Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Tad jau marfimam bija jābūt sen bloķētam.Deģenerāts ir vieglākais no vārdiem.:)))
26.janvāris 2018, 21:43 | links
 
Jau saņēmu skaidrojumu no admina.Tas par manu komentu ka jauni puikas dzīvodami Latvijā neprot latviešu valodu!

orests, 26.janvāris 2018, 21:23


Tas jau vispārzināms fakts, par tādu izteikumu brīdināt nevarētu, laikam bij kāds skarbāks vārds ;) es dabūju par vārdiņu "pamuļķis", pat ja tika bezpersoniski lietots, acīmredzot kāds pagudris jutās aizvainots :)
26.janvāris 2018, 21:34 | links
 
Jau saņēmu skaidrojumu no admina.Tas par manu komentu ka jauni puikas dzīvodami Latvijā neprot latviešu valodu!
26.janvāris 2018, 21:23 | links
 
orests [26.01.18]: Cik sen,īsti nezinu,bet interesē par ko!
Bij jābūt skaidrojumam. Ja sen, tad raksti adminam lai noņem.
26.janvāris 2018, 18:57 | links
 
Kāds moš zin... Alūksnes ezeram atļauju kkā nevarēja caur mobilo telefonu nopirkt? Vai arī man tikai likās ka varēja.... slinkums iet printēt ....
26.janvāris 2018, 18:52 | links
 
Cik sen,īsti nezinu,bet interesē par ko!
26.janvāris 2018, 18:25 | links
 
orests [26.01.18]: Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?
Un sen jau?
26.janvāris 2018, 18:20 | links
 
Normāli orest, ja CL tev vēl nav brīdinājuma tad neesi vecis ar savu viedokli :))

26.janvāris 2018, 18:13 | links
 
Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?

orests, 26.janvāris 2018, 18:07

Pret vēju,draugs! Pret vēju!
26.janvāris 2018, 18:12 | links
 
Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?
26.janvāris 2018, 18:07 | links
 
sidla5 [24.01.18]: Šodien palasu šeit spriedelējumus par Peipusu, par copes vēlmēm un mērķiem, un???Jā citi brauc copēt , lai tikai tiktu prom no mājām, citi brauc uz labām atmiņu copes vietām, bet apzinās, ka zivju tur vairs nav.Daudzi, lai ar draugiem īdzertu šņabstu tālāk no mājām, utt.Es gan esmu mednieks, gan makšķernieks, un vienmēr uz copi dodos ar milzīgu vēlmi ,lai piedzīvotu un sajustu to, ka māku makšķerēt, ka vienmēr atlicinot savu laiku copei.Cerībā, ka pratīšu gan atrast un apmānīt zivis, gan atpūsties tā, kā katram no mums to nepieciešams.Vēlos vienmēr makšķerēt, gan ķert, gan atlaist, vēlos gūt baudu no atrastā laika savam hobijam.Tāpēc domāju , ka pats galvenais īstam Copmanim ir rezultāts, un pārējais jau viss ir pakārtoti.Ķeram,garšojam, kad vēlamies atlaižam, bet galvenais copējam:)
Precīzi teikts
25.janvāris 2018, 09:16 | links
 
Šodien palasu šeit spriedelējumus par Peipusu, par copes vēlmēm un mērķiem, un???Jā citi brauc copēt , lai tikai tiktu prom no mājām, citi brauc uz labām atmiņu copes vietām, bet apzinās, ka zivju tur vairs nav.Daudzi, lai ar draugiem īdzertu šņabstu tālāk no mājām, utt.Es gan esmu mednieks, gan makšķernieks, un vienmēr uz copi dodos ar milzīgu vēlmi ,lai piedzīvotu un sajustu to, ka māku makšķerēt, ka vienmēr atlicinot savu laiku copei.Cerībā, ka pratīšu gan atrast un apmānīt zivis, gan atpūsties tā, kā katram no mums to nepieciešams.Vēlos vienmēr makšķerēt, gan ķert, gan atlaist, vēlos gūt baudu no atrastā laika savam hobijam.Tāpēc domāju , ka pats galvenais īstam Copmanim ir rezultāts, un pārējais jau viss ir pakārtoti.Ķeram,garšojam, kad vēlamies atlaižam, bet galvenais copējam:)
24.janvāris 2018, 17:46 | links
 
Uzmanieties tie, kam pretsāpju līdzekļi vajadzīgi ikdienā.
http://www.tvnet.lv/zinatne/atklajumi/768243-petnieki_atklajusi_ibuprofena_tumso_pusi
11.janvāris 2018, 09:26 | links
 
Labdien copTautiesi !!!
Kas tas ira ??????
Varbut nostalgija.................pec ledus ??
Varbut............ vecums nenak viens !!!!
Katra zina..............paCopesim ;-)))

http://www.delfi.lv/news/arzemes/foto-dienvidkorejiesi-masveida-laujas-zibulesanas-azartam.d?id=49618939

P.S. S Novim Giodom Tovarisci
"Osobenosti nacionalnoi ribalki "
8.janvāris 2018, 13:09 | links
 
Laimīgu Jauno visiem. Šodien nopirku gada karti. Nu tāda gaumīgi šogad izdevusies. Lai papīrītis paliek pa piemiņu.(:
4.janvāris 2018, 19:45 | links
 
Korekti vai nekorekti,tas ir cits jautájums,bet pagaidám músu valstí nodarbojamies vairák ar ieshnjákshanu savá kabatá un ar tukshu irshanu,diemzhél
Necik ilgi atpakalj tika uzdots jautájums par celju stávokli Igaunijá.Tad atbilde bija vienkarsha.Tur esot cits grunts sastávs,utt.
Un LT,kas vairák lídzinás mums???
Nemaz nepieminéshu visádus OIK,utt
4.janvāris 2018, 19:20 | links
 
[quote=511117]Piedodiet man par tik stulbu uzdoto jautājumu. Es vairāk tā nedarīšu.

Tur jau tá lieta,ka bezjédzígi.
Vel ir 2 topiki piedirsti par C&R, un?
Visi tik rausta palagu uz savu pusi.
Vnk ir panjemt savu badakátu un kjert kluséjot,saskanjá ar savu sirdsapzinju.Nerunáju par tiem,kas bázhj maisá visu kas pagadás.....
Jautájums jau bija uzdots labs,tikai neatradísi sheit dzirdígás ausis,diemzhél
4.janvāris 2018, 19:15 | links
 
Nju,igaunji un lietuvieshi arí ir stulbi,ka prasa par auto Tehn. skati tikai 42Eu(Igaunijá,par LT nezinu)vai tá???

DSV, 4.janvāris 2018, 18:50


Par auto tehnisko apskati nezinu ciparus un uz kādiem principiem naudu sadala kurā valstī, grūti spriest. Apskate kā tāda pie mums tāpat maksā, jautājums jau ir par nodokļiem. Domāju, ka ja kaut kas maksā mazāk, tad tas attiecīgi kaut kur kaut kas citur maksā vairāk (nu piemēram pieļauju ir citi ieņēmumi , ko letiņi nemāk paņemt, uz tām pašam vinjetēm vtml.) , tikai nu ņemot attiecīgi proporciju pret ceļu infrastruktūras kopgarumu utml.

Vispār LV ar Igauniju un Lietuvu salīdzināt ir absolūti nekorekti, tas ir pilnīgs mīts par Baltijas valstu vienādajiem apstāķliem. Lietuvā tupa ir 2x vaiŗak cilvēku, a Igaunija vispār ir Somijas ekonomiskais piedēklis un tirgus sastāvdaļa.
4.janvāris 2018, 19:15 | links
 
Vél súdígák,Urmaas...pilnméness pashlaik in Norway.
Esmu pashlaik tádá vietá,kur nedríkst mencas pilkerét.
Sák nákt melnie virsú,lénám.
4.janvāris 2018, 19:09 | links
 
Piedodiet man par tik stulbu uzdoto jautājumu. Es vairāk tā nedarīšu.
Visiem veiksmīgus lomus šajā gadā!
4.janvāris 2018, 19:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager