Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Varbūt kāds zin,kādi rezultāti LV čempī Balvos?Nekur nav infas.
28.janvāris 2018, 21:43 | links
 
Izskatās, ka spēcīgi aizskāra, ka lappusi vecāku ierakstu tik spēcīgi atbild ...

diametrs, 28.janvāris 2018, 21:08
Ne visi visu laiku sēž pie datora. Kad ir laiks, tad atbild. :)

urmaas, 28.janvāris 2018, 21:27

Namjok ponjal ! Copē ar kaut kad :)

diametrs, 28.janvāris 2018, 21:38

Ja jautājums man, tad atbilde ir apstiprinoša. Vakar biju Alūksnes ezerā. :)
28.janvāris 2018, 21:43 | links
 
Te nu marfim var piekrist.
Tā kā mums valstī ir pietiekoši daudz vadošos amatos dauņu un ar iniciatīvu tad tā nezināšana un zemais informētības līmenis ir visapkārt.
Kaut vai VID-ā, katrs konsultants saka savu, bet kad atbrauc pārbaude - tie pavisam ko citu.
Bet ja nu paraugās, kā tiek tie vadoņi un valdoņi izvēlēti - tad par ko brīnīties, tieši tā, kā Ļeņins teica: "katra ķēkša vai vadīt valsti." Vai pie mums tā nav?

krumujancis, 28.janvāris 2018, 21:29


Godīgu cilvēku maz.
28.janvāris 2018, 21:43 | links
 
Izskatās, ka spēcīgi aizskāra, ka lappusi vecāku ierakstu tik spēcīgi atbild ...

diametrs, 28.janvāris 2018, 21:08
Ne visi visu laiku sēž pie datora. Kad ir laiks, tad atbild. :)

urmaas, 28.janvāris 2018, 21:27


Namjok ponjal ! Copē ar kaut kad :)
28.janvāris 2018, 21:38 | links
 
Izskatās, ka spēcīgi aizskāra, ka lappusi vecāku ierakstu tik spēcīgi atbild ...

diametrs, 28.janvāris 2018, 21:08


Jautājums bija adresēts man personīgi, kad sanāca laiks, tad atbildēju. Sakarīgs jautājums, kam tur vajadzēja mani aizskart?
28.janvāris 2018, 21:35 | links
 
Varbūt arī Ļeņins tā teica, bet pamatā šo izteicienu piedēvē Mārgaretai Tečerei, dzelzs lēdijai.
28.janvāris 2018, 21:34 | links
 
Te nu marfim var piekrist.
Tā kā mums valstī ir pietiekoši daudz vadošos amatos dauņu un ar iniciatīvu tad tā nezināšana un zemais informētības līmenis ir visapkārt.
Kaut vai VID-ā, katrs konsultants saka savu, bet kad atbrauc pārbaude - tie pavisam ko citu.
Bet ja nu paraugās, kā tiek tie vadoņi un valdoņi izvēlēti - tad par ko brīnīties, tieši tā, kā Ļeņins teica: "katra ķēkša vai vadīt valsti." Vai pie mums tā nav?
28.janvāris 2018, 21:29 | links
 
Izskatās, ka spēcīgi aizskāra, ka lappusi vecāku ierakstu tik spēcīgi atbild ...

diametrs, 28.janvāris 2018, 21:08

Ne visi visu laiku sēž pie datora. Kad ir laiks, tad atbild. :)
28.janvāris 2018, 21:27 | links
 
Izskatās, ka spēcīgi aizskāra, ka lappusi vecāku ierakstu tik spēcīgi atbild ...
28.janvāris 2018, 21:08 | links
 
Plesigais, “palies”, jautājums it kā vienkāršs, ar to atbildi tā sarežģītāk...

Kašķis ir sekas, jāskatās, kas ir cēlonis.

Uz ūdeņiem, ja godīgi kašķus neesmu novērojis, jārēķinās ka tur kur daudz cilvēku būs kāds kas nekautrēsies piebraukt pie laivas borta vai ieurb 2cm no kājas, vietās, kur labi ķeras uz vientulību cerēt var, bet nav jābūt pārsteigtam, ka neesi viens.
CL ir virtuāla vide, kurā atsevišķi cilvēki uzvedas tā, kā dzīvē viņi nekad neatļautos uzvesties, arī saruna dzīvajā notiek un tiek konstruēta savādāk, tāpēc ir pārpratumi, tomēr daļa kašķu ir apzināti izraisīti, kāpēc? Man ir tikai minējumi.
Par kašķiem citur ... lūk tas ir interesants stāsts... Kašķi ir bijuši pirms MRK un MOSP rašanās.

Apskatot vienu, kā rezultātā radās divas LMA (asociācija un apvienība), esmu nonācis pie konkrētiem secinājumiem. Jaunā izveidojās nevis tāpēc ka neļāva strādāt, bet tāpēc, ka nevēlējās strādāt un pastāv ilūzijas, ko nozīmē sadarboties var valsti un aizstāvēt intereses.

Ja prasa man personīgi, kur ir lielākā problēma, tad mana atbilde - tā slēpjas atsevišķu cilvēku nezināšanā un nevēlēšanās mācīties un zemā
vispārējā informētības līmenī.

Ja neprot, tad pats sev zobus nelabo, bet makšķernieku pārstāvēšanas gadījumā ir savādāk. Daļa nespēj atbilstoši uztvert vidi kurā nokļuvuši. Bez zināšanām par valsti, notiekošajiem procesiem, darāmā apjomu, ar nespēju izvērtēt savu darbu, ir cilvēki kuri vēlas piedalīties visur un būt galvenie noteicēji.

Ja man nav balss, es nedziedu korī un netaisu koncertus, citiem izrādās ir savādāk, ne tikai vēlme dziedāt, bet diriģēt ar. Lūk te ir jautājums kāpēc?

Vai ir interese par kaut ko konkrētu?
28.janvāris 2018, 21:01 | links
 
Žēl, tā ļoti vajadzēja mazu izdevību 12 raunda pēdējās minūtēs ....
p.s. no sākuma domāju, ko tā tas Usiks tā saslavēts
28.janvāris 2018, 01:31 | links
 
Šonakt bija pavisam cits Briedis. Nevar salīdzināt ar iepriekšējām 2 cīņām. Laiks Spānijā atmaksājās. Bet nu līdz Usikam tāpat vēl tālu bija, kaut gan pēc punktiem, negaidīti līdzīgi. Mairis malacis!
28.janvāris 2018, 01:19 | links
 
Nju,lab,ko nu....
Sportā ir vienalga kāds stiprāks par tevi.
Viss aizmirstas un sākas viss no gala.
Abi vinnet nevar,bet boksiņš bija skaists
28.janvāris 2018, 01:16 | links
 
Nē nu skaidrs Briedis saprata ka pēc punktiem neizvilks tāpēc sākumā gāja uz visu banku, gribēja panākt nokautu.
28.janvāris 2018, 01:16 | links
 
Bij ok, žēl pēc 4 raunda Briedis pārāk ātri piekusa
28.janvāris 2018, 01:14 | links
 
B mazliet par maz pieredzes,neko darīt.
Nevar uzreiz uzlēkt no kikboksa....
28.janvāris 2018, 01:13 | links
 
B mazliet par maz pieredzes,neko darīt.
Nevar uzreiz uzlēkt no kikboksa....
28.janvāris 2018, 01:13 | links
 
Bija laba cīņa,ne kā ar to stulbeni Huku
28.janvāris 2018, 01:11 | links
 
Tas jau amatieru bokss, kur nedominē izšķirošie sitieni
28.janvāris 2018, 01:10 | links
 
Vienkarshi tāpat par Olimpisko champion nekļūst.....tas izsaka visu
28.janvāris 2018, 01:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager