Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ja nav jēgas definēt,tad nav jēgas pat protokolu rakstīt.Nav pierādījumu.Tik pat labi pārkāpējs noķēris traumētu zivi,jeb lietojis gafu. Satiesās lupatu lēveros.Nāksies vēl atlīdzināt morālo kaitējumu un iespējami zaudētos ienākumus.
28.novembris 2014, 18:05 | links
 
Online Ikaunijā
28.novembris 2014, 18:04 | links
 
Un neticās ka tiem varkaļa cemerētājiem ar krutām laivām nav ko maksāt.

Bebrs, 28.novembris 2014, 15:36
Visu pirms jānodefinē,kas par zvēru tas cemmers.

BrunoL, 28.novembris 2014, 16:09


Rīku definēt nav jēgas jo attapīgi ļautiņi vienmēr to apies. MN jau viss ir definēts - aiz citas ''kermeņa daļas nevis mutes. Ar to pietiek.
28.novembris 2014, 17:16 | links
 
Micuks
Kā kulaks uz acs. :))
Kraft
Tu ari esi iestājies mazohistos? Nesamazinot tīklu/murdu skaitu iekšējos ūdeņos Tu gribi samazināt makšķernieku lomus? Kam par prieku!?

urmaas, 28.novembris 2014, 15:20

Nē, es vienkārši domāju, ka ar 3 līdakām vai žaņiem var labi paēst, gan kotletēs, gan filejās. un tās divas zivis lai dzīvo līdz nākamajai reizei. Tomēr par kādu procentu vairāk paliks.
Tikli ir cits stāsts...:( un mēs tagad apspriežam MN.

kraft, 28.novembris 2014, 15:43

Kungi,jūs sapņojāt par gaišu,saulainu un zivju pārpilnu nākotni,bet tai pašā laikā gribat rīkoties pretēji vesalajam saprātam. Zivi nārsta laikā nedrīkst traucēt ne LM ne kādos citos ietvaros.Nekad mākslīga pavairošana nebūs produktīvāka par dabīgi nārsta.
28.novembris 2014, 16:24 | links
 
Visu pirms jānodefinē,kas par zvēru tas cemmers.

BrunoL, 28.novembris 2014, 16:09

Bruni, nodefinē :) Tev visi būs pateicīgi!

Esmu redzējis tik daudz paveidus, nevainīgs vizulis kļūst par cemmeri tikai nomainot āķa pozīciju.

Runa jau nav par aizķertām zivīm, runa ir par mērķtiecīgu darbošanos un tur gan ir jābūt vienkārsi - inspektora lēmums ir nepārsūdzāms. Cemmerēja - saņem. Nevis otrādi.

V.S.O.P., 28.novembris 2014, 16:16

Nu to Tev ne mūžam neizdarīt, mūsu tiesu sistēma, vispār taisās pāriet pie adm. lietām kā pie krimināllietām ar pierādījumiem ar ekspertīzēm un visu pārējo kas tur pienākās un jua izskanēja ka pae adm. pārkāpumu nevajadzētu konfiskāciju(tas nozīmē maliķiem viss paliks)
28.novembris 2014, 16:24 | links
 
[

Nāc, uzņemiem APK grozījumus ;) Tas ir valā visu laiku.

V.S.O.P., 28.novembris 2014, 16:08

Man nav juridiskā backgounda, tā ka es nebūšu īstais kuram ieteikt juridiskās izmaiņas.....

micuks, 28.novembris 2014, 16:11


Bet backgournd'a trūkums Tev taču netraucē mums ieteikt ar to nodarboties :)

Arī MOSP nav tik daudz naudas, lai labus juristus algotu, savukārt par brīvprātīgu iniciatīvu... te viss ir redzams :)))
28.novembris 2014, 16:20 | links
 
Kraft
Kad pēdējo reizi esi mājās aiznesis 5 līdakas, vai 5 zanderus?
Es pat neatceros kad es to būtu darijis. Jo apzināti līdakas pēdējos gados neķeru. Zanderus atļauto normu mājās nenesu ne jau tāpēc, ka nevaru, vai nemācētu noķert, bet gan tāpēc, ka man vairāk par vienu nevajag. Un ari ne katru reizi. Neskatoties uz atļauto zivju skaitu es pats LABPRāTīGU ņemu mazāk nekā ļauts.
Pa lielam runa iet - kāpēc jānodarbojas ar mazohismu un jāuzspiež sev papildus ierobežojumi? Taipat laikā atpūtnieki, tīklinieki, zemūdens mednieki cīnās par to, lai šamiem būtu mazāk liegumu. Tad kāpēc makšķerniekiem ir jābūt MAZOHISTIEM? :)

urmaas, 28.novembris 2014, 15:51


:D Nu tu neesi visu makškernieku spogulis :)
Neņem manu priekšlikumu personīgi, neko tev tak nepārmetu:) Bet ir arī citi makškernieki.
Labā griba un attieskme jau ir paša cilvēka ziņā.

Man te kāds willijs starp rindām gribēja piesiet gaļniecības atbalstišanu :D Tad nu piedāvāju savu versiju, kā saglabāt(viens no punktiem) stabilākus zivju resursus.
28.novembris 2014, 16:17 | links
 
Visu pirms jānodefinē,kas par zvēru tas cemmers.

BrunoL, 28.novembris 2014, 16:09


Bruni, nodefinē :) Tev visi būs pateicīgi!

Esmu redzējis tik daudz paveidus, nevainīgs vizulis kļūst par cemmeri tikai nomainot āķa pozīciju.

Runa jau nav par aizķertām zivīm, runa ir par mērķtiecīgu darbošanos un tur gan ir jābūt vienkārsi - inspektora lēmums ir nepārsūdzāms. Cemmerēja - saņem. Nevis otrādi.
28.novembris 2014, 16:16 | links
 
Elementāri būtu, ja Makšķernieki, zvejnieki, Zemūdens mednieki apsēstos pie galda un lemtu.
piem:
Makšķerniekam copes reizes norma ir 5 zivis.
Zvejniekam dienas norma 5 tonnas,
Zemūdens medniekam ari 5 zivis.
Visi kopā nolemjam:
Turpmāk makšķernieks lomā patur 3 zivis.
Zvejnieks 3 tonnas.
Zemūdens mednieks tāpat 3 zivis.
Tas būtu tikai un vienīgi godīgi. Nevis kā te tiek izteikts, ka makšķernieki samazinās lomus uz 3gb bet zvejnieki turpinās kā iepriekš.
Tie kuri briesmīgi ir iedomājušies, ka viņiem ir jadomā ari par tautu un jāļauj esošā nozveja, lai tauta būtu pabarota varu oponēt ar - nevienmam iedzīvotājam nav liegts iegadāties makšķernieku karti un izmantot savas iespejas makšķerēt. Bet ja makšķerēt negrib, tad lai pērk un ēd dīķos audzētās zivis.
28.novembris 2014, 16:14 | links
 
[

Nāc, uzņemiem APK grozījumus ;) Tas ir valā visu laiku.

V.S.O.P., 28.novembris 2014, 16:08


Man nav juridiskā backgounda, tā ka es nebūšu īstais kuram ieteikt juridiskās izmaiņas. Un lai manī kāds klausītos, man būs jāpārstāv kāda organizācija, tas man kaut kā, pagaidām, neiet pie sirds. Ja ļausiet brakanjerīt, es stājos iekšā :)
28.novembris 2014, 16:11 | links
 
Un neticās ka tiem varkaļa cemerētājiem ar krutām laivām nav ko maksāt.

Bebrs, 28.novembris 2014, 15:36

Visu pirms jānodefinē,kas par zvēru tas cemmers.
28.novembris 2014, 16:09 | links
 
 
[quote=382844

Micuk - visam fiziski nav laika, varētu rosināt visu pēc kārtas un tik labot un labot.

V.S.O.P., 28.novembris 2014, 15:47


Nav ko trakot ar visa rosināšanu. Dievam nepatīk kad nabagi trako. Sastāda prioritāšu sarakstu un mierīgā garā sistemātiski viņu izpilda. Būs darbu programma tuvākaji piecgadei. Un varēs atskaitīties par reāli padarītajiem darbiem.

micuks, 28.novembris 2014, 16:03[/quote]

Nāc, uzņemiem APK grozījumus ;) Tas ir valā visu laiku.

Darbu saraksts ir, tas netiek publicēts.
28.novembris 2014, 16:08 | links
 
Kāpēc? Varbūt tāpēc, ka poņas vairāk?

Dažviet, pārsvarā ap Rīgu - makšķernieku daudzuma dēļ un dēļ spiediena uz vidi.
Tikmēr nobraucot jūlijā vīkendā Kuldīga - Zlēkas, divas laivas vien pa ceļam.

Un tas nav mazohisms, jo daudzi aktīvi (un pamatoti) prasa liegumus arī citiem resursa lietotājiem.
Tā ka pamaz realitātes tekstā.
28.novembris 2014, 16:03 | links
 
[quote=382844

Micuk - visam fiziski nav laika, varētu rosināt visu pēc kārtas un tik labot un labot.

V.S.O.P., 28.novembris 2014, 15:47[/quote]

Nav ko trakot ar visa rosināšanu. Dievam nepatīk kad nabagi trako. Sastāda prioritāšu sarakstu un mierīgā garā sistemātiski viņu izpilda. Būs darbu programma tuvākaji piecgadei. Un varēs atskaitīties par reāli padarītajiem darbiem.
28.novembris 2014, 16:03 | links
 
Kraft
Kad pēdējo reizi esi mājās aiznesis 5 līdakas, vai 5 zanderus?
Es pat neatceros kad es to būtu darijis. Jo apzināti līdakas pēdējos gados neķeru. Zanderus atļauto normu mājās nenesu ne jau tāpēc, ka nevaru, vai nemācētu noķert, bet gan tāpēc, ka man vairāk par vienu nevajag. Un ari ne katru reizi. Neskatoties uz atļauto zivju skaitu es pats LABPRāTīGU ņemu mazāk nekā ļauts.
Pa lielam runa iet - kāpēc jānodarbojas ar mazohismu un jāuzspiež sev papildus ierobežojumi? Taipat laikā atpūtnieki, tīklinieki, zemūdens mednieki cīnās par to, lai šamiem būtu mazāk liegumu. Tad kāpēc makšķerniekiem ir jābūt MAZOHISTIEM? :)
28.novembris 2014, 15:51 | links
 
Un neticās ka tiem varkaļa cemerētājiem ar krutām laivām nav ko maksāt.

Bebrs, 28.novembris 2014, 15:36

Laivas nav viņu :)

Demokrātiju par demagoģiju pārvērst 20 gadus nevajadzēja. Demagoģiju uz kārtību pāraudzināt būs cita līmeņa uzdevums. Pārvērst jevriku sabiedriskā darba stundās noteikti būtu forši, bet šo darbinieku administrēšana ir dārgāka par pienesumu sabiedrībai(neoficiāli dati un apkaklīsu arguments)

Micuk - visam fiziski nav laika, varētu rosināt visu pēc kārtas un tik labot un labot.

V.S.O.P., 28.novembris 2014, 15:47


Probācijas dienests tak ir, lai ņemās ar šiem.
28.novembris 2014, 15:50 | links
 
Un neticās ka tiem varkaļa cemerētājiem ar krutām laivām nav ko maksāt.

Bebrs, 28.novembris 2014, 15:36


Laivas nav viņu :)

Demokrātiju par demagoģiju pārvērst 20 gadus nevajadzēja. Demagoģiju uz kārtību pāraudzināt būs cita līmeņa uzdevums. Pārvērst jevriku sabiedriskā darba stundās noteikti būtu forši, bet šo darbinieku administrēšana ir dārgāka par pienesumu sabiedrībai(neoficiāli dati un apkaklīsu arguments)

Micuk - visam fiziski nav laika, varētu rosināt visu pēc kārtas un tik labot un labot.
28.novembris 2014, 15:47 | links
 
Micuks
Kā kulaks uz acs. :))
Kraft
Tu ari esi iestājies mazohistos? Nesamazinot tīklu/murdu skaitu iekšējos ūdeņos Tu gribi samazināt makšķernieku lomus? Kam par prieku!?

urmaas, 28.novembris 2014, 15:20


Nē, es vienkārši domāju, ka ar 3 līdakām vai žaņiem var labi paēst, gan kotletēs, gan filejās. un tās divas zivis lai dzīvo līdz nākamajai reizei. Tomēr par kādu procentu vairāk paliks.
Tikli ir cits stāsts...:( un mēs tagad apspriežam MN.
28.novembris 2014, 15:43 | links
 
Un neticās ka tiem varkaļa cemerētājiem ar krutām laivām nav ko maksāt.
28.novembris 2014, 15:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager