

Pravietis, 16.marts 2020, 10:39

Ar autismu sirgstošie par savu diagnozi neraud, ja raud, tad pavisam citu iemeslu dēļ....
16.marts 2020, 10:55 | links
 
Ņemot vērā to, ka bērnam ir attiecīga diagnoze, laimīgs viņš nevarētu nākotnē būt. Jo par viņu vispār kādā brīdī aizmirstu, tā teikt pazīmējās , nu un, cilvēkiem elektrību vajag, siltumu vajag, nu tad, lūdzu, dodiet lētu alternatīvu oglēm un naftai.
Tas, ka bērns var pamest skolu un streikot un to reklamēt globālā mērogā, rada jautājumus par Zviedrijas izglītības sistēmas kompetenci vispār.
Un ja par ekoloģiskajām aktivitātēm Grētai piešķirtu Nobeli, tad tas patiesībā būtu Nobelis par skolas bastošanu.
Tas ir mans subjektīvs viedoklis ar mazliet politisku pieskaņu, kungi un dāmas.
16.marts 2020, 10:46 | links
 
kad es pa tv redzu to zviedru meiteni,man raudat gribas.nez ko vecaki tadu bija salietojusies,ka tik nesmuku uztaisija.man vinas zel.bet vel vairak zel ta puikas,kam vina bus jadraz.

Bjorgvins, 15.marts 2020, 20:17

Cik vecākiem jāmīl savs bērns, ļai ļautu pasaulei to apsmiet.

MV-F, 16.marts 2020, 08:55


Es arī šajā gadījumā domāju tieši tāpat kā Tu, bet mēs abi apzināti nepiekrītam tam apstāklim, ka ES demokrātija paredz šādus bērnus maksimāli integrēt sabiedrībā. Jau šobrīd bērnudārzos starp normāliem bērniem tiek ievietoti bērni ar daudz smagākām psihiskām(psiholoģiskām) diagnozēm. Toksiskos augļa ūdeņos peldinātie un "ģenētiski bojātie", t,sk. sociopātu bērni. Viena daļa šo bērnu pat fiziski iespaido pārējos bērnus, un visiem jāpiecieš, proti, jāpiedalās " defektīvo "audzināšanā", lai pēc tam kāda daļa no viņiem varētu vismaz sevi apkopt, uzturēt. Zviedru meitenes agresija izpaužas uz āru, kā mēs redzam, kā spēja suģestēt apkārtējos. Nelietība, mūsuprāt, ir tajā apstāklī, ka izmanīgi "cilvēciņi" to izmanto autismu savu merkantīlo vajadzību apmierināšanai. Bet varbūt arī nē, jo cita paaudze, domāšana un politika. Meitenes vecāki varētu būt pat ir priecīgi tajā apstāklī, ka bērns nav novārtē un, iespējams, iekārtots "lielajā dzīvē".
16.marts 2020, 10:39 | links
 
kad es pa tv redzu to zviedru meiteni,man raudat gribas.nez ko vecaki tadu bija salietojusies,ka tik nesmuku uztaisija.man vinas zel.bet vel vairak zel ta puikas,kam vina bus jadraz.

Bjorgvins, 15.marts 2020, 20:17


Cik vecākiem jāmīl savs bērns, ļai ļautu pasaulei to apsmiet.
16.marts 2020, 08:55 | links
 
satraukumam jau nebutu pamata.bet labak butu,ja butu smukaka un ne tik nikna.
16.marts 2020, 07:23 | links
 
kad es pa tv redzu to zviedru meiteni,man raudat gribas.nez ko vecaki tadu bija salietojusies,ka tik nesmuku uztaisija.man vinas zel.bet vel vairak zel ta puikas,kam vina bus jadraz.

Bjorgvins, 15.marts 2020, 20:17

Vai tad mums par to uztraukties?
https://kokteilis.la.lv/princim-harijam-ludz-palidzibu-izprecinat-gretu-tunbergu
15.marts 2020, 22:27 | links
 
dzelziss [15.03.20]: Kaķis pienāk pie bļodiņas un nicīgi nosaka:
– Fū… Griķi!
Nākamajā dienā:
– Fū… Vakardienas griķi…
Trešajā dienā:
– Oooo! Griķīši!
:))))) labs
15.marts 2020, 20:54 | links
 
kad es pa tv redzu to zviedru meiteni,man raudat gribas.nez ko vecaki tadu bija salietojusies,ka tik nesmuku uztaisija.man vinas zel.bet vel vairak zel ta puikas,kam vina bus jadraz.
15.marts 2020, 20:17 | links
 
Kaķis pienāk pie bļodiņas un nicīgi nosaka:
– Fū… Griķi!
Nākamajā dienā:
– Fū… Vakardienas griķi…
Trešajā dienā:
– Oooo! Griķīši!
15.marts 2020, 19:44 | links
 
[quote=609508]Vai kāds varētu ieteikt kur ir lielākas izredzes noķert Zandartus.Skatījos maps kartē un atradu Jahtu Serviss Andrejosta Sia tas ir Eksporta iela 1A un pie Spirits& Wine vai arī Andrejostas ielā 1?
Un varbūt kāds varētu ieteikt kādā tehnikā labāk spiningot un cik lieli mānekļi strādā un kādi svari jāizmanto?
Uzklikšķini "Zandartu cope" un izleks ārā 111 lapas ar viedokļiem par mānekļiem.
http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/111/
15.marts 2020, 19:00 | links
 
Vai kāds varētu ieteikt kur ir lielākas izredzes noķert Zandartus.Skatījos maps kartē un atradu Jahtu Serviss Andrejosta Sia tas ir Eksporta iela 1A un pie Spirits& Wine vai arī Andrejostas ielā 1?
Un varbūt kāds varētu ieteikt kādā tehnikā labāk spiningot un cik lieli mānekļi strādā un kādi svari jāizmanto?
15.marts 2020, 18:23 | links
 
Jāizliek tādi lielāki mušpapīri,pēčāk tik jāsavāc...(maciņus no kabatām)...
15.marts 2020, 16:21 | links
 
Vīrusam vajagot sievu, tad tā nelaidīs viņu vazāties apkārt.

Domaataajs, 15.marts 2020, 15:49


Gan jau Ķīnieši piestrādās, uzlabos, būs otrs vilnis rudenī.
Tad gan kritīs kā mušas.
15.marts 2020, 16:16 | links
 
Vīrusam vajagot sievu, tad tā nelaidīs viņu vazāties apkārt.
15.marts 2020, 15:49 | links
 
Labrit viedie!
Man gan interesé kur palikusi jaukã Zviedru meitene? Kapéc vina neproteste pret to ka nabaga vírusam tiek atnemtas iespéjas izklaidéties?)))

willijs, 15.marts 2020, 08:00

"Viruses' Lives Matter!" ))))))))
15.marts 2020, 14:35 | links
 
Kopš dzimšanas bríža)))
15.marts 2020, 12:07 | links
 
willijs [15.03.20]: Labrit viedie!
Man gan interesé kur palikusi jaukã Zviedru meitene? Kapéc vina neproteste pret to ka nabaga vírusam tiek atnemtas iespéjas izklaidéties?)))

Viņai radošā krīze. :))
15.marts 2020, 12:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager