Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
L200 [27.sep]: Ko tur daudz rēķināt. Ja tev piedāvā 13 centus fiksēto, bet man aplikacijā šodien piemeram rāda dienas vidējo 11 cenus, tad tur nav ko rēķināt vairs un viss ir skaidrs.
Nāks ziema, cena augs. Man būs tie 13 kā saki, piemēram. A Tava vidējā cena būs 25 centi.
Par cik tavs lielākais patēriņš naktī, kad cena viszemākā, tad vidējam būtu jābūt ļoti smukam skaitlim.
Parēķini alu dzerdams. Tīri intereses pēc.
27.septembris 2023, 18:11 | links
 
RaimisD [27.sep]: L200 [15:45]: Kāda sanāca vidējā 1 kw cena par pagājušo gadu ?Hvz. Lētāk nekā lētākais piedāvajums pa fiksēto.Nepaslinko večuk, sarēķini vidējo elektrības cenu, bez komponentēm.
Tad arī katram interesentam būs skaidrs, viņa tarifs vai Tavs ieteiktais ir labāks.
Savādāk tukša mūldēšana.
Ko tur daudz rēķināt. Ja tev piedāvā 13 centus fiksēto, bet man aplikacijā šodien piemeram rāda dienas vidējo 11 cenus, tad tur nav ko rēķināt vairs un viss ir skaidrs.
27.septembris 2023, 17:03 | links
 
L200 [27.sep]: Kāda sanāca vidējā 1 kw cena par pagājušo gadu ?Hvz. Lētāk nekā lētākais piedāvajums pa fiksēto.
Nepaslinko večuk, sarēķini vidējo elektrības cenu, bez komponentēm.
Tad arī katram interesentam būs skaidrs, viņa tarifs vai Tavs ieteiktais ir labāks.
Savādāk tukša mūldēšana.
27.septembris 2023, 16:49 | links
 
Rēķins par decembri
27.septembris 2023, 15:59 | links
 
Visdargak bija pagajušā gada janvāri
27.septembris 2023, 15:59 | links
 
Kas tur ko dalīties. Ir viedais skaitītājs, un katru stundu elektrību aprēķina pēc biržas cenas.

L200, 27.septembris 2023, 14:44


Tad jau tas pats līgums ar dinamisko tarifu vien ir... jeb kā nu tur kuram tirgotājam tas saucās :)

Jau rakstīju, ka pagājšgad augustā tas uzlēca pamatīgi, bet kopumā uzskatu, ka tas ir izdevīgākais.

Tāpat kā fiksētās vai mainīgās % likmes kredītiem... izrādās - viens otrs nemaz nav zinājis, ka var arī fiksēto likmi prasīt, kas nav piesieta euriboram...
27.septembris 2023, 15:50 | links
 
RaimisD [27.sep]: L200 [60m]: Kas tur ko dalīties. Ir viedais skaitītājs, un katru stundu elektrību aprēķina pēc biržas cenas.Kāda sanāca vidējā 1 kw cena par pagājušo gadu ?
Hvz. Lētāk nekā lētākais piedāvajums pa fiksēto. Man ir elektroauto tapec puse no elektribas paterina ir nakts stundas.
27.septembris 2023, 15:45 | links
 
L200 [27.sep]: Kas tur ko dalīties. Ir viedais skaitītājs, un katru stundu elektrību aprēķina pēc biržas cenas.
Kāda sanāca vidējā 1 kw cena par pagājušo gadu ?
27.septembris 2023, 15:25 | links
 
daddy_j [26.sep]: Vislētākā elektroenerģija ir pērkot no biržas. Nesaprotu šos līgumu slēdzējus, tas taču ir visīstākais lohatrons.

L200, 26.septembris 2023, 13:44

Padalies - kā tu pērc "no biržas"?? un kā enerģija līdz tevīm nonāk bez ST pakalpojuma??
Kas tur ko dalīties. Ir viedais skaitītājs, un katru stundu elektrību aprēķina pēc biržas cenas.
27.septembris 2023, 14:44 | links
 
Sveiki , gribēju pajautāt , kā ir ar copi vecumnieku abos ezeros, varbūt kādam ir kas zināms??
27.septembris 2023, 12:03 | links
 
Neko. Aizmirsti.
27.septembris 2023, 09:41 | links
 
Tev laikam nav piepūšamās laivas :)
Ventīļi regulēs gaisa tilpumu vasarā un ziemā !
Var arī protams būvēt tā lai, korķi ir sasniedzami un tad pareizei atskrūvēt, aizskrūvēt !!
Vasarā, karstā laikā,laivu liekot uz treiļa, izlaiž lieko ,, ja grib veselu aizvest līdz mājai !! :)

Jon-Hill, 27.septembris 2023, 08:54

Ir man 4m Bušiņš, bet ko man dos ventiļi plostam?
27.septembris 2023, 09:05 | links
 
Tev laikam nav piepūšamās laivas :)
Ventīļi regulēs gaisa tilpumu vasarā un ziemā !
Var arī protams būvēt tā lai, korķi ir sasniedzami un tad pareizei atskrūvēt, aizskrūvēt !!
Vasarā, karstā laikā,laivu liekot uz treiļa, izlaiž lieko ,, ja grib veselu aizvest līdz mājai !! :)
27.septembris 2023, 08:54 | links
 
Atgriežoties pie pontoniem,, jo te bik par daudz politikas,, tam ir blakus sadaļa !!

Paļubasu, plastmasas mucas (aizkorķētas) sasislst vasarā, atdziest saraujas ziemā !!

Tas jautājums būtu jārisina !!

Es (mēs ar kaimiņu) pavasarī likām upē, rudenī ar Belarusu vilkām ārā !! Jo upe nevis ezers, būs lielāki, vai mazāki pali !! Ezerā varētu arī atstāt !!~
Un mums bija ponons no 30 litrīgajām, tagad pat nepateikšu cik desmitiem, kannām,,, bet ir viena lieta - stabilitāte !!

Un atļaušos oponēt te vienam 3x4 metri uz sešām, jāsaprot 200 litru mucām,, ok turēs noteikti,, bet par stabilitāti stipri šaubos !! Kamēr viens, nekas, nāk otrs,, viss šūpojas un gāzelējas !!
Bet galvenais tomēr gaisa izplešanās un saraušanās !!! Ja es taisītu, (būtu pieejamas lielās mucas) tomēr iestrādātu ventīļus, gaisa spiediena regulēšanai, !!!

Atkārtošos, nekā personīga, tikai teorētiskas pārdomas, kā būtu,, ja !!!

Jon-Hill, 26.septembris 2023, 16:08

Lūdzu pastāsti, ko man dos gaisa ventiļi? Kādreiz bija stacionārā laipa, bet man ūdens līmenis staigā 40cm robežās. Tagad forši laivu pietauvot i spinīti pamētāt.
27.septembris 2023, 08:42 | links
 
Atgriežoties pie pontoniem,, jo te bik par daudz politikas,, tam ir blakus sadaļa !!

Paļubasu, plastmasas mucas (aizkorķētas) sasislst vasarā, atdziest saraujas ziemā !!

Tas jautājums būtu jārisina !!

Es (mēs ar kaimiņu) pavasarī likām upē, rudenī ar Belarusu vilkām ārā !! Jo upe nevis ezers, būs lielāki, vai mazāki pali !! Ezerā varētu arī atstāt !!~
Un mums bija ponons no 30 litrīgajām, tagad pat nepateikšu cik desmitiem, kannām,,, bet ir viena lieta - stabilitāte !!

Un atļaušos oponēt te vienam 3x4 metri uz sešām, jāsaprot 200 litru mucām,, ok turēs noteikti,, bet par stabilitāti stipri šaubos !! Kamēr viens, nekas, nāk otrs,, viss šūpojas un gāzelējas !!
Bet galvenais tomēr gaisa izplešanās un saraušanās !!! Ja es taisītu, (būtu pieejamas lielās mucas) tomēr iestrādātu ventīļus, gaisa spiediena regulēšanai, !!!

Atkārtošos, nekā personīga, tikai teorētiskas pārdomas, kā būtu,, ja !!!
26.septembris 2023, 16:08 | links
 
Re, te jau viens izteicās - paskaties tam ilgtermiņam līgumsodu un parēķini, cik mēnesī patērē un kad vari bez lieliem zaudējumiem prom tikt, ja nu tomēr izrādās, ka nākotnē tas līgums nav labākais.
26.septembris 2023, 15:22 | links
 
...daži māk atrast īstos brīžus, kad ilgtermiņa līgumus slēgt, citiem veicās loterijās, citi velk metrus... katram sava laime :)
26.septembris 2023, 15:09 | links
 
Headhunter [26.sep]: nepatīk ilgtermiņa važas :).
Līdz šim ilgtermiņa līgumi man bijuši par labu.
Pagājušajā gadā kaimiņu rūpnīca maksāja ap 0,40 par kwh
Es 0,09 un biržinieki arī koda elkoņos.
26.septembris 2023, 15:02 | links
 
Nē, nu līdzi cenām ir jāseko vienalga!!

Pagājšgad augustā man Dinamiskais bija 0.50074 eur/Kwh (bez pvn)... es sajutu, ka ziepes un pārmetos uz ekonomisko, pa 0.29630 eur/kwh... pēc tam jau tā valsts atlaide bija... bet pavasarī, kad atlaide beidzās Dinamiskais atkal ir izdevīgāks - vasarā dažās dienās/stundās pat NEGATĪVS!

Tāpēc saslēgt kautkādus līgumus par fiksētu cenu uz 3-5 gadi... nu nez, man būtu bail...

bet rēķiniet paši...
26.septembris 2023, 14:57 | links
 
Vislētākā elektroenerģija ir pērkot no biržas. Nesaprotu šos līgumu slēdzējus, tas taču ir visīstākais lohatrons.

L200, 26.septembris 2023, 13:44


Pašam nav neviens objekts ar elektrību, bet pats gudrākais!
Bez līguma pie elektrības netiksi, līgumā noteiktais tarifs izlīdzināts vai piesaistīts biržas cenai ir jau cits jautājums!
26.septembris 2023, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager