Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Jautājums par taktiku- cik ilgi sēžat ar mormišku pie viena āliņģa ne pārāk zināmā ezerā? Zinu, ka ar balansieri/bleķi parasti urbj un staigā daudz un tālu, tā teikt. Bet mormiška?- daži āliņģi un katrā pa pārdesmit novadījieniem un ja nav tad pie nākamā? Un kā ir ar to barošanu? Vai ir jēga sākumā kādu āliņģi vai divus iebarot un tad pēc paris stundām pie tiem atgriezties? Es ir vasaras copmanis, ziemā iesācējs, tāpēc nezinu, kā optimāli labāk darīt(negribas smīdināt tautu) - būtu makten brangi, ja kāds kaut nedaudz varētu padalīties ar padomu, pieredzi.

eldorado, 22.janvāris 2019, 20:56

es ar nav baigais eksperts,bet varu pastāstīt kā daru -ja uz bļitkas ,tad uzrauju 15-20 reizes un tālāk.Ja uz mormiškas,tad ap pāris min. pie lunkas.Asarus nebaroju,jo cik esmu birdnājis motili,nekad tas nav baigi nostrādājis:)Raudiņas-tās gan var paborot,brekšus ar,bet tur jāpieiet nopietnāk.
22.janvāris 2019, 21:07 | links
 
Jautājums par taktiku- cik ilgi sēžat ar mormišku pie viena āliņģa ne pārāk zināmā ezerā? Zinu, ka ar balansieri/bleķi parasti urbj un staigā daudz un tālu, tā teikt. Bet mormiška?- daži āliņģi un katrā pa pārdesmit novadījieniem un ja nav tad pie nākamā? Un kā ir ar to barošanu? Vai ir jēga sākumā kādu āliņģi vai divus iebarot un tad pēc paris stundām pie tiem atgriezties? Es ir vasaras copmanis, ziemā iesācējs, tāpēc nezinu, kā optimāli labāk darīt(negribas smīdināt tautu) - būtu makten brangi, ja kāds kaut nedaudz varētu padalīties ar padomu, pieredzi.
22.janvāris 2019, 20:56 | links
 
Headhunter [22.01.19]: www.sigmamotors.lv
Nav gan gluži blakus Āgenskalnam, bet varu palīdzēt aizvilkt.
Headhunter! Nosūtīju ziņu PM
22.janvāris 2019, 16:56 | links
 
www.sigmamotors.lv
Nav gan gluži blakus Āgenskalnam, bet varu palīdzēt aizvilkt.
22.janvāris 2019, 09:50 | links
 
Sveiki,copmaņi! Tā kā zinu,ka lielākā daļa copmaņu ir atsaucīgi un izpalīdzīgi,tad lūgums pēc padoma vai palīdzības.
Lieta sekojoša. Pats esmu no Valmieras puses. Bet 11.01.,braucot uz Jūrmalu, pirms Kalnciema tilta izbeidzās auto. Pārtrūka degvielas sūkņa (mazā) zobsiksna. Kkā nostūmām malā auto no lielā ceļa. Palīdzēja džeks,kurš mani atpazina,ka esmu no Valmieras. Tad noskaidroju,kur tuvākais serviss. Izrādījās netālu,ap 500m. Uz Āgenskalna ielas. Mašīna tika uz turieni aizvilkta. Un tad tikai sākās... Vispirms netā skatās kā siksna jāuzliek. Tad n reizes kā ievērot pareizās atzīmes. Tā arī līdz 10 vakarā vismaz reizes 15 nēma nost un lika virsū. Līdz paziņoja,ka sūknis beigts. Saku,ka tā nevar būt,jo augustā tika atrestaurēts un darbojās nevainojami. Tā nu ar pēdējo autobusu braucu mājās. Un katru dienu kopš tā brīža zvanos uz to "servisu". Vienīgā saziņa,pag 3dien pacēla un paziņoja kārtējo murgu- kolektorà esot plaisa,tāpēc motors nedarbojas... Nākamais, piektdien sms- esmu slims,būšu pirmdien. Un šodien atkal- ņi otveta,ņi priveta.
Nezinu ko iesākt,jo tāpat vien vizināties uz Rīgu neredzu jēgu.
Tāpēc varbūt kāds pats var izlīdzēt vai vismaz iedot padomu par sakarīgu vietu,kur salabot auto. Āgenskalna tuvumā
21.janvāris 2019, 16:26 | links
 
Sveiki vīri
Vaj kāds nav jau bijis Pērnavas upe copet?
Vēlos sestdien aizbraukt bet nezinu kas tur notiek ar ledu un vaj vispār ņem kaut kas!?
15.janvāris 2019, 18:59 | links
 
Tādā mikro dīķī tikai vienu asari vai VIENU līdaku. Ar līdaku gan risks, ka visu izēdīs. Pat ja tagad ir sīkie savairojušies. Lielākie tiks notiesāti pirmie. Biju pie karūsām līdzīga izmēra dīķī vienu asari ielaidis. Super. Karūsas brangas un sīkās vienmēr izēstas. Tik pēc pāris gadiem jamais aizrijās ar karūsu :( riktīgs kimlaks no 150g bija izaudzis.
15.janvāris 2019, 13:26 | links
 
Sveiki copmani,pavasari ir plans paplasinat un padzilinat diki laukos pie pirts! Dzilums paslaikt 10x3 garums un platums dizlumaa 1m
Vai pietiktu ar 10x5x3 lai ielaistu karusu,lini un lidaku? Ziema tiks laists aeorts

pucejanis95, 15.janvāris 2019, 03:00


Ja ziemā būs aerators, gan jau zivis dzīvotu, bet... apšaubu plēsēju lietderību tādā dīķī. Ātri vien tiksi pie daudz sīkām līdaciņām un asarīšiem, kas ēdīs viens otru un nenieka neaugs.
15.janvāris 2019, 12:57 | links
 
Vai ari vajadzetu citu zivi? Ja iespejams tad padalaties ar pieredzi par un pret

pucejanis95, 15.janvāris 2019, 03:03


Karūsas dzīvos, bet līdakām vai asariem vajag lielāku kā arī dziļu.
Es laukos biju audzējis asarus un līdakas dīķī kura izmērs bija 30x15 m dziļums 3 m. Kā barība dīķī tika salaists liels daudzums sudrabkarūsu un dzelteno karūsu.
Ja plēsējiem barības pietiek, tie aug ļoti labi un ātri.
Asari tika ielasti ziemas laikā, atnesti no tuvējās upes ( svarā 200-400 g), nākošajā gadā jau bija liels daudzums mazo asarēnu, bet pēc trim gadiem jau varēja copēt normālus asarus.
Bet lai ziemā zivis nenoslāptu, rudenī izpļāvu kādu daļu no ūdensaugiem, kā arī ledū veidoju āliņģus, tajos katru dienu 10 min sakuļot ūdeni lai skābeklis kaut kāds veidotos.
Nebija gadōjumu ka zivis slāptu.
Galvenais pietiekošs barības daudzums.
15.janvāris 2019, 09:03 | links
 
pucejanis95 [15.01.19]: Vai ari vajadzetu citu zivi? Ja iespejams tad padalaties ar pieredzi par un pret
Nafig zivis tādā pļančkā jāmoca? Tad labāk nopērc akvāriju. Palielini vismaz uz 20x10x2 un tad var kaut ko domāt.
15.janvāris 2019, 08:07 | links
 
Vai ari vajadzetu citu zivi? Ja iespejams tad padalaties ar pieredzi par un pret
15.janvāris 2019, 03:03 | links
 
Sveiki copmani,pavasari ir plans paplasinat un padzilinat diki laukos pie pirts! Dzilums paslaikt 10x3 garums un platums dizlumaa 1m
Vai pietiktu ar 10x5x3 lai ielaistu karusu,lini un lidaku? Ziema tiks laists aeorts
15.janvāris 2019, 03:00 | links
 
Salmo serviss Skandu 7
11.janvāris 2019, 12:48 | links
 
Sveiciens!
Kur Rīgā/rajonā uzasināt heinolas ledus urbim asmeni? (asmeņu galvu, kas ir vienā gabalā)

Cik noprotu, pašam labāk vispār neaiztikt to galvu, lai nesačakarētu labu mantu?
11.janvāris 2019, 12:09 | links
 
https://www.simmsfishing.com/shop/gear/accessories/backmagic-wading-belt-s18
Rakstīju par šādu muguras balstu
17.decembris 2018, 15:16 | links
 
jo mugura tak tāpat nogurst cilvēkam visu dienu vicinoties vai klīstot pa brikšņiem.
skutans, 17.decembris 2018, 14:31

Staigājot visu dienu pie upes mugura nekad nav sāpējusi, tik kājas vakarā smagas kā bluķi. Laivā pasēžot gan mugura vienmēr stīva, tāpēc pēdējos gadus vispār izvairos no sēdošas copes, mājās pie datora jau atsēdi.

Karlis_K, 17.decembris 2018, 14:51


Staigājot ir savādāk, tas tiesa. Es pārsvarā pa laivām dzīvojos, tad nu pie dažiem modeļiem ir daudz ātrāk tas stīvums klāt.
17.decembris 2018, 15:00 | links
 
jo mugura tak tāpat nogurst cilvēkam visu dienu vicinoties vai klīstot pa brikšņiem.
skutans, 17.decembris 2018, 14:31


Staigājot visu dienu pie upes mugura nekad nav sāpējusi, tik kājas vakarā smagas kā bluķi. Laivā pasēžot gan mugura vienmēr stīva, tāpēc pēdējos gadus vispār izvairos no sēdošas copes, mājās pie datora jau atsēdi.
17.decembris 2018, 14:51 | links
 
Simmsam ir vēl lielāks un spēcīgāks muguras balsts.Elpojošs.Man viens comrāds tādu lieto jau vairākus gadus.

BrunoL, 17.decembris 2018, 14:26


Man paziņa lieto šo jostu, savā laikā bij aktīvs sportists, līdz sačakarēja muguru, ļoti apmierināts. Tad nu šādu gribētu ar iemeiģināt, jo mugura tak tāpat nogurst cilvēkam visu dienu vicinoties vai klīstot pa brikšņiem.
17.decembris 2018, 14:31 | links
 
Simmsam ir vēl lielāks un spēcīgāks muguras balsts.Elpojošs.Man viens comrāds tādu lieto jau vairākus gadus.
17.decembris 2018, 14:26 | links
 
skutans [14.dec]: Paldies biedri par ieteikumiem, vingroju jau gadus 3 pēc fizioterapeita sastādītās programmas, ir ok, šis strādā, tas pēc pieredzes. Nevajag šo jostu jaukt ar korseti vai ko citu, kas čakarē vēderpresi un ko ilgstoši nav ieteicams valkāt...Nomaini laivu! Man ar pūsli ari bij tādas problēmas. Bez jostas copēt nebraucu. Tagad krims un esmu aizmirsis par jostu.

urmaas, 15.decembris 2018, 11:29


Laiva protams no svara, pūslī metoties pa Gauju reizēm lieku ortopēdisko jostu (korseti), bet nu nav viņa ieteicama ilgāk par 3-4h, vienkārši jātrennē muguras lejasdaļas muskulatūra, lai pie lielākas slodzes tas skriemelīts neiebaksta nervā, tad protams ir auzas. Vingrošana reizi nedēļā palīdz, jo pēdējā laikā cenšos no šī ortopēdiskā vatianta iztikt.
17.decembris 2018, 14:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager