Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki!
Cik biezu un kādu auklu vajadzētu pludam balto zivju ķeršanai ???

Olcis, 11.jūlijs 2019, 13:49


Lūgums precizēt jautājumu. Copes apstākļi , mērķa zivs. Varbūt tev 0.3 būs par mazu vai 0.18 par biezu!
11.jūlijs 2019, 13:56 | links
 
Sveiki!
Cik biezu un kādu auklu vajadzētu pludam balto zivju ķeršanai ???
11.jūlijs 2019, 13:49 | links
 
Fīderim tā gumija priekš kam domāta?
11.jūlijs 2019, 13:48 | links
 
Jā, es kā fīderists vulgaris arī izmantoju gumiju, ko nopirku par kapeikām Depo veikalā pie visādām pērlītēm un tamlīdzīgiem štruntiem. Nesūdzos, labāku neprasās.
11.jūlijs 2019, 13:39 | links
 
Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"

JermaX, 8.jūlijs 2019, 16:40

Spice Home šodien atveda.

staff, 8.jūlijs 2019, 20:22



Rokdarbu veikalā esi meklējis ? Tur ir arī gumijas, principā identiska fīdergumijai, nebrīnītos , ja tāda pati, tikai 10 reizes lētāka.
Protams jāveic testi, lai pārbaudītu stiprību mezglos un vispār stiprību, elastību u.t.t. Nav sanācis laika pieķerties testēšanai, bet, kad izmēģināju dažādus mezglus siet uz fīdergumijām, tad izmantoju pērļotavā nopirkto, lai netērētu to dārgo, viņa kapeikas maksāja un likās identiska.
11.jūlijs 2019, 12:52 | links
 
 
Salmo pameklē.
8.jūlijs 2019, 20:54 | links
 
Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"

JermaX, 8.jūlijs 2019, 16:40


Spice Home šodien atveda.
8.jūlijs 2019, 20:22 | links
 
Artx [08.07.19]: JermaX [9m]: Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"Tiešām visur un izpirkts?!!!
Bet ja mazliet paskatās:
https://m.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/bpdgmx.html

Brencis21, 8.jūlijs 2019, 16:48

Tomēr iesaku sazvanīties ar veikalu un pajautāt vai ir uz vietas, jo sludinājumus ss.lv liek automātā, un dažreiz piedāvājums neatbilst pieejamajam sortimentam.
+100500 bet redz daži pat to nevar izdarīt. :)
8.jūlijs 2019, 18:55 | links
 
Es lietoju pērlīšu gumiju, vai kā viņa tur saucas. Bižutērijas veikalos var nopirkt. Maksā 20x lētāk un kvalitāte tāda pati. gan 0.8 gan 0.7 nopērkama.
8.jūlijs 2019, 17:10 | links
 
Brencis21 [08.07.19]: JermaX [20m]: Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"Tiešām visur un izpirkts?!!!
Bet ja mazliet paskatās:
https://m.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/bpdgmx.html
Kad aizbrauksi , nopirksi un iemetīsi bildi , ka ir , tad aizbraukšu . Tas , ka prece ir ss.com , tas nenozīmē , ka ir uz vietas ... ;)
8.jūlijs 2019, 17:07 | links
 
JermaX [9m]: Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"Tiešām visur un izpirkts?!!!
Bet ja mazliet paskatās:
https://m.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/bpdgmx.html

Brencis21, 8.jūlijs 2019, 16:48


Tomēr iesaku sazvanīties ar veikalu un pajautāt vai ir uz vietas, jo sludinājumus ss.lv liek automātā, un dažreiz piedāvājums neatbilst pieejamajam sortimentam.
8.jūlijs 2019, 16:50 | links
 
JermaX [08.07.19]: Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"
Tiešām visur un izpirkts?!!!
Bet ja mazliet paskatās:
https://m.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/bpdgmx.html
8.jūlijs 2019, 16:48 | links
 
Sveiki , kāds varētu padalīties ar info kur uz vietas uz šo brīdi varētu būt pieejama fīdergumija (varbūt kāds ir pircis pēdējās dienās) ? Visur kur esmu bijis ir tikai viena atbilde - "viss izpirkts"
8.jūlijs 2019, 16:40 | links
 
Tiešām smiekls nāk, par tādiem kā pilsonis Artx, kurš tēlo baigi kārtīgo puiku un aizrāda par ne tajā sadaļā ievietotiem komentāriem vai kašķi provocējošiem izteikumiem, bet tai pat laikā ne ar ko neatšķiras no tiem kašķu cēlājiem. Tāds pats lecīgs pidriķis vien ir, tik ar personības dubultošanās sindromu.
Un galvenais, ka ne kas jau nav mainījies. Arī tagat ar lielāko prieku un azartu iesaistās diskusijās un kašķos. Bet tēlo pareizo apkopēju! Tev manuprāt ir jāizguļās un jātiek galā pašam ar saviem dēmoniem un donkihota sindromiem :)

cope71, 8.jūlijs 2019, 09:05

Es savu esmu pateicis, bazūnē manu vārdu kur vien Tu vēlies, un starp citu, maza piezīme- Es diskutēju šajā sadaļā, jo te var runāt par visu ko, es iesaistos diskusijās ar lielāko azartu jā, bet kašķi ir tāla pagātne, viss ko Tu vari darīt tagad, ir celt manus vecos tekstus augšā, bet jaunos Tu neatradīsi :) Zini kā, ja Tev tomēr ir kāds neatbildēts jautājums, tad uzraksti man privāti :) No manis šeit viss.Paldies.

Artx, 8.jūlijs 2019, 09:24


Jaunie nav tālu jāmeklē!
Tu esi piesmērējis jau gandrīz divas lapas šodien ar saviem jaunajiem kašķiem! Ja tu būtu mainījies, tādu nebūtu un tu ne ko necenstos te kādam pierādīt. Bet tu esi tas pats vecais, visiem zināmais, lecīgais puika, kāds vienmēr esi bijis!
Ja tu esi sācis ar sevi, tad sāc vēlreiz, jo pagaidām ne kas labs tev nav sanācis!
8.jūlijs 2019, 10:00 | links
 
Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.

Artx, 8.jūlijs 2019, 00:08

Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.

Artx, 8.jūlijs 2019, 00:08


Uz šo es arī aicinu pārējos, nekā grūta tur nav, uztaisījāt ekrānšāviņu ar pārkāpēju un nosūtiet bildi uz augstākminēto e-pastu.
Paldies.
8.jūlijs 2019, 09:35 | links
 
Tiešām smiekls nāk, par tādiem kā pilsonis Artx, kurš tēlo baigi kārtīgo puiku un aizrāda par ne tajā sadaļā ievietotiem komentāriem vai kašķi provocējošiem izteikumiem, bet tai pat laikā ne ar ko neatšķiras no tiem kašķu cēlājiem. Tāds pats lecīgs pidriķis vien ir, tik ar personības dubultošanās sindromu.
Un galvenais, ka ne kas jau nav mainījies. Arī tagat ar lielāko prieku un azartu iesaistās diskusijās un kašķos. Bet tēlo pareizo apkopēju! Tev manuprāt ir jāizguļās un jātiek galā pašam ar saviem dēmoniem un donkihota sindromiem :)

cope71, 8.jūlijs 2019, 09:05


Es savu esmu pateicis, bazūnē manu vārdu kur vien Tu vēlies, un starp citu, maza piezīme- Es diskutēju šajā sadaļā, jo te var runāt par visu ko, es iesaistos diskusijās ar lielāko azartu jā, bet kašķi ir tāla pagātne, viss ko Tu vari darīt tagad, ir celt manus vecos tekstus augšā, bet jaunos Tu neatradīsi :) Zini kā, ja Tev tomēr ir kāds neatbildēts jautājums, tad uzraksti man privāti :) No manis šeit viss.Paldies.
8.jūlijs 2019, 09:24 | links
 
Tiešām smiekls nāk, par tādiem kā pilsonis Artx, kurš tēlo baigi kārtīgo puiku un aizrāda par ne tajā sadaļā ievietotiem komentāriem vai kašķi provocējošiem izteikumiem, bet tai pat laikā ne ar ko neatšķiras no tiem kašķu cēlājiem. Tāds pats lecīgs pidriķis vien ir, tik ar personības dubultošanās sindromu.
Un galvenais, ka ne kas jau nav mainījies. Arī tagat ar lielāko prieku un azartu iesaistās diskusijās un kašķos. Bet tēlo pareizo apkopēju! Tev manuprāt ir jāizguļās un jātiek galā pašam ar saviem dēmoniem un donkihota sindromiem :)
8.jūlijs 2019, 09:05 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:21

Vai nu tu vēl neesi atkopies pēc Līgo svētkiem vai arī tevi meitene pametusi! :)
Tu vari te sprēgāt un apkopēju tēlot, bet diemžēl prakse rāda, ka pazūdot vienam lietotājam, pec neilga laika parādās cits vietā. Un veiksmīgi turpina savu misiju. Tā pēc, tu vari te tēlot varoni un kārtības ieviesēju un teikt, ka tā nebūs problēma, es par! Lai tev veicas! Un sāc pats ar sevi! Jau būs nozīmīgs solis šejienes uzkopšanā!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:36

Tak tādu lietotāju dēļ kā Tu arī šo darīšu, un ja šo darot, es Tavās acīs esmu varonis, tas man ir tikai pagodinājums. Pateicos Tev. Kā arī runājot par Taviem personīgajiem apvainojumiem... zini kā, palasi savus rakstus, un kā Tu klūpi virsū cilvēkiem, un uzdod sev jautājumi, ar kādu cēlu mērķi Tu to dari :) Varbūt Tev kaut ko atgādina lietotājs Fishmens, tad es varu pateikt, ka Tu esi fishmens2 :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:44


Te ir pilns forums ar fishmeniem, fishmeniem2, praviešiem, artx, irsējiem, abavniekiem, lote71 uttttt. Ja tev isdosies šo forumu no tiem atbrīvot un sakārtot šo vidi, karogs tev rokās!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:58


Galvenais ir sākt pašam ar sevi. Ledus ir sakustējies, un man tas patīk, uj kā patīk :)
8.jūlijs 2019, 09:00 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:21

Vai nu tu vēl neesi atkopies pēc Līgo svētkiem vai arī tevi meitene pametusi! :)
Tu vari te sprēgāt un apkopēju tēlot, bet diemžēl prakse rāda, ka pazūdot vienam lietotājam, pec neilga laika parādās cits vietā. Un veiksmīgi turpina savu misiju. Tā pēc, tu vari te tēlot varoni un kārtības ieviesēju un teikt, ka tā nebūs problēma, es par! Lai tev veicas! Un sāc pats ar sevi! Jau būs nozīmīgs solis šejienes uzkopšanā!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:36

Tak tādu lietotāju dēļ kā Tu arī šo darīšu, un ja šo darot, es Tavās acīs esmu varonis, tas man ir tikai pagodinājums. Pateicos Tev. Kā arī runājot par Taviem personīgajiem apvainojumiem... zini kā, palasi savus rakstus, un kā Tu klūpi virsū cilvēkiem, un uzdod sev jautājumi, ar kādu cēlu mērķi Tu to dari :) Varbūt Tev kaut ko atgādina lietotājs Fishmens, tad es varu pateikt, ka Tu esi fishmens2 :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:44



Te ir pilns forums ar fishmeniem, fishmeniem2, praviešiem, artx, irsējiem, abavniekiem, lote71 uttttt. Ja tev isdosies šo forumu no tiem atbrīvot un sakārtot šo vidi, karogs tev rokās!
8.jūlijs 2019, 08:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager