Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Malikis :)
Un uz ko tad Tu cerēji?
3.novembris 2015, 12:34 | links
 
Man patīk, vides SOS, šodien ielikts ka Daugavā nelegāls tīkls, ko dara VVD pārsuta pašvaldībai lai nodarbojas, kamēr vēstule aizies līdz pašvaldībai, pēc nedēļas tur nekā nebūs. No kura laika pašvaldībām pienākums apkarot nelegālos zvejniekus ? vai tie kas tur pieņem nezina likumus ko kura iestāde dara?

http://www.videssos.lv/pietiekums/80#blame-start
3.novembris 2015, 10:30 | links
 
Kuha !!!!
Zel jau ir ka 20.10 pa nakti tev uzlauza tavu neapbrunoto skuniti.
Mani tas ipasas emocijas neizsauca, jo domaju ka tavs 'skunitis" ir kauc kur Liepaja, Zilupe, vai Rujiena.
Bet Mezaparka !!!!!!!
Koroce tautieti !!!!!!
Sakuma jauzraksta iesniegums milicijai, lai ierosina kr lietu...................
Ja tas nebus, nekada man komunikacija ar aborigeniem nav iespejams,
Jo.............. zagligie elementim loti labi zina savas tiesibas, bet aizmirst par Dieva nolikto bausli "Tev nebus zagt '
Var gadities ka pec ta ka zagligais elements ir veicis trialtlona cienigu peldejumu no Mezaparka uz SarkanDaugavas miliciju ar valsirdigas atzisanas papiru zobos ;-)))))))
Viņš var uzskatit ka sita likt vinam slimam cilvekam peldet, un vel kauc ko rakstit............ ir pretlikumigi.............
Taisniba juridiski vien vinam bus..................,
tapec biedri Kuha.............. jasak ar oficialu iesniegumu milicijai.................
Par talako zagliga elementa atrasanu pacukstesu tev talak.
Sens Sirijas Islamistu teiciens vesta 'Sargi sevi,, tad ari Alahs tevi sargas "
Hau................, jaiet līdz vannai paskatities vai kada zivs nav grabstijusies gar nakti ielikto naktssnjori :-))))))))))))))))
31.oktobris 2015, 16:14 | links
 
Nju vai nav feina zinaja .................
http://turismagids.delfi.lv/es-celoju/neparasts-celotajs-sirmgalvis-turistu-burzma-nomaldas-un-izlemj-doties-kajam-uz-1500-kilometrus-talajam-majam.d?id=46652405
P.S. Nieka pāri pa 70 gadi................ ko tur cakareties, ies ka majas kajam..........
Peee, sitads strunts. nieka 1500 km janoiet kajam.
Vo ista "Veca kaluma cilveks ' !!!!!
29.oktobris 2015, 17:48 | links
 
Guntrskl !!!!
Kaunies tautiet, kaunies !!!!!!!
Kada vel kandazs aparata ire !!!!!
Katram Letvietim majas jabut savam kandzas aparatam !!!!!
Tur neka sarezgita nav, jaunibas dienas dzinam laukos kandzu no parasta spainja, kura bija vitnjveida ielodeta misinja skiet caurule ( ta teikt atdzesenai ).
Pik, pak, smakovka tek.
Kad spanni udens biski nav auksts, panjem spani, izgaz udeni ara, ij no akas iesmel svaigu, ledainu.
Ja kas lielaka problema samagona aparatam ir dabut "pienna kannu 'ieteicams partikas cinkoto. Agrak tas pienna kanas katra lauku seta metajas, a taga jau sen ka visas ir nodotas metala pienjemsanas tockas.
P.S. Ka izskatas urbanizetam, atrofetam pilsonim piemerots aparats, un visvisadas tur receptes, skaties ieks www.kandzasaparati.lv
Ja pasutisi no braligajam kaiminjvalstim so brinumaino iekartu, bus noteikti vismaz 3 reiz letak..........
Ta teikt 'za ponjimanije , tovarsici ';-))))))))))
29.oktobris 2015, 12:50 | links
 
Man liekas ka Paipal par naudas izņemšanu ņem 2eu.
28.oktobris 2015, 20:57 | links
 
Vai kādam ir pieredze ar PayPal? Vairāk nevis ar pirkšanu,bet ar pārdošanu. Cik % šie noņem par ienākošo summu? Un cik,kad gribu ienākušo piķi no PayPala dabūt uz savu kartes kontu?
It kā jau viss tur ir aprakstīts,bet baidos uzrauties uz kāda zemūdens akmeņa...
28.oktobris 2015, 20:37 | links
 
Nu večuki,labprāt iesēstos kādā Lamborghini Aventadorā!

BrunoL, 28.oktobris 2015, 19:59


Iesēdies labāk fiat uno pie -30 C . :) Domāju ka Lambogini pi e pirmām salnām ar neleks :)
28.oktobris 2015, 20:31 | links
 
Nu večuki,labprāt iesēstos kādā Lamborghini Aventadorā!
28.oktobris 2015, 19:59 | links
 
Ņehren tos itāļus pirkt,šamie jau tik pie +30 raduši darboties...
28.oktobris 2015, 19:18 | links
 
Ar ētera palīdzību pat kosmosā lidos. :)

urmaas, 27.oktobris 2015, 23:11



Es ar ēteri 2003 gadā fiat uno nodedzināju . Piešķīlu pie -30 ,tad iegāju kafūzī ,kamēr itāļu brīnums iesils, pēc minūtes jau flamme . Kasti un urbi no bagažnieka paspēju izraut ,pārējais nafig nodega . Tagad man ir liela mīlestība pret itāļu auto :))
28.oktobris 2015, 19:06 | links
 
AIWA paldies par komplimentu ,bet par čali mani sauktajā gadus 35 atpakaļ :-)

Taka pensikim sākas klepus lekmes pie dzīvības dabus (paldies VISIEM Copmaniem ar lielo burtu), š šobrīd svarīgi savest pārējo motora daļu kartiba :-). Jasataisa blives , jaizurbj divas tris nolaustas skruves un tt .
28.oktobris 2015, 18:26 | links
 
Tad tik mazliet pacietību un ieregulē lai nav izteikti balti dūmi vai izteikti melni dūmi (tas tukšgaitā).Tad būs pareiza aizdedze!! P.S. prieks dzirdēt, ka čaļiem patīk ķimerēties ap tehniku!!!
28.oktobris 2015, 15:38 | links
 
Paldies visiem :-) pensionārs saka klepot :-) :-) :-) :-) :-) :-)
28.oktobris 2015, 14:53 | links
 
Iesmidzināšanai jābūt nedaudz pirms AMP,t.i.virzulis bišku līdz augšai neuziet.

ieksta, 28.oktobris 2015, 13:50

Ja jau ar motoriem ņēmies zinās tādus sīkumus(cerams)
28.oktobris 2015, 14:19 | links
 
Dzinējs no tiem laikiem kad kvelsveces vel nebij :-) un laikam problemas ir atrastas , suknis sak strādāt tad kad virzulis sāk kuteties uz izpludi . Parliku par diviem zobiem uz priekšu , tulit baudisim. :-)

plesigais, 28.oktobris 2015, 13:28

Ja Tu pārliki uz priekšu, tad rēķini, ka būs vēlāk.
28.oktobris 2015, 14:10 | links
 
Iesmidzināšanai jābūt nedaudz pirms AMP,t.i.virzulis bišku līdz augšai neuziet.
28.oktobris 2015, 13:50 | links
 
Uzliec uz sūkņa caurspīdīgu trubiņu, pagriez kad degviela beigs celties tad zini kur tajā momentā jābūt virzulim.

Malikis2011, 28.oktobris 2015, 13:39

Bļin cik vienkārši :-) kur Tu vakar biji :-)

plesigais, 28.oktobris 2015, 13:45

Tā regulēšana ir pa rupjo, tad vēl nāksies pieregulēt, lai normāli lec, ja ir tāda iespēja.
28.oktobris 2015, 13:49 | links
 
Labi es skruvet :-)
28.oktobris 2015, 13:46 | links
 
Uzliec uz sūkņa caurspīdīgu trubiņu, pagriez kad degviela beigs celties tad zini kur tajā momentā jābūt virzulim.

Malikis2011, 28.oktobris 2015, 13:39


Bļin cik vienkārši :-) kur Tu vakar biji :-)
28.oktobris 2015, 13:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager