Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:21

Vai nu tu vēl neesi atkopies pēc Līgo svētkiem vai arī tevi meitene pametusi! :)
Tu vari te sprēgāt un apkopēju tēlot, bet diemžēl prakse rāda, ka pazūdot vienam lietotājam, pec neilga laika parādās cits vietā. Un veiksmīgi turpina savu misiju. Tā pēc, tu vari te tēlot varoni un kārtības ieviesēju un teikt, ka tā nebūs problēma, es par! Lai tev veicas! Un sāc pats ar sevi! Jau būs nozīmīgs solis šejienes uzkopšanā!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:36

Tak tādu lietotāju dēļ kā Tu arī šo darīšu, un ja šo darot, es Tavās acīs esmu varonis, tas man ir tikai pagodinājums. Pateicos Tev. Kā arī runājot par Taviem personīgajiem apvainojumiem... zini kā, palasi savus rakstus, un kā Tu klūpi virsū cilvēkiem, un uzdod sev jautājumi, ar kādu cēlu mērķi Tu to dari :) Varbūt Tev kaut ko atgādina lietotājs Fishmens, tad es varu pateikt, ka Tu esi fishmens2 :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:44


No kura brīža esi kļuvis tik pareizs? Nāca apgaismība pēkšņi??
Lasu tavus kašķi nemeklējošos komentus pa tēmu - hokejs, un nespēju nobrīnīties, kā cilvēki spēj mainīties!! :)
Tavi citāti Artx:
"Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta."

"Labi, pasmējušies esam par Tevi, aizej pakārto nagliņas pa plauktiņiem, vai skrūvītes, nezinu par kādu nodaļu esi atbildīgs, bet nervus nomierinās."

Ir vēl, un daudz. Slinkums meklēt!
Jā, un tevi nosūdzēju! Ceru, ka Admins rīkosies profesionāli!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:52


Nu, bet skaisti! Vismaz tagad zināsi, kā tās lietas ir darāmas, cerēsim, ka admins tiešām rīkosies pareizi fishmen2 :)
8.jūlijs 2019, 08:57 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:21

Vai nu tu vēl neesi atkopies pēc Līgo svētkiem vai arī tevi meitene pametusi! :)
Tu vari te sprēgāt un apkopēju tēlot, bet diemžēl prakse rāda, ka pazūdot vienam lietotājam, pec neilga laika parādās cits vietā. Un veiksmīgi turpina savu misiju. Tā pēc, tu vari te tēlot varoni un kārtības ieviesēju un teikt, ka tā nebūs problēma, es par! Lai tev veicas! Un sāc pats ar sevi! Jau būs nozīmīgs solis šejienes uzkopšanā!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:36

Tak tādu lietotāju dēļ kā Tu arī šo darīšu, un ja šo darot, es Tavās acīs esmu varonis, tas man ir tikai pagodinājums. Pateicos Tev. Kā arī runājot par Taviem personīgajiem apvainojumiem... zini kā, palasi savus rakstus, un kā Tu klūpi virsū cilvēkiem, un uzdod sev jautājumi, ar kādu cēlu mērķi Tu to dari :) Varbūt Tev kaut ko atgādina lietotājs Fishmens, tad es varu pateikt, ka Tu esi fishmens2 :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:44



No kura brīža esi kļuvis tik pareizs? Nāca apgaismība pēkšņi??
Lasu tavus kašķi nemeklējošos komentus pa tēmu - hokejs, un nespēju nobrīnīties, kā cilvēki spēj mainīties!! :)
Tavi citāti Artx:
"Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta."

"Labi, pasmējušies esam par Tevi, aizej pakārto nagliņas pa plauktiņiem, vai skrūvītes, nezinu par kādu nodaļu esi atbildīgs, bet nervus nomierinās."

Ir vēl, un daudz. Slinkums meklēt!
Jā, un tevi nosūdzēju! Ceru, ka Admins rīkosies profesionāli!
8.jūlijs 2019, 08:52 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:21

Vai nu tu vēl neesi atkopies pēc Līgo svētkiem vai arī tevi meitene pametusi! :)
Tu vari te sprēgāt un apkopēju tēlot, bet diemžēl prakse rāda, ka pazūdot vienam lietotājam, pec neilga laika parādās cits vietā. Un veiksmīgi turpina savu misiju. Tā pēc, tu vari te tēlot varoni un kārtības ieviesēju un teikt, ka tā nebūs problēma, es par! Lai tev veicas! Un sāc pats ar sevi! Jau būs nozīmīgs solis šejienes uzkopšanā!

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:36


Tak tādu lietotāju dēļ kā Tu arī šo darīšu, un ja šo darot, es Tavās acīs esmu varonis, tas man ir tikai pagodinājums. Pateicos Tev. Kā arī runājot par Taviem personīgajiem apvainojumiem... zini kā, palasi savus rakstus, un kā Tu klūpi virsū cilvēkiem, un uzdod sev jautājumi, ar kādu cēlu mērķi Tu to dari :) Varbūt Tev kaut ko atgādina lietotājs Fishmens, tad es varu pateikt, ka Tu esi fishmens2 :)
8.jūlijs 2019, 08:44 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)

Artx, 8.jūlijs 2019, 08:21


Vai nu tu vēl neesi atkopies pēc Līgo svētkiem vai arī tevi meitene pametusi! :)
Tu vari te sprēgāt un apkopēju tēlot, bet diemžēl prakse rāda, ka pazūdot vienam lietotājam, pec neilga laika parādās cits vietā. Un veiksmīgi turpina savu misiju. Tā pēc, tu vari te tēlot varoni un kārtības ieviesēju un teikt, ka tā nebūs problēma, es par! Lai tev veicas! Un sāc pats ar sevi! Jau būs nozīmīgs solis šejienes uzkopšanā!
8.jūlijs 2019, 08:36 | links
 
Artx [08.07.19]: Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14

Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)
Vai tu puisīt, tagat gadījumā nemeklē kašķi?
Tūliņ tevi nosūdzēšu!
8.jūlijs 2019, 08:24 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)

cope71, 8.jūlijs 2019, 08:14


Ļooooti labi, vajadzīgie indivīdi paši jau sāk bļaut :) Lai vien parādās ar jauniem lietotājiem, tā nu nebūs problēma :)
8.jūlijs 2019, 08:21 | links
 
Artx [08.07.19]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.
Jāpameklē tavi, "pa tēmu" un kašķi nemeklejošie tekstiņi hokeja laikā un ne tikai un jānosūdz CL. Tiešām jātiek reiz vaļā no šitiem vienreiz un uz visiem laikiem! :)))
8.jūlijs 2019, 08:21 | links
 
Artx [08.07.19]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.
Un tu puikiņ uzmetoties par apkopēju, domā, ka šie te pravieši un līdzīgie tiek padzīti uz neatgriešanos? Tu kurā gadsimtā dzīvo?! Nebūs pravietis, pec stundas būs pravietis2, utt!
Tiešām jāsmejas!
Un tevi pašu ar savulaik vajadzēja tad izmest uz neatgriešanos. Ar tāds "pa tēmu" liels runātājs biji!:)
8.jūlijs 2019, 08:14 | links
 
plesigais [5:38]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.

Artx, 8.jūlijs 2019, 00:08

;) !
Artx Tu ceri šito miskasti satirit ?
Un pec kada principa tad tirisi ? Pēc partiju piederibas vai personigajiem uzskatiem ? Meģinasi ieviest diktaturu , un parkapsi cilvektiesibas ?
CL būs cenzūra ? ? ?
;) !Princips vienkāršs, izlasi noteikumus un zināsi, kādi pretendenti tiks nodoti tālāk uz brīdinājuma izteikšanu, vai bloķēšanu.

Artx, 8.jūlijs 2019, 07:07


Ā ;) !
Nu lai Tev izdodas !
8.jūlijs 2019, 07:16 | links
 
Artx [0:08]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.Nēesi pa daudz iedzēris? :)

irseejs, 8.jūlijs 2019, 01:22


Nu neesmu gan.
8.jūlijs 2019, 07:13 | links
 
plesigais [08.07.19]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.

Artx, 8.jūlijs 2019, 00:08

;) !
Artx Tu ceri šito miskasti satirit ?
Un pec kada principa tad tirisi ? Pēc partiju piederibas vai personigajiem uzskatiem ? Meģinasi ieviest diktaturu , un parkapsi cilvektiesibas ?
CL būs cenzūra ? ? ?
;) !
Princips vienkāršs, izlasi noteikumus un zināsi, kādi pretendenti tiks nodoti tālāk uz brīdinājuma izteikšanu, vai bloķēšanu.
8.jūlijs 2019, 07:07 | links
 
Ej labāk makšķerēt, nevis tukši pļūti. Bet to sapratīsi ar gadiem. Ja vispār sapratīsi :D jauku darba nedēļu visiem!
8.jūlijs 2019, 07:05 | links
 
Plesigais tu pats ar saviem postiem radi miskasti un pretendē uz izdzēšanu.

belijs23, 8.jūlijs 2019, 06:28

Tev problēmas ar citu cilveku vēlmi izteikties ?
Nepatīk ka Lv ir pieņemts likums - ka katram cilvekam ir tiesibas brīvi izteikties ?
Necieni Lv likumdošanu un satversmi ! ?
;) !
8.jūlijs 2019, 06:49 | links
 
Plesigais tu pats ar saviem postiem radi miskasti un pretendē uz izdzēšanu.
8.jūlijs 2019, 06:28 | links
 
Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.

Artx, 8.jūlijs 2019, 00:08


;) !
Artx Tu ceri šito miskasti satirit ?
Un pec kada principa tad tirisi ? Pēc partiju piederibas vai personigajiem uzskatiem ? Meģinasi ieviest diktaturu , un parkapsi cilvektiesibas ?
CL būs cenzūra ? ? ?
;) !
8.jūlijs 2019, 05:38 | links
 
Artx [08.07.19]: Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.
Nēesi pa daudz iedzēris? :)
8.jūlijs 2019, 01:22 | links
 
Šis adresēts visiem tiem lietotājiem, kas meklē kašķi forumos, kas runā ne pa tēmu attiecīgajos apakšforumos, kā arī visiem tiem, kas neievēro CL noteikumus- Katru Jūsu pārkāpumu es fiksēju un sūtu cl@copeslietas.lv šādi esam veiksmīgi tikuši šomēness un pagājšmēness vaļā no 3 lietotājiem, kuri ir uz neatgriešanos nobloķēti. Šīsdienas pretendenti uz bloķēšanu ir - pērk/pārdod sadaļā manuālās kārbas apspriedēni, Babītes foruma “pravieši” ar pašu Pravieti priekšgalā. Lūgums turpināt pārkāpt noteikumus, jo tā mēs ātri attīrīsim miskasti te.
8.jūlijs 2019, 00:08 | links
 
Paskatījos PČ futbolā sievietēm finālu ASV-Nīderlande..Tīri interesanti..USA pasaules čempiones..Laikam jau tas īsti nav iespējams,bet vajadzētu sarunāt amerikānietēm spēli pret Latvijas vīriešu izlasi..Būtu interesanti paskatīties..
7.jūlijs 2019, 21:22 | links
 
Vai kāds var pateikt kur un kad notiksies tuvākajā laikā Street fishinga sacensības?
7.jūlijs 2019, 17:12 | links
 
Šitāds joks bija aŗī reiz Ventā. Pie krasta iemetu specbarību un baltmaizi. Baltmaizi ēd, barībai pat tuvumā neviena nav. Viss redzams kā uz delnas.
Un tās bija raudiņas.
7.jūlijs 2019, 16:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager