Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Bralitis būs laikam taisnību pateicis beidzot,kad šitā viņam tagad brūk virsū ,sava kluba biedri.

vienkars, 26.janvāris 2018, 22:19


Aga ! Izskatās ka Bralitis Urmasam uz varžacs uzkāpa !
26.janvāris 2018, 22:25 | links
 
Atceros vienu copes reizi jūrā, kad četrrāpus mēģināju noķert norāvušos buti, izrādījās ka mani novēro kompānija - tai skaitā Urmas. Copējot likās, ka Urmas ir nopietns, emocionāli stabils. Tā es uzskatu arī tagad. Nekaitiniet Urmas :)
26.janvāris 2018, 22:22 | links
 
Tad ir vēl trakāk .Ja būtu iešāvis tad tas būtu vēl saprotami ,bet skaidrā tādus murgus rakstīt . .... Man vairs nav ko teikt.
26.janvāris 2018, 22:21 | links
 
Bralitis būs laikam taisnību pateicis beidzot,kad šitā viņam tagad brūk virsū ,sava kluba biedri.
26.janvāris 2018, 22:19 | links
 
Akmens
Tas iespējams bij pieņēmums no Kaspara puses. Jo atcerējās tos laikus kad av piedēvēja, ka Kaspars raksta zem mana nika! :)
Lāb. Pateikšu. :)
26.janvāris 2018, 22:16 | links
 
Tev Urmās tiešām ir jāapstājas.Tu sāc visām strīpām šaut pāri. Palasi no malas savus komentārus . Man kauns par tevi paliek. Vai es kaut reizi esmu publiski tevi aplicis ? Vai es tā uzvedos? Esi tak vecis nevis tēlo tādu un nomierinies.Noliec to glāzīti un ej čučēt.

Bralitis, 26.janvāris 2018, 22:09

Smagi šaubies. Nu jau kādu laiciņu nelietoju. Ja nesaproti par ko iet runa tad nemaisies sarunās. Vakar vēl tevi piecietu. Ne tu mani mācīsi ko man darīt! Un nelīmē vairs neko. Tas tev atsaucās uz smadzeņu darbību!
26.janvāris 2018, 22:14 | links
 
Urmaas,tad lūdzu pasaki marfimam ,ka es tomēr neesmu Akmens Viesis,Tevi viņš varbūt uzklausīs.
26.janvāris 2018, 22:12 | links
 
p.s
Ja vakar izvērtās daudz maz sakarīga diskusija, tad par šodienu varu teikt tikai vienu-kā no ķēdes norāvušies. Itkā taču pilnmēnes nav! :)
Vismaz tāds priekštats rodās lasot komentārus.

urmaas, 26.janvāris 2018, 22:07


Tieši tā - palasi savus komentārus.Cik labi ka pats saprati ko esi sarakstījis.Tagad apstājies.
26.janvāris 2018, 22:10 | links
 
Tev Urmās tiešām ir jāapstājas.Tu sāc visām strīpām šaut pāri. Palasi no malas savus komentārus . Man kauns par tevi paliek. Vai es kaut reizi esmu publiski tevi aplicis ? Vai es tā uzvedos? Esi tak vecis nevis tēlo tādu un nomierinies.Noliec to glāzīti un ej čučēt.
26.janvāris 2018, 22:09 | links
 
p.s
Ja vakar izvērtās daudz maz sakarīga diskusija, tad par šodienu varu teikt tikai vienu-kā no ķēdes norāvušies. Itkā taču pilnmēnes nav! :)
Vismaz tāds priekštats rodās lasot komentārus.
26.janvāris 2018, 22:07 | links
 
orests [26.01.18]: Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?
Ja esi teiksim lietotàjam Sulla ko neglaimojošu no viņa padomju pagātnes rakstijis, atgādinājis uzreiz būs brīdinājums!
:DDD
26.janvāris 2018, 22:06 | links
 
Akmens
Viņš bij vārdā Andris.
26.janvāris 2018, 22:02 | links
 
Nu re. Jau trīs reizes nospiesta maģiskā poga ziņot. :)
Brachiņ
Kā reiz teica viens ļoti labs inženieris-ja esi p....s tad esi stīvs līdz galam! Tā turēt-neatlaid! :)
26.janvāris 2018, 22:00 | links
 
Urmaas kļūdies.Uz kašķi es varbūt varētu provocēt ja satiktos pie dabas,jo es par saviem vārdiem esmu radis atbildēt.Virtuālajā vidē es to nekad nedarīšu.Bet vispār pēc dabas esmu mierīgs un izpalīdzīgs.Uzjautā kluba biedram ar kuru kopā bijām vēdzelēs,diemžēl neatceros kā šo sauca,zinu ka bija džipiņš.
26.janvāris 2018, 22:00 | links
 
3 - 0 Urmās :) Tu sāc pamatīgi jau zaudēt ar savu uzvedību.
26.janvāris 2018, 21:58 | links
 
Sulla [26.01.18]: Jau saņēmu skaidrojumu no admina.Tas par manu komentu ka jauni puikas dzīvodami Latvijā neprot latviešu valodu!

orests, 26.janvāris 2018, 21:23

Tas jau vispārzināms fakts, par tādu izteikumu brīdināt nevarētu, laikam bij kāds skarbāks vārds ;) es dabūju par vārdiņu "pamuļķis", pat ja tika bezpersoniski lietots, acīmredzot kāds pagudris jutās aizvainots :)
Pastāsti tak arī ka mani nostučīji, ko tad te tikai par tādu ,, cietēju,, uztaisies.
Palasu un saprotu kas esat padomju gados patiesībā bijuši, kā latviešu teicienā:
Kule jauna, bet vēži tie paši !
:DDDD
26.janvāris 2018, 21:55 | links
 
Tāpēc, ka jūs, tu, av, mazais napoleons brālītis, ar to vien nodarbojieties kā provocējat uz kašķi. Nemaz nebrīnīšos, ka maģisko pogu ziņot ari jau esat sapaidijuši. Nav jau pirmā reize!
26.janvāris 2018, 21:52 | links
 
Kapēc Tu ar mani runā daudzskaitlī?
26.janvāris 2018, 21:48 | links
 
Akmens
Jums jau kā provokatoriem un stukačiem gribētos gan ne? :)
26.janvāris 2018, 21:45 | links
 
Stukaču ari šajā forumā pietiek. Admins pārsvarā reaģē uz stukaču ziņojumiem. Bet tiešām interesants fakts, ka par tādu sīkumu dod brīdinājumu. Jo politiskajā sadaļā tur visus ar reizi vajadzēja nobanot par izteicieniem. A nekā, tikai sadaļu slēdza.
26.janvāris 2018, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager