Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Varbut kads pardod copes - atputas laivu stiklaplasta ar motoru sakot no 60zs un uz augsu?
11.septembris 2023, 10:44 | links
 
Stonhendža lietuviešu gaumē.
11.septembris 2023, 09:51 | links
 

Lietuvas centrā.
10.septembris 2023, 12:41 | links
 
Tiem kas izdomā kārtot atļauju.
Ja jūtat, ka nevar paspēt, nododiet ieroci VP glabāšanai uz mēnesi, pa to laiku visu paspēsiet.
Nenodotiet dzelzi uz iznīcināšanu.

Par cenām.
Teorija 65eur
Komisija 40eur
Palīdzības kursi 40eur
Nodeva ap 45eur neatceros precīzi.
Atļauja, ja dos 15eur.
8.septembris 2023, 22:51 | links
 
RaimisD [8.sep]: Izrādās.
Normālā valodā jautājums skanētu šādi.

,,Kādas emocijas, kad skaties basketbola spēli pa televīziju"

Dakterim garlaicīgi, troļļo un vēro reakciju tā jau nedaudz apjukušajiem klientiem:)

Cilvēkam tīri tā, gribējās par basīti papļāpāt :)))
:))
8.septembris 2023, 21:51 | links
 
Izrādās.
Normālā valodā jautājums skanētu šādi.

,,Kādas emocijas, kad skaties basketbola spēli pa televīziju"

Dakterim garlaicīgi, troļļo un vēro reakciju tā jau nedaudz apjukušajiem klientiem:)

Cilvēkam tīri tā, gribējās par basīti papļāpāt :)))
8.septembris 2023, 21:48 | links
 
RaimisD [8.sep]: Ārstu komisija bija ātra un jautra. Nākošajā postā izstāstīšu, iespējams.
Pie neirologa, ne psihiatra jāpiezīmē . Man uzdod jautājumus.

Kā vispār pa dzīvi, mierīgs esi ?
Es.
Jā , pamatā mierīgs.
Ārsts.
A kad cilvēki televizorā kvadrātiem skrien virsū, kā tad ?
Es
Pilnīgā pauzē. Ko lūdzu ?

Kādas Jūsu domas, ko viņš jautā ?

Padomājie bišķi, pēc brīža ielikšu jautājuma atšifrējumu.
8.septembris 2023, 21:40 | links
 
RaimisD [8.sep]: līdz 14 augustam.
Te es kļūdaini minēju augustu. Domāju 14 septembri protams
8.septembris 2023, 21:27 | links
 
RaimisD [17.aug]: Zvanīsiet pieteikties kursos, nav variantu līdz 14 augustam. Brīnumainā kārtā tiksiet uz eksāmenu, iziesiet pirmās palīdzības kursus, iziesiet ārstu komisiju.

Zvanīsiet pieteikties uz reģistrāciju, neviens necels uz pastiem neatbildēs.

Nenodosiet ieroci policijà, uzliks sodu.

Viss ir vienkārši.
Ieroča atļaujas kontekstā.
Nepamatoti aiz dusmām es te pūtu puņķu burbuļus. Nu nebija tā noformēšana ,, neiespējamā misija"
Vajadzēja tik bišķi iespringt.

Neatbild uz zvaniem, zvanu un rakstu vēl. Un tavu brīnumu pēc pāris dienām atbild‐ka esmu pierakstīts eksāmena kārtošanu. Laika nedēļa. Kursus nespīd iziet.
Jāmācās no dotajām 51lpp. 280+ jautājumiem.

Izlasīju jautājumus un atbildes 5 reizes. Eksāmenu 40 jautājumus atbildēju ar vienu kļūdu.

Ātri tiku uz kursiem un nokārtoju pirmās palīdzības sniegšanas eksāmenu. 2 testi un 20 jautājumi. Ja klausies tad nav grūti nokārtot.
( paklausīties derēja, ir lietas, kas mainījušās)

Ārstu komisija bija ātra un jautra. Nākošajā postā izstāstīšu, iespējams.

Vakar nodevu iesniegumu un nepieciešamos papīrus.

Ja neuzpeldēs mani skeleti skapī, tad līdz 14tajam atļauja būs.
8.septembris 2023, 21:24 | links
 
Dadzis12 [1.sep]: svens76 [57m]: nu labi letiņi nospeeleejaNERVUS pasūtītāja, bet es jau cerēju ka 4 ceturtdaļā vajadzētu atvērties. Vida spēle diezgan pasīva bez punktiem. Aizsardzības komandām labā līmenī. Puikas malači
*Pakutināja
*Visa
1.septembris 2023, 15:50 | links
 
svens76 [1.sep]: nu labi letiņi nospeeleeja
NERVUS pasūtītāja, bet es jau cerēju ka 4 ceturtdaļā vajadzētu atvērties. Vida spēle diezgan pasīva bez punktiem. Aizsardzības komandām labā līmenī. Puikas malači
1.septembris 2023, 15:49 | links
 
nu labi letiņi nospeeleeja
1.septembris 2023, 14:52 | links
 
Čoma sīkajam nesen pie Juglas Maxima veikala Brīvības gatvē 428A kāds nočiepa špinu - melns Catana kāts un Ryobi spole melna ar zeltītu 2000 izmēra. Pēc kamerām spriežot pie tā vainojams kāds vīrietis ar suni un dēlu...varbūt kāds ko redzējis?

PiNky, 31.augusts 2023, 15:38


Būs mācība neatstāt nepieskatītu.

Man puika arī braukā riņķī Māras dīķis, Daugava, bišk stresiņš sakumā bija, ka nočieps riteni pieslēgtu mistiskās vietās kā viena ir aiz Arkādija stadiona pāri Mārupītei uz pie Ojāra vācieša ielas margām, cik zinu no puikas teiktā vienreiz jau mēģināja, labums, ka spininga, spoles un mānekļu vērtību 99% garāmgājēji neapzinās.
Bet nu arī labums, ka tagad puika jau savos 14 (sāka braukāt 9) var jau sakrāmēt gandrīz jebkuram pieaugušajam, tā kā labāk pat nemēģināt!

Kāds tests bija tam Catana kātam?
31.augusts 2023, 21:45 | links
 
Čoma sīkajam nesen pie Juglas Maxima veikala Brīvības gatvē 428A kāds nočiepa špinu - melns Catana kāts un Ryobi spole melna ar zeltītu 2000 izmēra. Pēc kamerām spriežot pie tā vainojams kāds vīrietis ar suni un dēlu...varbūt kāds ko redzējis?
31.augusts 2023, 15:38 | links
 
toties šādi redam, ka admins ir dzīvs, forumu pieskata. arī nav slikti!! :)
31.augusts 2023, 12:15 | links
 
Varbūt starp copmaņiem ir kāds, kurš var adminam palīdzēt šo mājas lapu pasargāt no nekaunīgajiem spameriem/skameriem? Diezgan kaitinoši...

Mr.Ansis, 28.augusts 2023, 10:33

es jau rakstīju - vienkāršs princips - postēt var diennakti pēc reģistrēšanās. īzī-pīzī nokonfigurēt. daudz spama atkristu...

daddy_j, 28.augusts 2023, 12:30
Vai arī pirmajā dienā viens posts tikai
31.augusts 2023, 12:11 | links
 
Vajag IT čaļiem nodot, ka 4 ciparu captcha ir pilnīgs fufelis un to aizpilda vergi pa 5centi gabalā
31.augusts 2023, 07:55 | links
 
Reģistrācija ar sms autentifikāciju varētu palīdzēt!

Davis-Di, 28.augusts 2023, 12:57


Neaizmirsti, ka tādā veidā zaudēsi daļu godīgo apmeklētāju.
28.augusts 2023, 13:29 | links
 
Reģistrācija ar sms autentifikāciju varētu palīdzēt!
28.augusts 2023, 12:57 | links
 
Varbūt starp copmaņiem ir kāds, kurš var adminam palīdzēt šo mājas lapu pasargāt no nekaunīgajiem spameriem/skameriem? Diezgan kaitinoši...

Mr.Ansis, 28.augusts 2023, 10:33


es jau rakstīju - vienkāršs princips - postēt var diennakti pēc reģistrēšanās. īzī-pīzī nokonfigurēt. daudz spama atkristu...
28.augusts 2023, 12:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager