Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Tagad sola pēc dažām dienām lielākus plusus ja nekas nemainīsies, tad paliks labāk, bet sāķumā gan slāps vēl vairāk kamēr ledu neatlaidīs no krastiem.
Tā problēma dēļ zema ūdens ir daudzviet.
4.februāris 2019, 17:56 | links
 
Titurgas ezerā slāpst zivis :( Titurgas puses peldētavā izzāģēts āliņģis peldētājiem pilns ar sīkajām zivīm ... grāvī Baložu pusē daudz beigtu sīkzivju ... žēl ezera :(
4.februāris 2019, 17:51 | links
 
Tur laikam meitenes ķeras? :)
4.februāris 2019, 11:56 | links
 
Ķīpsalas peldbaseinā.
4.februāris 2019, 09:05 | links
 
Vai kāds var pateikt kur var paspiningot tuvāk Rīgai?
3.februāris 2019, 16:11 | links
 
Jautājums, pērkot internetā makšķerēšanas karti ir jātaisa izdruka vai nav?

garik0507, 31.janvāris 2019, 13:24



Nē nav, bet tev ir jānosauc kartes kods un jāparāda personas apliecinošs dokuments.
31.janvāris 2019, 13:38 | links
 
manējā ir šitāda
31.janvāris 2019, 13:36 | links
 
man ir pēc izskata šitāda kastīte https://www.sargofish.eu/MST_lv
(kāda ir konkrētā, nezinu, nereklemēju)

Ļoti ērta un laba. Nopērku motili, izskaloju un nokāšu uz tā sietiņa. Apakšā ieleju mazliet ūdens. Ielieku tumšā vēsā vietā (ledusskapī ieslēpju).

Dzīvie motiļi izlien cauri, beigtie paliek uz sieta un nemaitā dzīvos. Beigtos atdodu akvārija zivtiņām. Skaloju 1x 2 dienās.
31.janvāris 2019, 13:33 | links
 
Jautājums, pērkot internetā makšķerēšanas karti ir jātaisa izdruka vai nav?
31.janvāris 2019, 13:24 | links
 
Sveiki vareetu kaads ieteikt kaa labaak motilus uzglabaat ilgterminaa?

marcheloo, 30.janvāris 2019, 20:53

Esmu izmēģinājis visu, ko dod internets. Beigās nonacu pie atziņas, ka nekā labāka par avīzi nav, vēlams neapdrukātu :). Esmu mēģinajis glabāt arī zemē un tualetes bačokā, katru dienu nosmeļot līķīšus. Vienalga avīze ir Nr 1. Vasarā tie labi dzīvo man baseinā....:)
31.janvāris 2019, 00:53 | links
 
marcheloo [30.01.19]: Sveiki vareetu kaads ieteikt kaa labaak motilus uzglabaat ilgterminaa?
Esmu norvegijaa un arii intereseetu vai seit var kkur iegaadaaties
30.janvāris 2019, 20:54 | links
 
Sveiki vareetu kaads ieteikt kaa labaak motilus uzglabaat ilgterminaa?
30.janvāris 2019, 20:53 | links
 
Sveiki copmaņi
Kāds var padalīties ar info, kur Rīgas vai Ādažu apkaimē var saskalot sānpelžus, nonnas?
Varbūt kāds tirgo? Lūdz info PM.
30.janvāris 2019, 18:13 | links
 
Tūlīt sola atkusni , ja būs ūdens uz ledus, tad slāpšana arī varētu sākties šur tur.
30.janvāris 2019, 17:48 | links
 
https://www.delfi.lv/majadarzs/aktuali/cilveku-nolaidibas-un-dabas-apstaklu-del-latvijas-udenstilpes-slapst-zivis.d?id=50783767&com=1

.. pag, tad copmaņu atrašanās uz ledus liegums ar tākā būtu pieskaitāms pie taā nolaidības :)
30.janvāris 2019, 15:27 | links
 
Paldies par padalīšanos!

Starp citu, redzēju netā par tiem vībotniekiem, vajadzēs aizvilkties kaut kad uz Daugavu, pameklēt čūkslājos vai tur kas stiebros atrodams.

Ceturtdien, kad brižiem bakstelējās trešdaļsprīža garuma sīkasarēni- nekādi nevarēju piecirst - paņēmu pašcepto(jūtūbā kanālā Dobyča noskatīto) bezssardziņa copenīti, galā "velniņu"- foršs kontakts pat tādiem sīkuļiem un uzreiz dabū uzsēdināt.
25.janvāris 2019, 23:45 | links
 
rīt ir 2 brīvas vietas mašīnā no Rīgas centra uz ventas lejteci, ja ir interese pm. par ceļu 10 eur. izbraukšana 6:00, atpakaļ pēcpusdienā kad visai kompānijai apniks copēt.
25.janvāris 2019, 19:56 | links
 
No savas pieredzes varu teikt ka bez motiļa vislabākā ēsma kas strādā visos ūdeņos ir vībotņu baltie kāpuriņi (un pie tam vēl bez maksas).
Raudu copei visideālākā ēsma.
23.janvāris 2019, 11:03 | links
 
Es jau arī ilgi pie viena āliņģa nesēžu. Kādu brīdi to murmuli pakrati un ja galīgi nekā, tad iet tālāk. Ja zivs apakšā ir, tad jau atsaucas. Vai vērts palikt - tas jau pašam jādomā :)
Ja ir pamatotas aizdomas, ka varētu kas būt, tad jau var pasēdēt ilgāk.

Par iebarošanu - uzskatu to par tukšu lietu. Ar motili mēģināts - ir bijušas reizes, kad mazliet palīdz, bet nu lai tektu, ka dikti - nē.
Par barībām negatīvs viedoklis. Savulaik kā tikai netiku mēģinājis - gan visādas jau gatavās mitrās barības, gan jaucu sausās. Bēru no augšas, izmantoju barotavu, kad liku daudz, kad pavisam maz, kad lietoju nezināmos āliņgos, kad tādos, kuros jau ķērās. Skatījos, ko darīja NG u.c. zinātāji. Pozitīvu iznākumu nepiedzīvoju, dažbrīd pat otrādi.
Plaužus ilgtermiņā barot gan nemēģināju, par to viedokļa nav.

P.S. Un ziemā tikai motili. Mušu tārpi, manuprāt, ir vēl tukšāka lieta par barošanu.
23.janvāris 2019, 10:31 | links
 
Jautājums par taktiku- cik ilgi sēžat ar mormišku pie viena āliņģa ne pārāk zināmā ezerā? Zinu, ka ar balansieri/bleķi parasti urbj un staigā daudz un tālu, tā teikt. Bet mormiška?- daži āliņģi un katrā pa pārdesmit novadījieniem un ja nav tad pie nākamā? Un kā ir ar to barošanu? Vai ir jēga sākumā kādu āliņģi vai divus iebarot un tad pēc paris stundām pie tiem atgriezties? Es ir vasaras copmanis, ziemā iesācējs, tāpēc nezinu, kā optimāli labāk darīt(negribas smīdināt tautu) - būtu makten brangi, ja kāds kaut nedaudz varētu padalīties ar padomu, pieredzi.

eldorado, 22.janvāris 2019, 20:56

es ar nav baigais eksperts,bet varu pastāstīt kā daru -ja uz bļitkas ,tad uzrauju 15-20 reizes un tālāk.Ja uz mormiškas,tad ap pāris min. pie lunkas.Asarus nebaroju,jo cik esmu birdnājis motili,nekad tas nav baigi nostrādājis:)Raudiņas-tās gan var paborot,brekšus ar,bet tur jāpieiet nopietnāk.
22.janvāris 2019, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager