Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Jurik [29.dec]: bij tāds teiciens- "valstij jāsāk ar sevi":)))

svens76, 29.decembris 2023, 11:02

Šamā gadījumā piemērotāks ir teiciens 'D** darbs un materiāli'. Jāsāk no skaistas tīras baltas lapas. Pirms tam tik vecajiem jānomirst.
visam savs laiks. nekas nav mūžīgs
29.decembris 2023, 11:41 | links
 
bij tāds teiciens- "valstij jāsāk ar sevi":)))

svens76, 29.decembris 2023, 11:02


Šamā gadījumā piemērotāks ir teiciens 'D** darbs un materiāli'. Jāsāk no skaistas tīras baltas lapas. Pirms tam tik vecajiem jānomirst.
29.decembris 2023, 11:33 | links
 
Jurik [29.dec]: tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40

Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.

nu redzi, arī ja katrs pieskatīs savu perimetru, tad jau būs labāk:) pieņemsim vietējie hesos jau pazīst saminieku auto un viņi tiek "pieskatīti", vairs arī tā nezīmējas:))) visam pamatā ir organizācija un komunicēšana
29.decembris 2023, 11:32 | links
 
Jurik [29.dec]: tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40

Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
bij tāds teiciens- "valstij jāsāk ar sevi":)))
29.decembris 2023, 11:02 | links
 
Jurik [29.dec]: tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40

Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
esmu pozitīvāks nekā spēj iedomāties, tāpēc arī viegli komunicēt un darīt lietas
29.decembris 2023, 10:30 | links
 
 
Un Grabi par ieguldījumu makšķerēšanas popularizēšanā tiesāt, piespriežot sabiedriskos darbus - taisīt 25 pludiņmakšķerēšanas raidījumus Burtniekā. Lai visi brauc pie Bruņa risina to 'balto zivju jautājumu'.

Jurik, 29.decembris 2023, 08:42


Nu tad jau NG tieši medaļa jādod, viņs vienīgais kā reizi aktīvi popularizē fīderi un pludiņu un TV ekrānā priecājas par "smukām raudām", nevis "metriem" :D D D
29.decembris 2023, 09:29 | links
 
tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40


Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
29.decembris 2023, 09:22 | links
 
Zaraza! Es pārāk labi pazīstu cilvēkus un viņu iedzimto kroplību lai domātu kā Tu.

Manuprāt, nelejot daudz asiņu, pasauli labāku padarītu šāda lieta: makšķerēšanu un spiningošanu no motorizētiem peldlīdzekļiem atļaut tikai personām, vai to pavadībā (atbildībā), kas ieguvušas Apliecību, nokārtojot Nr.800 zināšanu pārbaudi (tur metodoloģija protams būtiska, lai nav kā partijas vēstures zināšanu eksāmens un nav arī tests kurā uz karpas jāuzklikšķina ka tā nav bute). Būtisku pārkāpumu gadījumā uz noteiktu laiku vai neatgriezeniski anulēt Apliecību + ātrāk/lielāku jau paredzēto atbildību slēgt.

fičas:
A. uz ūdens mazāk tautas - vairāk gaisa, B. samērā viegli izkontrolējams, C. Ja vāri sūdus, tad tas jau skaidri ir apzināti un vari saņemt ka maz neliekas. D. Visām problēmām vienmēr ir vārds, uzvārds un personas kods. E. Nav tik daudz bekapu apčakarēt sistēmu ar 'motors maziņš - papīrus nevajag'. Ja esi penzionārs, kas nevar iemācīties un apliecināt zināšanas par noteikumiem kuru ietvarā makšķerē - tātad vienam laivā ar asiem priekšmetiem vairāk atrasties nav droši. Tas pats ar puspieaugušajiem.

Kaut vai elementāri izdalīt atsevišķu makšķernieka kartes veidu no parastās pērkamās. Nu tur kaut kādu atkārtoto zināšanu pārbaudi reizi 5 gados.
Uz tādu variantu man iebildumu i absolūti nebūtu, jo copes laikā tas neuzliek ne pienākumu pildīt kaut kādas blakushūnijas ne arī ierobežo brīvības.

Un Grabi par ieguldījumu makšķerēšanas popularizēšanā tiesāt, piespriežot sabiedriskos darbus - taisīt 25 pludiņmakšķerēšanas raidījumus Burtniekā. Lai visi brauc pie Bruņa risina to 'balto zivju jautājumu'.
29.decembris 2023, 08:42 | links
 
zaraza [29.dec]: Jurik, oponēšu!

Manuprāt, taisni otrādi, jo vairāk cilvēku iemācās effektīvi ķert zivis, paplašina savas zināšanas un iespējas, jo labāk ūdeņiem. Jo, lai arī izklausās pardoksāli, taču, jo vairāk var tās zivis noķert un nomušīt, jo mazāk gribas to darīt. Priekš kam, ja ir pārliecība par saviem spēkiem? Ja nu sagribēsies uzēst zivtiņu, noķers un paņems cik vajag un kad vajag. A rijīga vēlme stiept mājās visu kas kustas parasti ir tiem, kas nemāk un nevar, uzraujoties uz žoru tad bāž zābakos visu. OK, ir arī zinoši copmaņi gaļenieki un zivju tirgotāji, bet tādu uz kopējā fona noteikti nav daudz. Nu un vēl - jo vairāk uz ūdeņiem solīdu makškērnieku, jo mazākas iespējas izvērsties maliķiem, tīkliniekiem utt. Tā kā, manā ieskatā - var un vajag maksimāli izglītot cilvēkus, mācīt efektīvi copēt, propogandēt saudzīgu attieksmi, piesaistīt jaunus copmaņus.
Jā, protams, tīri cilvēcīgi-egoistiski var nepatikt, ka maksķernieku kļūst vairāk, ka ne vienmēr var brīvi izvēlēties sev copes vietu, dažviet veidojas "kolhozi" utt. Bet nu piedodiet-atvainojiet, publiskie ūdeņi ar savu rekreācijas resursu ir valsts/tautas kopīpašums un jāspēj to pieņemt un dalīt visu starpā.
tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
29.decembris 2023, 08:40 | links
 
svens76 [28.dec]: Tulcis [Vakar]: Tad būs kārta pievērsties zivju ielaizšanai ne tikai uz papīra)))visiem kārta pienāks:)
Tad tā būtu Bomba!
Bet neticu ka to var izbeigt!?
29.decembris 2023, 08:31 | links
 
Kas attiecas uz live tehnoloģiju ietekmi, tad tā neapšaubāmi ir, taču, manuprāt, stipri lokāla. Nu izsita tos lielos pelaģiskos zandartus dažās lokālās udenstilpnēs. Nu un?! Ko tas nodara copmanim-parastajam? Ar "konvencionālām metodēm" tos paņemt nevar, tīri uz dullo velcējot vtml. Protams, jājautā zinātniekiem kādu ietekmi tas rada nārstam, taču, loģiski spriežot, nez vai lielo pelaģisko populācija sastādīs kaut 1% no kopējā nārstojošo skaita. Caurteces ūdenstilpnēs ar zivju migrāciju uz no/jūras tas vispār neko neizsaka. Slēgtās izolētās ūdenstilpnēs, protams, savādāk, taču pat tur citi riska faktori (tīkli, zemūdeņnieki, piesārņojums) noteikti var nodarīt daudz vairāk par jebkuriem live. Nu jālaiž zivis, jāatražo resurss, protams. Tā kā šitā cīņa par/pret live man izskatās stipri tāda cīņa ar vējdzirnavām.
29.decembris 2023, 08:12 | links
 
Jurik, oponēšu!

Manuprāt, taisni otrādi, jo vairāk cilvēku iemācās effektīvi ķert zivis, paplašina savas zināšanas un iespējas, jo labāk ūdeņiem. Jo, lai arī izklausās pardoksāli, taču, jo vairāk var tās zivis noķert un nomušīt, jo mazāk gribas to darīt. Priekš kam, ja ir pārliecība par saviem spēkiem? Ja nu sagribēsies uzēst zivtiņu, noķers un paņems cik vajag un kad vajag. A rijīga vēlme stiept mājās visu kas kustas parasti ir tiem, kas nemāk un nevar, uzraujoties uz žoru tad bāž zābakos visu. OK, ir arī zinoši copmaņi gaļenieki un zivju tirgotāji, bet tādu uz kopējā fona noteikti nav daudz. Nu un vēl - jo vairāk uz ūdeņiem solīdu makškērnieku, jo mazākas iespējas izvērsties maliķiem, tīkliniekiem utt. Tā kā, manā ieskatā - var un vajag maksimāli izglītot cilvēkus, mācīt efektīvi copēt, propogandēt saudzīgu attieksmi, piesaistīt jaunus copmaņus.
Jā, protams, tīri cilvēcīgi-egoistiski var nepatikt, ka maksķernieku kļūst vairāk, ka ne vienmēr var brīvi izvēlēties sev copes vietu, dažviet veidojas "kolhozi" utt. Bet nu piedodiet-atvainojiet, publiskie ūdeņi ar savu rekreācijas resursu ir valsts/tautas kopīpašums un jāspēj to pieņemt un dalīt visu starpā.
29.decembris 2023, 07:59 | links
 
Jurik [29.dec]: Ceru tā bija troļļošana nevis gaiša doma. Pieminot mazu vīru ar lielu cepuri un stigmu nu pavisam šaubas metas vai rīkojies sabiedrības interesēs.

Es cienu tās blaknes no jūsu copes procesa, kas palīdz zinātniekiem un pusszinātniekiem pētīt lielo zivju populāciju, lai sanāktu smuka powerpoint prezentācija un būtu pamats izveidot darba grupu. Es arī cienu ka piedalaties likumdošanas procesā, aktualizējot vismaz jums sāpīgās tēmas. BET

Manuprāt žanim žopa pelāģijā iestājās nevis ar reāllaika tehnoloģiju parādīšanos, bet jau krietni iepriekš. Kad parādījās iespēja draugiemelvē, feizbuhsekotājiem un wacapgrupai palielīties ar 'redz kāds es malacis'. Redzot Oskara metrus, Wilgura līdakām piekrauto ufimku, Svena megažaņus, katrs, kas iepriekš pat dzirdējis nebija par džigu, dropu, bigbaitu vai džerku, pieņem čelendžu un skrien perkt aperātus kādus vien var atļauties, lai parādītu kā spēj. 'Bet ES varu šitā - es varu tāpat - es esmu vēl krutāks'. Pie nemainīga kretīnu daudzuma populācijā cerēt, ka 'makšķernieku sabiedrībā' to īpatsvars būs savādāks, ir vairāk kā naivi. Tākā vēlreiz - tā telefonspaidīšana ir ļaunums, zivjuatskaites ir ļaunums, Armanda raidījumi ir ļaunums. Nolemti.
manā skatījumā tas ka vari noķert zivi ar vai bez tehnoloģijām nekas kruts neskaitās. ir daudz krutākas lielas ko var sasniegt:) pa lielam tās visas atskaites ir vairāk vai mazāk troļļošanai:)katrs no mūsdienu vides paņem vai iemācās paņemt to ko vēlas, vai tās būtu zivju bildes fb, vai podziņtelefonu nopērk un tajā skatās Armanda raidījumu vai izmācās par doku vairāk kā 12 gadu garumā. teiksim ir doki ārpus LV robežām, kuri arī bildē un filmē savas operācijas un soc. tīklos ar to pelna ļoti nesliktu naudu. cilvēku izdomai tak nav robežu:) kā man viens 90to gadu banģugāns teica- " katrs kruķījās kā māk":)))
29.decembris 2023, 07:55 | links
 
Ko tur nozīmē sabiedrības grupa / organizācija?
29.decembris 2023, 07:48 | links
 
Jurik [29.dec]: Ceru tā bija troļļošana nevis gaiša doma. Pieminot mazu vīru ar lielu cepuri un stigmu nu pavisam šaubas metas vai rīkojies sabiedrības interesēs.

Es cienu tās blaknes no jūsu copes procesa, kas palīdz zinātniekiem un pusszinātniekiem pētīt lielo zivju populāciju, lai sanāktu smuka powerpoint prezentācija un būtu pamats izveidot darba grupu. Es arī cienu ka piedalaties likumdošanas procesā, aktualizējot vismaz jums sāpīgās tēmas. BET

Manuprāt žanim žopa pelāģijā iestājās nevis ar reāllaika tehnoloģiju parādīšanos, bet jau krietni iepriekš. Kad parādījās iespēja draugiemelvē, feizbuhsekotājiem un wacapgrupai palielīties ar 'redz kāds es malacis'. Redzot Oskara metrus, Wilgura līdakām piekrauto ufimku, Svena megažaņus, katrs, kas iepriekš pat dzirdējis nebija par džigu, dropu, bigbaitu vai džerku, pieņem čelendžu un skrien perkt aperātus kādus vien var atļauties, lai parādītu kā spēj. 'Bet ES varu šitā - es varu tāpat - es esmu vēl krutāks'. Pie nemainīga kretīnu daudzuma populācijā cerēt, ka 'makšķernieku sabiedrībā' to īpatsvars būs savādāks, ir vairāk kā naivi. Tākā vēlreiz - tā telefonspaidīšana ir ļaunums, zivjuatskaites ir ļaunums, Armanda raidījumi ir ļaunums. Nolemti.
visur ir ļaunums apkārt un izdzīvo tie kas pielāgojas. aivaru zinu, bet partiju ar viņu netaisīšu:)tā ka viss būs mierīgi
29.decembris 2023, 07:31 | links
 
Ceru tā bija troļļošana nevis gaiša doma. Pieminot mazu vīru ar lielu cepuri un stigmu nu pavisam šaubas metas vai rīkojies sabiedrības interesēs.

Es cienu tās blaknes no jūsu copes procesa, kas palīdz zinātniekiem un pusszinātniekiem pētīt lielo zivju populāciju, lai sanāktu smuka powerpoint prezentācija un būtu pamats izveidot darba grupu. Es arī cienu ka piedalaties likumdošanas procesā, aktualizējot vismaz jums sāpīgās tēmas. BET

Manuprāt žanim žopa pelāģijā iestājās nevis ar reāllaika tehnoloģiju parādīšanos, bet jau krietni iepriekš. Kad parādījās iespēja draugiemelvē, feizbuhsekotājiem un wacapgrupai palielīties ar 'redz kāds es malacis'. Redzot Oskara metrus, Wilgura līdakām piekrauto ufimku, Svena megažaņus, katrs, kas iepriekš pat dzirdējis nebija par džigu, dropu, bigbaitu vai džerku, pieņem čelendžu un skrien perkt aperātus kādus vien var atļauties, lai parādītu kā spēj. 'Bet ES varu šitā - es varu tāpat - es esmu vēl krutāks'. Pie nemainīga kretīnu daudzuma populācijā cerēt, ka 'makšķernieku sabiedrībā' to īpatsvars būs savādāks, ir vairāk kā naivi. Tākā vēlreiz - tā telefonspaidīšana ir ļaunums, zivjuatskaites ir ļaunums, Armanda raidījumi ir ļaunums. Nolemti.
29.decembris 2023, 06:50 | links
 
jegersz [29.dec]: Es tūlīt ieskriešos un mani atkal nories.
Bet zvejniecības likumu un makšķerēšanas noteikumu izmaiņas vispār vajadzētu skatīt pārresoru darba grupā, kur iesaistīta ne tikai VARAM ar BIOR, bet arī Ekonomikas un Finanšu ministrija, jo katram ir savi dati, bet kopēja bilde nevienam nav un visi savā sulā velk deķi uz savu pusi un ilgtermiņa plānošana nav tā ka nav.
Vajag kādu makšķernieku par ministru prezidentu, tad makšķerēšanas nozarei varbūt pievērsīsies un savedīs kārtībā. Savādāk mums maestro Pauls forelists, dažādi Doki copmaņi kā populārākie nelaiķis profesors Ķīsis un tagad Svens, bet smagsvaru politiķu nav, ja neskaita notiesāto Lembergu.
Svens partiju netaisies dibināt?
jāpapļāpā ar Lembergu un mož jādibina:)ir sakari ar viņu
29.decembris 2023, 00:37 | links
 
Es tūlīt ieskriešos un mani atkal nories.
Bet zvejniecības likumu un makšķerēšanas noteikumu izmaiņas vispār vajadzētu skatīt pārresoru darba grupā, kur iesaistīta ne tikai VARAM ar BIOR, bet arī Ekonomikas un Finanšu ministrija, jo katram ir savi dati, bet kopēja bilde nevienam nav un visi savā sulā velk deķi uz savu pusi un ilgtermiņa plānošana nav tā ka nav.
Vajag kādu makšķernieku par ministru prezidentu, tad makšķerēšanas nozarei varbūt pievērsīsies un savedīs kārtībā. Savādāk mums maestro Pauls forelists, dažādi Doki copmaņi kā populārākie nelaiķis profesors Ķīsis un tagad Svens, bet smagsvaru politiķu nav, ja neskaita notiesāto Lembergu.
Svens partiju netaisies dibināt?
29.decembris 2023, 00:34 | links
 
Cope321 [29.dec]: svens76 [6m]: Cope321 [4m]: svens76 [11m]: Cope321 [11m]: Paldies Svenam par to, ka vispār cenšas kaut ko uzlikt uz papīra. Kontrole no dienestu puses būs limitēta visu laiku. Tajā pašā laikā foruma dalībniekiem (ieskaitot mani) ir iespēja pašiem aktīvāk pielikt roku kontroles uzlabošanai. Maksimāli ziņot un, iespēju robežās, biežāk iesaistīties pārkāpumu novēršanā.
Pieļauju, ka visiem pārkāpējiem un gaļas ieguves speciālistiem nav vēlmes un laika šajā forumā pat ieskatīties. Tādēļ cepamies te daļēji jēdzīgi.
Piedāvāju foruma vietā sākt runāt publiski par savām idejām caur kādu esošo biedrību vai dibināt jaunu. Citi mūsu vietā neko tāpat nedarīs un zelta vidusceļš ir atrodams normālās klātienes diskusijās, jo pieredzes apmaiņā tikai rodas idejas turpmākai virzībai.
Ņemam piemēru no Svena!mums vesela domu biedru grupa cīnās, konsultējas, dara. forumā te viņi nav aktīvi, bet visi sabiedrībā zināmi labi copmaņi. un izskatās ka lēnām , bet būs progress uz labo pusiTas ir pat vairāk kā pozitīvi. Didzis Ustups cerams, ka arī ir tieši iesaistīts, jo viņa vārdam pēdējos gados ir liela nozīme daudzu projektu virzībā.arī viņšTad tam visam ir nākotne. Prieks to apzināties!
Labi, ka viņš vispār pārņēma ihtioloģijas jomas vadību, jo Māris Plikšs savulaik vienkārši darīja savu darbu un jaunu projektu virzība nebija ļoti jūtama.

+
29.decembris 2023, 00:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager