Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Es motili glabāju poda skalojamā kastē.Ielieku motili sieviešu kaprona zeķē un turās divus mēnešus.Cik vajag,tik paņem un atpakaļ.

ratins21, 27.februāris 2020, 16:36


Laukos tā glabāt nav problēma.Tā darījām agrāk.
Ir man 2 gab. tādas kastītes spec.
Rīgā,kur hlorētie ūdeņi diez ko nesaglabāsi...
27.februāris 2020, 16:38 | links
 
Es motili glabāju poda skalojamā kastē.Ielieku motili sieviešu kaprona zeķē un turās divus mēnešus.Cik vajag,tik paņem un atpakaļ.
27.februāris 2020, 16:36 | links
 
Motili ilgi uzglabāt nav iespējams, nelīdz ne izdobtais kartupelis, ne citas figņas. Ir speciālas uzglabājamās plastmasas kastītes. Ar sietiņu iekšā. Jātur ledusskapī un regulāri jāmaina ūdens. Es visu laiku piemirstu un vismaz 70 procentes no motiļiem aizlaižu postā.
Beigtos gan var pievienot piebaramajai barībai, labs atraktants.

andreiko, 25.februāris 2020, 22:40


Ir man tāda kastīte, pēc padsmit gadem izdevās tai vietu ledusskapī izkarot :) Motiļi jāskalo, lai atdalītu beigtos/ūdens jāmaina katru dienu. Tad var saglabāt viņus visu ziemu. Beigtos atdodu akvārija zivīm. Ņemties ar beigtajiem, saldēt, lai fīderbarībai pēc tam pieliktu - nu i nafig... Ja pēc copes kādi grami aizdomīgu tārpeļu paliek, tos gan var saldēt.
27.februāris 2020, 09:08 | links
 
andreiko [25.02.20]: Sīko motili jau lieto tikai sportisti un mačos. Un ziemas mačos pārsvarā. Un tas tiek specīali pasūtīts tikai priekš mačiem. Iebarojamais motilis, kuru uz āķa vismaz NG nespētu uzdabūt. (jau iepriekš atvainojos, ja tā ir noticis).
Iebarojamais motilis ir kas cits ;) Mūsu motilis vienkārši uz pusi mazāks un mīkstāks kā Krievzemes . Man paziņa braukā no Daugavpils uz Ludzas ezeru skalot motili .
26.februāris 2020, 22:32 | links
 
Sīko motili jau lieto tikai sportisti un mačos. Un ziemas mačos pārsvarā. Un tas tiek specīali pasūtīts tikai priekš mačiem. Iebarojamais motilis, kuru uz āķa vismaz NG nespētu uzdabūt. (jau iepriekš atvainojos, ja tā ir noticis).
25.februāris 2020, 23:32 | links
 
Hvz. Par pašreizējām ieguves vietām apjautāšos, Tikai jāsagaida brekšu laiks. pašreiz pie manis baltā zive klusē (nu ir taču ziema!), savukārt skriet pakaļ raibajam ar negribas. Vējš tāds, ka bura auklā uzreiz, un, pat ziemas apģērbā esot, prāts griežas pēc kaut kā maigāka.
25.februāris 2020, 23:02 | links
 
andreiko [25.02.20]: Motili ilgi uzglabāt nav iespējams, nelīdz ne izdobtais kartupelis, ne citas figņas. Ir speciālas uzglabājamās plastmasas kastītes. Ar sietiņu iekšā. Jātur ledusskapī un regulāri jāmaina ūdens. Es visu laiku piemirstu un vismaz 70 procentes no motiļiem aizlaižu postā.
Beigtos gan var pievienot piebaramajai barībai, labs atraktants.
LV praktiski viss motilis ienāk no Krievijas ;) Jo tur ledus sezona ir garāka un motiļa izmērs cits .
25.februāris 2020, 22:45 | links
 
Motili ilgi uzglabāt nav iespējams, nelīdz ne izdobtais kartupelis, ne citas figņas. Ir speciālas uzglabājamās plastmasas kastītes. Ar sietiņu iekšā. Jātur ledusskapī un regulāri jāmaina ūdens. Es visu laiku piemirstu un vismaz 70 procentes no motiļiem aizlaižu postā.
Beigtos gan var pievienot piebaramajai barībai, labs atraktants.
25.februāris 2020, 22:40 | links
 
Motili pārsvarā vedot no latgaļu puses, tikai tur esot īstie skalotāji (vecas runas).
Rīgā visu gadu tikai divās vietās - pie Agra un Krišjāņa.
25.februāris 2020, 22:35 | links
 
badapiicka [25.02.20]: skaidrīte, acīmredzot, ledus to vārīgo tārpu saplēš un pļurkts. Labs ir, paldies par apskaidrošanu, netērēšu naudu māžoņiem))
Pieļauju domu , ka pasūtīt motili ir iespējams arī Daugavpilī . Protams , ne 10g , bet uzreiz 100 , kā visur ...
25.februāris 2020, 22:30 | links
 
skaidrīte, acīmredzot, ledus to vārīgo tārpu saplēš un pļurkts. Labs ir, paldies par apskaidrošanu, netērēšu naudu māžoņiem))
25.februāris 2020, 21:59 | links
 
Atkausētie motiļi dzīvi, bet vasarā ātri sabojāsies.
25.februāris 2020, 21:58 | links
 
Ir gadījies, kad motilis, kas ziemā paņemts uz copi ir sasalis. Atkausējot tas ir putrā un izmantojams tik kā atraktors.
25.februāris 2020, 21:41 | links
 
badapiicka [25.02.20]: Es te tā iedomājos- kā būtu, ja odu kāpurus nelielās porcijās sasaldētu un tad vasarā paķer līdz', atkūst un mauc uz āķa?- (nezinu, kā citur, bet dēpilī tikai aukstajā laikā var to dabūt, nav Rīga tomēr)- jeb tur pēc atkušanas pļura vien būs un nekas normāls nesanāks? Ir kāds mēģinājis?
Tāds pļurinieks vien sanāk. Pie barības parasti piegāzt saldētos un viss. Kaut kad laukos ar mēģināju saldētos likt, vienas mokas. Plus man likās, ka momentā sāka smirdēt. Tas bija pavasarī. Vasarā varētu būt traki :D
25.februāris 2020, 21:39 | links
 
Es te tā iedomājos- kā būtu, ja odu kāpurus nelielās porcijās sasaldētu un tad vasarā paķer līdz', atkūst un mauc uz āķa?- (nezinu, kā citur, bet dēpilī tikai aukstajā laikā var to dabūt, nav Rīga tomēr)- jeb tur pēc atkušanas pļura vien būs un nekas normāls nesanāks? Ir kāds mēģinājis?
25.februāris 2020, 21:34 | links
 
Jā. Pagājušo gadu biju Alberta dīķos, bet tur laikam līdakas uz dzīvo vairāk. Vienu labu tomēr dabūju, bet 3x ne piesitiena.
19.februāris 2020, 20:40 | links
 
Var braukt uz kādu dīķi. Tur jau nebūs liegums. :-)

naloxon04, 19.februāris 2020, 19:19

Vai uz privāto ezeru. :)
19.februāris 2020, 19:31 | links
 
Var braukt uz kādu dīķi. Tur jau nebūs liegums. :-)
19.februāris 2020, 19:19 | links
 
Biju līdakās, jāsaka, ka nekāda pārsteiguma, ka zivs neaktīva. Mēģināju lēni spēlēt lielas, mazas gumijas, bet nekā. Februārī spiningot biju pirmo reizi un laikam pēdējo. Pārāk auksts ūdens. Labi, ka sieva palika mājās. Tagad braukšu martā, kad ūdens iesils. Velces meistari tagad izceļas.

naloxon04, 19.februāris 2020, 17:47

Uz ko tad tā brauksi martā, kad līdakām liegums? Nu nevajadzēja atcelt to pavasara liegumu, atkal būs pilni krasti ar tiem, kas ar lieliem mānekļiem ķers asarus.
19.februāris 2020, 18:24 | links
 
naloxon04 [19.02.20]: Biju līdakās, jāsaka, ka nekāda pārsteiguma, ka zivs neaktīva. Mēģināju lēni spēlēt lielas, mazas gumijas, bet nekā. Februārī spiningot biju pirmo reizi un laikam pēdējo. Pārāk auksts ūdens. Labi, ka sieva palika mājās. Tagad braukšu martā, kad ūdens iesils. Velces meistari tagad izceļas.
Martā gan līdakai liec mieru! ;D
19.februāris 2020, 18:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager