Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Labdien copTautieši !!!

Piedeva pie komentāra 'tīkli Usmas ezerā '

Nju 'atālautie"....................8 kilometri tīklu, milzīgajā Usmas ezerā, ir tikpat, kā no Šreienbushas ( Čiekurkalna vecais nosaukums ) kājām līdz Gaismas Pilij pārdaugaavā !!!!

P.S. Līdz Vecrīgai ir nedaudz zem 7 km

Biški ira..................a kam mums zivis, tīkli takš 'pašpatēriņam"..................ēsti taks glibas ;-))))

Ljudskaja žadnostj

mezadjadja, 6.janvāris 2020, 13:02

esmu laikam vienīgais forumā , kurš mēģina izburtot tavu rēbusu katru reizi :)
6.janvāris 2020, 13:28 | links
 
Labdien copTautieši !!!

Piedeva pie komentāra 'tīkli Usmas ezerā '

Nju 'atālautie"....................8 kilometri tīklu, milzīgajā Usmas ezerā, ir tikpat, kā no Šreienbushas ( Čiekurkalna vecais nosaukums ) kājām līdz Gaismas Pilij pārdaugaavā !!!!

P.S. Līdz Vecrīgai ir nedaudz zem 7 km

Biški ira..................a kam mums zivis, tīkli takš 'pašpatēriņam"..................ēsti taks glibas ;-))))

Ljudskaja žadnostj
6.janvāris 2020, 13:02 | links
 
Labdien kungi!ludzu ieteikumu.velos pameginat majas sev mandulas pagatavot.jo pirkt baigi saliti sanak.vai kads var ieteikt kur riga nopirkt stiepli?un kada diametra? Paldies!
6.janvāris 2020, 10:13 | links
 
Teicama u20 hokeja spēle finālā. Krieviņi nolēja visu, ko varēja. Patīkami, kad pie 3:1 krievu komentētāji savus cēla gaisā, medaļas kaklā un "viņi jau nu esot profesionāļi, kuri 3:1 uzvaru novedīs līdz galam) skaisti. 3 Kanādas vārti, 11 min laikā un 3:4 uzvara. Apsveikumi ar zeltu!

Spēles beigās krieviņi nospēlēja kā tipiski urļiki un paši sev pat nedeva vairs iespējas.
Super
5.janvāris 2020, 22:53 | links
 
Ja daudz māju, tad iespējams gāji pa nepareizo krastu vai pa tā saucamo vasarnīcu rajonu.
4.janvāris 2020, 22:05 | links
 
DSV. Saprotu, ka te tā to visu labāk neizpļālāt. Es dzirdēju, ka Pēterupe kādreiz bijusi ļoti bagāta. Satiku kungu gados, stāstīja, ka tagad švaki, bet piekrita, ka esot bijis un labi bijis. Par roni un Aģi gan, kas to būtu domājis. Kad braukšu nākamreiz, es nezinu. Es Rīgas švīts, labāk dodu priekšroku ezeriem, bet šodien man kaut kas tajā visā patika. Vienīgi daudz mājas pie upes. Brīžiem neērti ložņāt.
4.janvāris 2020, 21:54 | links
 
Nju,es esmu vietējais un ļoti labi pārzinu kad un uz ko,bet noslēpumus,diemžēl neizpaužam,zināmu apsvērumu dēļ.
Varu tikai pateikt,ka zivju ir palicis stipri mazāk,ja salīdzina kaut vai ar to,kas bija 4-5gadus atpakaļ,kaut gan zivju šeit ir laists ne maz.
Mazuļus daudz apēd kaiias,roņi jau pēc ielaišanas un vietējais zvejnieks ņirdz,ka pilni stāvvadi.
Roņi iet arī upē iekšā(Aģe)pavasaros un izrij visu.Ir fotogrāfijas.Tas īsumā....
4.janvāris 2020, 21:20 | links
 
DSV, ja nav noslēpums, kura pašam iecienītākā? Man iepatikās Pēterupe, bet žēl gan par to, ko sastrādājuši bebri.
4.janvāris 2020, 21:04 | links
 
Lab,lab,tas draudzīgs šaržs,tā sakot.
Visas šīs upes ļoti labi pārzinu.
4.janvāris 2020, 21:00 | links
 
DSV, laikam gan tie bija murdi, bet man nav vispirms jāiemācās atšķirt to, kas uz mani neattiecas.
Pusstundiņa šur, stundiņa tur, jo šajā gadījumā taustījos pa šādām vietām pirmo reizi un apstākļi bija tādi kā bija. Vietējie zina stāstīt, ka kādreiz bijis daudz labāk. Tad arī mēģināju citus posmus. Neko nenoķēru, štrunts par to. Izdarīju secinājumu, ka nākamreiz braukšu uzreiz uz Pēterupi. Mānekļi rotiņi un basara 90 likās ļoti piemēroti. Norāvu tikai 1 rotiņu. Neko nenoķēru, štrunts par to. Tāpat to zivi nedrīkst paturēt. Es makšķerēju godīgi
un lašveidīgos neņemu. Nopirku kūpinātu karpu pēc copes un esmu apmierināts par pavadīto laiku.
4.janvāris 2020, 20:54 | links
 
Tur konstatēju pilnīgu miskasti, kā arī tīklus. Copi atkal beidzu un devos uz Ķīšupi, bet sāka jau satumst un devos prom pēc pirmajiem metieniem. Ā, arī tur manīju tīklu. Nekad nebiju

naloxon04, 4.janvāris 2020, 18:25[/quote]

Vispirms iemācies atšķirt tīklu no murda.
Ar tādu attieksmi šajās vietās arī neko nenoķersi,D
30min. šur, stundu tur...tā lietiņa ir jāpieprot.
4.janvāris 2020, 19:48 | links
 
Šodien pirmo reizi biju pa upītēm. Sākumā aizbraucu uz Carnikavu pie Gaujas. Piebraucu pie vārtiem, skatījos, ka veči jau brauc prom. Pie ūdens sapratu kāpēc aizbrauca. Diezgan nopietns vējš un straume, kaut gan likās, ka DS ar 25 g strādāt var. Tomēr sliktā laika dēļ un vairāku zacepu dēļ, ņēmu piemēru no iepriekš redzētajiem copmaņiem. Braucu citur. Nākamā vieta bija Pēterupe, kuru gan daudz nestaigāju. Biju tur pirmo x. Dzirdēju, ka kādreiz esot bijusi baigi bagāta upe. Tur strādāju ar blue Fox rotiņu un basara 90 f voblerīti. Ne piesitiena. Satiku pie mājas kungu gados, kas sūdzējās par bebriem un ūdriem. Garās diskusijās neielaidos. Arī tur ilgāk par 30 min nebiju. Tālāk braucu uz Aģi. Tur mani gaidīja pārsteigums. Pirmo x satiku inspektoru, kas pēc 10.metiena bija klāt. Ludza uzrādīt MK un pieklājīgi teica, ka šeit ar zivīm švaki. Esot labāk pie ostas. Arī tur copi beidzu, kaut gan vieta likās perspektīva. Tad nu braucu uz ostu. Tur konstatēju pilnīgu miskasti, kā arī tīklus. Copi atkal beidzu un devos uz Ķīšupi, bet sāka jau satumst un devos prom pēc pirmajiem metieniem. Ā, arī tur manīju tīklu. Nekad nebiju staigājis pa upītēm, šodien tāda meklējumu diena iznāca. Patīk jau man tā Gaujā, žēl, ka tik liela zvejniecības nozveja. Mētā to keitach gumiju gar tīkliem vai starp tiem, tālumā jūrā, kas liek domāt, ka zivīm jābūt, bet tie tīkli...
4.janvāris 2020, 18:25 | links
 
Goč pendel.............. kas ta milzīgajā Usmas ezerā ( Baikāla ezers nobāl ) ir nieka............. mazāk par 3000 m. ( trīs kilometri ) legālo tīklu............štrunts, spička.

Iepriekšējais tīklu limits bija 10 800 metri, tagad to samazinās līdz 8000 metriem.

Institūts vien norādīja, ka ezeros saistībā ar Zvejniecības likuma izmaiņām nevar lietot tīklus pašpatēriņa zvejai, ir izmantojami tikai murdi. Pašpatēriņa zveja Usmas ezerā nav tik attīstīta, tādēļ to var arī samazināt, norādīja Riekstiņš.

Pēēē, vai tāpēc mēs bēdāsim................mēs dzersim, un liksim murdus cik jaudāsim ;-))))

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/usmas-ezera-groziti-rupnieciskas-zvejas-limiti.a343656/

P.S. Vis priekš godīg copmaņ.. vis priekš jums copTautieši ;-))))
4.janvāris 2020, 16:19 | links
 
Pieklājības pēc, jautājiens, noverojums, pārnests publiskai apspriedei, no sadaļas 'Usmas ezers '

Labdien copTautieši !!!

Kā nju gadijies, kā nje...šeku-reku,šodien audio fonā no rīta, šķiet pēc pl 10tiem, klausoties ziņas pa radio 1, sadzirdēju, par to, ko tik nedarīšot Usmas ezerā.. samazināšot !!!!!!! licenzēto tīklu garumu , līdz 80000 ( 8 kilometri, ja nepārklausijos ) metriem.

Ij "pašpatēriņam" ( tīklus kā zināms izbadējušies badmiras liek tikai, ij vienīgi ēšanai-pašpatēriņam ) tīklu vietā atļaus likt tikai murdus.

Ij sapriecājos es bez gala..... goč pendel... vis tiek darīts īstam makšķernieku priekam, laimei.

Vot te aizdomājos ( domāšana gan nav mana cmukākā rakstura īpašība )...................ja samazināja !!!! tīklus lidz 8 km. ????? cik ta bija pirms tam ???? legālo tīklu kilometru, par nelegālajiem nemaz nav ko runāties.

P.S. Visas ziņas kas izskan sabiedriskajā TV, radio, archivā meklējamas, www.ls.lv ( noteikti atradīsiet arī šodienas ziņas no 'sirmā '
4.janvāris 2020, 14:28 | links
 

Man dārzā pavasaris
2.janvāris 2020, 14:31 | links
 
Lai nepiesārņotu efīru "Vēdzeles "ar savu verbālo taustiņKefīru ;-)))))

Man te stāstija, ka Englandijā, brīvā dienā, ni. ni,nevar laikā līdz pusdienas laikam , kad englandieši guļ, savu 'dzelzs sievu'( auto ) lieki rūcināt, sildīt. mietu-pilsoņi var izsaukt kopus, tie štrāpi uzliks par nemierīgu būšanu.

Uh už eti inostranci ;-))))))
2.janvāris 2020, 13:42 | links
 
Par grafītu runājot- 6 μm diametra ogļšķiedra salīdzinājumā ar cilvēka matu)):
2.janvāris 2020, 10:59 | links
 
Varbūt kāds var padalīties ar saitiem vai attēliem kur var redzēt visas grafīta klases ? Un kā viņas atšķirt , kura labāka utt... ?

JermaX, 30.decembris 2019, 19:51

Nu, guglā jau daudz visa kā... piemēram>
[url=http://www.allfishingbuy.com/Fishing-Rods-Materials.htm[/url]
2.janvāris 2020, 10:49 | links
 
Labdien.
Vai kādam ir bijuši Norfin Klondaik zābaki ziemai vai viņi ir silti priekš ziemas un kādi viņi vispār ir?Var būt kāds var padalīties ar informāciju?
2.janvāris 2020, 10:33 | links
 
Varbūt kāds var padalīties ar saitiem vai attēliem kur var redzēt visas grafīta klases ? Un kā viņas atšķirt , kura labāka utt... ?
30.decembris 2019, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager