Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Nopirku Jelgavā Dobeles ielā baltos, kastītē 15 tārpi un pārējās ir skaidas... reāli viņiem kauna nav apčakarēt cilvēkus ?
22.septembris 2018, 22:37 | links
 
Zhora, a pieskrūvēji pirms copes, nopērkot spoli, rokturi?
22.septembris 2018, 20:21 | links
 
Esmu tizls vai kā? :D jauna Salmo spole... Otrā copes reize...metu iekšā...spoles rokturis aizlido ūdenī un vairs nav atrodams... Taču nevar būt, ka man vienam tā gadījies? :D
22.septembris 2018, 17:36 | links
 
Paldies.
20.septembris 2018, 15:05 | links
 
Linku uz to video varetu palūgt :)

Pluume, 19.septembris 2018, 17:57

20.septembris 2018, 09:07 | links
 
H1 all, man jautājums par spiningošanu, konkrētāk par velci. Vakar velcēju ar 2 nakstārpiem virsū un ņifiga neņēma, čoms uz vobleri mauca un 2 līdakas noķēra. Jautājums tāds - uz slieku vairs rudenī līdakas neņem?

hipsteris, 20.septembris 2018, 02:02

sliekai rudenī mezgls jāuzsien!un tad jābūt!
20.septembris 2018, 08:55 | links
 
H1 all, man jautājums par spiningošanu, konkrētāk par velci. Vakar velcēju ar 2 nakstārpiem virsū un ņifiga neņēma, čoms uz vobleri mauca un 2 līdakas noķēra. Jautājums tāds - uz slieku vairs rudenī līdakas neņem?
20.septembris 2018, 02:02 | links
 
Linku uz to video varetu palūgt :)
19.septembris 2018, 17:57 | links
 
Lai arī cik sūdīgas būtu Salmo spoles vai ko nu vēl kurš tur no Salmo lamā, bet Salmo kāti ir nereāli izturīgi tieši uz šiem testiem. Esmu redzējis kā kolēģis tos pašus Elite un supreme spiningus loca līdz rokturim, kad no laivas gadās neizraujams zaceps. Pašam lētie Salmo fīderi ir bijuši, pa 10 gadiem tā arī neesmu salauzis ne jūrā ar 200g sviniem, ne ar ziloņa izmēra zacepiem.
19.septembris 2018, 15:32 | links
 
Ko tur sačakarēja, bet laba reklāma sanāca. Krievi starā un distancei 100 4.20m izpildijumā būs katram ru fīderistam tagad. :)
vsp teikšu, ka iespaidīgi. Var teikt, ka kātu aplī salieca.
19.septembris 2018, 11:00 | links
 
Grabovskis Aleksejevam raidijumu sačakarēja. Tikko youtu nopublicējās. NG respect! Kāts izskatās kā radīts man :D
19.septembris 2018, 00:24 | links
 
karlismoto [15.09.18]: Sveiki,
Palīdziet lūdzu atpazīt kas par marku ir šis voblerītis, cik noprotu tas ir japāņu ražojums.
Un varbūt zinat kur Rīgā tādus tirgo?
Ļoti līdzīgus Ēsma tirgo.
17.septembris 2018, 18:48 | links
 
Plānaku auklu uzliec 0.6# pēc japāņu izm. Un kaseti max pilnu. Lidos krietni tālāk.
17.septembris 2018, 18:20 | links
 
20-30.gr.kastmasteru un zhvidzini
17.septembris 2018, 18:04 | links
 
Fīderējot Daugavā (pie Daugavpils), nereti dabon redzēt, kā šļakstinās zivs patālāk no krasta, pieņemu, ka mežavimba. Un rodas domas, ka jāmēģina dabūt rokā, bet ar 5-25g testa 2,7m kātu nesanāk 8~12g kastmasteru tik tālu aizlidināt. Gadās, ka tuvāk plunkšķinās, tad ok, bet pārsvarā tālu no krasta. Tāpēc tāda doma- kā būtu, ja pamēģinātu spininga vietā paņemt...... fīderkātu (3,9m, 90g testā)?..... Īstenojama jeb galīgi tizla ideja? Pirmais mīnuss, ko iedomājos- sāktu nogurt rokas, jo tomēr krietni smagāks par spini. It kā nav jau nepātraukti jāmētā, tik kad plunkšķis parādās. Bet varbūt tas 10gramīgais māneklis nekur īsti nelidos..? Vienkārši nevaru izdomāt, kā lai līdz tiem plunkšķiem aizsniedzas. Veideru arī nava.

eldorado, 17.septembris 2018, 15:09

ļoti šaubos vai ar fiderkātu varēsi 10 gramīgu mānekli iemest tālak nekā ar 2,7m ML spini. Es domāju vairāk jātrenē metiena tehnika, cik saprotu esi fiderētājs un ar spini nav liela pieredze ko?

Karlis_K, 17.septembris 2018, 17:30

Esmu abi divi ;)) Spinis, nu, laikam skaitās tā sauktais budžeta- daiwa crossfire jigger 902 lfs, spole arī gana vienkārša daiwa laguna 3000izmērs laikam, aukla 0.14pītā. Rocība ir tāda, kāda nu ir. Nu, ja vajadzētu novērtēt manu spiņošanu skalā 0-10(0- "kas ir spinings", 10- "megaprosportsman", laikam ap piecnieciņu būtu.
p.s. Trenēties tik un tā vajag, viennozīmīgi
17.septembris 2018, 18:03 | links
 
Fīderējot Daugavā (pie Daugavpils), nereti dabon redzēt, kā šļakstinās zivs patālāk no krasta, pieņemu, ka mežavimba. Un rodas domas, ka jāmēģina dabūt rokā, bet ar 5-25g testa 2,7m kātu nesanāk 8~12g kastmasteru tik tālu aizlidināt. Gadās, ka tuvāk plunkšķinās, tad ok, bet pārsvarā tālu no krasta. Tāpēc tāda doma- kā būtu, ja pamēģinātu spininga vietā paņemt...... fīderkātu (3,9m, 90g testā)?..... Īstenojama jeb galīgi tizla ideja? Pirmais mīnuss, ko iedomājos- sāktu nogurt rokas, jo tomēr krietni smagāks par spini. It kā nav jau nepātraukti jāmētā, tik kad plunkšķis parādās. Bet varbūt tas 10gramīgais māneklis nekur īsti nelidos..? Vienkārši nevaru izdomāt, kā lai līdz tiem plunkšķiem aizsniedzas. Veideru arī nava.

eldorado, 17.septembris 2018, 15:09

Tev ir pārliecība, ka tās ir meženes? Krāslavā ar spini mētājot arī bieži novēroju tādu aktivitāti, bet man kaut kā visu laiku ir licies, ka tie ir sapali.

shmidzis, 17.septembris 2018, 17:24

Sapali bija mana otrā versija, jo nereti tie plunkšķi nav ļoti izteikti
17.septembris 2018, 17:50 | links
 
Meženes bliezienu ir grūti sajaukt ar kaut ko citu, ja nu vienīgi ar mazu bebru bērnu :)

kutis, 17.septembris 2018, 17:33


precīzi
17.septembris 2018, 17:35 | links
 
Protams ja ir ļoti lēts kāts ar štruntīgiem riņķiem, resna aukla nepareiz uz spoles uztīta, tad kaut izstiepies nekur tālāk par 30-40m neaizmetīsi.
17.septembris 2018, 17:33 | links
 
Meženes bliezienu ir grūti sajaukt ar kaut ko citu, ja nu vienīgi ar mazu bebru bērnu :)
17.septembris 2018, 17:33 | links
 
Fīderējot Daugavā (pie Daugavpils), nereti dabon redzēt, kā šļakstinās zivs patālāk no krasta, pieņemu, ka mežavimba. Un rodas domas, ka jāmēģina dabūt rokā, bet ar 5-25g testa 2,7m kātu nesanāk 8~12g kastmasteru tik tālu aizlidināt. Gadās, ka tuvāk plunkšķinās, tad ok, bet pārsvarā tālu no krasta. Tāpēc tāda doma- kā būtu, ja pamēģinātu spininga vietā paņemt...... fīderkātu (3,9m, 90g testā)?..... Īstenojama jeb galīgi tizla ideja? Pirmais mīnuss, ko iedomājos- sāktu nogurt rokas, jo tomēr krietni smagāks par spini. It kā nav jau nepātraukti jāmētā, tik kad plunkšķis parādās. Bet varbūt tas 10gramīgais māneklis nekur īsti nelidos..? Vienkārši nevaru izdomāt, kā lai līdz tiem plunkšķiem aizsniedzas. Veideru arī nava.

eldorado, 17.septembris 2018, 15:09


ļoti šaubos vai ar fiderkātu varēsi 10 gramīgu mānekli iemest tālak nekā ar 2,7m ML spini. Es domāju vairāk jātrenē metiena tehnika, cik saprotu esi fiderētājs un ar spini nav liela pieredze ko?
17.septembris 2018, 17:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager