Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Raiha minētajā bodē ortofosforskābe 100ml 2eur.

Plusinj! Āķim pārklājumu noņem mehāniski. Es parasti mormenes formu taisu ģipša vsidnī āķi ielodējot tā lai mehāniski kasītās vietas ir iekausētas "miesā". Ļoti svarīgi nepārkarsēt āķi.
23.septembris 2015, 18:24 | links
 
kronīti*
23.septembris 2015, 17:19 | links
 
es nezinu kā būs citiem metāliem,bet tikko es novīlēju lodāmurim uzgali,nedaudz aplodēju un sāku lodēt ti ai šoreiz kapara ronītī,sasmērēju skābi un alva sāka loti labi tecēt utt 1 mormenīte gatava,cerams tas būs ne tikai ar kaparu)))bilde būs albūmā...
23.septembris 2015, 16:51 | links
 
Bet tad pasaki kā viņu pareizi pagatavot ?
23.septembris 2015, 15:44 | links
 
Ja skābe nav pareizi pagatavota tad slikti strādā, to ir nācies piedzīvot arī pašam bet ja pareizi tad viss ir štokos un lodējas visi āķi.
23.septembris 2015, 15:40 | links
 
:) ka parasti, cilvēks grib pirmos solus apgut, bet viņam uzreiz augstako pilotāžu !
Nu nevajag uzreiz uz baika sēsties pēc velosipēda !
Tapē, ņem alvu, parasto sālskābes (ar cinku) šķīdumu un lodē!
Jā, būs pa to starpu āķi, kuri nelodēsies, ne sitams,arī pēc pārklajuma notīrīsanas :).
Un labākā mormene ir piles formā, kapara drātiņa uztīta un piepildīta ar alvu.Pēčāk apvīlējot uz mormenes sāniem būs kapara svītriņas, labi izcelsies uz oksidātās alvas fona!
23.septembris 2015, 14:39 | links
 
Man jau šķiet,ka pie vainas pirmais variants:)
23.septembris 2015, 14:32 | links
 
vai es stulbs vai tik tiešām šitā skābe neder,1mormišku samocīju,bet tā alva nelīp,jo ka skatijos video tur alvas pile kā pie magnēta lipa.....un tad visa lieta interesanta un rezultatīva...
23.septembris 2015, 14:07 | links
 
http://www.deltamobile.lv/index.php?productID=16247
šitādu laikam nebūs īstais...
23.septembris 2015, 10:31 | links
 
Nopirku skābi kautkādu1 vien bija nezinu itkā vēlāk redzēs bet īstā laikam nav:D
23.septembris 2015, 10:30 | links
 
bļitkām ideāli piemērota ir kapara rorēm domātā pasta jo satur alvu, visas detaļas pirms lodēšanas jāapalvo, ar kalifoniju tur būs tikai mocīšanās.
22.septembris 2015, 21:29 | links
 
Bumsi! 85% ir gana?
22.septembris 2015, 20:58 | links
 
ortofosforskābe ir pārtikas piedevu (E338)
22.septembris 2015, 20:02 | links
 
Fluorūdeņražskābe reaģē ar silikātiem, tai skaitā stiklu es ar viņu ņemu nost veco emalju pirms jaunās uzlikšanas /ordeņiem un citiem inķēniem /:)
22.septembris 2015, 20:01 | links
 
Vai ortofosforskābe ir tas pats , kas krieviski saucās plavikovaja kiskota ? Ja jā , tad varētu pludiņam iedot priekš lodēšanas kādu pudelīti .

gintsgg, 22.septembris 2015, 12:04

Ortofosforskābe nav tas pats kas Fluorūdeņražskābe/plavikovaja kiskota/
22.septembris 2015, 19:57 | links
 
gulbene
22.septembris 2015, 17:22 | links
 
Piezvaniit jau nav taalu:) tas fluss kas kapartrubaam nebuus forsh smalkiem darbiem (parasti st citu satur alvas pulveri)

Ja man speci pateiks vai 85% orto ir gana - riit pa dienu uzzvaniishu uz kjiimiju un uzzinaashu kas un kaa.

Kuraa galaa esi?
22.septembris 2015, 17:08 | links
 
sita cik nopratu elektronikai?http://www.deltamobile.lv/index.php?productID=16247
22.septembris 2015, 17:07 | links
 
man rīga ir tālu,es te santehnikas veikalā biju tuvu mājām tur alva,fluss nu pasta un tie sveķi,kādu dienu es zu vēl 2 aizlaidīšu ta redzēs...
22.septembris 2015, 17:03 | links
 
Pludinj! RIMI tikai citronskaabi atradiisi. Taadas lietas specializeetajos. Varbuut ir arii kur metinaashanas piederumi tirgojas.

Iedevu tak vakar linku Latvijas Kjimijai un Raih iedeva studentveikala nosaukumu. Piezvani un pajautaa ko maksaa, kaadi tilpumi. Tad pastaasti arii mums.

Par to svina korpusa lodeeshanu ar alvu pie aakja ar iisti nesaprotu - kapee tur alvu vispaa vajag? Svins jau ar lodeejas bik.
22.septembris 2015, 16:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager