Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Faktiski jebkurai lietai visu nosaka kvalitāte kādā tā tiek izgatavota, neatkarīgi kas to būtu ražojis- Ķīnieties, Japānis vai Francūzis.
Ja kāds arī Rīgā štancētu MEPUS un tie būtu labāki par Franču ražojumu, tad arī pirktu tos.
7.jūnijs 2019, 06:52 | links
 
rupucis64 [06.06.19]: Iemāciet man atšķirt oriģinālo Mepps no pakaļdarinājuma :) Uz abiem uzraksts Made in France :)

MT9, 6.jūnijs 2019, 20:51
:) :).....paarsvaraa jau to nosaka cena....
originalie mepps nenak plastmasas maisinjos kā ķīnietis.
7.jūnijs 2019, 05:22 | links
 
Es pirku Ēsmā, man viss strādā lieliski, bet cena tiem bija smieklīga. Viens foruma biedrs ieminējās, ka tur tirgo Ķīnas pakaļdarinājumus, bet man kaut kā negribas ticēt :)
6.jūnijs 2019, 23:33 | links
 
Iemāciet man atšķirt oriģinālo Mepps no pakaļdarinājuma :) Uz abiem uzraksts Made in France :)

MT9, 6.jūnijs 2019, 20:51

:) :).....paarsvaraa jau to nosaka cena....
6.jūnijs 2019, 23:27 | links
 
Iemāciet man atšķirt oriģinālo Mepps no pakaļdarinājuma :) Uz abiem uzraksts Made in France :)

MT9, 6.jūnijs 2019, 20:51


GARDS veikalā tirgotajiem ir resna stieple, un nolocījums virs misiņa svariņa ir nokniebts par garu, kas traucē lapiņas rotācijai. Tā pat arī skavai uz kuras nostiprināta lapiņa ir rupjāk izstrādāta.
Savukārt orģinālajam viss ir atstrādāts čotka, pat ļoti lēni velkot tas rotē perfekti, savukārt pakaļdarinājus jāvelk pietiekoši ātri lai būtu kāda rotācija, tiko sāc vilkt lēnu, tā planē.
Kaut ko uzrakstīt var jebkurš kas ražo pakaļdarinājumu.
Man ir gan viens gan otrs, atķirība ir.
6.jūnijs 2019, 22:09 | links
 
MV-F [20:20]: Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.

Olcis, 6.jūnijs 2019, 13:34

Orģinālo MEPS ar balto lapiņu. Bet ORĢINĀLO, nevis GARDS ražojumu.
Rīgā ir copes veikalā kas atrodas tirgus paviljonos, laikam t/c ABAVA.Tur jau kādu laiku nav tas copes veikals .Tikai informācijai , lai nav aplauzies , kā man !!! ;)

JermaX, 6.jūnijs 2019, 20:59


Pirms 2 mēnešii bija. ????
6.jūnijs 2019, 22:02 | links
 
MV-F [06.06.19]: Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.

Olcis, 6.jūnijs 2019, 13:34

Orģinālo MEPS ar balto lapiņu. Bet ORĢINĀLO, nevis GARDS ražojumu.
Rīgā ir copes veikalā kas atrodas tirgus paviljonos, laikam t/c ABAVA.
Tur jau kādu laiku nav tas copes veikals .Tikai informācijai , lai nav aplauzies , kā man !!! ;)
6.jūnijs 2019, 20:59 | links
 
Iemāciet man atšķirt oriģinālo Mepps no pakaļdarinājuma :) Uz abiem uzraksts Made in France :)
6.jūnijs 2019, 20:51 | links
 
Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.

Olcis, 6.jūnijs 2019, 13:34

Jebkuru Meps/agila nr2 un viss notiksies.
Gardā uz 10 euro sākuma komplektu viegli savākt
Agila nr 2 (sudraba)
Black furry nr 2 (oranžiem plankumiem / balta iekšinņa , misas krāsā arī strādā
Savage gear nr2 - zelta/ balts .
Lēna ietīšana un viss notiekās ja ir asaris...

cupix, 6.jūnijs 2019, 13:47


GARDĀ tirgotie MEPS rotiņi nestrādā kā orģinālais MEPS, nezinu ko un no kurienes viņi tos tirgo, bet nav tāda rotācija kā orģināllajam, kas arī ir dārgāks nekā GARDĀ nopērkamais. Arī kvalitāte vizuāli atškiras.
6.jūnijs 2019, 20:23 | links
 
Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.

Olcis, 6.jūnijs 2019, 13:34


Orģinālo MEPS ar balto lapiņu. Bet ORĢINĀLO, nevis GARDS ražojumu.
Rīgā ir copes veikalā kas atrodas tirgus paviljonos, laikam t/c ABAVA.
6.jūnijs 2019, 20:20 | links
 
cupix [06.06.19]: Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.

Olcis, 6.jūnijs 2019, 13:34

Jebkuru Meps/agila nr2 un viss notiksies.
Gardā uz 10 euro sākuma komplektu viegli savākt
Agila nr 2 (sudraba)
Black furry nr 2 (oranžiem plankumiem / balta iekšinņa , misas krāsā arī strādā
Savage gear nr2 - zelta/ balts .
Lēna ietīšana un viss notiekās ja ir asaris...
Liels paldies !!!!
6.jūnijs 2019, 14:36 | links
 


Bildes autors copmanis Sencis
6.jūnijs 2019, 13:49 | links
 
Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.

Olcis, 6.jūnijs 2019, 13:34


Jebkuru Meps/agila nr2 un viss notiksies.
Gardā uz 10 euro sākuma komplektu viegli savākt
Agila nr 2 (sudraba)
Black furry nr 2 (oranžiem plankumiem / balta iekšinņa , misas krāsā arī strādā
Savage gear nr2 - zelta/ balts .
Lēna ietīšana un viss notiekās ja ir asaris...
6.jūnijs 2019, 13:47 | links
 
Sveiki !!!
Vai asarus uz vizuļiem ķer ??? Ja ķer kāds kādu vizuli var ieteikt kas jau pārbaudīts praksē. Un kur to var nopirkt.
6.jūnijs 2019, 13:34 | links
 
https://www.delfi.lv/tasty/praktiski-padomi/knifs-ka-sagatavot-asakainas-zivis-cepsanai-lai-tas-varetu-est-bez-bazam.d?id=49607029

kāds ir mēģinājis šādi? tiešām nejūt asakas, vai kārtējais bezjēdzīgais raksts?

DainisEl, 5.jūnijs 2019, 11:55

Asakas tiešām pazūd. Karūsas un breksēni iet iekšā kā zuši.
Lauris74, 6.jūnijs 2019, 09:28
6.jūnijs 2019, 09:29 | links
 
https://www.delfi.lv/tasty/praktiski-padomi/knifs-ka-sagatavot-asakainas-zivis-cepsanai-lai-tas-varetu-est-bez-bazam.d?id=49607029

kāds ir mēģinājis šādi? tiešām nejūt asakas, vai kārtējais bezjēdzīgais raksts?

DainisEl, 5.jūnijs 2019, 11:55
6.jūnijs 2019, 09:28 | links
 
?
5.jūnijs 2019, 20:14 | links
 
Kā ķerās ulbrokas ezerā ar spiningu
5.jūnijs 2019, 20:14 | links
 
Trakākais tajā kempingā ir līmeņa starpība ~40m pa vertikāli no ezera līdz mājai...tad kad 2x dienā 3x augšā-lejā izstaigā pa tiem 101 pakāpieniem, tad sāc domāt, vai vispār motoru vērts nest - vesels gājiens ietaupās... :)
5.jūnijs 2019, 15:30 | links
 
Doma braukt uz Dridzi jautājums zinātājiem Laiva izīrēta kempingā -vai var braukt ar iekšdedzes laivas motoru -meitens recepšenā teica ka varot Pašlaik esmu dilēmas priekšā ņemt Hondu vai Minikotu ?

bums, 5.jūnijs 2019, 12:52


Protams hondu, jo ezers paliels un no spota uz spotu ir ko braukt...minkoc atņirgsies jau turpceļā. :) Kempings Dridži? Ja interesē mana necilā pieredze par ezeru un kempingu - PM :)
5.jūnijs 2019, 15:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager