Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
jkp123 [01.06.19]: dzīvoju pie buļļupes un Lielupes krustojumā un esmu piefiksējis ja pie upes ,stāvlaukumā ir daudz mašīnas tad ir protams arī daudz laivu upē .aizvakar bija ideāls laiks ,drusku saulīte ,drusku vējelis ,bet uz upes nevienas laivas un protams arī stāvvieta tukša.bijām vakarpusē ar draugu lielupē ,bet pilnīga necope ,vietas ar mainījām daudzas ,bet rezultāts nemainījās .
un tagad lūdzu paskaidrojiet ,pēc kā var noteikt vai braukt copēt vai nebraukt ,jo stāvvieta ir tukša tad viņi kaut k;a ir uzzinājuši ka būs necope .bet kā ?????
Paskaties pa logu. Ja stāvvieta pilna tad cope bij vakar. Ja tukša tad visādi var būt.
1.jūnijs 2019, 11:14 | links
 
,pēc kā var noteikt vai braukt copēt vai nebraukt ,jo stāvvieta ir tukša tad viņi kaut k;a ir uzzinājuši ka būs necope .bet kā ?????

jkp123, 1.jūnijs 2019, 10:58[/quote]

HA,ha,nekas jauns....tā ir visur.Ja vietējie necopee,tas nozīmē,ka zivis neķeras.
1.jūnijs 2019, 11:09 | links
 
dzīvoju pie buļļupes un Lielupes krustojumā un esmu piefiksējis ja pie upes ,stāvlaukumā ir daudz mašīnas tad ir protams arī daudz laivu upē .aizvakar bija ideāls laiks ,drusku saulīte ,drusku vējelis ,bet uz upes nevienas laivas un protams arī stāvvieta tukša.bijām vakarpusē ar draugu lielupē ,bet pilnīga necope ,vietas ar mainījām daudzas ,bet rezultāts nemainījās .
un tagad lūdzu paskaidrojiet ,pēc kā var noteikt vai braukt copēt vai nebraukt ,jo stāvvieta ir tukša tad viņi kaut k;a ir uzzinājuši ka būs necope .bet kā ?????
1.jūnijs 2019, 10:58 | links
 
waffenss88 [31.05.19]: Kāds tumšupē nav provējis foreli ķert?
Ir jau.. Un ir arī foreles. Nekas nopietns, nekas bieži sastopams. Pārsvarā kāda mazā, vairāk līdaka, asari.. Mazo upju izmēru standartā.

Pasportot var.
Pērn paziņa dabūja 42cm, bet tā gan jau arī bija "gadījuma"..

Kā jau plaši pazīstama upele, nostaigā katrs, kam nav slinkums.
31.maijs 2019, 20:42 | links
 
Kāds tumšupē nav provējis foreli ķert?
31.maijs 2019, 20:31 | links
 
Nu paldies ! ;)
30.maijs 2019, 21:32 | links
 
To Bumsi
Hey,domāju ,ka esi spečuks pa dzelžiem,bet skat...arī softā esi advancēts :-).
30.maijs 2019, 21:24 | links
 
Too plesigais Play aplikācijā ,,Call recorder,, instalē un raksti uz nebēdu ;)
30.maijs 2019, 21:22 | links
 
plesigais [30.05.19]: Klau par fiču mobilajam uzlikt sarunu ierakstu passtasti sikak !
Divi varianti.
1. Kad pacel klausuli, saki: "Mans mīļākais radio ir radio Skonto. Brīdinu! servisa kvalitātes uzlabošanas nolūkos saruna tiks ierakstīta" (Metode preventīva, jo šajā gadījumā līdz draudien nemaz nenonāksi).
2. Paņem sievas telefonu, uzinstalē SpyMyWife.app un katru vakaru paranojā analizē tekstus vai tie Tevi neapdraud. (Metode destruktīva, jo jau sākumā Tevi mudina un noskaņo atrast ko sliktu)
30.maijs 2019, 21:22 | links
 
fish1 [30.05.19]: To Jermax
Tu taču redzi rakstīts Ģarlic"- tātad uz sviestmaizēm :-)
Paldies par ieteikumu , pats neko tādu nevarēju iedomāties ... :o
30.maijs 2019, 21:17 | links
 
LVM parasti zemes gabali - kadastra vienības ir gana lielas, paskaties tajā pašā kadastrs.lv pēc kadastra Nr. gan jau būs redzami vairāki piebraucamie ceļi. Tas, ka sagribējuši ērtāk piekļūt kādam zemes gabala stūrim nav citiem saistošs.
Manā gadījumā šiem nepietika ar parastu servitūtu šie bravūrīgi uzstāja, ka vajagot personālservitūtu reģistrēt ZG uz LVM vārda. Zvanīja katru nedēļu, draudēja sūtīt puišus parunāt. Tā kā ne par ko nebrīnos. Nācās mobilajam sarunu ierakstītāju uzlikt. Pēc pēdējās, kur jau draudi izskanēja, ka savu panākšot tā vai tā, atklāju, ka sarunas tiek ierakstītas un tiks publiskotas. Tad vairs neplijās virsū.

Neons, 30.maijs 2019, 20:50


Neons :( !
Man tik rupji neuzvedas , bet " garšiga " blondine gan piesejas ! ;)
Klau par fiču mobilajam uzlikt sarunu ierakstu passtasti sikak ! Jau sen tadu karoju !
Kadreiz Bite par atsevišķu samaksu ko piedavaja , bet vajadzeja tel sajugt ar netu un maksat !
30.maijs 2019, 21:15 | links
 
BrunoL [30.05.19]: Plēsīgais,kādu līgumu un par ko varat slēgt ja nav objekta.Jo,kā saki,ceļa nav.
Būtu jāsāk ar projektu un tā sakaņošanu.
Kaut kas šajā pasākumā nerīmējas.
LVM nav nekāds kaktu kantoris-venņiki ņe vjažem,ģelajem grobī.
Nomas līgums ar lietošanas kārtību?
30.maijs 2019, 21:07 | links
 
To Jermax
Tu taču redzi rakstīts Ģarlic"- tātad uz sviestmaizēm :-)
30.maijs 2019, 21:06 | links
 
LVM parasti zemes gabali - kadastra vienības ir gana lielas, paskaties tajā pašā kadastrs.lv pēc kadastra Nr. gan jau būs redzami vairāki piebraucamie ceļi. Tas, ka sagribējuši ērtāk piekļūt kādam zemes gabala stūrim nav citiem saistošs.
Manā gadījumā šiem nepietika ar parastu servitūtu šie bravūrīgi uzstāja, ka vajagot personālservitūtu reģistrēt ZG uz LVM vārda. Zvanīja katru nedēļu, draudēja sūtīt puišus parunāt. Tā kā ne par ko nebrīnos. Nācās mobilajam sarunu ierakstītāju uzlikt. Pēc pēdējās, kur jau draudi izskanēja, ka savu panākšot tā vai tā, atklāju, ka sarunas tiek ierakstītas un tiks publiskotas. Tad vairs neplijās virsū.
30.maijs 2019, 20:50 | links
 
Plēsīgais,kādu līgumu un par ko varat slēgt ja nav objekta.Jo,kā saki,ceļa nav.
Būtu jāsāk ar projektu un tā sakaņošanu.
Kaut kas šajā pasākumā nerīmējas.
LVM nav nekāds kaktu kantoris-venņiki ņe vjažem,ģelajem grobī.

BrunoL, 30.maijs 2019, 19:07

līgumu var slēgt par to,ka plēsīgais atļauj,neiebilst ,ka viņa zemi izmanto ceļam ,lai LVM var noķlūt līdz savam mežam.Un tad kad plēsīgais piekrīt,tikai tad var kko projektēt un būvet:))protams,ja tas paredzēts šajā pasākumā.
30.maijs 2019, 19:25 | links
 
Plēsīgais,kādu līgumu un par ko varat slēgt ja nav objekta.Jo,kā saki,ceļa nav.
Būtu jāsāk ar projektu un tā sakaņošanu.
Kaut kas šajā pasākumā nerīmējas.
LVM nav nekāds kaktu kantoris-venņiki ņe vjažem,ģelajem grobī.
30.maijs 2019, 19:07 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21

Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !

plesigais, 30.maijs 2019, 15:49

Spuņupe un Lielupe jau ceturto dienu tur večus badā. Šodien no 04.00 līdz 14.00 noķēru 2 raudiņas un vienu plici. Kamēr bezdarbībā kūkoju, padomāju par tevi. Zini, ja LM var piebraukt nevienu netraucējot pie sava meža, apbraucot jūsu ar kaimiņu zemes gabalus, tad pastāv iespējas tev uzvarēt tiesā. Tu tikai nepateici, cik tur km. apkārtceļš LM sanāk.... Ceru, ka tie nav padsmit km. :). Tev jāizdomā tikai gruntīga argumentācija, kāpēc tu nevari (negribi ) dot piekrišanu. Servitūtus dod uz visu to darbības laiku, kamēr ceļš ekspluatējams, tāpēc iet runa par pastavīgu (beztermiņa līgumu). Tas viss ir loģiski un tiesiski. Teorētiski var pastāvēt arī zemes nomas līgums ( terminēts), lai varētu izmantot zemi, kā piebraucamo ceļu. Bet tie ir gālējie izņēmumi un uz to tu cerēt nevari, jo nav nepieciešamo priekšnosacījumu. Melorācijas grāvis , ja tu domā, ka būtu šķērslis, priekš bagāta uzņēmuma nebūtu šķerslis, lai ierīkotu pāri tam ceļu. Tas ir mans teorētisks apsvērums, nezinot, ka izskatās tavs un kaimiņa zemes detālplānojums (zemes ierīcības plāns).

Pravietis, 30.maijs 2019, 16:34
Pravietis vis ok !
Esmu ticis skaidriba un daudzmaz atkratijies no šitas problemas !
Vienigais neskaidrais fakts - kapec Tā spiež uz beztermiņu ?

plesigais, 30.maijs 2019, 17:38

plēsīgais,arī tas ir skaidrs!viņi ieguldīs savu naudu ceļa izveidē,lai normāli smagā tehnika var pārvietoties.Un arī turpmāk viņiem vajadzēs piekļūt tam mežam.Un tāpēc ,lai to ceļu varētu izmantot kad vien ievajagās(neprasot tavu atļauju,jo pēc gadu vari pārdomāt),tāpēc vajag beztermiņa līgumu.
30.maijs 2019, 17:56 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21

Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !

plesigais, 30.maijs 2019, 15:49

Spuņupe un Lielupe jau ceturto dienu tur večus badā. Šodien no 04.00 līdz 14.00 noķēru 2 raudiņas un vienu plici. Kamēr bezdarbībā kūkoju, padomāju par tevi. Zini, ja LM var piebraukt nevienu netraucējot pie sava meža, apbraucot jūsu ar kaimiņu zemes gabalus, tad pastāv iespējas tev uzvarēt tiesā. Tu tikai nepateici, cik tur km. apkārtceļš LM sanāk.... Ceru, ka tie nav padsmit km. :). Tev jāizdomā tikai gruntīga argumentācija, kāpēc tu nevari (negribi ) dot piekrišanu. Servitūtus dod uz visu to darbības laiku, kamēr ceļš ekspluatējams, tāpēc iet runa par pastavīgu (beztermiņa līgumu). Tas viss ir loģiski un tiesiski. Teorētiski var pastāvēt arī zemes nomas līgums ( terminēts), lai varētu izmantot zemi, kā piebraucamo ceļu. Bet tie ir gālējie izņēmumi un uz to tu cerēt nevari, jo nav nepieciešamo priekšnosacījumu. Melorācijas grāvis , ja tu domā, ka būtu šķērslis, priekš bagāta uzņēmuma nebūtu šķerslis, lai ierīkotu pāri tam ceļu. Tas ir mans teorētisks apsvērums, nezinot, ka izskatās tavs un kaimiņa zemes detālplānojums (zemes ierīcības plāns).

Pravietis, 30.maijs 2019, 16:34
Pravietis vis ok !
Esmu ticis skaidriba un daudzmaz atkratijies no šitas problemas !
Vienigais neskaidrais fakts - kapec Tā spiež uz beztermiņu ?

plesigais, 30.maijs 2019, 17:38

Es jau tev teicu, tā ir pieņemta prakse ceļu servitūtos. Servutūts ir izeja no galēji sarežģītas situācijas, kad nepastāv citas iespējas, un lai īpašnieks varētu lietot savu zemi, Servitūts darbojas tikmēr, kamēr ceļš tiek izmantots un vēl cik tur gadus pēc likuma....., ja netiek izmantots. Šobrīd mans traktējums ir tāds, ka LM vienkārši grib sasniegt lielāku ērtību pakāpi uz tava rēķina, radot tev nevajadzīgus ierobežojumus lietot zemi.
30.maijs 2019, 17:49 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21

Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !

plesigais, 30.maijs 2019, 15:49

Spuņupe un Lielupe jau ceturto dienu tur večus badā. Šodien no 04.00 līdz 14.00 noķēru 2 raudiņas un vienu plici. Kamēr bezdarbībā kūkoju, padomāju par tevi. Zini, ja LM var piebraukt nevienu netraucējot pie sava meža, apbraucot jūsu ar kaimiņu zemes gabalus, tad pastāv iespējas tev uzvarēt tiesā. Tu tikai nepateici, cik tur km. apkārtceļš LM sanāk.... Ceru, ka tie nav padsmit km. :). Tev jāizdomā tikai gruntīga argumentācija, kāpēc tu nevari (negribi ) dot piekrišanu. Servitūtus dod uz visu to darbības laiku, kamēr ceļš ekspluatējams, tāpēc iet runa par pastavīgu (beztermiņa līgumu). Tas viss ir loģiski un tiesiski. Teorētiski var pastāvēt arī zemes nomas līgums ( terminēts), lai varētu izmantot zemi, kā piebraucamo ceļu. Bet tie ir gālējie izņēmumi un uz to tu cerēt nevari, jo nav nepieciešamo priekšnosacījumu. Melorācijas grāvis , ja tu domā, ka būtu šķērslis, priekš bagāta uzņēmuma nebūtu šķerslis, lai ierīkotu pāri tam ceļu. Tas ir mans teorētisks apsvērums, nezinot, ka izskatās tavs un kaimiņa zemes detālplānojums (zemes ierīcības plāns).

Pravietis, 30.maijs 2019, 16:34

Pravietis vis ok !
Esmu ticis skaidriba un daudzmaz atkratijies no šitas problemas !
Vienigais neskaidrais fakts - kapec Tā spiež uz beztermiņu ?
30.maijs 2019, 17:38 | links
 
kurjers6 [30.05.19]: Kurjers6
Es vēlreiz atkārtošu. Kaimiņa uzskats par to, vai prasītāja zemei jau ir cita piekļūšanas iespēja netiks ņemts vērā, tiklīdz prasītājam uz rokas būs pagasta izziņa par pretējo.

irseejs, 30.maijs 2019, 15:12
pag,tu jau runā kaut kādās shēmās!!!kā pagasts var iedot izziņu par to kā dabā nav!???ja no mājas līdz mežam nekad ceļš nav bijis!!?
Nē. Pagasts iedos izziņu tieši kā ir dabā. Tas personāžs, kurš būs nozīmēts, apciemos abus īpašniekus. Ja viņiem tiešām ir iespēja piebraukt pa citurieni, tad nevajag stresot. Vajag pašiem apbraukāt kaimiņa teritoriju jau laicīgi un iebakstīt ar pirkstu kartē un pateikt - rekur jūs varat piebraukt. Paldies. Atā.
30.maijs 2019, 17:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager