Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Praktisks pielietojums Tonim.Sēž Tonis upes malā un skaita zivjgārņus.Skaita cik šie maitas:)))apēd zivju resursu.Protams sabiedriskā kārtā(bez atalgojuma).:)))
30.novembris 2014, 14:01 | links
 
Mārtiņ Balodi,
māku skaitīt,par kasieri varētu pieteikties....
A kāpēs Tu mani par armēni gribi pārkristīt?:)
30.novembris 2014, 13:49 | links
 
Sveiki, man ir jautājums, varbūt kāds var palīdzēti ka var tikti vaļa no karūsām diķi .
30.novembris 2014, 13:17 | links
 
Mārtiņ Balodi, :)
Tu tāds saraustīts vakar izskatījies,šorīt atkal dikti ieturēts...:)
Es jau gribu lai 'DOĻĀ' mani paņem ,a Tu mani uz tiem Zīles HES-iem virsū gribi uzmest...:D:D.
Man jau pie tā Babītes Ziga vairāk patīk,bet var arī pie Jadvigas...:D:D

Tonis, 29.novembris 2014, 21:24


Kurā doļā tevi paņemt, Anton Namujan?
Tajā, kurai ar minstrijām jāstrādā?
Vai tajā, kura brauc mazuļu ielaišanu pakontrolēt?
Tajā, kura palīdz jocīgas situācijas ar pašvaldībām kosultēt?
Varbūt gribi SIF projektam atskaites rakstīt?
Varbūt piesakies par sekretāru? Juristu?

KO tu gribi un māki Anton?

Līdz šim tu gribi tikai muļķīgas piezīmes par "doļām" CL mētāt un ar zviedru nekrofoto savu kreiso biznesu CL PīāRrot. Pūst zināmas izcelsmes stabulē. Tāda novirziena MOSPam nav. Grbi MOSP pret regulāriem MRK uzdirsieniem aizstāvēt un neļaut cilvēkus stulbināt ar "doļām", kuras nav?

Kā tu gribi darboties? Kuru darba "doļu" gribi pildīt un MRK atskaitīties?
30.novembris 2014, 11:11 | links
 
Nu tad ar nepacietību gaidīsim vismaz divus...:))
29.novembris 2014, 23:32 | links
 
Labs nāk ar gaidīšanu!)))Iešu ievilkt nāsīs vēso gaisu un čučāt-rīt būs jauna diena!))))
P.S.Ka teica viens copmanis-Vislabākais vīrs ir cūkai,proti kuilis!Kad ieliek tad vismaz seši!
29.novembris 2014, 23:16 | links
 
Katrā ziņā lai tas nebūtu arī MRK2,jo no jums jau ar nav nekāda tolka,tik cik tos garos penterus ieliekat.
29.novembris 2014, 23:11 | links
 
Nu noteikti ne MRK-2!D
29.novembris 2014, 23:11 | links
 
MOSP-2?
29.novembris 2014, 23:08 | links
 
Katrā ziņā to darīšu!Domubiedri ir un pietiekoši!Līdzīgi domājošie ari būs laipni aicināti!
29.novembris 2014, 23:07 | links
 
Tā jau parsasti ir ,kur trīs latvieši,tur piecas partijas...,un tā pat visi pie sasistas siles...
29.novembris 2014, 23:06 | links
 
Nekādu emociju.Neinteresē mani tas rajons jo pārāk trokšņains(Kuteristi,ūdensmočujākļi,pussalas kempingbļauri),kaut gan reljefs ļoti interesants!tomēr patīk pabraugt ta tuvāk tam krastam lai puiki vestēs tramīgi parosās.)))
29.novembris 2014, 23:04 | links
 
willijs katrā ziņā pamēģini izveidot savu domubiedru grupu,es domāju daudzi tev būtu sabiedroto.Katrā ziņā atbalstu tavas domas,par velcēšanu,par pavasara liegumu spiningot.
29.novembris 2014, 23:01 | links
 
willij, nevajag sakāpināt emocijas, ja vajadzība pamīzt, no laivas jākāpj klusās vietās , nevis miljonāru pļaviņās:)
29.novembris 2014, 22:58 | links
 
Noteikti!Pirmkārt centīšos panākt lai atļautu copēt ar trim vai četrām makšķerēm un ar skubu metīšos kašķēties ar visām makšķerniekus pārstāvošām organizācijām un klubiem!
29.novembris 2014, 22:58 | links
 
willijs-iestājies pie zvejniekiem, vai medniekiem, nevajadzēs dzirdēt pārmetumus, ka kaut ko dari.
29.novembris 2014, 22:54 | links
 
Prātīgi teikts ...,nehren te mutes dzesēt!...
29.novembris 2014, 22:50 | links
 
Vai Wiillij tavai domubiedru grupai buus kaadi pienaakumi pret makškernieku sabiedriibu?
29.novembris 2014, 22:49 | links
 
Usi izkāp pie glamūrīgās būves!)))
Vieglāk taču ir nedarīt neko vai nodarboties ar visa noliegšanu un citu ķengāšanu?Starp citu intereses dzīts biju uz mačiem Ventspilī,nu tiem spiningošanas un tici vai nē nevienu ,,Pālī" neredzēju un nemanīju ka pirms vai pēc copes kāds lietotu!Tas tā starp citu!Par vienu otru šeit aurojošo personāžu To gan nevarētu teikt,un godaprāts arī dažam labam stipri pieklibo!D
P.S. Neviena klubā nestāšos,bet organizēšu pats savu domubiedru grupu!
29.novembris 2014, 22:43 | links
 
aha- 3 gadu plānošana 3 gadu darba plānam:)
29.novembris 2014, 22:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager