Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
willijs [15.03.20]: Labrit viedie!
Man gan interesé kur palikusi jaukã Zviedru meitene? Kapéc vina neproteste pret to ka nabaga vírusam tiek atnemtas iespéjas izklaidéties?)))

Viņai radošā krīze. :))
15.marts 2020, 12:05 | links
 
To vél zalie nav izdomãjuši)))
Es ieteiktu protestét pret C vitamínu, šnabi un kiplokiem!)))
15.marts 2020, 11:57 | links
 
Labrit viedie!
Man gan interesé kur palikusi jaukã Zviedru meitene? Kapéc vina neproteste pret to ka nabaga vírusam tiek atnemtas iespéjas izklaidéties?)))

willijs, 15.marts 2020, 08:00


Viņa jau teica ka tagad jāprotestē onlainā, bet nepateica pret ko.
15.marts 2020, 11:50 | links
 
Labrit viedie!
Man gan interesé kur palikusi jaukã Zviedru meitene? Kapéc vina neproteste pret to ka nabaga vírusam tiek atnemtas iespéjas izklaidéties?)))
15.marts 2020, 08:00 | links
 
Neesmu to vīrusu vēries sīkāk, slinkums arī mirstību ierastajiem ikkgadējiem vērties, bet šķiet tie ir bik augstāku mirstību padara divkājim... Kroņa nummurs!:)

skutans, 14.marts 2020, 22:45


draugos viens bija publicējis mirstību, tad šis tā pa vidam bija. Vismaz pagaidām.
Norovīruss skaitījās bīstamāks.
15.marts 2020, 07:40 | links
 
Te var sekot līdzi aktuālajiem datiem (varbūt kādam interesē): https://www.worldometers.info/coronavirus/
15.marts 2020, 06:35 | links
 
Kronis visam, jeb dežavu
14.marts 2020, 22:50 | links
 
Skutān,nemaz neatslābsti,drīz arī tavā būdiņā to vīrusiņu iemānīsim...)
14.marts 2020, 22:49 | links
 
Neesmu to vīrusu vēries sīkāk, slinkums arī mirstību ierastajiem ikkgadējiem vērties, bet šķiet tie ir bik augstāku mirstību padara divkājim... Kroņa nummurs!:)
14.marts 2020, 22:45 | links
 
Pa pāris nedēļām sievas aizies citus vīrus barot. Šitie lai ēd ko noķēruši.
14.marts 2020, 22:28 | links
 
Tā humoram.
Mums te kompānijā ģeniāls plāns tapa:
Ja noķers slaveno ķīniešu izstrādājumu, tā pašsaprotami uz darbu nevar iet, bet uz mājām ar tak nevar... ģimene, sīkie... Ko nu?
Risinājums ģeniāls: pāris nedēļu karantīna ūdenstilpnes krastā, teltis, makšķeres utt
Norobežot tuvāko apkārtni ar lentām un primāros iztikas līdzekļus sievas lai atstāj atrunātā vietā ik pa pāris dienām. Kā Jums plāns? :D

Pichus, 14.marts 2020, 22:06


Domā, apjozt Salacā perimetru ar policijas signāllentām un uz lentam uzkarināt uzrakstu "Netuvoties, esmu "Kroņa vīrusa Covid-19 " karantīnā. Nekas nesanāks, atbrauks inspektori kopā ar policiju, dabūsi ne tikai protokolu, bet vari pasēdēt arī "Kroņa" maizē par huligānismu, protams, ja izradīsies, ka esi vesels, bet, ja esi vīrusa nēsātājs, tad var dabūt sroku par izplatīšanu. :),:).
14.marts 2020, 22:21 | links
 
Pichus [14.03.20]: Tā humoram.
Mums te kompānijā ģeniāls plāns tapa:
Ja noķers slaveno ķīniešu izstrādājumu, tā pašsaprotami uz darbu nevar iet, bet uz mājām ar tak nevar... ģimene, sīkie... Ko nu?
Risinājums ģeniāls: pāris nedēļu karantīna ūdenstilpnes krastā, teltis, makšķeres utt
Norobežot tuvāko apkārtni ar lentām un primāros iztikas līdzekļus sievas lai atstāj atrunātā vietā ik pa pāris dienām. Kā Jums plāns? :D
Teltī ,martā!????
Ideja, kā beigt dzīvi bez carona vīrusa. :))))
14.marts 2020, 22:21 | links
 
Tā humoram.
Mums te kompānijā ģeniāls plāns tapa:
Ja noķers slaveno ķīniešu izstrādājumu, tā pašsaprotami uz darbu nevar iet, bet uz mājām ar tak nevar... ģimene, sīkie... Ko nu?
Risinājums ģeniāls: pāris nedēļu karantīna ūdenstilpnes krastā, teltis, makšķeres utt
Norobežot tuvāko apkārtni ar lentām un primāros iztikas līdzekļus sievas lai atstāj atrunātā vietā ik pa pāris dienām. Kā Jums plāns? :D
14.marts 2020, 22:06 | links
 
Izskatās "Kroņa vīruss19" var skart arī smadzenes.....:),:).
https://dotherd.com/pirmo-reizi-latvija/?gclid=EAIaIQobChMI_Zmh9f6Z6AIVFNOaCh15dwE1EAEYASAAEgKe_vD_BwE

Pravietis, 14.marts 2020, 14:53


Kā krievi saka - Bez loha i žizņ ploha.
14.marts 2020, 19:05 | links
 
Ta jau cena augšã!)))
Ar piečuku slaucit bús letãk)))
14.marts 2020, 18:47 | links
 
malamuts [14.03.20]: Zorge07 [24m]: malamuts [16m]: Zorge07 [16:47]: malamuts [15:44]: Pravietis [15:39]: Izskatās "Kroņa vīruss19" var skart arī smadzenes.....:),:).
https://dotherd.com/pirmo-reizi-latvija/?gclid=EAIaIQobChMI_Zmh9f6Z6AIVFNOaCh15dwE1EAEYASAAEgKe_vD_BwE

Pravietis, 14.marts 2020, 14:53
Pandēmijas laikā, kad kritīsies "reņģēdāju" ienākumi tādas publikācijas akurāti priekš vientiesīšiem ir tieši laikā.....:).Tik skaties, ka Tevi neapsēdina blakus Endziņam par šādu ziņu izplatīšanu!:)Viņš tik dalās,, kājas aug citur,,. :)
Jo pēc tavas loģikas, ja tev iesmērējuši viltotu banknoti, tevi var iesēdināt par to viltošanu. Klaunu parāde turpinās. :DDDD
Draudzējieties ar galvu.Ja man kāds iesmērēs viltotu banknoti, protams man problēmu nebūs. Bet, ja es to viltoto banknoti centīšos iesmērēt tālāk kādam citam, tad gan problēmas man var rasties!
Atšķirību sataustīji?A tu uzreiz atpazīsti viltojumu ko tev iesmērē? Reālāk, kad to tev paziņos veikalā, kad norēķināsies. Lūk tā jau ir problēma.Dabīgi, ka neatpazīšu. Protams, ja tas nebūs izprintēts uz toletes papīra!:)
Pie esošās situācijas, tas ir iespējams:DDD
14.marts 2020, 18:44 | links
 
Pakalslaukãmais dríz bús dargaks par naudu)))
14.marts 2020, 18:38 | links
 
Zorge07 [14.03.20]: malamuts [16m]: Zorge07 [16:47]: malamuts [15:44]: Pravietis [15:39]: Izskatās "Kroņa vīruss19" var skart arī smadzenes.....:),:).
https://dotherd.com/pirmo-reizi-latvija/?gclid=EAIaIQobChMI_Zmh9f6Z6AIVFNOaCh15dwE1EAEYASAAEgKe_vD_BwE

Pravietis, 14.marts 2020, 14:53
Pandēmijas laikā, kad kritīsies "reņģēdāju" ienākumi tādas publikācijas akurāti priekš vientiesīšiem ir tieši laikā.....:).Tik skaties, ka Tevi neapsēdina blakus Endziņam par šādu ziņu izplatīšanu!:)Viņš tik dalās,, kājas aug citur,,. :)
Jo pēc tavas loģikas, ja tev iesmērējuši viltotu banknoti, tevi var iesēdināt par to viltošanu. Klaunu parāde turpinās. :DDDD
Draudzējieties ar galvu.Ja man kāds iesmērēs viltotu banknoti, protams man problēmu nebūs. Bet, ja es to viltoto banknoti centīšos iesmērēt tālāk kādam citam, tad gan problēmas man var rasties!
Atšķirību sataustīji?A tu uzreiz atpazīsti viltojumu ko tev iesmērē? Reālāk, kad to tev paziņos veikalā, kad norēķināsies. Lūk tā jau ir problēma.
Dabīgi, ka neatpazīšu. Protams, ja tas nebūs izprintēts uz toletes papīra!:)
14.marts 2020, 18:27 | links
 
malamuts [14.03.20]: Zorge07 [16:47]: malamuts [15:44]: Pravietis [15:39]: Izskatās "Kroņa vīruss19" var skart arī smadzenes.....:),:).
https://dotherd.com/pirmo-reizi-latvija/?gclid=EAIaIQobChMI_Zmh9f6Z6AIVFNOaCh15dwE1EAEYASAAEgKe_vD_BwE

Pravietis, 14.marts 2020, 14:53
Pandēmijas laikā, kad kritīsies "reņģēdāju" ienākumi tādas publikācijas akurāti priekš vientiesīšiem ir tieši laikā.....:).Tik skaties, ka Tevi neapsēdina blakus Endziņam par šādu ziņu izplatīšanu!:)Viņš tik dalās,, kājas aug citur,,. :)
Jo pēc tavas loģikas, ja tev iesmērējuši viltotu banknoti, tevi var iesēdināt par to viltošanu. Klaunu parāde turpinās. :DDDD
Draudzējieties ar galvu.Ja man kāds iesmērēs viltotu banknoti, protams man problēmu nebūs. Bet, ja es to viltoto banknoti centīšos iesmērēt tālāk kādam citam, tad gan problēmas man var rasties!
Atšķirību sataustīji?
A tu uzreiz atpazīsti viltojumu ko tev iesmērē? Reālāk, kad to tev paziņos veikalā, kad norēķināsies. Lūk tā jau ir problēma.
14.marts 2020, 18:19 | links
 
Zorge07 [14.03.20]: malamuts [15:44]: Pravietis [15:39]: Izskatās "Kroņa vīruss19" var skart arī smadzenes.....:),:).
https://dotherd.com/pirmo-reizi-latvija/?gclid=EAIaIQobChMI_Zmh9f6Z6AIVFNOaCh15dwE1EAEYASAAEgKe_vD_BwE

Pravietis, 14.marts 2020, 14:53
Pandēmijas laikā, kad kritīsies "reņģēdāju" ienākumi tādas publikācijas akurāti priekš vientiesīšiem ir tieši laikā.....:).Tik skaties, ka Tevi neapsēdina blakus Endziņam par šādu ziņu izplatīšanu!:)Viņš tik dalās,, kājas aug citur,,. :)
Jo pēc tavas loģikas, ja tev iesmērējuši viltotu banknoti, tevi var iesēdināt par to viltošanu. Klaunu parāde turpinās. :DDDD
Draudzējieties ar galvu.
Ja man kāds iesmērēs viltotu banknoti, protams man problēmu nebūs. Bet, ja es to viltoto banknoti centīšos iesmērēt tālāk kādam citam, tad gan problēmas man var rasties!
Atšķirību sataustīji?
14.marts 2020, 18:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager