Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Nē. Mani var nočipot, atgaisot un palaist nomirt vienu tumsā :D

Jurik, 28.decembris 2023, 21:35


Tu saviem bērniem nedod lasīt vai skatīties The Ballad of Narayama tur ir par Ubasute, pie mums jau folklorā šur tur arī ir sastopams par ragavām un mežu.
:D
28.decembris 2023, 21:38 | links
 
H20 [28.dec]: Viens gudrs vīrs reiz teica. Bērni ir jāmīl, nevis jāaudzina. Mīlestība ir vistīrākā. A audzināšana izriet no pieredzes un ieliktajiem stereotipiem.
Da labi. Negribēju mētāties ar Maikla Džeksona citatiem. Doma tā pati.
28.decembris 2023, 21:38 | links
 
Jurik [28.dec]: svens76 [6m]: ja vajadzēs asinsspiediena zāles, tad gan arī kāds diletants tās tev izrakstīs:)Nē. Mani var nočipot, atgaisot un palaist nomirt vienu tumsā :D
nu jebkurā gadījumā tava pēdējā vēlēšanās tiks uzklausīta
28.decembris 2023, 21:37 | links
 
svens76 [28.dec]: ja vajadzēs asinsspiediena zāles, tad gan arī kāds diletants tās tev izrakstīs:)
Nē. Mani var nočipot, atgaisot un palaist nomirt vienu tumsā :D
28.decembris 2023, 21:35 | links
 
Viens gudrs vīrs reiz teica. Bērni ir jāmīl, nevis jāaudzina. Mīlestība ir vistīrākā. A audzināšana izriet no pieredzes un ieliktajiem stereotipiem.
28.decembris 2023, 21:34 | links
 
Jurik [28.dec]: Audziniet savus bērnus tā lai tie cienītu dabu, līdzcilvēkus - tad varbūt es penzijā varēšu makškerēt nevis logoties kaut kur! No mums vecajiem un pusvecajiem sakārņiem jau vairāk lietaskoku neizgrebsi, jo visiem iekšā ir 'Es, Mans, vajag vēl, aizliegt, komunists, nacists, kaimiņš, krievs, gejs utt'. Nolemti un norakstāmi.
varēsi makšķerēt arī penzijā, un ja vajadzēs asinsspiediena zāles, tad gan arī kāds diletants tās tev izrakstīs:)
28.decembris 2023, 21:30 | links
 
Audziniet savus bērnus tā lai tie cienītu dabu, līdzcilvēkus - tad varbūt es penzijā varēšu makškerēt nevis logoties kaut kur! No mums vecajiem un pusvecajiem sakārņiem jau vairāk lietaskoku neizgrebsi, jo visiem iekšā ir 'Es, Mans, vajag vēl, aizliegt, komunists, nacists, kaimiņš, krievs, gejs utt'. Nolemti un norakstāmi.
28.decembris 2023, 21:27 | links
 
Jurik [28.dec]: svens76 [11m]: Svens ir viens no "humānākajiem" panistiem:)Tad tikai par medicīnu, asinsspiedienu un ripām vajag atmazatsa :D
atmazkas šoreiz nevajadzēs, "diletanti "bīda un izbīda, kamēr vecie buki piepirž forumu:) atliek tik atcerēties senākos laikus, kad viss bija labāk:) vienīgais, sūdzoties te forumā, nekas jau īpaši nemainīsies
28.decembris 2023, 21:25 | links
 
svens76 [28.dec]: Svens ir viens no "humānākajiem" panistiem:)
Tad tikai par medicīnu, asinsspiedienu un ripām vajag atmazatsa :D
28.decembris 2023, 21:21 | links
 
BrunoL [28.dec]: Ja pagrabā ir ūdens,tad nav vērts remontēt jumtu,jo pagrabā ir ūdens:DTāda te dažiem loģika,bēdīgi

udens2, 28.decembris 2023, 18:40
Uldi, precīzi! Tik te neviens par jumta remontu nedomā. Tik smelt ūdeni- cīnīties ar sekām.
Kā tajā senajā stāstiņā par krievu praporu- Ņehuj dumaķ, prigaķ nado.:)
Mums, Burtniekā sen limits samazināts no 5 uz 3gb. . Mani, personīgi, šie jauninājumi(S&Co),praktiski, neskar, bet izbrīna tas, ko spēj virzīt jomas diletanti kā mūsdienu tradicionālajā medicīnā, nemeklējot kaitei cēloni, ripiņa un asinspiediens, gandrīz, OK.
Manc sunc saož merkantīlu smaciņu- plebeji traucē patrīciešu izpriecām!
Tie, kuri neatbalsta Svena & Co idejas, postpadomju domāšanā pagrimuši kremlini.
Vai tik neizklausās pēc diktāta- Šaujam bez brīdinājuma, rokam bez mācītāja!
Manā skatījumā visa ļaunuma sakne tajā, ka visu publisko ūdeņu apsaimniekošanas sistēma valstī kliba un nepareiza.
Jāatjauno pilnvērtīga VVD darbība ar labi izglītotiem speciālistiem un jāizbeidz pašvaldību pašdarbība. Bez izpētes un zinātnes skaidrībā netiksim, kāpēc Svens ar pano izķēris dīķi sausu!?
un ko tu kā " nediletants" šajā sakarā esi panācis. tik gudri diršat forumā, tas gan:) vot būšu tavos gados, tad viss būs savādāk un varēšu atvecēties cik kādreiz bij labi laiki:)))
28.decembris 2023, 21:18 | links
 
Par burtnieka problēmu daudzi arī Zinātnieki ir rakstījuši, visvairāk fascinēja, ka cīnās ar sekām, bet cēloņus neaiztiek..
1. Plēsīgo zivju pārmērīga nozveja - rūpnieciskā zveja + makšķernieki.
2. Pateicoties pirmajam savairojās sīkzzivis.
3. Pateicoties otrajam, saduļķojas ūdens un samazinās plēsēju apjoms, papildus otrajam samazinās barības bāze, kā rezultātā samazinās balto zivju lielums.
4. tad tur vēl sākas pastiprināta ūdens ziedēšana...
Tā ir ka ķēdes reakcija. Bet zvejniekus tur neviens neaiztiks, pat lai kontrolētu nozvejas atbilstību protokoliem zivis nepiekrīt vest ārā pie viena slipa.
28.decembris 2023, 21:12 | links
 
BrunoL [28.dec]: Ja pagrabā ir ūdens,tad nav vērts remontēt jumtu,jo pagrabā ir ūdens:DTāda te dažiem loģika,bēdīgi

udens2, 28.decembris 2023, 18:40
Uldi, precīzi! Tik te neviens par jumta remontu nedomā. Tik smelt ūdeni- cīnīties ar sekām.
Kā tajā senajā stāstiņā par krievu praporu- Ņehuj dumaķ, prigaķ nado.:)
Mums, Burtniekā sen limits samazināts no 5 uz 3gb. . Mani, personīgi, šie jauninājumi(S&Co),praktiski, neskar, bet izbrīna tas, ko spēj virzīt jomas diletanti kā mūsdienu tradicionālajā medicīnā, nemeklējot kaitei cēloni, ripiņa un asinspiediens, gandrīz, OK.
Manc sunc saož merkantīlu smaciņu- plebeji traucē patrīciešu izpriecām!
Tie, kuri neatbalsta Svena & Co idejas, postpadomju domāšanā pagrimuši kremlini.
Vai tik neizklausās pēc diktāta- Šaujam bez brīdinājuma, rokam bez mācītāja!
Manā skatījumā visa ļaunuma sakne tajā, ka visu publisko ūdeņu apsaimniekošanas sistēma valstī kliba un nepareiza.
Jāatjauno pilnvērtīga VVD darbība ar labi izglītotiem speciālistiem un jāizbeidz pašvaldību pašdarbība. Bez izpētes un zinātnes skaidrībā netiksim, kāpēc Svens ar pano izķēris dīķi sausu!?
Svens ir viens no "humānākajiem" panistiem:)
28.decembris 2023, 21:12 | links
 
Visam var izdomāt pieņemamus kritērijus. Piemēram, loms jāsāk reģistrēt, ja pārsniedz 3kg. Nākamā registrācija par nākamajiem 3 kg. Un tas nebūtu nekāds apgrūtinājums. Cik bieži jums ir copes reizes, kad mājās nesat vairāk? Ja kāds grib stiept visu ko noķer, tam arī būs papildus slogs.
28.decembris 2023, 21:10 | links
 
Ja pagrabā ir ūdens,tad nav vērts remontēt jumtu,jo pagrabā ir ūdens:DTāda te dažiem loģika,bēdīgi

udens2, 28.decembris 2023, 18:40

Uldi, precīzi! Tik te neviens par jumta remontu nedomā. Tik smelt ūdeni- cīnīties ar sekām.
Kā tajā senajā stāstiņā par krievu praporu- Ņehuj dumaķ, prigaķ nado.:)
Mums, Burtniekā sen limits samazināts no 5 uz 3gb. . Mani, personīgi, šie jauninājumi(S&Co),praktiski, neskar, bet izbrīna tas, ko spēj virzīt jomas diletanti kā mūsdienu tradicionālajā medicīnā, nemeklējot kaitei cēloni, ripiņa un asinspiediens, gandrīz, OK.
Manc sunc saož merkantīlu smaciņu- plebeji traucē patrīciešu izpriecām!
Tie, kuri neatbalsta Svena & Co idejas, postpadomju domāšanā pagrimuši kremlini.
Vai tik neizklausās pēc diktāta- Šaujam bez brīdinājuma, rokam bez mācītāja!
Manā skatījumā visa ļaunuma sakne tajā, ka visu publisko ūdeņu apsaimniekošanas sistēma valstī kliba un nepareiza.
Jāatjauno pilnvērtīga VVD darbība ar labi izglītotiem speciālistiem un jāizbeidz pašvaldību pašdarbība. Bez izpētes un zinātnes skaidrībā netiksim, kāpēc Svens ar pano izķēris dīķi sausu!?
28.decembris 2023, 21:03 | links
 
Lange Rede kurtzer sinn. Šis piedāvājums nav ne samērigs ne racionāls. Dēļ samerā nelielas negodīgas sabiedrības daļas apgrūtināt visai latvju tautai dzīvi nav brīv. Tāpat ari dēļ atsevišķu indivīdu pārmērīgas atkaribas no 5G :)
28.decembris 2023, 20:57 | links
 
Vot tu riebīgs cilvēks, Japānā vai Dagestānā tu nevarētu dzīvot, tur opji baigajā cieņā :D

MT9, 28.decembris 2023, 20:48


Noskaties The Ballad of Narayama
28.decembris 2023, 20:55 | links
 
Nē. Skuju. Pensionāriem nekadas atlaides. Viņiem laika dafiga - lai tik sēž un caur eparakstu un elatviju pēc katras vīķes autorizējas sistēmā un pilda žurnālu.

Jurik, 28.decembris 2023, 20:44

Vot tu riebīgs cilvēks, Japānā vai Dagestānā tu nevarētu dzīvot, tur opji baigajā cieņā :D
28.decembris 2023, 20:48 | links
 
Viņš vienk.negrib atklāt labās apaļmutes grunduļu copes vietas!:))

Willy, 28.decembris 2023, 20:41


Jā ar datu izpaušanu ir ka ir, to jau GIAB ir arī pierādījis, kad nepiederošas personas zina kad un cik un kurā zonā esi noķēris, kad tā nav publiska informācija. Tāpēc daudzi pat godīgi atskaites neiesniedz.
28.decembris 2023, 20:47 | links
 
Bet nu es jau tagad publiski pasaku, ka ja man copes laikā pieprasis spaidīt telefonu - visi tie noteikumi no manas puses tiks sūtīti pie krievu karakuģa. Es uz zvaniem atbildu tikai izņēmuma kārtā kur nu vēl ar ko tādu nodarboties.

Jurik, 28.decembris 2023, 20:23
Juri, tā arī pasaki, ka tu esi vecmodīgs, joprojām lieto podziņtelefonu, kā rezultātā iesniegt atskaiti tev nemaz nebūs iespējas :P :D Tas tā, pa jokam, kaut gan varētu būt laukos opji, kuri tiešām ir uz jūs ar viedierīcēm. Tātad pensionāri un Juris jāatbrīvo no pienākuma iesniegt atskaiti izmantojot aplikāciju :P

MT9, 28.decembris 2023, 20:37


Ja to grib risināt, tad risinājumus var atrast, kaut vai copes protokola veidlapa ar paturēto lomu.
Ja vienam vajadzēs otram nē tas gan būs bardaks, jo savādāk viens pensionārs ar 16" panoptix stāstīs, ka nav naudiņas jaunākajam iphone :D ar ko atskaiti nosūtīt, tāpēc neko nereportē :D
28.decembris 2023, 20:45 | links
 
MT9 [28.dec]: Bet nu es jau tagad publiski pasaku, ka ja man copes laikā pieprasis spaidīt telefonu - visi tie noteikumi no manas puses tiks sūtīti pie krievu karakuģa. Es uz zvaniem atbildu tikai izņēmuma kārtā kur nu vēl ar ko tādu nodarboties.

Jurik, 28.decembris 2023, 20:23
Juri, tā arī pasaki, ka tu esi vecmodīgs, joprojām lieto podziņtelefonu, kā rezultātā iesniegt atskaiti tev nemaz nebūs iespējas :P :D Tas tā, pa jokam, kaut gan varētu būt laukos opji, kuri tiešām ir uz jūs ar viedierīcēm. Tātad pensionāri un Juris jāatbrīvo no pienākuma iesniegt atskaiti izmantojot aplikāciju :P
Nē. Skuju. Pensionāriem nekadas atlaides. Viņiem laika dafiga - lai tik sēž un caur eparakstu un elatviju pēc katras vīķes autorizējas sistēmā un pilda žurnālu.
28.decembris 2023, 20:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager