Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Bļin, šodien eju maksķerēt uz karpām un mēģinu ar sliekām jo kukurūza man nebīja, copes bija daudz bet vienīgās kas koda bija asari! Es nesaprotu, es tikai asarus varu noķert ar sliekām! (es ar pludiņu makšķerēju)
6.jūlijs 2023, 19:57 | links
 
Willy [8:50]: Dz.svētku 200gr!:)...laba štelle zaļumballei!:))Nu lecot polku nebūs baigi ērti ,ka šamais ļurināsies pie sāna, bet doma pareiza ;) zini drēbi .

RaimisD, 4.jūlijs 2023, 10:08


var jau biksēs iebāzt... 1.5L petene nebūs ticami :D
4.jūlijs 2023, 10:10 | links
 
Willy [4.jūl]: Dz.svētku 200gr!:)...laba štelle zaļumballei!:))
Nu lecot polku nebūs baigi ērti ,ka šamais ļurināsies pie sāna, bet doma pareiza ;) zini drēbi .
4.jūlijs 2023, 10:08 | links
 

...
4.jūlijs 2023, 08:51 | links
 

Dz.svētku 200gr!:)...laba štelle zaļumballei!:))
4.jūlijs 2023, 08:50 | links
 
martinucopes [4.jūl]: svinējis zaļumballi
Svinējis ?
Zaļumballe ir tā pati disene ,tikai gumijas zābakos un latviešu mūzikas pavadījumā.

Joks, gumīšos tikai tie, kas 100 punkti nenāca dejot, bet iedot bietē Rīgas klauniem.
4.jūlijs 2023, 08:17 | links
 
Bļin es esmu sapratis kad nekad neesmu svinējis zaļumballi, kas tur vispār tāds notiek? Vai tas ir tik svarīgs?
4.jūlijs 2023, 01:37 | links
 
nedaudz heits, bet vakar pec copes eju majas, karoce pec darba cope, sagurums nereals, velas stundas, panemu no masinas tikai zivis un copenes, jo tas negribu pa nakti atstat masina, mugureni vel panemu. eju majas, man no muguras velkas sencitis ar sikajiem un kaut ko vavulo ta paskali. Jau pie podisa durvim ieklausos drusku, sis saviem berniem stasta, ka vinam ir liela copes soma, 4 kāti, lielais kresls, redzat berni, tas calis ir iesacejs, redzat vins ar maisinu iet, nav ka es profesionalis. Bled nebija speka diskutet, bet vajadzeja, vismaz del sikajiem. Ko tas sencis viniem maca? Ka ja tev ir inventars par stuku tu esi tatad profesionalis? To ka aprunat cilvekus par to kas viniem materiala zina pieder? Gruti saprast vai mes degradejamies ar vien talak va tas vienkasi bija viens dalbajobs...

kents86, 28.jūnijs 2023, 07:31


Mjā, tas sencīts toč ni-bum-bum no copes.
Man piemēram ir gan dārgi kāti gan lēti, un pat nav problēmu ķert at lazdas, vai pat kārkla pīcku. +/- lomi būs tādi pat, vienīgi kā ar kuro kātu cik tālu/tuvu makšķerē.

Tā, ka - cena nav noteicējs. Noteicējs, kādas smadzenes tur kātu.
1.jūlijs 2023, 19:29 | links
 
Žēl tā sencīša, ka vienīgais, ar ko var palielīties, ko sasniedzis dzīvē, ir bērniem pastāstīt, kāds viņš ir baigais copes profesionālis. :D
28.jūnijs 2023, 09:31 | links
 
nedaudz heits, bet vakar pec copes eju majas, karoce pec darba cope, sagurums nereals, velas stundas, panemu no masinas tikai zivis un copenes, jo tas negribu pa nakti atstat masina, mugureni vel panemu. eju majas, man no muguras velkas sencitis ar sikajiem un kaut ko vavulo ta paskali. Jau pie podisa durvim ieklausos drusku, sis saviem berniem stasta, ka vinam ir liela copes soma, 4 kāti, lielais kresls, redzat berni, tas calis ir iesacejs, redzat vins ar maisinu iet, nav ka es profesionalis. Bled nebija speka diskutet, bet vajadzeja, vismaz del sikajiem. Ko tas sencis viniem maca? Ka ja tev ir inventars par stuku tu esi tatad profesionalis? To ka aprunat cilvekus par to kas viniem materiala zina pieder? Gruti saprast vai mes degradejamies ar vien talak va tas vienkasi bija viens dalbajobs...

kents86, 28.jūnijs 2023, 07:31


zeel to bernu ka viniem tiek iemacitas sada vertibu skala...
28.jūnijs 2023, 07:32 | links
 
nedaudz heits, bet vakar pec copes eju majas, karoce pec darba cope, sagurums nereals, velas stundas, panemu no masinas tikai zivis un copenes, jo tas negribu pa nakti atstat masina, mugureni vel panemu. eju majas, man no muguras velkas sencitis ar sikajiem un kaut ko vavulo ta paskali. Jau pie podisa durvim ieklausos drusku, sis saviem berniem stasta, ka vinam ir liela copes soma, 4 kāti, lielais kresls, redzat berni, tas calis ir iesacejs, redzat vins ar maisinu iet, nav ka es profesionalis. Bled nebija speka diskutet, bet vajadzeja, vismaz del sikajiem. Ko tas sencis viniem maca? Ka ja tev ir inventars par stuku tu esi tatad profesionalis? To ka aprunat cilvekus par to kas viniem materiala zina pieder? Gruti saprast vai mes degradejamies ar vien talak va tas vienkasi bija viens dalbajobs...
28.jūnijs 2023, 07:31 | links
 
Hei, kurš zina dziesmas izpildītāju - Ak Ērika, ak Ērika, kad gultā guli tu,
man iet tāpat kā putniņiem pie Usmas ezera!

Vienos Līgo svētkos dzirdēju, bija vesels albums ar šādām dziesmām, bija tīri feini priekš zaļumballes.... Diemžēl nav kontakta ar toreizējo atskaņotāju....

Headhunter, 27.jūnijs 2023, 21:08

Kaut kāda variācija par šo tēmu
https://www.youtube.com/watch?v=ymQWTY6AMf8

Tikai te citas meičas un cits ezers.
27.jūnijs 2023, 21:42 | links
 
Hei, kurš zina dziesmas izpildītāju - Ak Ērika, ak Ērika, kad gultā guli tu,
man iet tāpat kā putniņiem pie Usmas ezera!

Vienos Līgo svētkos dzirdēju, bija vesels albums ar šādām dziesmām, bija tīri feini priekš zaļumballes.... Diemžēl nav kontakta ar toreizējo atskaņotāju....
27.jūnijs 2023, 21:08 | links
 

Pabūts Kolkasragā, ir vērts samaksāt par kvalitatīvu produktu. No Latgales veikalu piedāvājuma vemt gribas.
https://youtu.be/mL3v-fBjtoU
27.jūnijs 2023, 20:54 | links
 
...nu jā, ja uz vējzivīm ar Anonovam konfiscēto jahtu, tad 400 ok. :DDD
23.jūnijs 2023, 20:13 | links
 
Starp tiem cipariem kaut kur jābūt komatam.

FishMV, 22.jūnijs 2023, 08:30

Nu par 2,70 varētu arī pamācīties žaņus ķert... :D

Headhunter, 22.jūnijs 2023, 10:03[/quote]

2,7 nē bet 27,0
23.jūnijs 2023, 20:11 | links
 
Ne Tev ķīša ne asara līgo līgo...
23.jūnijs 2023, 17:29 | links
 
Lai visiem copmaņiem un copmanēm ir savs noķertais un kūpinātais galdā! Lai lustīga līgošana!
23.jūnijs 2023, 17:20 | links
 
FishMV [22.jūn]: Jau laicīgi tiek uzsākta vietu rezervācija semināriem:
1. vēja zivju keršana no laivām Pāvilostā 2024. gada 20-22.maijs. Dalības maksa 460€.
2. Reņģu keršana no laivas Daugavas grīvā 2024.gada 30.maijs. Dalības maksa 250€.
3. Mazo zandartu ķeršana no laivām Daugavā 2023.gada 28. oktobris. Dalības maksa 270€.
3. Brekšu, vimbu kūpināšanas meistarklase 2023. gada 20.septenbris. Dalības maksa 240€.
Vietu skaits ierobežots. Nenokavē!:)

nelietotaajs, 21.jūnijs 2023, 23:20

Starp tiem cipariem kaut kur jābūt komatam.
Ups, jā, taisnība.
Tātad laboju ar komatiem:
1. 460,00€
2. 250,00€
3. 270,00€
4. 240,00€
:)
22.jūnijs 2023, 10:30 | links
 
Starp tiem cipariem kaut kur jābūt komatam.

FishMV, 22.jūnijs 2023, 08:30[/quote]
Nu par 2,70 varētu arī pamācīties žaņus ķert... :D
22.jūnijs 2023, 10:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager