Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Varbūt kādam ir pieredze šādā jautājumā - laukos ir neliels dīķītis (15m diametrā, max 2m dziļums), kurā sausajās vasarās krītās ūdens līmenis uz pusi ... Vai var mēģināt ierīkot spici (dziļurbums būs padārgs pasākums), lai uzturētu līmeni sausākajos mēnešos? Vai spice spēs nodrošināt pietiekamu ūdens padevi/daudzumu?

Paldies
3.aprīlis 2014, 13:42 | links
 
Mūsu atbalstītājiem jauna mājaslapa!
www.amberlat.lv
2.aprīlis 2014, 20:55 | links
 
Šogad nebraucu, jo pagājušo gadu bija vilšanās.
2.aprīlis 2014, 13:44 | links
 
To ko man vajadzēja nopirku -iztāde patika un no Zarazas pat čeburātorus /zelta:D/nopirku Vienīgais manai špiona acij nekas jauns nebija Intresi izrādīja jaunie elektriskie laivu motori ar integrētajiem akumulātoriem Acij tīkams un neparasts skats
Jo biežāk būs izstādes jo labākas taps
2.aprīlis 2014, 12:37 | links
 
Zarāzijs gan ar visu mazumiņu pavilka...:)
2.aprīlis 2014, 10:15 | links
 
Šogad pirmo reizi biju Ķīpsalā uz makšķernieku,mednieku un aktīvā sporta izstādi. Nezinu, kādas citiem ir sajūtas, bet man personīgi bija liela vilšanās (par makšķerēšanas stendiem). Likās liela nabadzība. Arī konsultanti (izņemot Aināru, kurš ļoti sakarīgi daudz ko pastāstīja) nekādi. Viens pat nevarēja atbildēt par pāris auklām ko pārdeva, lasīja kaut kādu lapiņu, kur bija pierakstīta informācija par auklām.. Laikam tas tirgus LV ir tik mazs, ka pat izstādi nevar saorganizēt.. cerēju, ka būs daudz vairāk dažādu lietu: makšķerēšanas apģērbu, inventāru utt..

sigi, 2.aprīlis 2014, 09:50

Lielie brendi nereklamējās jo nav vajadzības. Mazie ne visi var pavilkt dalības maksu izstādē. Uz trīs dienām tā summiņa katram stendam bij tīri pieklājīga. Tāpēc ari tāds rezultāts.
2.aprīlis 2014, 10:09 | links
 
Sigi pat Maskavā lielajā krievijas izstādē man pēc 3 x liekas ka vairs nav ko redzēt ! Atkārtojas katru gadu viens un tas pats ,protams parādās kaut kādas rozīnītes un visādi jaunumi - salīdzinoši maz . Medniekiem gan tur ir paradīze !!! Neesmu diemžēl mednieks bet tiem gan tur 4x vairāk kā makšķerniekiem . Medniekiem ieteiktu uz turieni aizbraukt.
2.aprīlis 2014, 10:05 | links
 
Šogad pirmo reizi biju Ķīpsalā uz makšķernieku,mednieku un aktīvā sporta izstādi. Nezinu, kādas citiem ir sajūtas, bet man personīgi bija liela vilšanās (par makšķerēšanas stendiem). Likās liela nabadzība. Arī konsultanti (izņemot Aināru, kurš ļoti sakarīgi daudz ko pastāstīja) nekādi. Viens pat nevarēja atbildēt par pāris auklām ko pārdeva, lasīja kaut kādu lapiņu, kur bija pierakstīta informācija par auklām.. Laikam tas tirgus LV ir tik mazs, ka pat izstādi nevar saorganizēt.. cerēju, ka būs daudz vairāk dažādu lietu: makšķerēšanas apģērbu, inventāru utt..
2.aprīlis 2014, 09:50 | links
 
Interesanta tēma par kartēm, un atmiņām par to cenām.Kāds varbūt zin,kur šie līdzekļi tiek izlietoti.
1.aprīlis 2014, 21:01 | links
 
Man teica, ka piektdien tas bijis uz tārpošanu - ēdamgumiju uzpildi abonētājiem. Šodien rīt vajadzētu būtarī pārdošanā, ja nav tad uz izdevniecības abo/realizācijas daļu. 67061640
1.aprīlis 2014, 20:29 | links
 
Kāds zin, kad pārdošanas vietās parādās jaunie CL žurnāli?
1.aprīlis 2014, 20:13 | links
 
Šo to par tēmu sameklēju...piem.
edruva.lv
Savukārt http://www.makskeresanaskarte.lv/ varētu ne tikai tirgot, bet vismaz lapu noformēt arī ar vēsturi, ar bijušo karšu foto utt. Nemaz nezināju,ka agrāk ir bijušas arī soda kartes!
1.aprīlis 2014, 19:12 | links
 
p.s.
Tas ir dokuments kurš apstiprina, ka Kutis ir taisnība! :)
1.aprīlis 2014, 19:11 | links
 
 
Tencinu par info!
1.aprīlis 2014, 19:02 | links
 
Nu ta jau tādā progresijā drīz vien līdz 'sotakam' tiksim...:)
1.aprīlis 2014, 19:02 | links
 
Tonis
maksāja pirmā 2ls ,vēlāk trīs un tā līdz desmit:)
1.aprīlis 2014, 18:58 | links
 
Kautkur ap gadsimtu miju,-laikam pašā sākumā -1Ls.
1.aprīlis 2014, 18:51 | links
 
zogs
Pirmo nopirku 1997.gadā.
1.aprīlis 2014, 18:49 | links
 
palīgā! Nupat man darbā diskusija... vai te kāds var pateikt, no kura laika LV ir ieviestas makšerēšanas kartes?
Paldies! :)
1.aprīlis 2014, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager