Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!

Šodien nopirku , kur labāk šito lietot , pa taisno uz ēsmas vai iesmidzināt barībā ?
30.maijs 2019, 16:50 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21

Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !

plesigais, 30.maijs 2019, 15:49


Spuņupe un Lielupe jau ceturto dienu tur večus badā. Šodien no 04.00 līdz 14.00 noķēru 2 raudiņas un vienu plici. Kamēr bezdarbībā kūkoju, padomāju par tevi. Zini, ja LM var piebraukt nevienu netraucējot pie sava meža, apbraucot jūsu ar kaimiņu zemes gabalus, tad pastāv iespējas tev uzvarēt tiesā. Tu tikai nepateici, cik tur km. apkārtceļš LM sanāk.... Ceru, ka tie nav padsmit km. :). Tev jāizdomā tikai gruntīga argumentācija, kāpēc tu nevari (negribi ) dot piekrišanu. Servitūtus dod uz visu to darbības laiku, kamēr ceļš ekspluatējams, tāpēc iet runa par pastavīgu (beztermiņa līgumu). Tas viss ir loģiski un tiesiski. Teorētiski var pastāvēt arī zemes nomas līgums ( terminēts), lai varētu izmantot zemi, kā piebraucamo ceļu. Bet tie ir gālējie izņēmumi un uz to tu cerēt nevari, jo nav nepieciešamo priekšnosacījumu. Melorācijas grāvis , ja tu domā, ka būtu šķērslis, priekš bagāta uzņēmuma nebūtu šķerslis, lai ierīkotu pāri tam ceļu. Tas ir mans teorētisks apsvērums, nezinot, ka izskatās tavs un kaimiņa zemes detālplānojums (zemes ierīcības plāns).
30.maijs 2019, 16:34 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21

Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !

plesigais, 30.maijs 2019, 15:49
Ja viss ir tā kā tu raksti,domāju,ka sūti viņus pa apbraucamo:) un guli mierīgs:)To kanniņu ko teicu nest juristam,sūti man,par šitik rūpīgu iedziļināšanos situācijā:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 16:11


Tu saki ?
Redz normala runa - jautajums , atbilde un noreķins !
Nevis ka Lvm - tu dod šurp un neprasi cik maksasim !
30.maijs 2019, 16:22 | links
 
Plēsīgais,pāris jautājumi:
1.Vai tie ir LVM(Latvijas valsts meži)vai varbūt LM(Latvijas meži)?
2.Kā komunicējat?Oficiāla vēstule vai tikai telefoniski?
Ja telefoniski,izklausās nenopietni.
Kā jau tika minēts,LVM ar mežistrādi,praktiski,nenodarbojas.

BrunoL, 30.maijs 2019, 15:35


BrunoL kumunicejam ga dzivaja , gan telefoniski ! Un pat pamat ligums ir man iedot apsveršanai !
Oficiali skaitas LVM ( uz liguma rakstits ) !
30.maijs 2019, 16:12 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21

Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !

plesigais, 30.maijs 2019, 15:49

Ja viss ir tā kā tu raksti,domāju,ka sūti viņus pa apbraucamo:) un guli mierīgs:)To kanniņu ko teicu nest juristam,sūti man,par šitik rūpīgu iedziļināšanos situācijā:)
30.maijs 2019, 16:11 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)

kurjers6, 30.maijs 2019, 15:21


Grants ceļš no koplietošanas ceļa ir tikai lidz namdurvim ! Ar Lvm ipašumiem nekur nesaskaras !
Nav no mana ceļa iespejams iebraukt Lvm ipašumos !
Starp ceļu ir kaimiņa ipašums un melioracijas gravis !
Tāpēc jau sanak - vai nu izmantot manu ceļa gabalu ( gar kaimiņa ipašumu ) , vai braukt entos km apkart , vai pierunat kaimiņu !
Kaimiņš piedavaja 3 dažadas iespejas , bet bez beztermiņa liguma !
Viņiem vajag ligumu beztermiņa !
30.maijs 2019, 15:49 | links
 
Plēsīgais,pāris jautājumi:
1.Vai tie ir LVM(Latvijas valsts meži)vai varbūt LM(Latvijas meži)?
2.Kā komunicējat?Oficiāla vēstule vai tikai telefoniski?
Ja telefoniski,izklausās nenopietni.
Kā jau tika minēts,LVM ar mežistrādi,praktiski,nenodarbojas.
30.maijs 2019, 15:35 | links
 
Irsej - tā gluži nav, maniem senčiem bija jau divas kasīšanās par līdzīgu situāciju, sākumā ar meža saimniekiem SIA.... aiz mūsu īpašuma, pēc tam ar zemes kaimiņu otrā malā ZS..... Grants ceļš (kas nav iezīmēts pat plānos) ir no galvenā ceļa līdz pagalmam, tālāk bija vēlēšanas braukt pa lauku - nu tur ir iebraukāta līnija. Pasūtījām abus labi tālu - viss tikai tāpēc ka mums ir izbūvētas pārbrauktuves meliorācijas grāvjiem - ko mēs nelikumīgi paši veicām jau ļoti sen. Arī kaimiņu teritorijām var izbūvēt līdzvērtīgas piebrauktuves - bez maz vai no galvenā ceļa, bet tas atkal ir dārgi.
30.maijs 2019, 15:29 | links
 
Plēsīgais...kā tur ir...ceļš tikai līdz mājai vai līdz mežam arī?? varbūt es te pa velti umņičiju.:)
30.maijs 2019, 15:21 | links
 
Kurjers6
Es vēlreiz atkārtošu. Kaimiņa uzskats par to, vai prasītāja zemei jau ir cita piekļūšanas iespēja netiks ņemts vērā, tiklīdz prasītājam uz rokas būs pagasta izziņa par pretējo.

irseejs, 30.maijs 2019, 15:12

pag,tu jau runā kaut kādās shēmās!!!kā pagasts var iedot izziņu par to kā dabā nav!???ja no mājas līdz mežam nekad ceļš nav bijis!!?
30.maijs 2019, 15:19 | links
 
Martins:
Nav tā kā tu raksti. Zeme ir tava, bet nekustamā īpašuma nodoklis tāpat ir jāmaksā.

Vislabāk ir laicīgi ar kaimiņu vienoties. Tādam kantorim kā minētais, pāris sotaki tiesas izdevumiem nebūs problēma.

irseejs, 30.maijs 2019, 15:07

ar kādu pamatojumu ,lai viņi ietu uz tiesu šajā gadijumā????Zemnieks neļauj ietaupīt piķi un vest mežu pa īsāko iedomāto ceļu????Tad jau es ar braukšu ,nevis gar kaimiņa plāvas malu,bet pa taisno,jo man tā ir izdevīgāk:))))
30.maijs 2019, 15:15 | links
 
Kurjers6
Es vēlreiz atkārtošu. Kaimiņa uzskats par to, vai prasītāja zemei jau ir cita piekļūšanas iespēja netiks ņemts vērā, tiklīdz prasītājam uz rokas būs pagasta izziņa par pretējo.
30.maijs 2019, 15:12 | links
 
Kurjers6.
Piebraucamais ceļš var būt ari divas brūnas sliedes pāri kaimiņa laukam.
Zinu konkrētu gadījumu. Īpašumams robežojas ar Rīgas domes pārzinā esošu ielu, kura ir tikai uz kartes, bet nav dabā. Īpašuma saimnieks dabā lieto piebraucamo ceļu, kurš ir dabā jau kopš 1965. gada, kurš atrodas uz kaimiņa zemes. Attiecīgi no domes ir izziņa, ka objekts tika apsekots un tas ir vienīgais piebraucamais ceļš. Kašķīgais kaimiņš savu bomīti dabūja noņemt. Reāls piemērs. Ceru palīdzēja.

irseejs, 30.maijs 2019, 14:56

bet te jau ir pavisam cita situācija!esot oficiāls celš(un arī citi varianti) kā piebraukt pie LVM mežiem.bet te,lai ietaupītu džunguru uz izvešanas rēķina,LVM atrada vietu ,kur no ceļa visstuvāk piekļūt savam īpašumam.
30.maijs 2019, 15:08 | links
 
Martins:
Nav tā kā tu raksti. Zeme ir tava, bet nekustamā īpašuma nodoklis tāpat ir jāmaksā.

Vislabāk ir laicīgi ar kaimiņu vienoties. Tādam kantorim kā minētais, pāris sotaki tiesas izdevumiem nebūs problēma.
30.maijs 2019, 15:07 | links
 
plesigais - saki ka NĒ un ja viņi vēlas lai domā un piedāvā. Neskrien un neko nedari, saudzē nervus. 99% gadījumā viņi meklēs citu variantu. Ja par meža ciršanu un izvešanu LVM necērt un neko neved - tikai tirgo cirsmas. Cirtēji parasti paši brauc un runā - un parasti ar viņiem visu var sarunāt, gan kur tehniku turēt, vagoniņu nolikt utt, un vēl malku 2 gadiem atved. LVM grib ērtu un lētu piebrauktuvi mežam un viss, zeme ir tava - un lai viņi grib tālāk.
30.maijs 2019, 15:05 | links
 
Daddy J. Garkāns var prasīt tādu summu, ja tas atbilst kadastrālajai vērtībai.

Ir kaut kādi griesti, kurus var prasīt par zemes nomu. Bet tas ir atkarīgs no zemes kadastrālās vērtības.
Iespējams Garkāna kunga ceļa kadastrālā vērtība ir 500tk. Attiecīgi viņš ir tiesīgs prasīt kosmosu.
30.maijs 2019, 15:00 | links
 
- mes esam valsts iestade un ta tās lietas nekartojam !

plesigais, 30.maijs 2019, 14:31


nu tā gan plika kakāšana, viņi nav nekāda iestāde, valsts kapitāla komercsabiedrība un viss. Ja vajadzētu iestādei, tipa Valsts meža dienestam, valsts fnkciju nodrošināšanai, tad neviens Tev neko neparasītu.
30.maijs 2019, 14:56 | links
 
Kurjers6.
Piebraucamais ceļš var būt ari divas brūnas sliedes pāri kaimiņa laukam.
Zinu konkrētu gadījumu. Īpašumams robežojas ar Rīgas domes pārzinā esošu ielu, kura ir tikai uz kartes, bet nav dabā. Īpašuma saimnieks dabā lieto piebraucamo ceļu, kurš ir dabā jau kopš 1965. gada, kurš atrodas uz kaimiņa zemes. Attiecīgi no domes ir izziņa, ka objekts tika apsekots un tas ir vienīgais piebraucamais ceļš. Kašķīgais kaimiņš savu bomīti dabūja noņemt. Reāls piemērs. Ceru palīdzēja.
30.maijs 2019, 14:56 | links
 
Var prasīt ceļa uzturēšanu.

Vairāk neko nevar prasīt.

Labāk tā, nekā servitūts.

irseejs, 30.maijs 2019, 14:45


Var prasīt cik vēlas (varbūt tai gadījumā augstu jāsēž, nezinu)...

"Garkāns pieprasīja kaimiņiem maksu par ceļa izmantošanu. Trīs tūkstošu kompensāciju par laiku līdz līguma noslēgšanai, un 100 eiro mēnesī turpmāk no katra kareivīgā kaimiņa."

https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/kekavas-pasvaldiba-nespej-atrisinat-piebraucama-cela-problemas-ko-radijis-buvnieks-miljonars-armands-garkans/
30.maijs 2019, 14:55 | links
 
Visizdevīgāk ir noslēgt līgumu par ceļa uzturēšanu un nomu. Daudzi zemes īpašnieki uzskata, ka ja kaimiņa zemei ir pieeja piemēram caur purvu no šosejas, tad viņam nevar uzlikt servitūtu. Nepareizi.
Ja ceļš jau dabā ir, bet atrodas uz kaimiņa zemes, tad tiesas lēmums vienmēr būs par labu prasītājam, nevis zemes īpašniekam.

Vislabāk ir ļaut viņiem braukt, bet lai neieraksta servitūtu. Viņi dabūs no pagasta izziņu par to ka īpašumam šis ir vienīgais piebraucamais ceļš un būs kirdik. Tiesa vienmēr skatās kā ir dabā, nevis uz papīra.

irseejs, 30.maijs 2019, 14:36

pag,bet cik saprotu šobrīd ceļš ir tikai līdz mājas durvīm,no durvīm līdz mežam nav!tātad no pagasta nekādu izziņu dabūt nevar,jo tāda ceļa dabā nav!
30.maijs 2019, 14:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager