Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Šai gadījumā motorus atstātu un ņemtu “konskij vozbuģiķeļ”!!!
5.jūnijs 2019, 13:06 | links
 
Meitenes būs :) alus un šmakovka arī Tikai motors ir jāizvēlās viens ,jo savādāk augšminētajām mantām vieta nebūs :)-Meitenēm vieta jebkurā gadījumā atradīsies :)
5.jūnijs 2019, 13:03 | links
 
Doma braukt uz Dridzi jautājums zinātājiem Laiva izīrēta kempingā -vai var braukt ar iekšdedzes laivas motoru -meitens recepšenā teica ka varot Pašlaik esmu dilēmas priekšā ņemt Hondu vai Minikotu ?

bums, 5.jūnijs 2019, 12:52

Nem abus un meitenes!!!
5.jūnijs 2019, 12:54 | links
 
Doma braukt uz Dridzi jautājums zinātājiem Laiva izīrēta kempingā -vai var braukt ar iekšdedzes laivas motoru -meitens recepšenā teica ka varot Pašlaik esmu dilēmas priekšā ņemt Hondu vai Minikotu ?
5.jūnijs 2019, 12:52 | links
 
Tā ir kā viņi raksta
5.jūnijs 2019, 12:06 | links
 
https://www.delfi.lv/tasty/praktiski-padomi/knifs-ka-sagatavot-asakainas-zivis-cepsanai-lai-tas-varetu-est-bez-bazam.d?id=49607029

kāds ir mēģinājis šādi? tiešām nejūt asakas, vai kārtējais bezjēdzīgais raksts?
5.jūnijs 2019, 11:55 | links
 
ruttks [04.06.19]: Cienijamie copmanji! Megjinaju atrrast kadu skaidribu par to kur6 ar vienu klik6kji Nomainija nosaukumus (tas ir bija Sarkandaugava iegaja Daugava bet tagat sen izraktais Milgravis) Rigas karte ir ? Bet Gogle Nav.
Oho. Šis jau nākamais līmenis :D
4.jūnijs 2019, 20:59 | links
 
Cienijamie copmanji! Megjinaju atrrast kadu skaidribu par to kur6 ar vienu klik6kji Nomainija nosaukumus (tas ir bija Sarkandaugava iegaja Daugava bet tagat sen izraktais Milgravis) Rigas karte ir ? Bet Gogle Nav.
4.jūnijs 2019, 20:11 | links
 
Vai Ulbrokas ezerā kautko var dabūt uz spininga
4.jūnijs 2019, 12:26 | links
 
Tieši tā........, steidzīgi, vismaz līdz jāņiem, jāpārorientējas uz plēsējiem.
4.jūnijs 2019, 12:26 | links
 
ups sorry :)
4.jūnijs 2019, 11:46 | links
 
osscar [04.06.19]: Es gan šo sezonu raksturotu kā veiksmīgu - kopš 1. maija katru weekendu + vēl pat pa nedēļas vidu - cik biju copēt katrā reizē bija diezgan daudz zivis (plēsēji). Biju, gan Lilastē gan Dūnītī, gan ķīsī + Kurzemes ezeros. Redzēs kā būs šajā nedēļas nogalē .
Te runa vairāk par baltajām zivīm
4.jūnijs 2019, 11:43 | links
 
Es gan šo sezonu raksturotu kā veiksmīgu - kopš 1. maija katru weekendu + vēl pat pa nedēļas vidu - cik biju copēt katrā reizē bija diezgan daudz zivis (plēsēji). Biju, gan Lilastē gan Dūnītī, gan ķīsī + Kurzemes ezeros. Redzēs kā būs šajā nedēļas nogalē .
4.jūnijs 2019, 11:38 | links
 
Pavisam traki, iesoļojam iekšā necopes otrajā nedēļā. Parasti īsi pirms jāņiem cope paveras un tad atkal pieverās.
4.jūnijs 2019, 11:23 | links
 
vakar bija pirmā saulainā diena un protams ir mainījies spiediens un pats par sevi saprotams ,ar to arī bija pilnīga necope ,pat uz sliekas neķērās mailītes.
4.jūnijs 2019, 08:10 | links
 
Sveiki copmaņi , šoreiz iekritu pērkot lietotu daiwas nylon brienamkostīmu ir viens caurums par kuru jau zināju pērkot bet tas salīmēts un vis kartībā un nelaiž neko cauri, bet atrodoties udeni ik pa brīdim kādā vietā sāk nedaudz līt iekšā ūdens , ir kāds vai kāda vieta kas varētu to salabot?
1.jūnijs 2019, 17:26 | links
 
Vīri,varbūt kādam ieteikumi +/- 70km rādiusā no Rīga kur aizbraukt padzenāt līdakas,kur drīksts ar bendzīnmotoru slīdēt iekšā.
Mazliet sācis Baltezers apnikt un velme paprovēt kur citur,bet negribās arī atdurties pie peļķes kurš krustu šķērsus ar tīkliem izķemmēts :)
1.jūnijs 2019, 17:14 | links
 
Sveiki vasali. Kāds bar ieteikt kādu labu vietu pierīga kur var labi paķert uz nakti. Doma uz fidera
1.jūnijs 2019, 15:30 | links
 
dzīvoju pie buļļupes un Lielupes krustojumā un esmu piefiksējis ja pie upes ,stāvlaukumā ir daudz mašīnas tad ir protams arī daudz laivu upē .aizvakar bija ideāls laiks ,drusku saulīte ,drusku vējelis ,bet uz upes nevienas laivas un protams arī stāvvieta tukša.bijām vakarpusē ar draugu lielupē ,bet pilnīga necope ,vietas ar mainījām daudzas ,bet rezultāts nemainījās .
un tagad lūdzu paskaidrojiet ,pēc kā var noteikt vai braukt copēt vai nebraukt ,jo stāvvieta ir tukša tad viņi kaut k;a ir uzzinājuši ka būs necope .bet kā ?????

jkp123, 1.jūnijs 2019, 10:58


Tev kā vietējam aborigēnam bija gan būt izpētījušam šīs likumsakarības. Es tieši tajā vietā un laikā braucu ar spini spēlēties, iekustināt jaunos pričandāļus. Tas notiek tad, kad sieva saka jābrauc atpūsties. Es tajās reizēs pēc tradīcijas zinu, ka neko nenoķeršu. Un tā arī ir, ja kādam, lejup uz Lielupes izteku, sačokā ir pa pāris zivtiņām tajās reizes, tad tas ir brīnums. Šo ceturtdien 04.00 biju Spuņupē, rezultāts 3 sīkuļi. Bija necopes ceturtā diena Lielupē, tādēļ makšķernieku pilns. Visi cerībā grib būt pirmie, diemžēl izpalika prieciņš. Atskaišu Lielupes sadaļā nav, klusums. Lielākā daļa kautrējas rakstīt par saviem "panākumiem". Pats zini paziņas apzvana vakaros savus paziņas un no tā iegūst informāciju par iespējamo rīta copi. Brauc tādi, kas ļoti nocietušies, grib būt pirmie un nebaidās aplauzties....Veiksmi zinātniskajos pētījumos, kad izpētīsi uzraksti gan...........:).
1.jūnijs 2019, 12:47 | links
 
>Paskaties pa logu. Ja stāvvieta pilna tad cope bij vakar. Ja tukša tad visādi var būt.

urmaas, 1.jūnijs 2019, 11:14[/quote]

Hi,hi,visādi var būt,arī tā.
Kā teica viens vecs makšķernieks
Zivis nav govis,pie vienas vietas nav piesietas,d
1.jūnijs 2019, 11:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager