Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ljabdien !!!!

I ko ta taga daris ????

https://www.lsm.lv/raksts/laika-zinas/laika-zinas/kurzemes-rietumos-sacies-pavasaris-upes-kaps-udens-limenis.a308558/

mezadjadja, 7.februāris 2019, 15:46

nu zūdīgi, ko tur lai saka....
8.februāris 2019, 09:44 | links
 
7.februāris 2019, 20:47 | links
 
 
Jāiet eļļot gultņus un kaut kas jādara. Ka ar spidīgajiem Kurzemē......
7.februāris 2019, 17:18 | links
 
 
Tāpēc ārzemēs pastāv tada darba profesija kā makšķernieks, kurā tiek tikai izredzētie kas sanieguši visaugstākos rezultātus sacensībās.
6.februāris 2019, 10:54 | links
 
Jebkuru makškerēšanas produktu orģinālais ražotājs testē 100tām reižu kamēr iegūst vajadzīgo rezultātu.
Štekermakškeru ražotāji dot pusgatavas makškeres speciem, kas tās atstrādā karpu dīķos, lai saprastu ko pilikt, ko atņemt, vai vispār izņemt no ražošanas.
Rūpnīcā pie komja nedabūs visu vajadzīgo ārā kas nepieciešams lai makšķere būtu ērta, viegla, stingra un izturīga.
6.februāris 2019, 10:51 | links
 
urmaas [05.02.19]: Jurik [18:25]: urmaas [16:14]: Nestājieties intīmās attiecībās ar kapeiku! Nomainiet āķus uz jauniem i bēdu nezināsiet.
Kā teiktu kaimiņu ivans-rashodnijs materiāls!Urmaas! Tak kur tu biji, kad par āķiem runāja - jau sen dalamies ar padomiem kā tējkannu, nažus un kamaza bamperi notīrīt.Kamaza bamperu ar fleksi jāpucē! :)
Nejauc tjūningu ar restaurāciju! ;) Ja nopucēsi ka spīdēs kā dimanta oriņi - tehniskajā pateiks, ka pirki aļikā un tur nav CE. Tobiš CE ir, bet China Export izpratnē.
5.februāris 2019, 19:59 | links
 
Jurik [05.02.19]: urmaas [16:14]: Nestājieties intīmās attiecībās ar kapeiku! Nomainiet āķus uz jauniem i bēdu nezināsiet.
Kā teiktu kaimiņu ivans-rashodnijs materiāls!Urmaas! Tak kur tu biji, kad par āķiem runāja - jau sen dalamies ar padomiem kā tējkannu, nažus un kamaza bamperi notīrīt.
Kamaza bamperu ar fleksi jāpucē! :)
5.februāris 2019, 19:52 | links
 
DSV, 5.februāris 2019, 19:16
kam lieto sāli???man tagad ir viena jauna paciņa ar gumijām,var redzēt sāls graudiņus iekšā.

kurjers6, 5.februāris 2019, 19:35[/quote]

Zaraza jau atbildēja...japāņi viņas pārbauda baseinos,izssvaro.Tas nav viegls process.Dažām ir sāls tikai pusē no mānekļa,dažām ir tikai vēderdaļā.
Viss tiek precīzi mērīts mg(katra sastāvdaļa atsevišķi).
Protams,ka kitaijci kopē,bet tas ir viens no iemesliem,ka tomēr nevar uztaisīt precīzi tādu kā oriģināls.
Bet nekas,kitaijciem arī ir daudz labu un ķerstīgu gumiju.
5.februāris 2019, 19:50 | links
 
Par sāls lietošanu silikona mānekļos.....
Daudzi to nezina,bet sāli liek mazliet cita iemesla dēļ.
Tas,ka gumijai ir klāt sāls,nebūt nenozīmē,ka tā ir ēdamgumija

DSV, 5.februāris 2019, 19:16

kam lieto sāli???man tagad ir viena jauna paciņa ar gumijām,var redzēt sāls graudiņus iekšā.
5.februāris 2019, 19:35 | links
 
Jēdziens "ēdamgumija" ir absolūti nosacīts, pa lielam tāds tika ievazāts no krievu valodas, angliski vai japāniski tāda termina nav. Bet nu iegājies un lietojam.
Sāli japāņi galvenokārt liek lai izsvarotu silikonu, par to sāļumu un asins imitāciju tāda nepierādīta leģenda.
Te arī rodas viena no lielākajām atšķirībām starp japāņu oriģinālajām gumijām un replikām. Formu nokopēt kā divus pirkstus apčurāt, materiālu grūtāk, taču arī var piemeklēt stipri līdzīgi... A vot čakarēt sev smadzenes ar to kurā mānekļa daļā jābūt kādam īpatnējam svaram/ blīvumam, lai panāktu konkrētu spēli, kā to izdomājis un testējis manikālais japānis, nevienam ķinietim utml. nav interesanti. Priekš kam. Pīpl i tak havajet, redzot vizuāli identiku formu :)
5.februāris 2019, 19:35 | links
 
Par sāls lietošanu silikona mānekļos.....
Daudzi to nezina,bet sāli liek mazliet cita iemesla dēļ.
Tas,ka gumijai ir klāt sāls,nebūt nenozīmē,ka tā ir ēdamgumija
5.februāris 2019, 19:16 | links
 
Nju ar silikoniem ir jābūt uzmanīgam.
Ne visi reaģē,bet ir tādi,kas pat saēd kastīti vai brillēm maciņu,D
5.februāris 2019, 19:08 | links
 
Pēc katras copes atstāj vizuļu kastes vāku vaļā it sevišķi ja ir bijis lietus ...i čakara nebūs.
Pēc copes jūrā es iegremdēju parastā veļļas pulvera ūdenī.Pēc tam nožāvē saulē.
Tās ir sliktas glabāšanas sekas.
Protams,ka tagad ir jāmaina arī āķi,nav divu domu nemaz.....

DSV, 5.februāris 2019, 18:59

Es vienmēr pēc copes visas kastes žāvēju, šeit gan bija cita štelle pie vainas - nopirku Fox Rage gumijas zandartam, iemetu kastē pie pārējām. Kā izrādījās, to sastāvā, laikam, bija sāls, kurš momentā sāka reaģēt ar pārējo kastes saturu. Tādējādi 2 gumiju dēļ vairāki desmitu āķu tika praktiski iznīcināti. Ko lai dara, arī šāda pieredze ir vajadzīga, nākamreiz rūpīgāk šķirošu ēdamgumijas :) Vēl man bija Megabass silikona mānekļi, kurus kategoriski nevarēja likt vienā kastē ar citiem silikona mānekļiem - tie praktiski izšķīda. Mani cilvēks par to brīdināja, bet Oskaram tak jāpārbauda viss uz savas ādas :D
5.februāris 2019, 19:06 | links
 
MT9 uzklausi vecu copmani !
Visas Tavas ša briza darbibas , citronskabe , etiķis un parejas fiškas novedis tikai pie viena iznakuma !
Aķi lūzis pie mazakas slodze !
Zaudesi daudz interesantu copju un pat vertigus eksemplarus !
Tici man , lai nav janoželo !
Ne asakas ! ;)

plesigais, 5.februāris 2019, 18:45

Gan jau tev taisnība, bet kamēr uz savas ādas cilvēks neizbauda zaudējuma sāpi, vārdi nelīdz :) Šajā spiningošanas sezonā testēsim, ziemā liksim atskaiti ;)

MT9, 5.februāris 2019, 18:57


;) , Nu lai Tev veicas !
Atceries man aķi svaigi ! Bet zivtinai uz pieres var but Tavs vardiņš un ari mans ! ;)
5.februāris 2019, 19:02 | links
 
Pēc katras copes atstāj vizuļu kastes vāku vaļā it sevišķi ja ir bijis lietus ...i čakara nebūs.
Pēc copes jūrā es iegremdēju parastā veļļas pulvera ūdenī.Pēc tam nožāvē saulē.
Tās ir sliktas glabāšanas sekas.
Protams,ka tagad ir jāmaina arī āķi,nav divu domu nemaz.....
5.februāris 2019, 18:59 | links
 
MT9 uzklausi vecu copmani !
Visas Tavas ša briza darbibas , citronskabe , etiķis un parejas fiškas novedis tikai pie viena iznakuma !
Aķi lūzis pie mazakas slodze !
Zaudesi daudz interesantu copju un pat vertigus eksemplarus !
Tici man , lai nav janoželo !
Ne asakas ! ;)

plesigais, 5.februāris 2019, 18:45


Gan jau tev taisnība, bet kamēr uz savas ādas cilvēks neizbauda zaudējuma sāpi, vārdi nelīdz :) Šajā spiningošanas sezonā testēsim, ziemā liksim atskaiti ;)
5.februāris 2019, 18:57 | links
 
Nestājieties intīmās attiecībās ar kapeiku! Nomainiet āķus uz jauniem i bēdu nezināsiet.
Kā teiktu kaimiņu ivans-rashodnijs materiāls!

urmaas, 5.februāris 2019, 16:14
Tur jau tā lieta, ka ir rotiņi, kuriem āķus nevar nomainīt, ja nu vienīgi kniebt nost un likt savienojuma vietā papildus gredzenu. Tas ir viens no iemesliem, kas liek eksperimentēt :) Citronskābes paciņa maksā kapeikas, dažreiz tā spēj ietaupīt desmitiem eiro :) Man gandrīz vesela bļoda bija pilna ar rotiņiem, šūpiņiem un āķiem, aprīkotiem ar silikona mānekļiem.










MT9, 5.februāris 2019, 18:32


MT9 uzklausi vecu copmani !
Ķimiski asinatie un ruditie aķi briesmigi necieš rūsu !
Visas Tavas ša briza darbibas , citronskabe , etiķis un parejas fiškas novedis tikai pie viena iznakuma !
Aķi lūzis pie mazakas slodze !
Zaudesi daudz interesantu copju un pat vertigus eksemplarus !
Gumijam visus aķus maini , ari vobleriem un parejiem kam var samainit pats ! Rotiņiem biku sliktak , jamekle BUMA vai cita meistara palidziba !
Tici man , lai nav janoželo !
Ne asakas ! ;)
5.februāris 2019, 18:45 | links
 
Nestājieties intīmās attiecībās ar kapeiku! Nomainiet āķus uz jauniem i bēdu nezināsiet.
Kā teiktu kaimiņu ivans-rashodnijs materiāls!

urmaas, 5.februāris 2019, 16:14

Tur jau tā lieta, ka ir rotiņi, kuriem āķus nevar nomainīt, ja nu vienīgi kniebt nost un likt savienojuma vietā papildus gredzenu. Tas ir viens no iemesliem, kas liek eksperimentēt :) Citronskābes paciņa maksā kapeikas, dažreiz tā spēj ietaupīt desmitiem eiro :) Man gandrīz vesela bļoda bija pilna ar rotiņiem, šūpiņiem un āķiem, aprīkotiem ar silikona mānekļiem.








5.februāris 2019, 18:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager