Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
 
Nākotnes copmaņa vīzija-uz galvas saules baterijas cepure,kas novada enerģiju uz spoli.Coperis met špini nevis atvēzējoties,bet aizšauj mānekli.Pats galvenais,visādu svina izstrādājumu vietā prastākais Latvijas akmins.Protams,arī motors uz alternatīvo.Kkā tā.
23.augusts 2023, 10:48 | links
 
Davis-Di [22.aug]: user1962 [Vakar]: Vai ir kāds vārījis kukurūzas vālītes copei. Nav Latvijas, bet svaigas. Cik ilgi jāvāra un ko var likt klāt ?Vāra un mērcē parasti izkaltētu kukurūzu, mērcēšana gara un vārīšana ar daudz laika aizņem .
Vārīju 8 min, laikam par daudz. Tas svaigo. Karpas ņem, bet neuzķeras. Krīt nost. Iedevu blakus copmanim, viņam pēc pusstundas izdevās noķert.
23.augusts 2023, 06:42 | links
 
Bebrs [23.aug]: Varbūt nemaz nav īpaši jāvāra, jo karpai patīk tāda bik pacieta. Var pavārīt ūdenī ar medu, pēc tam kādu atraktoru. Tur var izpausties kā pašam tīk.
Iebaro ar tādu cietu un 5-7 dienas uz to vietu vari nebraukt.
Anglijā daudzās vietās pat kukurūzu graudi un rieksti ir aizliegti, karpas kuņģis tos nēpārstrādā un nosprūst tā ka pat karpas bojā aiziet!
23.augusts 2023, 00:58 | links
 
Vai ir kāds vārījis kukurūzas vālītes copei. Nav Latvijas, bet svaigas. Cik ilgi jāvāra un ko var likt klāt ?

user1962, 22.augusts 2023, 15:15


Varbūt nemaz nav īpaši jāvāra, jo karpai patīk tāda bik pacieta. Var pavārīt ūdenī ar medu, pēc tam kādu atraktoru. Tur var izpausties kā pašam tīk.
23.augusts 2023, 00:17 | links
 
user1962 [22.aug]: Vai ir kāds vārījis kukurūzas vālītes copei. Nav Latvijas, bet svaigas. Cik ilgi jāvāra un ko var likt klāt ?
Vāra un mērcē parasti izkaltētu kukurūzu, mērcēšana gara un vārīšana ar daudz laika aizņem .
22.augusts 2023, 23:18 | links
 
Vai ir kāds vārījis kukurūzas vālītes copei. Nav Latvijas, bet svaigas. Cik ilgi jāvāra un ko var likt klāt ?
22.augusts 2023, 15:15 | links
 
Protams, ka visas ko zķēris apēdis, kas pie Gātes stūra mēģināja tiem 0, jo pirms tevis nevar paspēt :D

Asakainajiem 109 un 110 itkā esot Daugavā līcītī vienā noķertas, es gan tādu līcīti ar tādiem krastiem zem Rīgas HES nezinu.

Mums jāiet mācīties panoptix, jo nevarējām zandartu aizvērt, es klasikā noķēru vienu krapmēru, bet uz panoptix no divām dienām nevienu(viss laiks nebija zandartam) :D

Pirmajā dienā pamēģinājām arī līdaku, tur man jau melnie uznāca nenormāls karstums, saule beigās bezvējš, 7 shodi, ieskaitot bonusu, laivā viena 61 un 48. Pēc pirmās dienas, nolēmām netērēt degvielu un vispirms aizvērt asari un zandartu tuvējā apkārtnē, tas gan nesanāca.

Vispār kaut kā nu smagi mums negāja, pat tuvu treniņu rezultātiem netikām, par mērķi pat nerunājot, lai gan ar to 1. vietai nepietiktu vienalga.
Visam pa virsu pāriniekam divi kāti salauzti, šis tas aprauts ...

Forši, bet pasākums bija labs!
Davis-Di, 21.augusts 2023, 18:35

Pirmajā dienā mērķis bija aizvērt līdaku. Žanis, tikai foršs bonuss. Tā kā jāsāk ar līdaku mācīties.
22.augusts 2023, 08:28 | links
 
Davis-Di [21.aug]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)

Willy, 21.augusts 2023, 11:28


Protams, ka visas ko zķēris apēdis, kas pie Gātes stūra mēģināja tiem 0, jo pirms tevis nevar paspēt :D

Asakainajiem 109 un 110 itkā esot Daugavā līcītī vienā noķertas, es gan tādu līcīti ar tādiem krastiem zem Rīgas HES nezinu.

Mums jāiet mācīties panoptix, jo nevarējām zandartu aizvērt, es klasikā noķēru vienu krapmēru, bet uz panoptix no divām dienām nevienu(viss laiks nebija zandartam) :D

Pirmajā dienā pamēģinājām arī līdaku, tur man jau melnie uznāca nenormāls karstums, saule beigās bezvējš, 7 shodi, ieskaitot bonusu, laivā viena 61 un 48. Pēc pirmās dienas, nolēmām netērēt degvielu un vispirms aizvērt asari un zandartu tuvējā apkārtnē, tas gan nesanāca.

Vispār kaut kā nu smagi mums negāja, pat tuvu treniņu rezultātiem netikām, par mērķi pat nerunājot, lai gan ar to 1. vietai nepietiktu vienalga.
Visam pa virsu pāriniekam divi kāti salauzti, šis tas aprauts ...

Forši, bet pasākums bija labs!
Atslēgas vārds-ko noķēris!:)..un arī ne visas!
21.augusts 2023, 20:11 | links
 
man atkal žanis likās superviegls, asaris ar, ne tas lielākais bet 5 metienos bij ciet. bet tā līdaka...skaidrs uz ko piestrādāsim ptiekšdienām:))

svens76, 21.augusts 2023, 18:58


Jāiet pie tevis kursos. :)
21.augusts 2023, 19:26 | links
 
Davis-Di [21.aug]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)

Willy, 21.augusts 2023, 11:28


Protams, ka visas ko zķēris apēdis, kas pie Gātes stūra mēģināja tiem 0, jo pirms tevis nevar paspēt :D

Asakainajiem 109 un 110 itkā esot Daugavā līcītī vienā noķertas, es gan tādu līcīti ar tādiem krastiem zem Rīgas HES nezinu.

Mums jāiet mācīties panoptix, jo nevarējām zandartu aizvērt, es klasikā noķēru vienu krapmēru, bet uz panoptix no divām dienām nevienu(viss laiks nebija zandartam) :D

Pirmajā dienā pamēģinājām arī līdaku, tur man jau melnie uznāca nenormāls karstums, saule beigās bezvējš, 7 shodi, ieskaitot bonusu, laivā viena 61 un 48. Pēc pirmās dienas, nolēmām netērēt degvielu un vispirms aizvērt asari un zandartu tuvējā apkārtnē, tas gan nesanāca.

Vispār kaut kā nu smagi mums negāja, pat tuvu treniņu rezultātiem netikām, par mērķi pat nerunājot, lai gan ar to 1. vietai nepietiktu vienalga.
Visam pa virsu pāriniekam divi kāti salauzti, šis tas aprauts ...

Forši, bet pasākums bija labs!
man atkal žanis likās superviegls, asaris ar, ne tas lielākais bet 5 metienos bij ciet. bet tā līdaka...skaidrs uz ko piestrādāsim ptiekšdienām:))
21.augusts 2023, 18:58 | links
 
Davis-Di [21.aug]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)

Willy, 21.augusts 2023, 11:28


Protams, ka visas ko zķēris apēdis, kas pie Gātes stūra mēģināja tiem 0, jo pirms tevis nevar paspēt :D

Asakainajiem 109 un 110 itkā esot Daugavā līcītī vienā noķertas, es gan tādu līcīti ar tādiem krastiem zem Rīgas HES nezinu.

Mums jāiet mācīties panoptix, jo nevarējām zandartu aizvērt, es klasikā noķēru vienu krapmēru, bet uz panoptix no divām dienām nevienu(viss laiks nebija zandartam) :D

Pirmajā dienā pamēģinājām arī līdaku, tur man jau melnie uznāca nenormāls karstums, saule beigās bezvējš, 7 shodi, ieskaitot bonusu, laivā viena 61 un 48. Pēc pirmās dienas, nolēmām netērēt degvielu un vispirms aizvērt asari un zandartu tuvējā apkārtnē, tas gan nesanāca.

Vispār kaut kā nu smagi mums negāja, pat tuvu treniņu rezultātiem netikām, par mērķi pat nerunājot, lai gan ar to 1. vietai nepietiktu vienalga.
Visam pa virsu pāriniekam divi kāti salauzti, šis tas aprauts ...

Forši, bet pasākums bija labs!
neķēra Oto līdakas tur:) bet čaļi malači, treniņos atlaida, peec tam paņēma mačos
21.augusts 2023, 18:57 | links
 
Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)

Willy, 21.augusts 2023, 11:28



Protams, ka visas ko zķēris apēdis, kas pie Gātes stūra mēģināja tiem 0, jo pirms tevis nevar paspēt :D

Asakainajiem 109 un 110 itkā esot Daugavā līcītī vienā noķertas, es gan tādu līcīti ar tādiem krastiem zem Rīgas HES nezinu.

Mums jāiet mācīties panoptix, jo nevarējām zandartu aizvērt, es klasikā noķēru vienu krapmēru, bet uz panoptix no divām dienām nevienu(viss laiks nebija zandartam) :D

Pirmajā dienā pamēģinājām arī līdaku, tur man jau melnie uznāca nenormāls karstums, saule beigās bezvējš, 7 shodi, ieskaitot bonusu, laivā viena 61 un 48. Pēc pirmās dienas, nolēmām netērēt degvielu un vispirms aizvērt asari un zandartu tuvējā apkārtnē, tas gan nesanāca.

Vispār kaut kā nu smagi mums negāja, pat tuvu treniņu rezultātiem netikām, par mērķi pat nerunājot, lai gan ar to 1. vietai nepietiktu vienalga.
Visam pa virsu pāriniekam divi kāti salauzti, šis tas aprauts ...

Forši, bet pasākums bija labs!
21.augusts 2023, 18:35 | links
 
Martins....B [21.aug]: svens76 [14:12]: Willy [11:28]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)mēs arī konkrēti nolohojāmies uz savu 60to līdaku, tiešraides skaņas, operatori utt. bij novērsa uzmanību, nobildeejaam ar nepareizo sānu, liidz ar to neieskaitiija, buutu uzlekuši daudz augstākBūtu vēl visas zivis noķēruši.. Kristiāns teica, ka pirmajā dienā ap 60 neatbilstošas bildes.
jā, daudzas bildes neieskaitīja, paviršību daudz
21.augusts 2023, 16:07 | links
 
svens76 [21.aug]: Willy [11:28]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)mēs arī konkrēti nolohojāmies uz savu 60to līdaku, tiešraides skaņas, operatori utt. bij novērsa uzmanību, nobildeejaam ar nepareizo sānu, liidz ar to neieskaitiija, buutu uzlekuši daudz augstāk
Būtu vēl visas zivis noķēruši.. Kristiāns teica, ka pirmajā dienā ap 60 neatbilstošas bildes.
21.augusts 2023, 15:54 | links
 
daddy_j [21.aug]: 60 cm:))) 60 liidakas noķert ir kkas no zinātniskās fantastikas:))

svens76, 21.augusts 2023, 14:55

a es skaitlim 60 noticēju :)

Savulaik (2000-šo sākumā) Ālandos 30 līdakas dienā vienam bija normāla cope! Apnikuma pēc pārslēdzāmies uz asariem vai ālantiem...
nu ir dažādi copes apstākļi:) šoreiz 60 liidakas buutu neiespeejamaa misija
21.augusts 2023, 15:41 | links
 
60 cm:))) 60 liidakas noķert ir kkas no zinātniskās fantastikas:))

svens76, 21.augusts 2023, 14:55


a es skaitlim 60 noticēju :)

Savulaik (2000-šo sākumā) Ālandos 30 līdakas dienā vienam bija normāla cope! Apnikuma pēc pārslēdzāmies uz asariem vai ālantiem...
21.augusts 2023, 15:32 | links
 
andreiko [21.aug]: 60 cm:))) 60 liidakas noķert ir kkas no zinātniskās fantastikas:))

svens76, 21.augusts 2023, 14:55


Manējie čomi divatā Vītrupes bedrē (uz jūras pusi no Riebezera) vienā vēlā rudens dienā (gadus piecus - septiņus apakaļ lauza ledu Dziļezerā, lai laivu iestumtu iekšā. Un divu stundu laikā noķēra 37 līdakas. Varbūt dabūtu vēl, bet tumsa uzklājās.[/quote]nē nu ir ķerts arī tā. bet ne šajās sacensību dienās pie neaktīvas zivs
21.augusts 2023, 15:27 | links
 
60 cm:))) 60 liidakas noķert ir kkas no zinātniskās fantastikas:))

svens76, 21.augusts 2023, 14:55[/quote]

Manējie čomi divatā Vītrupes bedrē (uz jūras pusi no Riebezera) vienā vēlā rudens dienā (gadus piecus - septiņus apakaļ lauza ledu Dziļezerā, lai laivu iestumtu iekšā. Un divu stundu laikā noķēra 37 līdakas. Varbūt dabūtu vēl, bet tumsa uzklājās.
21.augusts 2023, 15:19 | links
 
svens76 [21.aug]: Willy [23m]: svens76 [42m]: Willy [11:28]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)mēs arī konkrēti nolohojāmies uz savu 60to līdaku, tiešraides skaņas, operatori utt. bij novērsa uzmanību, nobildeejaam ar nepareizo sānu, liidz ar to neieskaitiija, buutu uzlekuši daudz augstākCopē gadās visādi!:) 60mito vai 60cm??...mans ziņotājs arī nolohojās!:)60 cm:))) 60 liidakas noķert ir kkas no zinātniskās fantastikas:))
Maz kas!?divi speci laivā!:))
21.augusts 2023, 15:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager