Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Klau, gribu sīko radagabalu aizvest paspiningot sestdien no rīta, bet tālu nevar, tik daudz laika nav. Izbraukšana no Rīgas, līdz ar to prātā nāk Mazā/Lielā Jugla. Varbūt kāds var kaut privātā ziņā atsūtīt, kur var tur ērti tikt klāt, lai arī nav gluži gar privātmājām jāložņā?
16.maijs 2019, 19:56 | links
 
Lattelecom grib ierubīt cenu 30 eur mēnesī par 30mbit/s internetu un tv. Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams?

Jautājums- kāds zina kaut ko vairāk par pirātisko televīziju? Ja zinat, PM uzrakstat. Reklamēt nelegālas lietas nevajag :) Bet es jau tikai uzziņai, hihi.

Artx, 16.maijs 2019, 11:11

Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams! (Bez jautājuma zīmes, pārbaudīju, ka nav pieejams)

Artx, 16.maijs 2019, 11:16

Es lietoju LMT mājas internetu un viedtelevīziju. Esmu ļoti apmierināts.
P.s Privātmājā ārpus pilsētas.

Toms97, 16.maijs 2019, 11:18


Cik kanāli tur ir pieejami?

Artx, 16.maijs 2019, 11:22


https://viedtelevizija.lmt.lv/lv/
Te visu var izpētīt.
16.maijs 2019, 11:24 | links
 
Lattelecom grib ierubīt cenu 30 eur mēnesī par 30mbit/s internetu un tv. Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams?

Jautājums- kāds zina kaut ko vairāk par pirātisko televīziju? Ja zinat, PM uzrakstat. Reklamēt nelegālas lietas nevajag :) Bet es jau tikai uzziņai, hihi.

Artx, 16.maijs 2019, 11:11

Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams! (Bez jautājuma zīmes, pārbaudīju, ka nav pieejams)

Artx, 16.maijs 2019, 11:16

Es lietoju LMT mājas internetu un viedtelevīziju. Esmu ļoti apmierināts.
P.s Privātmājā ārpus pilsētas.

Toms97, 16.maijs 2019, 11:18



Cik kanāli tur ir pieejami?
16.maijs 2019, 11:22 | links
 
Lattelecom grib ierubīt cenu 30 eur mēnesī par 30mbit/s internetu un tv. Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams?

Jautājums- kāds zina kaut ko vairāk par pirātisko televīziju? Ja zinat, PM uzrakstat. Reklamēt nelegālas lietas nevajag :) Bet es jau tikai uzziņai, hihi.

Artx, 16.maijs 2019, 11:11

Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams! (Bez jautājuma zīmes, pārbaudīju, ka nav pieejams)

Artx, 16.maijs 2019, 11:16


Es lietoju LMT mājas internetu un viedtelevīziju. Esmu ļoti apmierināts.
P.s Privātmājā ārpus pilsētas.
16.maijs 2019, 11:18 | links
 
Lattelecom grib ierubīt cenu 30 eur mēnesī par 30mbit/s internetu un tv. Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams?

Jautājums- kāds zina kaut ko vairāk par pirātisko televīziju? Ja zinat, PM uzrakstat. Reklamēt nelegālas lietas nevajag :) Bet es jau tikai uzziņai, hihi.

Artx, 16.maijs 2019, 11:11


Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams! (Bez jautājuma zīmes, pārbaudīju, ka nav pieejams)
16.maijs 2019, 11:16 | links
 
Lattelecom grib ierubīt cenu 30 eur mēnesī par 30mbit/s internetu un tv. Meklēju tagad variantus balticom un baltcoms manā adresē nav pieejams?

Jautājums- kāds zina kaut ko vairāk par pirātisko televīziju? Ja zinat, PM uzrakstat. Reklamēt nelegālas lietas nevajag :) Bet es jau tikai uzziņai, hihi.
16.maijs 2019, 11:11 | links
 
Tak jau senos laikos no melnalkšņa būvēja aku grodus un pāļus, arī piena traukus jo koksnei nav garšas atšķirībā no ozola.
15.maijs 2019, 23:28 | links
 
Nestrīdos
15.maijs 2019, 23:21 | links
 
apse labāk pacieš slapjumu cik zinu.

Domaataajs, 15.maijs 2019, 12:39


No apses sērkokus un lubiņus taisa. Melnalksnis visizturīgākais pret mitrumu, jo paši koki var augt ūdenī.
15.maijs 2019, 23:03 | links
 
Impregnējums tomēr var nokļūt ūdenī par spīti reklāmām.
Dzelzs trubas būs ilgam laikam.
15.maijs 2019, 22:41 | links
 
Sveiki! Nepieciešams ezerā laipai nomainīt pāris pāļus. protams, labāk būtu bijis to darīt ziemā, bet tā kā ir pamats zem kājām, tad to ir iespējams izdarīt arī tagad. Jautājums ir par to kādu koku labāk izmantot. Lapegle būtu ideāli, bet nav pieejama... Varianti? Apse, egle... Ko labāk?

cirka, 15.maijs 2019, 07:12

Dzelzs trubas
15.maijs 2019, 17:42 | links
 
Sveiki! Nepieciešams ezerā laipai nomainīt pāris pāļus. protams, labāk būtu bijis to darīt ziemā, bet tā kā ir pamats zem kājām, tad to ir iespējams izdarīt arī tagad. Jautājums ir par to kādu koku labāk izmantot. Lapegle būtu ideāli, bet nav pieejama... Varianti? Apse, egle... Ko labāk?

cirka, 15.maijs 2019, 07:12


Vēl ir variants: dzelceļa sliežu vecie koka gulšņi. Tie ir pamatīgi impregnēti.
15.maijs 2019, 17:07 | links
 
Sveiki! Nepieciešams ezerā laipai nomainīt pāris pāļus. protams, labāk būtu bijis to darīt ziemā, bet tā kā ir pamats zem kājām, tad to ir iespējams izdarīt arī tagad. Jautājums ir par to kādu koku labāk izmantot. Lapegle būtu ideāli, bet nav pieejama... Varianti? Apse, egle... Ko labāk?

cirka, 15.maijs 2019, 07:12


Ja iespēja dabūt lietotus koka elektrības stabus (nesapuvušus) - būtu laba štelle. Ja ne - tad jāskatās impregnēšana zem spiediena - tādi stabi kalpos kādus 15-20 gadus.
15.maijs 2019, 12:57 | links
 
apse labāk pacieš slapjumu cik zinu.
15.maijs 2019, 12:39 | links
 
Sveiki! Nepieciešams ezerā laipai nomainīt pāris pāļus. protams, labāk būtu bijis to darīt ziemā, bet tā kā ir pamats zem kājām, tad to ir iespējams izdarīt arī tagad. Jautājums ir par to kādu koku labāk izmantot. Lapegle būtu ideāli, bet nav pieejama... Varianti? Apse, egle... Ko labāk?
15.maijs 2019, 07:12 | links
 
Kādi rezultāti bērzē šogad? Pie iztekas stutes čupām, laikam uz līni sēž. Pats pavilku zemmērus, protams, atbrīvojot. Pagājušo gadu bija arī mēri un smuki, ieskaitot zandartu 2kg. Sapali, kas augstāk īsti neinteresē. Bija arī spiningotāji. No laivas salasiju arī trīs jaunus, svaigus mānekļus...noslodze ir...informācija nav
14.maijs 2019, 14:52 | links
 
Jozis2 [15:08]: Varbūt ir kāds zinātājs,kurš zin kādu brīnumlīdzekli,kā "atmiekšēt" krūmgrieža karburatora dīzīti? Ielēju Aspen ,labāk palika ,taču līdz galam nav dziesmas vienalga.Ultraskaņa par lepnu.

pensis, 13.maijs 2019, 11:55
Ja neesi gadiem to karburatoru kaltējis un dīze nav korodējusi, tad nekas cits nav jādara, kā tikai karburatorā jāuzsūc degviela un jāļauj kādas 10 -12 stundas pamirkt. Palaižot un uzgāzējot attīrās pati. Tas ir tad, ja degvielas filtrs ir kārtībā un karburatorā jau nav iegājuši citi mēsli.
Tas no paša pieredzes.Uzskrūvēt un iztīrīt nav iespējams ?

diametrs, 13.maijs 2019, 15:15

krūmgrieža karburatoru pašam nav bijis vajadzības dot remontā, bet motorzāģu Husq karburatoru dīzes, savulaik, neviens nopietns meistars neņēmās tīrīt, it īpaši ja tā bija ciet filtra, netīras degvielas, dēļ. Bija jāmaina viss karburators, tur tie caurumi tik smalki.
Varbūt, ka kaut kas ir tagad mainījies, to gan nezinu teikt, jāmeklē lielāki speči.
13.maijs 2019, 22:37 | links
 
Jozis2 [13.05.19]: Varbūt ir kāds zinātājs,kurš zin kādu brīnumlīdzekli,kā "atmiekšēt" krūmgrieža karburatora dīzīti? Ielēju Aspen ,labāk palika ,taču līdz galam nav dziesmas vienalga.Ultraskaņa par lepnu.

pensis, 13.maijs 2019, 11:55
Ja neesi gadiem to karburatoru kaltējis un dīze nav korodējusi, tad nekas cits nav jādara, kā tikai karburatorā jāuzsūc degviela un jāļauj kādas 10 -12 stundas pamirkt. Palaižot un uzgāzējot attīrās pati. Tas ir tad, ja degvielas filtrs ir kārtībā un karburatorā jau nav iegājuši citi mēsli.
Tas no paša pieredzes.
Uzskrūvēt un iztīrīt nav iespējams ?
13.maijs 2019, 15:15 | links
 
Varbūt ir kāds zinātājs,kurš zin kādu brīnumlīdzekli,kā "atmiekšēt" krūmgrieža karburatora dīzīti? Ielēju Aspen ,labāk palika ,taču līdz galam nav dziesmas vienalga.Ultraskaņa par lepnu.

pensis, 13.maijs 2019, 11:55

Ja neesi gadiem to karburatoru kaltējis un dīze nav korodējusi, tad nekas cits nav jādara, kā tikai karburatorā jāuzsūc degviela un jāļauj kādas 10 -12 stundas pamirkt. Palaižot un uzgāzējot attīrās pati. Tas ir tad, ja degvielas filtrs ir kārtībā un karburatorā jau nav iegājuši citi mēsli.
Tas no paša pieredzes.
13.maijs 2019, 15:08 | links
 
Varbūt ir kāds zinātājs,kurš zin kādu brīnumlīdzekli,kā "atmiekšēt" krūmgrieža karburatora dīzīti? Ielēju Aspen ,labāk palika ,taču līdz galam nav dziesmas vienalga.Ultraskaņa par lepnu.
13.maijs 2019, 11:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager