Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
udens2 [Vakar]: udens2 [18:58]: udens2 [15:45]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darītEj pa menty strādāt, kut problēma?

L200, 11.novembris 2023, 18:16PROblēma ka man riebjas tāds darbs,un es nedaru to kas man riebjas,bet domu neesi uztvēris par ko es vispār te rakstuAtzīšos, ar grūtībam uztveru utopiskus murgus. Piedod par tiešumu. Ko tiesi tu gribi? Nolikt uz katra stūra mentu? Atņemt kādam kaut kādas mistiskās iedomu zvejas tiesības? :) ko tieši tu vēlies panākt?

L200, 11.novembris 2023, 19:37To ka ir kaut kādi riski ja noķer pārkāpjot,neviss noskaita kaut kādas kapeikas un dragā tālāk.
Jā utopija pie pašreizējās neesošās kontrolesPar ko konkrēti ir runa?! Noķer pārkāpjot ko?

Man rodas 101 jautājums, kad dzirdu šos gadiem nodrāztos murgus. :D

Kas ir šis mistiskais soda mērs "licences atņemšana" un "liegšana rādīties pie ūdens" un kā tas strādās un kādēļ lai tas vispār kādam būtu aktuāli?

Kas ir "pietiekama kontrole"? Ments uz katra upes līkuma? 1 ments uz upes kilometru. Vot konkrēti, kas ar to ir domāts.

Var kaut vienu reizi nedirst diršanas pēc un pateikt konkrēti, ko mūžīgais čīkstulis īsti vēlas? :)

L200, 12.novembris 2023, 03:33
Nemoki savu galvu,laid manus tekstus garām,mazāk stresa būs,tev tas ir stipri pa sarežģītu:)
12.novembris 2023, 11:43 | links
 
Martins....B [12.nov]: svens76 [7:53]: Martins....B [6:44]: svens76 [Vakar]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērtsTe jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..tu taču šķiet esi žurnālists, bet nesaproti elementāras lietas. protams, var tā būt ka copmanis tevis pieminētais parastais, nopērkot šo ierīci, visdrīzāk neķers neko ar to, jo laika trūkuma dēļ maz ir ūdenī, un tas zandarts ēd salīdzinoši reti, vismaz pelaģiskais. tā atbilde kāpēc tirgo ierīces, jo nav pacietības utt. bet ir atsevišķi "kadri" kuri dzīvo uz ūdens un skalda ne pa jokam. dēļ tādiem arī šīs izmaiņas jāievieš. un tici man , neviens tevis pieminētais copmanis parastais no tā necietīs, ja ļaus lomā paturēt teiksim 5 līdakas līdz 80cm un vienu trofejzivi, tas tāpat ir liels skaits manuprāt,es šo reducētu uz 3 zivīm, ja prasi manas domas. nav ko čīkstēt, ka viss slikti letiņu stilā, bet jārīkojasKurš jums māca to nobružāto tekstu "viss slikti letiņu stilā ?" vai "vissslikti.lv". Ja manuprāt šis nav veiksmīgs risinājums, tad tapēc viss ir slikti ? Varbūt var labāk ? Vai labāk ir jebkādu pieņemt, ka tik kaut kādas izmaiņas ? Iemet vēl kādu cilvēku laivā un jūsu norma neko nemaina vai izbrauc pusdienās, iztīri zivju kasti un aidā, atpakaļ darbā, bet es jau nesaprotu elementāras lietas.. Vienkāršak ir drīkst paturēt lomā - vienu asari 29cm, līdaku 54cm, zandaru 48cm un samu 75cm. Man neuztrauc cik var paņemt vai kādi būs limiti, bet kāpēc ir tādi, kas grib visu sarežģīt ? 71cm garš zandarts ar izprāgušam acīm un iekšām ārā, jāmet atpakaļ ? Tad varbūt jāsāk ar atgaisošanas apmacībām pie kartes pirkšanas.. Jācīnās ar tiem, kuri sūdus vāra, ja gribat kārtību, ja nevarat, tad nečakarējiet pārējos..
ā un vēl. par atgaisošanu kko minēji. tie kas gribēs atlaist, nekad nepakautrēsies kādam no mums par to uzrakstīt, pazvanīt. ļoti daudz gadījumu šajā sakarā, mums laivā vienmēr ir liekas fīzinga adatas, vienmēr padalos, esmu pat sūtījis video čaļiem, kā to daru, lai šie padsmitnieci līdaku var atlaist. tikko vēl bija gadījums, kad ķīsī viens pelaģiskais copmanis, arī mans čoms, piebrauca pie viena no čipotājiem, lai sačipotu 12.5 kg līdaku, kuru bij noķēris un gribēja atlaist. ir daļa sabiedrības kura attiecas labi un saprot ka šis nesurss nav neizsmeļams, bet ir otra daļa, kuri nedomā teiksim par to kas būs nākotnē. un mēs "bīdam" tās izmaiņas dēļ tās otrās sabiedrības daļas
12.novembris 2023, 10:52 | links
 
Martins....B [12.nov]: svens76 [7:53]: Martins....B [6:44]: svens76 [Vakar]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērtsTe jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..tu taču šķiet esi žurnālists, bet nesaproti elementāras lietas. protams, var tā būt ka copmanis tevis pieminētais parastais, nopērkot šo ierīci, visdrīzāk neķers neko ar to, jo laika trūkuma dēļ maz ir ūdenī, un tas zandarts ēd salīdzinoši reti, vismaz pelaģiskais. tā atbilde kāpēc tirgo ierīces, jo nav pacietības utt. bet ir atsevišķi "kadri" kuri dzīvo uz ūdens un skalda ne pa jokam. dēļ tādiem arī šīs izmaiņas jāievieš. un tici man , neviens tevis pieminētais copmanis parastais no tā necietīs, ja ļaus lomā paturēt teiksim 5 līdakas līdz 80cm un vienu trofejzivi, tas tāpat ir liels skaits manuprāt,es šo reducētu uz 3 zivīm, ja prasi manas domas. nav ko čīkstēt, ka viss slikti letiņu stilā, bet jārīkojasKurš jums māca to nobružāto tekstu "viss slikti letiņu stilā ?" vai "vissslikti.lv". Ja manuprāt šis nav veiksmīgs risinājums, tad tapēc viss ir slikti ? Varbūt var labāk ? Vai labāk ir jebkādu pieņemt, ka tik kaut kādas izmaiņas ? Iemet vēl kādu cilvēku laivā un jūsu norma neko nemaina vai izbrauc pusdienās, iztīri zivju kasti un aidā, atpakaļ darbā, bet es jau nesaprotu elementāras lietas.. Vienkāršak ir drīkst paturēt lomā - vienu asari 29cm, līdaku 54cm, zandaru 48cm un samu 75cm. Man neuztrauc cik var paņemt vai kādi būs limiti, bet kāpēc ir tādi, kas grib visu sarežģīt ? 71cm garš zandarts ar izprāgušam acīm un iekšām ārā, jāmet atpakaļ ? Tad varbūt jāsāk ar atgaisošanas apmacībām pie kartes pirkšanas.. Jācīnās ar tiem, kuri sūdus vāra, ja gribat kārtību, ja nevarat, tad nečakarējiet pārējos..
un tici man, mēs šo visu "nebīdam"( baigi iepaticies šis vārds pēdējās dienās:))) , lai kādam ieriebtu. vienkārši esam vairāk iedziļinājušies tajā kas notiek mūsu ūdeņos ar trofejzivīm vairāk par citiem, ne velti arī Bior pētījums iet. un tur var redzēt ka trofejzivju skaits samazinās teikšu katastrofāli. tu tur vari spriedelēt par zivju vešanu krastā, papildus copmaņiem laivā, vari vēl "uzcept" rakstu par šo, tik pirms tam ievāc patiesas ziņas, lai nesanāk kā ar Ķīša sliedes gadījumu:) bet pamatideju tāpat neesi sapratis, kāpēc šo darām
12.novembris 2023, 10:39 | links
 
Martins....B [12.nov]: svens76 [7:53]: Martins....B [6:44]: svens76 [Vakar]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērtsTe jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..tu taču šķiet esi žurnālists, bet nesaproti elementāras lietas. protams, var tā būt ka copmanis tevis pieminētais parastais, nopērkot šo ierīci, visdrīzāk neķers neko ar to, jo laika trūkuma dēļ maz ir ūdenī, un tas zandarts ēd salīdzinoši reti, vismaz pelaģiskais. tā atbilde kāpēc tirgo ierīces, jo nav pacietības utt. bet ir atsevišķi "kadri" kuri dzīvo uz ūdens un skalda ne pa jokam. dēļ tādiem arī šīs izmaiņas jāievieš. un tici man , neviens tevis pieminētais copmanis parastais no tā necietīs, ja ļaus lomā paturēt teiksim 5 līdakas līdz 80cm un vienu trofejzivi, tas tāpat ir liels skaits manuprāt,es šo reducētu uz 3 zivīm, ja prasi manas domas. nav ko čīkstēt, ka viss slikti letiņu stilā, bet jārīkojasKurš jums māca to nobružāto tekstu "viss slikti letiņu stilā ?" vai "vissslikti.lv". Ja manuprāt šis nav veiksmīgs risinājums, tad tapēc viss ir slikti ? Varbūt var labāk ? Vai labāk ir jebkādu pieņemt, ka tik kaut kādas izmaiņas ? Iemet vēl kādu cilvēku laivā un jūsu norma neko nemaina vai izbrauc pusdienās, iztīri zivju kasti un aidā, atpakaļ darbā, bet es jau nesaprotu elementāras lietas.. Vienkāršak ir drīkst paturēt lomā - vienu asari 29cm, līdaku 54cm, zandaru 48cm un samu 75cm. Man neuztrauc cik var paņemt vai kādi būs limiti, bet kāpēc ir tādi, kas grib visu sarežģīt ? 71cm garš zandarts ar izprāgušam acīm un iekšām ārā, jāmet atpakaļ ? Tad varbūt jāsāk ar atgaisošanas apmacībām pie kartes pirkšanas.. Jācīnās ar tiem, kuri sūdus vāra, ja gribat kārtību, ja nevarat, tad nečakarējiet pārējos..
mani neviens nemāca tekstus, es vienkārši redzu ka čīksti par visu. ja kas nepatīk, taču rīkojies. mums nepatīk un mēs teiksim rīkojamies. tieši tik vienkārši:)
12.novembris 2023, 10:10 | links
 
svens76 [12.nov]: Martins....B [6:44]: svens76 [Vakar]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērtsTe jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..tu taču šķiet esi žurnālists, bet nesaproti elementāras lietas. protams, var tā būt ka copmanis tevis pieminētais parastais, nopērkot šo ierīci, visdrīzāk neķers neko ar to, jo laika trūkuma dēļ maz ir ūdenī, un tas zandarts ēd salīdzinoši reti, vismaz pelaģiskais. tā atbilde kāpēc tirgo ierīces, jo nav pacietības utt. bet ir atsevišķi "kadri" kuri dzīvo uz ūdens un skalda ne pa jokam. dēļ tādiem arī šīs izmaiņas jāievieš. un tici man , neviens tevis pieminētais copmanis parastais no tā necietīs, ja ļaus lomā paturēt teiksim 5 līdakas līdz 80cm un vienu trofejzivi, tas tāpat ir liels skaits manuprāt,es šo reducētu uz 3 zivīm, ja prasi manas domas. nav ko čīkstēt, ka viss slikti letiņu stilā, bet jārīkojas
Kurš jums māca to nobružāto tekstu "viss slikti letiņu stilā ?" vai "vissslikti.lv". Ja manuprāt šis nav veiksmīgs risinājums, tad tapēc viss ir slikti ? Varbūt var labāk ? Vai labāk ir jebkādu pieņemt, ka tik kaut kādas izmaiņas ? Iemet vēl kādu cilvēku laivā un jūsu norma neko nemaina vai izbrauc pusdienās, iztīri zivju kasti un aidā, atpakaļ darbā, bet es jau nesaprotu elementāras lietas.. Vienkāršak ir drīkst paturēt lomā - vienu asari 29cm, līdaku 54cm, zandaru 48cm un samu 75cm. Man neuztrauc cik var paņemt vai kādi būs limiti, bet kāpēc ir tādi, kas grib visu sarežģīt ? 71cm garš zandarts ar izprāgušam acīm un iekšām ārā, jāmet atpakaļ ? Tad varbūt jāsāk ar atgaisošanas apmacībām pie kartes pirkšanas.. Jācīnās ar tiem, kuri sūdus vāra, ja gribat kārtību, ja nevarat, tad nečakarējiet pārējos..
12.novembris 2023, 09:55 | links
 
Martins....B [12.nov]: svens76 [Vakar]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērtsTe jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..
tu taču šķiet esi žurnālists, bet nesaproti elementāras lietas. protams, var tā būt ka copmanis tevis pieminētais parastais, nopērkot šo ierīci, visdrīzāk neķers neko ar to, jo laika trūkuma dēļ maz ir ūdenī, un tas zandarts ēd salīdzinoši reti, vismaz pelaģiskais. tā atbilde kāpēc tirgo ierīces, jo nav pacietības utt. bet ir atsevišķi "kadri" kuri dzīvo uz ūdens un skalda ne pa jokam. dēļ tādiem arī šīs izmaiņas jāievieš. un tici man , neviens tevis pieminētais copmanis parastais no tā necietīs, ja ļaus lomā paturēt teiksim 5 līdakas līdz 80cm un vienu trofejzivi, tas tāpat ir liels skaits manuprāt,es šo reducētu uz 3 zivīm, ja prasi manas domas. nav ko čīkstēt, ka viss slikti letiņu stilā, bet jārīkojas
12.novembris 2023, 07:53 | links
 
Martins....B [12.nov]: svens76 [Vakar]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērtsTe jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..
lai tā paliek:) viss attīstās, tāpēc jāsāk ierobežot. visiem ir iespēja kaut ko virzīt, bīdīt. tikai ir jāgrib. no spriedelēšanas CL portālā nekas nevirzīsies:)
12.novembris 2023, 07:39 | links
 
svens76 [11.nov]: udens2 [Vakar]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērts
Te jau atkal pretrunas, kad ar live ķēra tikai sportisti, tad propagandēja, ka nav viegli ar viņām ķert, visi viņas pārdod, a tagad jau bailes, ka visiem būs.. :D
Sanāk, ka sportisti domā, ka visi pārējie, izņemot viņus pašus, ir negauši. Tie, kas cūkojās, turpinās cūkoties, līdzīgi kā tīklinieki. Nu ja šāds tas likums būs, tad būs jāņem līdzi laivā opīši un bērni, lai tā iepriekšējā norma sanāktu :D It kā jau labi, ka virzat izmaiņas, tik žel, ka viņas tik svarīgas kā valstvīru lielā ņemšanās par Stambulvīziju.. Pieņemu 90% negaušu, kam būs kosmiskās ierīces būtu gatavi arī no savas kabatas (dargākas licences) investēties zivju resursu papildināšanā, jo tam ir reāla ietekme, šis tikai uzliek papildus domu mežģi copmanim parastajam (tam, kurš 20x sezonā mauc copēt un noķerot zivi prasa līdakai 45 vai 50 ir mērs) un minimāli ierobežo cūkmenus..
12.novembris 2023, 06:44 | links
 
Par ko konkrēti ir runa?! Noķer pārkāpjot ko?

Man rodas 101 jautājums, kad dzirdu šos gadiem nodrāztos murgus. :D

Kas ir šis mistiskais soda mērs "licences atņemšana" un "liegšana rādīties pie ūdens" un kā tas strādās un kādēļ lai tas vispār kādam būtu aktuāli?

Kas ir "pietiekama kontrole"? Ments uz katra upes līkuma? 1 ments uz upes kilometru. Vot konkrēti, kas ar to ir domāts.

Var kaut vienu reizi nedirst diršanas pēc un pateikt konkrēti, ko mūžīgais čīkstulis īsti vēlas? :)

L200, 12.novembris 2023, 03:33


https://youtu.be/IYtVFNhDdVo?si=Y-aX5P9npl591hhQ
12.novembris 2023, 04:09 | links
 
udens2 [11.nov]: udens2 [18:58]: udens2 [15:45]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darītEj pa menty strādāt, kut problēma?

L200, 11.novembris 2023, 18:16PROblēma ka man riebjas tāds darbs,un es nedaru to kas man riebjas,bet domu neesi uztvēris par ko es vispār te rakstuAtzīšos, ar grūtībam uztveru utopiskus murgus. Piedod par tiešumu. Ko tiesi tu gribi? Nolikt uz katra stūra mentu? Atņemt kādam kaut kādas mistiskās iedomu zvejas tiesības? :) ko tieši tu vēlies panākt?

L200, 11.novembris 2023, 19:37To ka ir kaut kādi riski ja noķer pārkāpjot,neviss noskaita kaut kādas kapeikas un dragā tālāk.
Jā utopija pie pašreizējās neesošās kontroles
Par ko konkrēti ir runa?! Noķer pārkāpjot ko?

Man rodas 101 jautājums, kad dzirdu šos gadiem nodrāztos murgus. :D

Kas ir šis mistiskais soda mērs "licences atņemšana" un "liegšana rādīties pie ūdens" un kā tas strādās un kādēļ lai tas vispār kādam būtu aktuāli?

Kas ir "pietiekama kontrole"? Ments uz katra upes līkuma? 1 ments uz upes kilometru. Vot konkrēti, kas ar to ir domāts.

Var kaut vienu reizi nedirst diršanas pēc un pateikt konkrēti, ko mūžīgais čīkstulis īsti vēlas? :)
12.novembris 2023, 03:33 | links
 
.. un neiestāstīsi man, ka spicie puikas rūpējas par sopmani vulgaris !!

Kad mucā ieliek sešas žurkas, beigās paliek tikai viens - tas arī ir žurku karalis !!
11.novembris 2023, 21:14 | links
 
..pat ļoti sapratis,, grib saglabāt !!!
Bet, ok, runāšu līdzībās !!
Ja atceramies kovida noteikumus !!
Spice, Mols un līdzīgie Ubermarketi, nu kas dižpilsētā,, tur reāli bija visas iespējas un ģimenes brīvdinās visi barā gāja, jo bija, gan kino, gan izklaide.... bet noteikumus pieņēma tādus, ka sūda maximā, kur ir tikai nepieciešamās preces,,,, da blin apenes nevarēja nopirkt !! Viss taču lielas cēlas idejas vārdā !!
Par to stāsts !!! Ka šauras nišas likums tiek interpretēts vispārēji,,
un galvenais,, var pieņemt dajebko,,, bet ko tālāk,, kādi kontroles mehānismi ??
Lab Gaujā lašus sargā, droni lido un nakts redzamības ierīces izmanto... bet kā likt katram saprast, ka likums ir jāpilda, ka pārkāpjot to nāks neizbēgamais,,, lai nav tirgū jāskatās uz 30 cm līdaku liemenīšiem,,, jo redz ir mistiska pavadzīme, ka nākuši no tjip privāta dīķa (ha, tādos kvantumos, gribētu redzēt tos dīķus ) !!!
...utt !!!
11.novembris 2023, 21:08 | links
 
udens2 [11.nov]: Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.
ne visiem tas saprotams tā izskatās. agri vai vēlu tie kosmosa aparāti būs 90% laivās. tāpēc "bīdam" kā te citi anonīmiķi izsakās šo projektu ar steigu. vairs diskusijā neielaidīšos, neuzskatu ka mans laiks ir nevajadzīgu paskaidrojumu vērts
11.novembris 2023, 20:55 | links
 
Jon tu neko neesi sapratis,spicie puikas kā reiz grib izbīdīt,lai tās zivis neizkāš pavisam,lai arī paliek copmanim vulgaris ko ķert.
11.novembris 2023, 20:51 | links
 
.. pamazām filtrējot, nosēžas !!
Kas izlie pirmajās nogulsnēs !?
Tēlaini izsakoties - spicie puiši, grib mērīties ar krāniem ! Iespējas atļauj, braukt tur, kur IR,, izmantot jaunākos zinātnes un tehnikas sasniegumus,,,, un baigi gribas tagad noteikumus sašaurināt,,, līdz maximumam !!
Bet, ko tiem atlikušajiem 98% copmaņu vulgaris,,??
Man personīgi pietiek ar vienu trīnieci (jo ģimenei ir,, un vienkārši zūd interese,,, nu ko darīt,, nu neesmu azartisks)
Bet ir lērums ūdeņu, kur Metru noķer reizi desmit gados,, KO tagad, visus vietējos pataisīt par noziedzniekiem ??
Vēl moments,, nav nekāds noslēpums, ka mājas, kas ir pie ūdeņiem,, pa lielam (piedodiet, kas tā nedara),,izmanto visus iespējamos tīklu veidus zivju ieguvei,,, jo tā darija vectāvi, tēvi un daram arī mēs !! Kvisi šo zin, bet .. nav pieņemts par to runāt !!
Likuma punktu * atļauts paturēt* pat neapspriedīšu,, tas savā būtībā mudina stiept uz krūmiem !!!
11.novembris 2023, 20:45 | links
 
udens2 [18:58]: udens2 [15:45]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darītEj pa menty strādāt, kut problēma?

L200, 11.novembris 2023, 18:16PROblēma ka man riebjas tāds darbs,un es nedaru to kas man riebjas,bet domu neesi uztvēris par ko es vispār te rakstuAtzīšos, ar grūtībam uztveru utopiskus murgus. Piedod par tiešumu. Ko tiesi tu gribi? Nolikt uz katra stūra mentu? Atņemt kādam kaut kādas mistiskās iedomu zvejas tiesības? :) ko tieši tu vēlies panākt?

L200, 11.novembris 2023, 19:37
To ka ir kaut kādi riski ja noķer pārkāpjot,neviss noskaita kaut kādas kapeikas un dragā tālāk.
Jā utopija pie pašreizējās neesošās kontroles
11.novembris 2023, 20:18 | links
 
udens2 [11.nov]: udens2 [15:45]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darītEj pa menty strādāt, kut problēma?

L200, 11.novembris 2023, 18:16PROblēma ka man riebjas tāds darbs,un es nedaru to kas man riebjas,bet domu neesi uztvēris par ko es vispār te rakstu
Atzīšos, ar grūtībam uztveru utopiskus murgus. Piedod par tiešumu. Ko tiesi tu gribi? Nolikt uz katra stūra mentu? Atņemt kādam kaut kādas mistiskās iedomu zvejas tiesības? :) ko tieši tu vēlies panākt?
11.novembris 2023, 19:37 | links
 
udens2 [15:45]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darītEj pa menty strādāt, kut problēma?

L200, 11.novembris 2023, 18:16
PROblēma ka man riebjas tāds darbs,un es nedaru to kas man riebjas,bet domu neesi uztvēris par ko es vispār te rakstu
11.novembris 2023, 18:58 | links
 
udens2 [11.nov]: udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darīt
Ej pa menty strādāt, kut problēma?
11.novembris 2023, 18:16 | links
 
udens2 [13:02]: udens2 [Vakar]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā rūķi. Izkastret ari vajadzetu pie reizes vai ne? :D

L200, 11.novembris 2023, 01:22Tev ir kādi labāki varianti kā ieviest kaut cik necik kārtību???Tiem kas ievēro noteikumus šis variants nebūt nebiedēKādu kārtību un kas vispār ir kārtība? Īsta kārtība vispār ie tikai cietumā. Tu redzi nekārtības? Ja redzi, tad ej klāt, jāj pauri tiem, kas nekārtības dara. Kādēļ gaidi laimes lāci kas tās tavas nekārtības sakārtos? :D

L200, 11.novembris 2023, 15:34
Kadā sakarā man kādam jājāj pauris,nav man likuma varas lai es to drīkstētu darīt
11.novembris 2023, 15:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager