Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Par līdakām, ja doma kotletēm tad es parasti ņemu 70-78, tur ir gaļa jau, ja doma lai paknakstītos uz un cept uz mangāļa vai cepeškrāsnī tad der 50-~65, jo lielāka jau nelien cepenē vai arī grūtāk izcept uz mangāļa. (šogad, kaut kā pasīvi dēls ir 2x paņēmis, es nevienu)

Kas attiecas uz žaņiem, tad tos ķeru reti, līdz ar to esmu negausis parasti ņemu visus :D
(šogad ir 3x mēri noķerti, divi nokauti, viens atlaists, jo sacenēs :D)

Svenam karogs rokās, centienus atbalstu! Ceru ka tas ir tikai sākums un vēlāk būs vēl uzlabojumi.
10.novembris 2023, 20:22 | links
 
udens2 [10.nov]: udens2 [19m]: udens2 [10m]: Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nahJāatstāj 50 cm. Ja spriež pēc Babes, Lielupes un citām zivīgām ūdenstilpēm, tad 60 cm būtu ok, bet cilvēki ķer tādās upēs, ezeros kur 56cm jau ir trofeja.
Nevajag skatīties tikai caur savu skata prizmu.

Maksimālais paturamais 80cm ir Ok.

Pateicos Svenam un citiem aktīvistiem par darbu ko darāt.

RaimisD, 10.novembris 2023, 19:47Tāpēc jau tā 56 cm ir trofeja ka visas mazās izkāš un nepaspēj izaugt.
Man čomam ir privāts dīķis,tāds ļoti liels kur praktiski neviens nemakšķerē,tur mazo pilns,un tādas uz 10-12kg arī ir gana daudz.Tāds dabas rezervāts,kur reizēm aizlaižam izvicināt kātusNu Tu reāli neiedomājies par to, ka ar gadiem nāk briedums? Tā pilnīgi akmeņaini runājot. Nu nav tā, ka lielās grābs Tev tāpat kā mazās. Tāda ir daba un pieaugot izmēram arī pieaug saprāts un pašsaglabāšanās instinkts.
Plus visi pārējie faktori. Kā pierāda makšķernieku lomi, tad lielas līdakas ir daudz, kaut vai te cl lomos, a mazās ir ļoti daudz un visur.

Abavnieks, 10.novembris 2023, 20:02Un ir tādi ūdeņi kur nekad neko lielāku pa 2kg nenoķersi,un arī tās pašas reti,ūdenstilpnes ir dažādas,ir kur no jūras ienāk zivis,ir kur presings tāds ka ka iztīra visu
Man tieši tādas pašas domas ir bijušas par dažiem purva ezereļiem, kur neko nopietnu neesmu dabūjis, bet tad kādam izšauj kāda lielā un vienīgais ko es varu pateikt - es darīju kaut ko ne tā.
10.novembris 2023, 20:20 | links
 
BrunoL [10.nov]: Ja nepārkāp, nav vajadzība baudīt un traucēt atpūtu.
Kā to izspriež inspektors tādā kā Burcī?
10.novembris 2023, 20:17 | links
 
Ja nepārkāp, nav vajadzība baudīt un traucēt atpūtu.

BrunoL, 10.novembris 2023, 20:14
šoferus arī nevajag uz alko baudīt,uzreiz būs laba statistika,neviens pie stūres nesēžas reibumā
10.novembris 2023, 20:17 | links
 
Atceros ka 20 gadus atpakaļ sāka veči braukāt uz ālandiem,lielo izmēru esot bijis ļoti daudz,tagad krietni retāk lielās varot noķert,tā ka pat tur ir izkāsuši
10.novembris 2023, 20:15 | links
 
Ja nepārkāp, nav vajadzība baudīt un traucēt atpūtu.
10.novembris 2023, 20:14 | links
 
udens2 [19m]: udens2 [10m]: Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nahJāatstāj 50 cm. Ja spriež pēc Babes, Lielupes un citām zivīgām ūdenstilpēm, tad 60 cm būtu ok, bet cilvēki ķer tādās upēs, ezeros kur 56cm jau ir trofeja.
Nevajag skatīties tikai caur savu skata prizmu.

Maksimālais paturamais 80cm ir Ok.

Pateicos Svenam un citiem aktīvistiem par darbu ko darāt.

RaimisD, 10.novembris 2023, 19:47Tāpēc jau tā 56 cm ir trofeja ka visas mazās izkāš un nepaspēj izaugt.
Man čomam ir privāts dīķis,tāds ļoti liels kur praktiski neviens nemakšķerē,tur mazo pilns,un tādas uz 10-12kg arī ir gana daudz.Tāds dabas rezervāts,kur reizēm aizlaižam izvicināt kātusNu Tu reāli neiedomājies par to, ka ar gadiem nāk briedums? Tā pilnīgi akmeņaini runājot. Nu nav tā, ka lielās grābs Tev tāpat kā mazās. Tāda ir daba un pieaugot izmēram arī pieaug saprāts un pašsaglabāšanās instinkts.
Plus visi pārējie faktori. Kā pierāda makšķernieku lomi, tad lielas līdakas ir daudz, kaut vai te cl lomos, a mazās ir ļoti daudz un visur.

Abavnieks, 10.novembris 2023, 20:02
Un ir tādi ūdeņi kur nekad neko lielāku pa 2kg nenoķersi,un arī tās pašas reti,ūdenstilpnes ir dažādas,ir kur no jūras ienāk zivis,ir kur presings tāds ka ka iztīra visu
10.novembris 2023, 20:14 | links
 
multiplikators [10.nov]: udens2 [25m]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītiesJā, doma laba. Bet kā to var izkontrolēt? Man Burtniekā pēdējo piecu gadu laikā ir bijusi viena papīru pārbaude(tās meitenes, kas pāris gadus atpakaļ veica tur kaut kādu pētījumu neskaitu). Bieži jau tur neesmu, bet reizes piecas vidēji sezonā.
Maijā pārbauda bieži un cik sapratu nu arī ir kaut kāda kamera, kas diezgan baidot vietējos tīkliniekus.
10.novembris 2023, 20:09 | links
 
udens2 [10.nov]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādīties
Jā, doma laba. Bet kā to var izkontrolēt? Man Burtniekā pēdējo piecu gadu laikā ir bijusi viena papīru pārbaude(tās meitenes, kas pāris gadus atpakaļ veica tur kaut kādu pētījumu neskaitu). Bieži jau tur neesmu, bet reizes piecas vidēji sezonā.
10.novembris 2023, 20:04 | links
 
udens2 [10.nov]: udens2 [10m]: Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nahJāatstāj 50 cm. Ja spriež pēc Babes, Lielupes un citām zivīgām ūdenstilpēm, tad 60 cm būtu ok, bet cilvēki ķer tādās upēs, ezeros kur 56cm jau ir trofeja.
Nevajag skatīties tikai caur savu skata prizmu.

Maksimālais paturamais 80cm ir Ok.

Pateicos Svenam un citiem aktīvistiem par darbu ko darāt.

RaimisD, 10.novembris 2023, 19:47Tāpēc jau tā 56 cm ir trofeja ka visas mazās izkāš un nepaspēj izaugt.
Man čomam ir privāts dīķis,tāds ļoti liels kur praktiski neviens nemakšķerē,tur mazo pilns,un tādas uz 10-12kg arī ir gana daudz.Tāds dabas rezervāts,kur reizēm aizlaižam izvicināt kātus
Nu Tu reāli neiedomājies par to, ka ar gadiem nāk briedums? Tā pilnīgi akmeņaini runājot. Nu nav tā, ka lielās grābs Tev tāpat kā mazās. Tāda ir daba un pieaugot izmēram arī pieaug saprāts un pašsaglabāšanās instinkts.
Plus visi pārējie faktori. Kā pierāda makšķernieku lomi, tad lielas līdakas ir daudz, kaut vai te cl lomos, a mazās ir ļoti daudz un visur.
10.novembris 2023, 20:02 | links
 
udens2 [10m]: Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nahJāatstāj 50 cm. Ja spriež pēc Babes, Lielupes un citām zivīgām ūdenstilpēm, tad 60 cm būtu ok, bet cilvēki ķer tādās upēs, ezeros kur 56cm jau ir trofeja.
Nevajag skatīties tikai caur savu skata prizmu.

Maksimālais paturamais 80cm ir Ok.

Pateicos Svenam un citiem aktīvistiem par darbu ko darāt.

RaimisD, 10.novembris 2023, 19:47
Tāpēc jau tā 56 cm ir trofeja ka visas mazās izkāš un nepaspēj izaugt.
Man čomam ir privāts dīķis,tāds ļoti liels kur praktiski neviens nemakšķerē,tur mazo pilns,un tādas uz 10-12kg arī ir gana daudz.Tāds dabas rezervāts,kur reizēm aizlaižam izvicināt kātus
10.novembris 2023, 19:52 | links
 
RaimisD [10.nov]: udens2 [10m]: Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nahJāatstāj 50 cm. Ja spriež pēc Babes, Lielupes un citām zivīgām ūdenstilpēm, tad 60 cm būtu ok, bet cilvēki ķer tādās upēs, ezeros kur 56cm jau ir trofeja.
Nevajag skatīties tikai caur savu skata prizmu.

Maksimālais paturamais 80cm ir Ok.

Pateicos Svenam un citiem aktīvistiem par darbu ko darāt.
paldies, Raimi. ne asakas!
10.novembris 2023, 19:49 | links
 
udens2 [6m]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādītieslīdzīgi kā tiesības šmigā ja atņem

svens76, 10.novembris 2023, 19:44

Jā,līdzīgi,savādāk jau tie riski ir minimāli pat ja noķer
10.novembris 2023, 19:48 | links
 
udens2 [10.nov]: Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nah
Jāatstāj 50 cm. Ja spriež pēc Babes, Lielupes un citām zivīgām ūdenstilpēm, tad 60 cm būtu ok, bet cilvēki ķer tādās upēs, ezeros kur 56cm jau ir trofeja.
Nevajag skatīties tikai caur savu skata prizmu.

Maksimālais paturamais 80cm ir Ok.

Pateicos Svenam un citiem aktīvistiem par darbu ko darāt.
10.novembris 2023, 19:47 | links
 
udens2 [10.nov]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādīties
līdzīgi kā tiesības šmigā ja atņem
10.novembris 2023, 19:44 | links
 
udens2 [10.nov]: Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādīties
laba doma
10.novembris 2023, 19:44 | links
 
Un vispār būtu forši ja pie mums copmaņiem būtu jāiegūst kaut kāda licence,kuru pārkapuma gadījumā atņem un tad pie ūdeņiem nevari rādīties
10.novembris 2023, 19:42 | links
 
Ko tur var ēst no 45? Šodien nācās paņemt 51, notīrīju..tur pat kaķis nepaēdīs. Parasti ja ņemu kādu tad 70-75. Ģimene 4 cilvēki vienai dienai kā reiz..

Sven, labs darbs. Atbalstu tādas izmaiņas. 3 līdakas max 1 virs 80 un zveja aizliegta iekšējos ūdeņos būtu fantastika:)

Os555, 10.novembris 2023, 19:32
Tieši tā,līdaka jo lielāka jo labāka gaļa,zem 60cm nu nah
10.novembris 2023, 19:39 | links
 
Os555 [10.nov]: Ko tur var ēst no 45? Šodien nācās paņemt 51, notīrīju..tur pat kaķis nepaēdīs. Parasti ja ņemu kādu tad 70-75. Ģimene 4 cilvēki vienai dienai kā reiz..

Sven, labs darbs. Atbalstu tādas izmaiņas. 3 līdakas max 1 virs 80 un zveja aizliegta iekšējos ūdeņos būtu fantastika:)
paldies, ka novērtē ko čaļi dara. ne asakas!
10.novembris 2023, 19:38 | links
 
Jon-Hill [17:34]: Teikšu tā : nelien ringā, ja bail dabūt pa zobiem,, nevelc ārā pistoli, ja nespēj nospiest gaili.. utt
Es ar nesaprotu, ko un kādus spēkus pārstāv Svens un C0,, diemžēl !!
Bet tik ļoti gribētos skaidrību !! Kad, balts ir balts un melns ir melns !! Tādiem būtu arī jābūt likumiem, vai zivju vai cilvēku, vai no Dieva akmenī kaltiem !!!
Viss kas nav tāds - pakļaujams neticībai un rūpīgai pārbaudei !!!
Kas pretojas analīzei - no nelabā !!!īsumā virzām lai zandartam max atļautais izmērs būtu 70, līdakai 80cm, zivju skaits lomā laikam paliks tas pats. bet izņēmums ir ka atļauta ir viena trofejzivs no sugas, ja nu ļoti to metru gribas nožmiegt:))) teiksim šis viss domāts lai nebrauktu krastā teiksim ar 5ciem metriem, bet piemēram ar vienu trofeju un ja nu ļoti gribas 4gb zem 80cm. nu tas tā īsumā ko "bīdām":)))

svens76, 10.novembris 2023, 17:54
Šis variants ir diezgam ok,man patiktu ja minimālo ar līdakai paceltu uz kādi 55 vai 60cm,pirmkārt: nav jēgas no tiem mazajiem asaku kamoliem,otrkārt:lielās rodas ja ir mazās no kā izaugt.
10.novembris 2023, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager