Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki Jaunieši!
Kādam ir reāla pieredze ar ponton laipu, uz zilajām 200l mucām, kas notiek pa ziemu, viņas izdzīvo, ja atstāj ūdenī, vai obligāti jāceļ krastā?

porto, 26.septembris 2023, 01:56

Hau. Mans uzbūvēja 4x3m uz sešām mucām. Peld jau astoto gadu, pavasarī gan dēļus mainīšu.
26.septembris 2023, 14:28 | links
 
RaimisD [26.sep]: Šajās dienās jāslēdz elektroenerģijas tirdzniecības līgums.
Kungi iespējams esiet šo jautājumu tā rūpīgāk analizējuši.

Ar ko slēgt tāds ir jautājums ?
Latvenergo piedāvā 0,13 +komponentes 0,22
Enefit 0,10
+komponentes 0,18
Līgums uz 3 gadiem.

Ir arī ļoti vilinošs piedāvājums no Enefit. Slēgt līgumi uz pieciem gadiem. Cena laba.
Bišķi tas garais periods mulsina. Kaut gan pie esošās politiskās, ekonomiskās situācijas un perspektīvām būtu naivi cerēt, ka enerģija kļūs būtiski lētāka.

Ir kādi zemūdens akmeņi ?
Vislētākā elektroenerģija ir pērkot no biržas. Nesaprotu šos līgumu slēdzējus, tas taču ir visīstākais lohatrons.
26.septembris 2023, 13:44 | links
 
Nu nezinu, mani pilnibā apmierina Elektruma dinamiskais. Ok, pagājšgad vasarā uzleca cena, tad pārmetos uz Ekonomisko... Bet tā ar Dinamisko esmu apmierināts + maksājums pēc fakta, nevis kkāds izlīdzinātais...

Tagad jau tie sadales tarifi smacē nost - no rēķina puse ir elektrība, otra puse sadale + nodokļi... KTM
26.septembris 2023, 12:57 | links
 
2 Raimis
Apskaties kādi ir līgumsodi pie 5 gadu līguma.
26.septembris 2023, 12:12 | links
 
RaimisD [26.sep]: Šajās dienās jāslēdz elektroenerģijas tirdzniecības līgums.
Kungi iespējams esiet šo jautājumu tā rūpīgāk analizējuši.

Ar ko slēgt tāds ir jautājums ?
Latvenergo piedāvā 0,13 +komponentes 0,22
Enefit 0,10
+komponentes 0,18
Līgums uz 3 gadiem.

Ir arī ļoti vilinošs piedāvājums no Enefit. Slēgt līgumi uz pieciem gadiem. Cena laba.
Bišķi tas garais periods mulsina. Kaut gan pie esošās politiskās, ekonomiskās situācijas un perspektīvām būtu naivi cerēt, ka enerģija kļūs būtiski lētāka.

Ir kādi zemūdens akmeņi ?

Es nesen pārgāju uz Enefit!ar vienu tel.zvanu!...jūtami lētāk un vienkārša aplikācija.
26.septembris 2023, 10:59 | links
 
Šajās dienās jāslēdz elektroenerģijas tirdzniecības līgums.
Kungi iespējams esiet šo jautājumu tā rūpīgāk analizējuši.

Ar ko slēgt tāds ir jautājums ?
Latvenergo piedāvā 0,13 +komponentes 0,22
Enefit 0,10
+komponentes 0,18
Līgums uz 3 gadiem.

Ir arī ļoti vilinošs piedāvājums no Enefit. Slēgt līgumi uz pieciem gadiem. Cena laba.
Bišķi tas garais periods mulsina. Kaut gan pie esošās politiskās, ekonomiskās situācijas un perspektīvām būtu naivi cerēt, ka enerģija kļūs būtiski lētāka.

Ir kādi zemūdens akmeņi ?
26.septembris 2023, 10:39 | links
 
Sveiki Jaunieši!
Kādam ir reāla pieredze ar ponton laipu, uz zilajām 200l mucām, kas notiek pa ziemu, viņas izdzīvo, ja atstāj ūdenī, vai obligāti jāceļ krastā?
26.septembris 2023, 01:56 | links
 
Domāju, nē, esmu pārliecināts, ka lielākais izaicinājums ir no rīta ieraudzīt pontonu tur pat esam !!

Jon-Hill, 17.septembris 2023, 14:42

Doma bija pie vienām garāžām uzbūvēt peldošu pontonlaipu ērtai piestātnei. Bet te no Bloderājas garāžām un no Lielupes puses dzirdēju ka MP esot sākusi griezt nost un likvidēt visas patvaļīgi sabūvētās krasta piestātnes. Gribētos tad zināt kur un kas ir jāsaskaņo lai tas nebūtu pretlikumīgi.

snitraM, 17.septembris 2023, 15:57

Uzbūvē paceļamu, tipa vārti. Vai arī teleskopisku izbīdāmu.
19.septembris 2023, 08:38 | links
 
Domāju, nē, esmu pārliecināts, ka lielākais izaicinājums ir no rīta ieraudzīt pontonu tur pat esam !!

Jon-Hill, 17.septembris 2023, 14:42


Doma bija pie vienām garāžām uzbūvēt peldošu pontonlaipu ērtai piestātnei. Bet te no Bloderājas garāžām un no Lielupes puses dzirdēju ka MP esot sākusi griezt nost un likvidēt visas patvaļīgi sabūvētās krasta piestātnes. Gribētos tad zināt kur un kas ir jāsaskaņo lai tas nebūtu pretlikumīgi.
17.septembris 2023, 15:57 | links
 
Varbūt kāds ir saskāries ar peldošu - pie krasta piestiprinātu pontonu uzstādīšanu. Kā ir ar tādu konstrukciju legalitāti, vai tam ir vajadzīga kāda saskaņošana, atļaujas?

snitraM, 17.septembris 2023, 14:02


Ievadi meklētājā ( iekšējo ūdeņu lietošana ) 4,5 lpp.,kas tāds jau pasen ir runāts.Protams daudz ūdeņu ir aiztecējis un daudz kas ir mainījies.
17.septembris 2023, 14:53 | links
 
Domāju, nē, esmu pārliecināts, ka lielākais izaicinājums ir no rīta ieraudzīt pontonu tur pat esam !!
17.septembris 2023, 14:42 | links
 
Varbūt kāds ir saskāries ar peldošu - pie krasta piestiprinātu pontonu uzstādīšanu. Kā ir ar tādu konstrukciju legalitāti, vai tam ir vajadzīga kāda saskaņošana, atļaujas?
17.septembris 2023, 14:02 | links
 
Oktobrī braukšu ar laivu pa Pededzi. Ir jēga ņemt lielēsmas kātu līdzi?

Os555, 12.septembris 2023, 15:18


https://www.copeslietas.lv/m/bildes/bilde-99329.htm
12.septembris 2023, 19:16 | links
 
Oktobrī braukšu ar laivu pa Pededzi. Ir jēga ņemt lielēsmas kātu līdzi?
12.septembris 2023, 15:18 | links
 
Praktiski viņi ir nokūrušies Es viņus remontēju Remontētos gan bez motora saimnieka atļaujas nemainu Lieku tikai jaunus
11.septembris 2023, 19:03 | links
 
Vai ir kās pielietojums nosvilinātiem Minn kota 5-3 slēdžiem? Man nu jau 2 tādi, ja kādam vajag, varu atdot.
11.septembris 2023, 12:23 | links
 
Varbut kads pardod copes - atputas laivu stiklaplasta ar motoru sakot no 60zs un uz augsu?

Arcijsk, 11.septembris 2023, 10:44


stiklaplasta copes - atputas laivu 60hp+, ir kāds modelis padomā?
11.septembris 2023, 11:44 | links
 
Varbut kads pardod copes - atputas laivu stiklaplasta ar motoru sakot no 60zs un uz augsu?
11.septembris 2023, 10:44 | links
 
Stonhendža lietuviešu gaumē.
11.septembris 2023, 09:51 | links
 

Lietuvas centrā.
10.septembris 2023, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager