Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
DSV
Vasals. :) Vai tik nebūsi kādu norges "reņģi" nobaudijis? :)
4.janvāris 2018, 19:06 | links
 
stulbi, ka ieviesuši tās dienas un nedēļas kartes, bet nu var arī saprast, salīdzint ar viņu makšķernieku %, tur liec ko gribi un kādu cenu gribi, tāpat tā vispār nav summa ko nopietni izskatīt. Tagad gan sākuši bišku domāt un liek hotj kaut kādu loma ierobežojumu.

zaraza, 4.janvāris 2018, 18:42[/quote]

Nju,igaunji un lietuvieshi arí ir stulbi,ka prasa par auto Tehn. skati tikai 42Eu(Igaunijá,par LT nezinu)vai tá???
4.janvāris 2018, 18:50 | links
 
[quote=511108]Es gribu piesaukt igauņu piemēru. Tur iztiek bez aprocēm, čipiem. Makšķerniekam ir izvēle - pērc dienas,

Par to jau iet runa.nevis atrunáties,a kas tev zhél,vai....
Vél neilgu laiku atpakalj visi arí atrunajás,aaaa pie shiem jau nekas labáks nav,vinji jau nekur nav tálák tikushi.Tikai nezin kápéc jau pat pa TV ráda un gauduljo.....ká tad shitá,shie jau priekshá,D
4.janvāris 2018, 18:45 | links
 
Pārsteidz viedokļi, it sevišķi ja sāk rēķināt no sērijas "skādi nodaram dažādu, bet par karti cena vienāda". Sākam vēl zivju kilogramos uz galviņām rēķināt pret vidējo tirgus cenu? Sviests! MK ir stipri simboliska maksa, ja pieaugušam veselam vīrietim ir apgrūtinoši samaksāt tos minimālos 7EUR (pa to naudu pat normāls polšs nesanāk!) par 3 mēnešu karti, tad ar viņa dzīvi kaut kas galīgi nav kārtībā. Es vienmēr esmu diezgan aktīvi publiskās diskusijās bijis pretimieks liecncētajai makšķerēsanai, ūdeņu privatizācijai un citiem ekonomiski bezjēdzīgiem "kormušku" projektiem, kas ierobežotu visu cilvēku vienlīdzīgu pieeju ūdeņiem un kaut kā dalītu sociālos slāņus, bet nu ņaudēšana par MK cenu un aicinājumi dalīt vēl sīkākos maksājumos, man šķiet absurdi, nu nav tur cipara ko dalīt.

Kas attiecas uz argumentiem par ārzemniekiem, tad vispār smieklīgi - ja ārzemnieks nav gatavs LV ūdeņiem iedot kaut tos sū..da 7EUR, tad viņu i tuvumā tiem ūdeņiem laist nevajadzētu. Igauņi ir vienkārši stulbi, ka ieviesuši tās dienas un nedēļas kartes, bet nu var arī saprast, salīdzinot ar viņu makšķernieku %, tur liec ko gribi un kādu cenu gribi, tāpat tā vispār nav summa ko nopietni izskatīt. Tagad gan sākuši bišku domāt un liek hotj kaut kādu loma ierobežojumu.
4.janvāris 2018, 18:42 | links
 
Ja puikas nepilngadīgi(līdz 16g), tad kurš viņiem var liegt copēt?
4.janvāris 2018, 18:16 | links
 
Es gribu piesaukt igauņu piemēru. Tur iztiek bez aprocēm, čipiem. Makšķerniekam ir izvēle - pērc dienas, nedēļas...gada licenci. Un viss notiek!
Saprotams,ka Latvijā lielākā daļa aktīvu un lojālu copmaņu iegādājas gada licenci. Bet... Vēl viens piemērs. Es kopā ar dēliem un savām ģimenēm vasarā laižam pa Latviju. Vakarā pie ezera likumīgi makšķerēt varu tikai es. Dēli nav nekādi makšķernieki, bet interese tajā brīdī ir. Igaunijā tas būtu elementāri. Caur internetu nomaksā par vienas reizes copi un OK.
Kaut kā tā...
4.janvāris 2018, 18:02 | links
 
A,kas jums zhél naudas,ká dazhi sheit min...ha,ha,stulbuma kalnagals.
Igaunija,Lietuva,tas jums protams nav nekáds piemérs,kur nu...
Shie varéja izdomat visu uzreiz,múséjie nevar.Nez kas ir múzhígi jápártaisa,saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarezhgjiiti.
Igaunijá Tehniská skate autinjam maksá tieshi 42Eu un vairák nekas nav jámaksá.Starpíbu,nejútat?
Nestrádájiet ierédnja darbu,ja viss it tik grúti.Njemiet roká lápstu.
Man nav problému samaksát par to karti,ko arí veiksmígi daru katru gadu.Kaut vai uzliks 100Eu,samaksáshu.
Tagad ko ieteiksiet,kas ir pret dienas vai ménesha licenzi?Cilvékam,kam tieshám nav tás naudas,lai iet irst,vai...
Zirgagalvas
4.janvāris 2018, 18:01 | links
 
Laikam pārteicos teikdams, ka būs sistēma, bet varbūt tomēr notiek brīnums? :)
4.janvāris 2018, 17:36 | links
 
Reāli kā zināms ir tā, ka kādi, piemēram es, copē vidēji labi ja pāris reizes mēnesī, kamēr viens otrs to dara katru dienu. Un katrs no mums aiznes maisā vairāk vai mazāk ne gluži katrā copes reizē, bet aiznes.
Maksājam vienādi tie, kas nav penši un juniori, bet tie arī ko mēdz aiznest. Skādi nodaram dažādu, bet par karti cena vienāda.
Nav mums un jādomā, ka tuvākās desmitgades laikā būs sistēma, kas patiesībā ir stipri nereāla dabīgā veidā, jo prasa milzīgus resursus. Proti, neviens neuzskaita cik bieži copē, ko un cik noķer. Ja tas tā būtu, tad varētu izkalkulēt kaut kādu maksu par makšķerēšanu.
Variants, kas man ieskrēja nupat galvā ir, piemēram, aproce kartes vietā. Uzliec aproci, ja ej makšķerēt un sistēma reģistrē, caur kaut kādu GPS vai savādāk, ka esi uz makšķerēšanu ieradies. Aprocei nomas maksa gadā, baterijas maini pats. Kaut kāds copes reižu limits par tādu cenu, vairāk copē, maksa lielāka, kaut kā tā varbūt.
4.janvāris 2018, 17:34 | links
 
Es vairāk spiestu uz gada, vai sezonas "ikru karti"! Tobiš cena lielāka par MK, bet atļautajā laikā drīksti paturēt vienu spožu, vai raibu zivi. Nomārrutkot LM publiskajās upēs jo no LM tur galīgi nav nekādas jēgas!
4.janvāris 2018, 16:27 | links
 
Nu ja, nav jau spiesta lieta. Nepatīk, vai nevari - sēdi rāms!
4.janvāris 2018, 16:26 | links
 
Esmu lepns par savu valsti, bet, tā sajūta,ka svarīgas lietas tik virzītas caur ķermeņa lejas daļu,mani joprojām nepamet...

Evaldsch, 4.janvāris 2018, 15:59


Rādās, ka vienas dienas un vispār makšķerēšanas atļauju svarīgums ir nedaudz pārspīlēts...cik cilvēkiem LV tas varētu būt aktuāls? 100k? :)
un salīdzini to ciparu ar veselības aizsardzību, izglītību, ceļiem, sab transportu u.c... kas skar visus vai gandrīz visus iedzīvotājus...
4.janvāris 2018, 16:17 | links
 
Paldies par ieinteresētību!
Neiet runa par to, cik man čomam ir žēl samaksāt par vienas dienas copi.
MT9-Tev ir taisnība! Tajās pāris dienās aiziet...
Iet runa par to,vai kāds tur vispār grib paiet soli pretī. Tas rūgtums krājas arvien, arvien...
Esmu lepns par savu valsti, bet, tā sajūta,ka svarīgas lietas tik virzītas caur ķermeņa lejas daļu,mani joprojām nepamet...
4.janvāris 2018, 15:59 | links
 
Sveiciens visiem Jaunajā gadā!
Vai Latvijā ir iespēja realizēt vienas dienas maksu par makšķerēšanu. Man atbrauc armijas dienu čoms no Baltkrievijas - kaislīgs makšķernieks. Butes nav ķēris ne reizi. Lai paņemtu viņu uz butēm, man jāpērk MK uz trim mēnešiem...
Lēnie kaimiņi sen jau tikuši šai problēmai pāri.
Kas ir jāizdara, lai tā būtu arī pie mums Latvijā???
Ar cieņu visiem!

Evaldsch, 4.janvāris 2018, 15:07

No soda naudām var vairāk nopelnīt nekā no kartēm. Neloģiski dienas karti tirgot par 2 eiro, bet mēnesim 3 eiro būtu OK. Pašiem jāiet strādāt par likumu pieņēmējiem, bet vecos āžus bez žēlastības izmest no amatiem.
4.janvāris 2018, 15:53 | links
 
Es vairākkārt esmu teicis, ka te nav runa par naudu! Es labprāt maksātu kaut 3x vairāk par gada karti, ja tā nauda nonāktu tur kur tai jānonāk - ūdeņos! Karti pērku tikai tāpēc, ka pierīgā ir ļoti bieži karte jāuzrāda un vieglāk nopirkt, nekā kasīties un bojāt sev nervus, citas pievienotās vērtības kartei neredzu...kārtējā nauda, kas aiziet valsts budžetā.
4.janvāris 2018, 15:46 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/zinas/2672-legalu-makskernieku-skaits-pamazam-iet-mazuma.htm

Pieņemu, ka vienas dienas atļaujas administrēšana būs dārgāka nekā summā ieņemtā nauda par atļaujām.
4.janvāris 2018, 15:45 | links
 
Vai Latvijā ir iespēja realizēt vienas dienas maksu par makšķerēšanu.


Vai tiešām armijas dienu čomam būs žēl "ziedot" 7€?
Gan jau polšam naudiņa tiks atrasta :) Es tā nedaudz ar humoriņu, jo uzskatu, ka 7€ nav nekas, salīdzinot ar makšķerēšanas inventāra cenām. Ar zivīm šīs kapeikas atsitīsi atpakaļ + emocijas un kompānija... Laimīgu Jauno gadu! :)
4.janvāris 2018, 15:31 | links
 
Nez vai LV tāda diena pienāks :) Sens, garš stāsts, pagaidām bez jebkādiem rezultātiem. Ja pie manis kāds atbrauc ciemos, tad vedu pārkāpjot likumu.
4.janvāris 2018, 15:24 | links
 
Sveiciens visiem Jaunajā gadā!
Vai Latvijā ir iespēja realizēt vienas dienas maksu par makšķerēšanu. Man atbrauc armijas dienu čoms no Baltkrievijas - kaislīgs makšķernieks. Butes nav ķēris ne reizi. Lai paņemtu viņu uz butēm, man jāpērk MK uz trim mēnešiem...
Lēnie kaimiņi sen jau tikuši šai problēmai pāri.
Kas ir jāizdara, lai tā būtu arī pie mums Latvijā???
Ar cieņu visiem!
4.janvāris 2018, 15:07 | links
 
Sveiki, šogad plānoju ziemā arī pēc iespējas mazāk izmmantot tārpus, bet vairāk laika pievērsties māksligiem mānekļiem-bļitka, bezmatilka.
Nu tad lūk veikalos ir čortiki kurus obligāti uzsiešu uz 1copenes, vēl vajag kādas bezmatilkas. Skatoties internetā nekādu variantus i-veikalos neatradu, izņemot dažas mormiškas ar pērlīti kādu.
Vai Latvijas i veikalos ir atrodami līdzīgas mormiškas, kā skatoties krievijas video( gvozdešariki, gvozdekubiki, košačij glaz utt.)? :)))

pludinsh, 3.janvāris 2018, 08:48


Sveiks, pie mums veikalā ir atrodamas lieliskas kvalitātes Ukrainā ražotas bezmotilkas. Pieejami dažādi modeļi, gan sānpeldes gan "kazas" kā arī daudz kas cits.
3.janvāris 2018, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager