Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Lielupē arī ir tāds plosts!vasarā bieži redzu...pie Kalnciema tilta bāzē var noīrēt!
26.aprīlis 2023, 08:09 | links
 
RaimisD [25.04.23]: Nez tāda opcija tikai Kālā pieejama ?
Liepājniekā ar tādu esmu braucis.
5hp motors. Galds pa vidu.
Un tik met iekšā.(gan,gan)
26.aprīlis 2023, 07:49 | links
 
Gan jau vēl kaut kur ir. Manā ģimenē ir tāda. Es parasti ar bērniem vizinos. Tikai bez motora. Katram pa airītim. Ezers ar maziņš. Bet savs kaifs protams ir. Un vēlams bez liela vēja. Var sanākt visādi ;) ;) ;)
25.aprīlis 2023, 22:33 | links
 

Pirmais maijs parasti nav tāda mērķtiecīga darba cope. Sanāk vairāk tīri čiliņā , tāda copes imitācija laba laika pavadīšana.
Malkojot atspirdzinošus dzērienus un pļāpājot ar draugiem paiet diena.

Pēc redzēta video, kur Olte ar čomiem pa Kālu ietusē.
Radās doma par ideālo 1 maija copes formātu.

Īsumā.
Paliels plosts ar mazo motoriņu. Desmit cilvēki brīvi var justies. Jumtiņš ,mangālītis viss pa feino.
Savācas čomi copes entuziasti un nosvin sezonas atklāšanu.

Nez tāda opcija tikai Kālā pieejama ?
25.aprīlis 2023, 22:16 | links
 
Tā pat kā ar cemmerēšanu, daudzi to redz no malas, dažreiz ziņo. Dažraiz negribīgi kāds atbrauc, mēģina sodīt. Bet efekta nav.
Jārīkojas vien pašiem. Kāds to definēs par huligānismu, bet ja tāds cemerētājs mājās aizies ar savu čorciku pakaļā, diezvai otreiz gribēs iet uz upi.
25.aprīlis 2023, 07:34 | links
 
MV-F.1 [24.04.23]: Lieta ir sekojoša. Vakar biju uz līņiem, blakus kompānija jauniešu. Ķer ar mazizmēra tīkliem, tautā saukti tekevizori. Zvanu kurzemes pašvaldības policijai. Saku ir pārkāpums, brauciet. Mani pasūtija. Teica ekipāža sastāv no 2 poličiem, nevarot palīdzēt. Nu vai ziniet, dusmas.

ginca71, 24.aprīlis 2023, 12:49

Tā ir sērga no padomju laikiem.
Laukos viens onka sameistaroja sev 10 gab, un rudenī pa krasta zālēm raudas kā batonus keselēja laukā. Bet ilgi nesanāca šim, nabags nodzērās.
Pašam vien jāuzkačājas, un tad ...bams!, tu vairs nedarīs tā!, bams!, tu vairs nedarīs tā! :))
Paprasija pārkāpēju skaitu, teicu 7 cilvēki. Nu nē, kā jūs domājiet mēs vilksim gumijas zābakus? Vārdu sakot nobijās. Teica lai zvanu Ķīšezera patruļai. Kātad, aha, tā jau ir atrunāšanās. VARĒTU PADOMĀT ka viņu no turienes dzīsies uz Iļģuciemu. Kad pie Buļļupes jāpārbauda noķerto vimbu skaits tad klāt kā štiks. Kurzemes priekšpilsētas municipāļi, man ir kauns ka jūs sēžat ne tajos krēslos!
24.aprīlis 2023, 14:40 | links
 
Lieta ir sekojoša. Vakar biju uz līņiem, blakus kompānija jauniešu. Ķer ar mazizmēra tīkliem, tautā saukti tekevizori. Zvanu kurzemes pašvaldības policijai. Saku ir pārkāpums, brauciet. Mani pasūtija. Teica ekipāža sastāv no 2 poličiem, nevarot palīdzēt. Nu vai ziniet, dusmas.

ginca71, 24.aprīlis 2023, 12:49


Tā ir sērga no padomju laikiem.
Laukos viens onka sameistaroja sev 10 gab, un rudenī pa krasta zālēm raudas kā batonus keselēja laukā. Bet ilgi nesanāca šim, nabags nodzērās.
Pašam vien jāuzkačājas, un tad ...bams!, tu vairs nedarīs tā!, bams!, tu vairs nedarīs tā! :))
24.aprīlis 2023, 13:24 | links
 
Lieta ir sekojoša. Vakar biju uz līņiem, blakus kompānija jauniešu. Ķer ar mazizmēra tīkliem, tautā saukti tekevizori. Zvanu kurzemes pašvaldības policijai. Saku ir pārkāpums, brauciet. Mani pasūtija. Teica ekipāža sastāv no 2 poličiem, nevarot palīdzēt. Nu vai ziniet, dusmas.
24.aprīlis 2023, 12:49 | links
 
Sveiki, iespējams, tas ir mazliet ārpus tēmas, bet es vēlos iegādāties seifu savai mājai. Vai jums ir kādi ieteikumi? Man vajag seifu naudas, dokumentu utt. glabāšanai. Es zinu, ka labāk ir nopirkt durvis ar labu slēdzeni, bet man ir vajadzīgs seifs. Es domāju par seifa iegādi šeit: https://www.saffort.lv/technomax-technofire-20-s-eko jūs domājat?
18.aprīlis 2023, 10:30 | links
 
RaimisD [14.04.23]: Jā un svētdien Kaspara Holmsa lekcija par zandartu copi.
Žaņu dīdītājiem ieteiktu aiziet.
jū, tiekās tur
15.aprīlis 2023, 07:19 | links
 
RaimisD [14.04.23]: maigi un izskatās dabīgi, ļurināsies forši.
15 eur.
Tas sarkanais nav plastmasas piliens, bet vilnas dzija.
14.aprīlis 2023, 21:03 | links
 
Jā un svētdien Kaspara Holmsa lekcija par zandartu copi.
Žaņu dīdītājiem ieteiktu aiziet.
14.aprīlis 2023, 21:00 | links
 

1.5g rotiņš. Uz āķa spalvas izskatās baigie sari, bet ir maigi un izskatās dabīgi, ļurināsies forši.
15 eur.
14.aprīlis 2023, 20:23 | links
 
Pabūts šodien izstādē Ķīpsalā.
Kaut kā nepamet tā sajūta, ka katru gadu ir štruntīgāk un štruntīgāk.

Protams, mūsu pašu lielie un ne tik, tiek pārstāvēti, bet pamatā jaunu seju neredz.

Iepatikās viens maziņš stendiņš . Ukrainas tirgotāja copes lietas.

Vai mānekļi ir viņu darināti, vai mazo čaklo ķīniešu rociņu darbs, pateikt nemācēšu, bet ļoti kvalitatīvs izstrādājums.

Šūpiņi, rotiņi feini.
Paredzēti mānekļi pamatā forelēm, asariem.
Area sportisti nepaejiet garām.
Uztaisīt bildi galvā neienāca.

PS.
Cena padārga, mazais rotiņš 15 eur.
14.aprīlis 2023, 20:20 | links
 
6.aprīlis 2023, 12:26 | links
 
dzeerve, es copēju savā tuvāka apkartnē,, un uz Daugavas samiem, vai Salacas lašiem pat nemērķēju. Pārējās ūdenskrātuvēs Latvijā, ir ļoti līdzīgas ķeramzivis,,tad kapē braukt tos 250 km.
Nezinu no kuras pamales esi Tu, bet noteikti arī Tavā pusē ir kāda laba peļķe !
6.aprīlis 2023, 11:58 | links
 
Ja cilvēks domā ar galvu un nav kritis uz mutes, tad vietējie copmaņi jebkurā Lv vietā pastāstīs par vietām kur makšķerēt. Protams nedos konkrētu spotu, bet aptuveno. Pateiks ezeru, dīķi, upes posmu. Un tālāk jau paša ziņā viss, brauc un meklē.
Vēl variants ieiet vietējā copes bodē. Tur arī daudz ko var uzzināt un pastāstīs par vietām.
Nu nav viss tik slikti :)
Jo vairāk būs pie ūdeņiem, jo vairāk iegūs informāciju!
6.aprīlis 2023, 11:08 | links
 
Lai viņi sporto un gāž motili ar pinkām un sliekām kilogramiem un vairāk,būs zivis treknākas. Es pr to ka ne visi dzīvo pie ūdeņiem un zin kur var piebraukt. Ja par Normundu,tad 5 vietas,Kuldīga,Bauska,Liepāja, Alūksne, Zilupe.Vel Salaca tīra reklāma un ne katrs var 250km uz vienu galu.Krievu laikos brauca ar darba autobusiem un neviens neslēpa kur zvejo. Tagad ja nezini balstīsies privātīpašumā līdz atradīsi kā tikt pie upes būs vakars,brauc mājās
6.aprīlis 2023, 10:49 | links
 
pilns maiss ar zivīm pirmkārt ir komandas un varbūt pat vairāku dienu darbs !!
nu neviens tak netaisīs kino, kur Normunds visu dienu skumīgi skatas uz pludiņu un neko nevelk !
Ar skābu ģīmi un bez zivīm arī pričindāļi un barības vairs tā nepirksies !
Tas pats breksis ir jāiebaro, vai jālien kolchozā!
Nu nebūs tā, ka zināsi spotu, aizbrauksi un nu tik vilksi,, varbūt pat vispar nevilksi,, līdz atradīsi atslēgu konkrētai dienai un vietai , vai vienmēr točka būs aizņemta!!
makšķernieks palielam ir experimentātors,, a lielie copmani tik palīdz ar virzienu !! :)
6.aprīlis 2023, 09:12 | links
 
eee, a par ko viedoklis jāizsaka?
P.S. 40 vimbas - tas jau ir kriminālais pants.....
6.aprīlis 2023, 09:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager