Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
6661 [12.nov]: Labvakar kungi,cik saprotu atkal briest izmaiņas MN.
Doma gan jau ka ir laba,bet ir daži jautājumi:
Kāds ir pētijis,ko dod lielo līdaku atlaišana,kā tas maina genofodu,zivju attiecību ūdenstilpnē utt
Cik saprotu,tad izmaiņu virzītāji ir ar medicīnu saistīti.Tad jau par šūnu atjaunošanos ar ir dzirdējuši.
Par tehnoloģijām runājot:gan jau ka to sakārtos: samokatus jau vāc projām no Parīzes piemēram.
Man šajā jautājumā(par izmēriem)nav nekādas intereses.
Ja gribat sakārtot lietas uz šo brīdi,teiksim 10 gadiem,tas protams sanāks.
Bet nākotni tas nekādi neuzlabos.
un parīzē skūterus aizliedza dēļ pārāk lielā traumatisma, tagad arī te to "bīdām", redzēs kā ies. bet to no galīgi ar eholotēm nevar salidzināt divas daźàdas lietas:)
12.novembris 2023, 17:01 | links
 
6661 [12.nov]: Labvakar kungi,cik saprotu atkal briest izmaiņas MN.
Doma gan jau ka ir laba,bet ir daži jautājumi:
Kāds ir pētijis,ko dod lielo līdaku atlaišana,kā tas maina genofodu,zivju attiecību ūdenstilpnē utt
Cik saprotu,tad izmaiņu virzītāji ir ar medicīnu saistīti.Tad jau par šūnu atjaunošanos ar ir dzirdējuši.
Par tehnoloģijām runājot:gan jau ka to sakārtos: samokatus jau vāc projām no Parīzes piemēram.
Man šajā jautājumā(par izmēriem)nav nekādas intereses.
Ja gribat sakārtot lietas uz šo brīdi,teiksim 10 gadiem,tas protams sanāks.
Bet nākotni tas nekādi neuzlabos.
arī 10 gadiem tas būs gana labi. un varu tev pačukstēt ka līdakai virs 80cm tās šūnas vēl atjaunosies ntos gadus:)
12.novembris 2023, 16:53 | links
 
Makšķernieki arī dalās 2 grupās- vieni, kuri izmanto tehn., otri ne.

BrunoL, 12.novembris 2023, 16:31
Un tad tie neizmantotāji dalās vēl divās grupās,tie kuri nevar atļauties bet skauž,un tādi kuriem tiešām tas neinteresē.Skaudēji ir tie skaļākie
12.novembris 2023, 16:51 | links
 
Labvakar kungi,cik saprotu atkal briest izmaiņas MN.
Doma gan jau ka ir laba,bet ir daži jautājumi:
Kāds ir pētijis,ko dod lielo līdaku atlaišana,kā tas maina genofodu,zivju attiecību ūdenstilpnē utt
Cik saprotu,tad izmaiņu virzītāji ir ar medicīnu saistīti.Tad jau par šūnu atjaunošanos ar ir dzirdējuši.
Par tehnoloģijām runājot:gan jau ka to sakārtos: samokatus jau vāc projām no Parīzes piemēram.
Man šajā jautājumā(par izmēriem)nav nekādas intereses.
Ja gribat sakārtot lietas uz šo brīdi,teiksim 10 gadiem,tas protams sanāks.
Bet nākotni tas nekādi neuzlabos.
12.novembris 2023, 16:48 | links
 
kad ķīsī viens pelaģiskais copmanis, arī mans čoms, piebrauca pie viena no čipotājiem, lai sačipotu 12.5 kg līdaku, kuru bij noķēris un gribēja atlaist.
svens76, 12.novembris 2023, 10:52


Cik sapratu no Kaspara, ka šis BIOR čipošanas projekts šogad beidzās un tas bija tikai par Rīgas apriņķi.
Bija doma Babītē lielās pačipot un tad papētīt cik noķer otreiz un kur viņas Lielupē vai pat Daugavā uzpopojas sezonas laikā, bet pašam to kniedējamo pavilkt nebija iedvesma.
12.novembris 2023, 16:44 | links
 
BrunoL [12.nov]: Makšķernieki arī dalās 2 grupās- vieni, kuri izmanto tehn., otri ne.
tā katra brīva izvēle
12.novembris 2023, 16:37 | links
 
Makšķernieki arī dalās 2 grupās- vieni, kuri izmanto tehn., otri ne.
12.novembris 2023, 16:31 | links
 
andreiko [12:04]: Sven, cik cē mē bija tā 12,5 kā gā ļeidaka?bilde tev messengerī. paskaties ku resna tā 116niece

svens76, 12.novembris 2023, 12:26


Ui, Sven, tas jau nau ļeidaks, tas ir zobenzobu sivēns! :)
12.novembris 2023, 16:22 | links
 
Jon-Hill [12.nov]: Ja paskatam albūmus, tāds metru birums ir tikai pēdējos trīs gadus, diezi ar ko saistīts ??
Varam izteikt viedokļus!! Varbūt es maldos
Piem. 2018 gadā (75-79) lapa albūmos,, vēl tālāk, vēl mazāk.. !!
tehnoloģijas te ienākušas uz palikšanu, un vēl attīstīsies. un arvien vairāk tās būs pieejamas, jo mainoties modeļiem, vecākos modeļus tirgos ārā par smieklīgām naudām
12.novembris 2023, 14:20 | links
 
Jon-Hill [12.nov]: Ja paskatam albūmus, tāds metru birums ir tikai pēdējos trīs gadus, diezi ar ko saistīts ??
Varam izteikt viedokļus!! Varbūt es maldos
Piem. 2018 gadā (75-79) lapa albūmos,, vēl tālāk, vēl mazāk.. !!
progresu neapstādināsi, tas gan jāsaprot
12.novembris 2023, 14:04 | links
 
Ja paskatam albūmus, tāds metru birums ir tikai pēdējos trīs gadus, diezi ar ko saistīts ??
Varam izteikt viedokļus!! Varbūt es maldos
Piem. 2018 gadā (75-79) lapa albūmos,, vēl tālāk, vēl mazāk.. !!
12.novembris 2023, 14:02 | links
 
udens2 [12.nov]: mārtiņ,tev tas būs pa sarežģītu,bail pa tavu nervu sistēmu,netraumēšu labāk
Mēs esam personīgi pazīstami? :)

Visi gaida skaidrojumu a tu aizej personālijās?

Interneta rūķis esi? :D
12.novembris 2023, 14:00 | links
 
mārtiņ,tev tas būs pa sarežģītu,bail pa tavu nervu sistēmu,netraumēšu labāk
12.novembris 2023, 13:53 | links
 
udens2 [12.nov]: udens2 [Vakar]: udens2 [18:58]: udens2 [15:45]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darītEj pa menty strādāt, kut problēma?

L200, 11.novembris 2023, 18:16PROblēma ka man riebjas tāds darbs,un es nedaru to kas man riebjas,bet domu neesi uztvēris par ko es vispār te rakstuAtzīšos, ar grūtībam uztveru utopiskus murgus. Piedod par tiešumu. Ko tiesi tu gribi? Nolikt uz katra stūra mentu? Atņemt kādam kaut kādas mistiskās iedomu zvejas tiesības? :) ko tieši tu vēlies panākt?

L200, 11.novembris 2023, 19:37To ka ir kaut kādi riski ja noķer pārkāpjot,neviss noskaita kaut kādas kapeikas un dragā tālāk.
Jā utopija pie pašreizējās neesošās kontrolesPar ko konkrēti ir runa?! Noķer pārkāpjot ko?

Man rodas 101 jautājums, kad dzirdu šos gadiem nodrāztos murgus. :D

Kas ir šis mistiskais soda mērs "licences atņemšana" un "liegšana rādīties pie ūdens" un kā tas strādās un kādēļ lai tas vispār kādam būtu aktuāli?

Kas ir "pietiekama kontrole"? Ments uz katra upes līkuma? 1 ments uz upes kilometru. Vot konkrēti, kas ar to ir domāts.

Var kaut vienu reizi nedirst diršanas pēc un pateikt konkrēti, ko mūžīgais čīkstulis īsti vēlas? :)

L200, 12.novembris 2023, 03:33Nemoki savu galvu,laid manus tekstus garām,mazāk stresa būs,tev tas ir stipri pa sarežģītu:)
Kādēļ tu nespēj atbildēt uz elementāriem jautajumiem? Tās taču tavas idejas, nevis manas!
12.novembris 2023, 12:48 | links
 
andreiko [12.nov]: Sven, cik cē mē bija tā 12,5 kā gā ļeidaka?
bilde tev messengerī. paskaties ku resna tā 116niece
12.novembris 2023, 12:26 | links
 
andreiko [12.nov]: Sven, cik cē mē bija tā 12,5 kā gā ļeidaka?
116
12.novembris 2023, 12:25 | links
 
andreiko [12.nov]: Sven, cik cē mē bija tā 12,5 kā gā ļeidaka?
neuzjautāju čaļiem, bet pierakstos ielika
12.novembris 2023, 12:05 | links
 
Sven, cik cē mē bija tā 12,5 kā gā ļeidaka?
12.novembris 2023, 12:04 | links
 
Interesanti kā ir vācijā
https://www.youtube.com/watch?v=Puox4Egdagw&ab_channel=abc12345
12.novembris 2023, 11:59 | links
 
udens2 [12.nov]: Tā jau nav viedokļu dažādība,bet momentāla noliegšana ja grib kaut ko pamainīt uz labo pusi,pat neiedziļinoties tēmā un ieguvumos.Nu kā jau tautai pieņemts,valdībā visi zog un Kariņš vainīgs,tagad arī Svens būs vainīgs:)
ja tā, tad gatavs uzņemties vainu:) bet tie kas mani zin, saprot ka tas mani neapturēs:)
12.novembris 2023, 11:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager