Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
zigus, pilns nets ar pamācībām, vajag tik rakt.
Šis gan tāds djišenais variants, ir kas uztais smuki,,, tik īpaši tas nepalīdz,,, trimmeris ir skaļš, kur to trubu ar nebāztu :)

https://www.youtube.com/watch?v=MPlRF__a55s
12.maijs 2019, 10:01 | links
 
Es ļoti atvainojos, ka iejaucos ar pavisam nepiemārotu jautājumu. Pagājušajā gadā iegādājos laivai divtaktu motoru. Šādu motoru lieto arī trimmeriem. Motors būtu labs, bet ir diezgan skaļš. Esmu dzirdējis, ka izplūdes gāzes varot novadīt ūdenī, tad motors esot baigi kluss. Gribētos zināt, vai tā var un vai tā ir patiesība? Varbūt kāds var sniegt kādu informāciju.

zigus, 12.maijs 2019, 08:52

melo-nevis diezgan skaļš,bet ļōoooooooooti skaļš.:)))viss novads dzird ,kad to aparātu darbina:))))piedod ,ka ne pa tēmu..
12.maijs 2019, 09:27 | links
 
Es ļoti atvainojos, ka iejaucos ar pavisam nepiemārotu jautājumu. Pagājušajā gadā iegādājos laivai divtaktu motoru. Šādu motoru lieto arī trimmeriem. Motors būtu labs, bet ir diezgan skaļš. Esmu dzirdējis, ka izplūdes gāzes varot novadīt ūdenī, tad motors esot baigi kluss. Gribētos zināt, vai tā var un vai tā ir patiesība? Varbūt kāds var sniegt kādu informāciju.
12.maijs 2019, 08:52 | links
 
Skaidrs! Paldies par info :)
12.maijs 2019, 00:58 | links
 
Pirms pēdējās salnas izlidoja pirmās. Tagad arī lien no zemes ārā dienas laikā, īpaši, kur salaista.
A tā vakarā nekas daudz nelidinās. Zemgalē.
11.maijs 2019, 22:34 | links
 
Vai šogad jau paradas maijvabole?

Trapers, 11.maijs 2019, 20:02

valmierā redzēju jau pirms nedēļas.daudz nebij,bet pa kādai varēja atrast.
11.maijs 2019, 20:23 | links
 
Vai šogad jau paradas maijvabole?
11.maijs 2019, 20:02 | links
 
Varbut kads tirgo makskeresanas kreslu ? Riga.
9.maijs 2019, 19:53 | links
 
Spiningošanai Varkaļu kamālā vajag licenzi ?
9.maijs 2019, 18:31 | links
 
Kā tas nākas, kā līdz ko noķeru kādu vērā ņemamu zivi, tā sasēžas apkārt tik daudz makšķernieku, ka man jātaisās prom, jo paliek nepatīkami. Un par mieru un klusumu var aizmirst. Jāklausās viņu sarunas un bļaustīšanās. Plus vēl alkohola lietošana... It kā nekad dzīvē dzēruši nebūtu! Sabojāta diena...
Kāpēc ir tik nekaunīgi ļautiņi?! Kā jūs rīkojoties tādā situācijā?

Saals7, 6.maijs 2019, 13:58


Piestrādā pie zivs nemanāmas izvilkšanas, tad puse problēmu atkritīs.
8.maijs 2019, 07:37 | links
 
Metāla skava ir variants.
Tikko pa ceļam uz siltumnīcas kurināšanu pazondēju.
Salmo Taifun tele carp kātam uzgrieznis nomainās ļoti vienkārši. Mikado principā arī. Turpretī salmo spiningam un vienam fīderim nomainīt ir bezceris bez izvarošanas.
Fīderim ir augšējā, tur riņķis priekšā.
Tādas lūk, nianses. Arlabunakti, kungi un dāmas.
7.maijs 2019, 23:28 | links
 
zinam, bet mēdz būt nianses. Realitātē gan laikam nomainīt nesanāk. Viss ir sakausēts, salīmēts pirms tam.

Domaataajs, 7.maijs 2019, 22:57


Mans auto meistars ieteica saskrūvējamu metāla skavu, ko katrā spoles noņemšanas reizē ar skrūvgriezi atskrūvēt. Neesmu vēl pamēģinājis
7.maijs 2019, 23:14 | links
 
zinam, bet mēdz būt nianses. Realitātē gan laikam nomainīt nesanāk. Viss ir sakausēts, salīmēts pirms tam.
7.maijs 2019, 22:57 | links
 
Domaataajs [07.05.19]: viss jau no konkrētās konstrukcijas atkarīgs.
Varbūt vienkāršāk katrā reizē pietīt ar lentu.
Visi taču zinām, kā uzskrūvējamais gredzens izskatās
7.maijs 2019, 22:39 | links
 
viss jau no konkrētās konstrukcijas atkarīgs.
Varbūt vienkāršāk katrā reizē pietīt ar lentu.
7.maijs 2019, 22:33 | links
 
Manas nevīžības dēļ pārlūzis gredzens pajaunai makšķerei, ar ko pieskrūvē spoli kātam. Vai iesakāt kādus risinājumus ? Nelaime tāda, ka vajag ik pa laikam spoli ņemt nost. Ja būtu stacionāri - nav bēda ...
7.maijs 2019, 20:33 | links
 
Vaidavas ezerā brauc droši ar elektromotoru.
7.maijs 2019, 17:56 | links
 
Vai kāds prātīgs cilvēks var pateikt ar kādu elektrokotoru drīkst pa Vaidavas ezeru vazāties?Internetos imformāciju nevaru atrast.
7.maijs 2019, 16:53 | links
 
Klusiņām vajag ķert.
Nu tāda suga ir, ar mietu aiztriekt pat nevar, uzreiz tiesības kačā. Un ir viņiem tiesības makšķerēt kur vēlas ja vien vietas noteikumi neparedz ko citu.
Tā kā jāizvēlas vien pareiza vieta un laiks.
Nobļaujies, kur ķeras un skaties - jau tajā pat dienā kolhozs klāt.
6.maijs 2019, 16:07 | links
 
Skatoties kas tā par vietu. Es uz vienu publisku dīķi cenšos iet agri no rīta, kamēr visi vēl guļ.
6.maijs 2019, 14:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager