Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
nu ja nav, tad nav:)
5.aprīlis 2014, 22:20 | links
 
braucot no Stalbes uz Cēsīm labajā pusē slepens ezers, kā no kalna lejā tā līņiembezmaz kāp virsū, ja brauc no Cēsīm tad otrādi:)

usis, 5.aprīlis 2014, 21:44


Ungurs? :D tur līņu nav! Vai tas mazais dīķis pie Stalbes?
5.aprīlis 2014, 22:07 | links
 
braucot no Stalbes uz Cēsīm labajā pusē slepens ezers, kā no kalna lejā tā līņiembezmaz kāp virsū, ja brauc no Cēsīm tad otrādi:)
5.aprīlis 2014, 21:44 | links
 
varbut kads zin kur Cesu puse var labi liinjus pakert?nu kadu ezerinju kur vinji miit vairuma.vai kadam ir informacija kur vidzemes puse pedejo reizi ir ielaisti liinji ezera?
5.aprīlis 2014, 21:40 | links
 
Izlien tikai tie kuriem ir perforators,naktī zeme cieta.
5.aprīlis 2014, 20:59 | links
 
Labvakar kolēģi copmaņi un citi zvēri :)
Kaa ir ar naktstaarpiem, lien aaraa, vai tomeer nee, naktii itkaa auksts, bet no riita skatiijos, ka zeme sacaurumota.
Reslektiivi, ar laapstu nupat neko praatiigu nesaraku, taoeec ir peedeejaa ceriiba, ka vareetu ko salasiit.
Ja jau puikas paardot, tad tak tiem taaroiem ir jaalien aaraa...
5.aprīlis 2014, 20:12 | links
 
Kuldīgā, copes veikalā Meistars Tehnikas ielā ir. Sakontaktējies ar CL lietotāju EiZii - http://www.copeslietas.lv/profile/12326/
5.aprīlis 2014, 18:07 | links
 
Labadiena, nu ziema laikam cauri bet domājot jau par nākošo. Varbūt kāds redzējis zin, vai vispār ir .... putu ziemas zābaki bet mazie izmēri .. dēlu (2,5) gadi uzlaidu uz ledus kopā makšķerēt bija priecīgs. vot tikai zābakus derētu.
5.aprīlis 2014, 16:39 | links
 
nezinu kaa pareizi to nosaukt,vai nu bankrots, vai maksaatnespeeja noteikti buutu.nezinu kas no siem abiem labaaks:):)?
4.aprīlis 2014, 17:40 | links
 
jaa Urmass,nezinu gan....bet ideja veraa njemama:):):)
4.aprīlis 2014, 17:36 | links
 
vakar sievai uzdavinaaju(no gjimenes budzeta gan) st.criox tournamentu(tiesa lietotu),bljin sii ar mani nerunaa..:)nez kas par vainu:):)?

rio., 4.aprīlis 2014, 12:28

Anteresna, kas būtu, ja Tu būtu uzdāvinājis to "skeletiņu", kuru šodien aptaustiju? :))
Tā kā nav nemaz tik traki, kā izskatās. :)
4.aprīlis 2014, 17:17 | links
 
rio,esi drošs,ka saņemsi uz nākamo jubileju kaut ko no šī:
operas abonements uz gadu;
lietota,bet baigi laba japāņu adāmmašīna;
dāvanu karti uz kāju un bikini zonas vaksāciju.
4.aprīlis 2014, 17:06 | links
 
vakar sievai uzdavinaaju(no gjimenes budzeta gan) st.criox tournamentu(tiesa lietotu),bljin sii ar mani nerunaa..:)nez kas par vainu:):)?

rio., 4.aprīlis 2014, 12:28

ui, arī ja ir makšķerniece kaislīga, tomēr droši ka gribēja kaut ko sev, nju te jau pašam jāzin jājūt ko.
p.s. aptuveni tas pats būtu (reakcija)ja tu viņai uzdāvinātu teiksim pannu.
4.aprīlis 2014, 12:53 | links
 
rio> varbūt sieva gaidīja ko citu..., bet, ja ir kaislīga spiningotāja tad taču vajadzētu būt ok:)
4.aprīlis 2014, 12:48 | links
 
vakar sievai uzdavinaaju(no gjimenes budzeta gan) st.criox tournamentu(tiesa lietotu),bljin sii ar mani nerunaa..:)nez kas par vainu:):)?
4.aprīlis 2014, 12:28 | links
 
Dziļi lauki - dārgas mašīnas.... o jā :)
Nodokļu inspekcijas sitēma diemžēl ir tāda kāda ir.
4.aprīlis 2014, 11:56 | links
 
mani secinājumi ir gluži pretēji:) Kad es ar savu vācu autobūves lepnumu - lietotu Škodu, iebraucu tēva sētā, tad īsti nav kur noparkoties, jo kaimiņiem, "lauķiem" pa divi trīs autiņi uz ģimeni un daudz zīmolīgāki modeļi. Tā ka man, "rīdziniekam" atliek kaut kur maliņā kautrīgi nostāties, lai "pāķi" uz mani pirkstiem nerāda:DDD Bet tālās pierobežas radi vectēvam Tauaregu iedāvināja apaļajā jubilejā, lai šis uz medībām siltām kājām var nobraukt. Tā ka krīze šur tur ir beigusies arī ne tikai Rīgā:D
4.aprīlis 2014, 11:49 | links
 
Vakar darba lietas kārtojot Rīgā, vairāk laika sanāca pasoļot centra rajonā. Vērojot autoparku, secinājums - krīze galvaspilsētā jau garām.
spiningists, 4.aprīlis 2014, 10:34


Nu tak. Tomēr (un ne tikai Rīgā) cilvēki Latvijā pērk padārgas mantas. Paskaties uz tiem auto. Ok, viens otrs ir veiksmīgs uzņēmējs, kas var atļauties, bet vai visi tādi?
Palasi šejienes sarunas, kādu inventāru copē izmanto. Nav lētuči. Protams, uzreiz būs izteikums, ka ar labiem rīkiem labi strādāt, bet vai, reāli domājot, vienam otram alga atļauj ko tādu pirkt?
Mobilie telefoni - visiem vajag alfonus un hvz kādus tur vēl...
Nebūtu jau nekādu iebildumu, lai pērk kauč pašu vellu, ja vien vienai daļai nebūtu īdēšanas par dzīves dārdzību. OK, cilvēki ir visādi, daļai tiešām švaki ar naudiņām, bet ja šitā īd kadrs, kas dārgā bodē pircis lupatas, atbraucis ar 7. bmw un kam kabatā jaunākais alfons - nu zin...
4.aprīlis 2014, 11:42 | links
 
Vakar darba lietas kārtojot Rīgā, vairāk laika sanāca pasoļot centra rajonā. Vērojot autoparku, secinājums - krīze galvaspilsētā jau garām.
Pie reizes tika apmeklēta Buma, un pat Sīpola darinājumu točka kapakmeņu laukā. Dīlers ar talantu - smukākos vizuļus atrādija noslēgumā, nu bet cena...sk. augšā :). Tika papildināti iestādītie ūdens dzelmē Buma bleķi - secinājums ar pirmajiem darinājumiem vizuāli tos salīdzinot - pieprasījuma pieaugums ietekmē kvalitāti. Pa šo naudas gabaliņu gribas ko rūpīgāku. Nu protams ir Sīpols un ne viss perfekts ir strādājošs :)
4.aprīlis 2014, 10:34 | links
 
no spices ūdens pats ārā nelīs. Jāierēķina arī sūkņa + elektrības izmaksas. Ar sūkni uzturēt līmenī varēs.
3.aprīlis 2014, 14:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager