Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Willy [21.aug]: svens76 [42m]: Willy [11:28]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)mēs arī konkrēti nolohojāmies uz savu 60to līdaku, tiešraides skaņas, operatori utt. bij novērsa uzmanību, nobildeejaam ar nepareizo sānu, liidz ar to neieskaitiija, buutu uzlekuši daudz augstākCopē gadās visādi!:) 60mito vai 60cm??...mans ziņotājs arī nolohojās!:)
60 cm:))) 60 liidakas noķert ir kkas no zinātniskās fantastikas:))
21.augusts 2023, 14:55 | links
 
Tobiš 29.06.2023
21.augusts 2023, 14:55 | links
 
svens76 [21.aug]: Willy [11:28]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)mēs arī konkrēti nolohojāmies uz savu 60to līdaku, tiešraides skaņas, operatori utt. bij novērsa uzmanību, nobildeejaam ar nepareizo sānu, liidz ar to neieskaitiija, buutu uzlekuši daudz augstāk
Copē gadās visādi!:) 60mito vai 60cm??...mans ziņotājs arī nolohojās!:)
21.augusts 2023, 14:53 | links
 
KristapsS [21.aug]: Tā reģistrācija nav jau no 2019. gada?

Šķiet ka vēl agrāk, vienīgā nepieciešamā reģistrācija gāziniekam bija stipri vienkāršā. Tad tu caur internet vietni, neatceros kādu paziņoji, ka tev tādam un tādam ir gāzes ierocis un viss.

Par šo reģistrāciju paziņojums tika izsūtīts pa pastu 26.06.2023 atradu to starp žurnāla lapām augustā.
Paralēli nebija info uz e pastu vai telefonu.

Nedzirdēju arī kādus publiskus paziņojumus pa tv vai radio.

Pieļauju ja es būtu apsargs vai policists tad tajā vidē gan kāda info noteikti figurēja.
21.augusts 2023, 14:53 | links
 
Willy [21.aug]: Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)
mēs arī konkrēti nolohojāmies uz savu 60to līdaku, tiešraides skaņas, operatori utt. bij novērsa uzmanību, nobildeejaam ar nepareizo sānu, liidz ar to neieskaitiija, buutu uzlekuši daudz augstāk
21.augusts 2023, 14:12 | links
 
Pa četriem gadiem jau var paspēt.
21.augusts 2023, 13:40 | links
 
RaimisD [17.aug]: nelietotaajs [17.aug]: Bet tas izskatās, kā attiecas tik uz revolvera tipa gāzes ieročiem?Nē, uz visiem gāziniekiem un jaudīgajiem pneimo.

Policijai doma tāda. Baigo patvaļu ar tiem gāziniekiem bijām iedevuši. Ar tiem taisa pamatīgus sūdus, nu nevar tos tā uz sitienu pustumsā atšķirt no kaujinieka.

Pašaizsardzībai tiek izmantots niecīgs procents.

Tātad, tos vajag iznīdēt kā sugu.
Ja arī paliek, tad rokās maksimāli atbildīgam un drošam purnam.

Šī apstākļa dēļ ir jāsarežģi un jāpadara praktiski neiespējamu reģistrācija, tik īsā laikā, kas tika atvēlēts.

Zvanīsiet pieteikties kursos, nav variantu līdz 14 augustam. Brīnumainā kārtā tiksiet uz eksāmenu, iziesiet pirmās palīdzības kursus, iziesiet ārstu komisiju.

Zvanīsiet pieteikties uz reģistrāciju, neviens necels uz pastiem neatbildēs.

Nenodosiet ieroci policijà, uzliks sodu.

Viss ir vienkārši.
Tā reģistrācija nav jau no 2019. gada?
21.augusts 2023, 13:39 | links
 
Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)

Willy, 21.augusts 2023, 11:28


No intervijas sapratu, ka abas zivis (109 un 110) noķertas Daugavā, gandrīz vienā un tajā pašā vietā (150 m starpība) un vienā un tajā pašā laikā, precīzos pulksteņos, tikai katru savā dienā. Džeki bija to vietu iepeilējuši divās treniņu nedēļas, bija tur metru jau noķēruši (un atlaiduši).
21.augusts 2023, 13:14 | links
 

Nu ko!?mači noslēgušies!...tāda ir tā cope!skatoties uz rezultātiem-skarba štelle!cīnījās visi!apsveicu spēcīgāko ekipāžu!
...cik saprotu zelta zivtiņu 109cm čaļi noķēra kkur manā iecienītajā rajonā!...esot Londonā papagailis(te pa pagalmu lidinās) pačivināja,ka iespējams pat Gātē vai kkur tuvumā!:))...ceru,ka Dāvis(53vieta) vairs neteiks,ka es tur visas zivis esmu nositis un apēdis!:))...cepuri nost visiem kas piedalījās un vēlreiz apsveicu džekus ar uzvaru!!!:)
21.augusts 2023, 11:28 | links
 
Kādēļ ''sacensību'' vietnē nav iespēju izlasīt aprakstu nav nekādas informācijas un kontakt telefonu?

brato, 19.augusts 2023, 20:17


Viss tagad notiek Wacapā.
Mēģni atrast caur kaut ko wacap grupu, un pievienojies, vai arī prasi kādam lai pievieno. Ja ne, zvani pa tiešo kādam no organizatoriem.
21.augusts 2023, 09:13 | links
 
Kādēļ ''sacensību'' vietnē nav iespēju izlasīt aprakstu nav nekādas informācijas un kontakt telefonu?
19.augusts 2023, 20:17 | links
 
nelietotaajs [17.aug]: Bet tas izskatās, kā attiecas tik uz revolvera tipa gāzes ieročiem?
Nē, uz visiem gāziniekiem un jaudīgajiem pneimo.

Policijai doma tāda. Baigo patvaļu ar tiem gāziniekiem bijām iedevuši. Ar tiem taisa pamatīgus sūdus, nu nevar tos tā uz sitienu pustumsā atšķirt no kaujinieka.

Pašaizsardzībai tiek izmantots niecīgs procents.

Tātad, tos vajag iznīdēt kā sugu.
Ja arī paliek, tad rokās maksimāli atbildīgam un drošam purnam.

Šī apstākļa dēļ ir jāsarežģi un jāpadara praktiski neiespējamu reģistrācija, tik īsā laikā, kas tika atvēlēts.

Zvanīsiet pieteikties kursos, nav variantu līdz 14 augustam. Brīnumainā kārtā tiksiet uz eksāmenu, iziesiet pirmās palīdzības kursus, iziesiet ārstu komisiju.

Zvanīsiet pieteikties uz reģistrāciju, neviens necels uz pastiem neatbildēs.

Nenodosiet ieroci policijà, uzliks sodu.

Viss ir vienkārši.
17.augusts 2023, 21:44 | links
 
nelietotaajs [17.aug]: Bet tas izskatās, kā attiecas tik uz revolvera tipa gāzes ieročiem?
Nezinu konkrēti uz ko attiecas, bet labu laiku atpakaļ paziņa, pārtaisīja gaiseni 5,5 mm un mazkalibreni...
17.augusts 2023, 21:43 | links
 
Bet tas izskatās, kā attiecas tik uz revolvera tipa gāzes ieročiem?
17.augusts 2023, 21:02 | links
 

Ja aizmirst šīs lietas izdarīt, sodi milzīgi. Gāzes ieroču īpašniekiem nevajag gulēt, drīz septembris.
17.augusts 2023, 16:20 | links
 
Magnums [16.aug]: Vai Latvijā ir nopērkams kāds murds, ko ūdrs nevar saplēst? Paskatījos SS un Salidzini.lv, neizskatās, ka kāds būtu no metāla, bet parasto sagrauž.
Pats uztaisi no plāna sieta. Čakars, bet tā labāk darīt.
17.augusts 2023, 16:17 | links
 
Skatos nākamais BAM ielu makšķerēšanas posms Dubkalnu karjerā. Ir kāds mēģinājis jau tur ķert ?
17.augusts 2023, 15:41 | links
 
Vai Latvijā ir nopērkams kāds murds, ko ūdrs nevar saplēst? Paskatījos SS un Salidzini.lv, neizskatās, ka kāds būtu no metāla, bet parasto sagrauž.
16.augusts 2023, 17:03 | links
 
Atradu pats, moš kādam noder.
Ieroču un munīcijas aprites kvalifikācijas pārbaudījuma testa jautājumi.

Tik nezinu vai B kategorijas kārtotājiem nav kāda ,,atvieglotā" testa versija. Ja zināt precīzi tad iekomtējiet.

Lejuplādēt var šeit.

https://www.vp.gov.lv/lv/informacija-par-ierocu-un-municijas-aprites-un-prasmju-rikoties-ar-ieroci-kvalifikacijas-parbaudijumu
16.augusts 2023, 11:44 | links
 
Bebrs [15.aug]: Par to gāzenieci, ja nebūs sakārtoti papīri, varēs atrauties krimināllpantu.
Tur tā lieta, mīksto uzlikt ar nesanāk.
15.augusts 2023, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager