Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ar priecīgām Lieldienām piktie un parastie copmaņi! Varbūt būšu nepareizs, bet gribētu redzēt citu copmaņu viedokli. Visi mūsu galvenie copmaņi kas māca kā un kur jāķer zive,bet tad sākas:kurzemē vai virszemē, pie Daugavas no Krāslavas līdz Salaspilij, kautkur pie Ventas aiz Lielupes netālu no Bārtas tilta kapteinu ostā.Visi tie copmaņi kas regulāri braucu, visu zina, bet ir taču cilvēki kas nezin tās daudzmaz vietas. Rādīt skatītājus ar 40 vimbām 30 kg, tīkliņu ar brekšiem, ja Tu māci tad stāsti ja tikai lielies,tad Tu esi ne metrs pat ne pusmetris!
6.aprīlis 2023, 08:47 | links
 
 
Andreiko?ko tu dzer? Vecei gabali tiešām labi. es 85gada bet jaunie pop disco utt liekas s. Normāli liekas 70to līdz kautkādam 97 apmēram. Pēc tam nāk *****. Kaut kā tā. Piedoddiet ja kādu apvainju.

aluspinte, 3.aprīlis 2023, 17:00



Alus pinte. Esmu mazliet senilāks 1964. Rīt man jāiet uz bērēm, un būšu frišaks par ābramu. Māris Šmits. Alias Marčelo

https://www.youtube.com/watch?v=ovd3v0CPXJA
5.aprīlis 2023, 21:52 | links
 
gadās arī tā
https://www.youtube.com/shorts/2fvYhpojlN0
5.aprīlis 2023, 21:37 | links
 
Andreiko?ko tu dzer? Vecei gabali tiešām labi. es 85gada bet jaunie pop disco utt liekas s. Normāli liekas 70to līdz kautkādam 97 apmēram. Pēc tam nāk *****. Kaut kā tā. Piedoddiet ja kādu apvainju.

aluspinte, 3.aprīlis 2023, 17:00


Varbūt precizēsim, tu paliec vecs pūpēdis un tev patīk savas jaunības muzons. Tagadējais muzons nav sūds, vienkārši tu esi apstājies līdz 97.g. apmēram. Un tagadējie 16-25 gadīgie teiks to pašu par muzonu, kad būs tavā vecumā un to pašu teica mūsi senči, kad bija tavā vecumā...

Es, atceroties savu jaunību un vecākus, vienmēr cenšos izvairīties no šādiem muļķīgiem apzīmējumiem kā sūds saistībā ar mūziku, modi, kino, utt.
Es varu pateikt, man nepatīk, man ir vienladzīgi, es to nesaprotu, utt. – bet tas ir mans subjektīvais viedoklis, bet ja jauniešiem tas ir OK, kāpēc ne?
Tikpat labi jaunieši pateiks, ka tu sūdu klausies un viņiem ari būs taisnība.
Tas viss ir tikai izklaide
3.aprīlis 2023, 22:15 | links
 
Andreiko?ko tu dzer? Vecei gabali tiešām labi. es 85gada bet jaunie pop disco utt liekas s. Normāli liekas 70to līdz kautkādam 97 apmēram. Pēc tam nāk *****. Kaut kā tā. Piedoddiet ja kādu apvainju.
3.aprīlis 2023, 17:00 | links
 
Un muzičkā - bļin jāiet uz Dakhu Brakhu. Un ne tikai, ka feniņi birs Ukrainai par labu, vienkārši man patīk folkmūzika un DB jo sevišķi

Palladiums un

https://www.youtube.com/watch?v=AObDpJ6xQMk
3.aprīlis 2023, 07:53 | links
 
Vēsturiskā hohma ir citā šiltē - pēc gabala publicēšanas Ivars Godmanis otrreiz kļuva par premjeru.
3.aprīlis 2023, 06:57 | links
 
Sven, reizēm gabali nenoveco, re ko sen rakstīju (un nopublicēja!!!. tas bija politiskā komentāra vietā) par visiem tiem pol jokiem , jo reizēm man spēka vairs nebija, turklāt lielākoties rakstīju, ko pats gribēju. (ilgs ceļš)
Tēma - aktuāla

Rubrika: Ziemas pasaka


TEKSTS: ANDRIS RUBĪNS
KARIKATŪRA: DZINTARS MELNIS


Valda Zatlera noslēpumainā tikšanās nakts vidū

Pavisam nesen vēlā nakts stundā Rīgas pilī ieradies kāds dīvaina izskata vīrs, tinies tumšā apmetnī, seju noslēpis zem milzu platmales ar noļukušām malām. Netraucēti izslīdējis caur prezidenta drosmīgo apsargu pūļiem, svešinieks bezskaņas solī devies tieši uz prezidenta Valda Zatlera guļamsalonu, kurā viņš tobrīd, ērti savā snaužambaldahīnā iesvempies, kārtējo reizi pārlasījis mīļāko grāmatiņu (Andra Šķēles personisks dāvinājums) par viedā ēzelīša Iā-Iā un smieklīgā lācēna Pūka nemirstīgajiem varoņdarbiem.

Tas notika tāpēc, ka šajā laikā Saturns bija iekāpis Jaunavas zīmē. Piedevām visas šīs mistiskās lietas likteņupes Daugavas pakājē un Rīgas pilī norisinājās pusnaktī no 12. uz 13. decembri. Šādos ciparos, kad sienas pulksteņa dzeguze ir nokūkojusi duci, uz lielās un tumšās dzīves skatuves mēdz uzrāpties pavisam neizskaidrojamas parādības, jo - padomājiet paši, kurš tagad mēdz valkāt tik milzīgas cepures ar tik noļukušām malām?
Cepuraino parādību savā intīmajā un rūpīgi apsargātajā telpā un pusnaktī ieraugot, prezidentam no satraukuma uz deguna nošļuka pat viņa bumbuļotā naktsmice (ASV gaistošās vēstnieces Ketrīnas Todas-Beilijas personiska dāvana Valdim 18. novembrī).
«Ko vēlies, ak, dīvainais svešiniek?» vārā balstiņā vaicāja satrauktā valsts galvenā galva.
«Man ar tevi pārrunājamas dažas valstiskas lietas. Tev līdz Ziemassvētkiem jāsauc vārdā, uzvārdā un tēva vārdā jaunais Latvijas valdības vadonis. Klīst tenkas, ka Tautas partija šajā robā grib iedabūt Goldingenes birģermeistaru Zalānu, nu, to jaunekli, kas tik ļoti līdzīgs Harijam Poteram un Žoržam Siksnam. Savukārt «Jaunais laiks» ir gatavs upurēt pat sava Eiroparlamenta deputāta Valda Dombrovska spožo karjeru Briseles koridoros un Strasbūras kazemātos, bet patiesi spožā izeja ir tikai viena. Bet tev nav jāuztraucas, kaut arī Sandra Kalniete jau ir izlējusi rafinētu saulespuķu eļļu uz tavas pils trepēm... Taču es vēlētos tev citēt kādu fragmentiņu no Čārlza Dikensa romāna: «Par visām lietām lai jums būtu sirsnīga mīlestība citam pret citu, jo mīlestība apklāj grēku daudzumu.» Jo trešais kandidāts - Ivars Godmanis grēkojis ir daudz, it sevišķi valūtas un apkures jautājumos, taču viņš ir labākā izvēle. Redzi, Saule pavisam drīz iekāps Mežāža zīmē, un drīz pēc tam Venera ielavīsies Strēlniekā. Tas nozīmē, ka pienāks kārtības noteicēju, ieviesēju un birokrātijas laiks. Vienīgais, kas tos birokrātus var savaldīt un likt viņiem strādāt arī Latvijas valsts labā, ir Ivars Godmanis. Jo, pirmkārt, viņam ir pieredze, otrkārt, nikns skatiens un dūšīga bārda. Kamēr Einārs Repše pa Saeimu klīst ādas biksēs, tikmēr latviešu tautai nav un nevar būt cita dūšīga varoņa.
Valdis Zatlers pamāja naktsmicē apauto galvu un teica: «Es gan nezinu, kas tu esi, taču es tev ticu, jo tev acis ir dažādās krāsās, un tā ir viedu cilvēku pazīme. Mazliet žēl, ka neesi līdzi paņēmis savu slaveno kaķi Behemotu, ļoti gribētu arī uz viņu paskatīties. Dodies prom, un, ja vajag, es varu izsaukt priekš tevis limuzīnu.»
«Nē, paldies, man ir savs transporta līdzeklis,» svešinieks spalgi iesvilpās, pēkšņa un negaidīta vēja brāzma atrāva vaļā prezidenta apartamentu logu, un istabā ielidoja milzīgs ruksis. Platmalainis uzlēca ruksim mugurā, atvadu sveicienam pamāja ar noļukušo hūti, un dīvainais pārītis izlidoja pa logu, ienirstot Rīgas naksnīgajās debesīs.
Va vellos, kaut kur es šito purnu esmu jau redzējis, nodomāja Valsts prezidents, brīnoties par viesa savādo transportlīdzekli.
3.aprīlis 2023, 06:54 | links
 
Gadu tūkstoša mijā tā dziedāja Anniņa un Deivs no jūritmiks. Jā, starp citu, arī tu, Karluha, ar savām bildēm glāb pasauli.

https://www.youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U
3.aprīlis 2023, 06:09 | links
 
Karluha, starp citu, tavas strautu bildes ir bezdešķīgas. Saku to kā cilēks ar lielu pieredzi mēdijos. Pirmie piektie nikoni latlvijas medijos bija Znotiņam un Jermakam. Uch, kādas bildes, jo spēkā vēl nebija stājusies digitalizācija. Tikko ar Aldi sazvanījos. Ceru viņu vasarā satikt pie sevis.

https://www.youtube.com/watch?v=Zf052uxFF58
3.aprīlis 2023, 06:00 | links
 
 
2.aprīlis 2023, 17:00 | links
 
:DDD Tev ar tik joki prātā!;)
1.aprīlis 2023, 21:53 | links
 
Balle, poručiks Rževskis dejo ar Natašu Rostovu. Huzārs, nebēdnis, dejas laikā jau pamanījies iestumt savu roku Natašas bikšelēs.
Rostovas jaunkundze pēkšņi prasa: "A što vi čuvstvuiķe, poručik?"

"A vi, madmuazeļ, golodnuju lošaģ s ruki ņikogda ņekormiļi?"
1.aprīlis 2023, 21:49 | links
 
Pirmajam par godu. Sena jūdu anekdote.

Sofočka, a vam ņe trudno buģet sģelaķ mņe čašku kofe s penkoi?

Da raz pļunuķ!
1.aprīlis 2023, 21:44 | links
 
Šod.joku diena!:))...viens joks mums te ir!MT9!..agrāk bij kā cilvēks!pajokoja,kādy komentu,zvaigznīti iemeta...pagajušajā sezonā uz manām bildēm 0!:)....!tik populārs vecis!bet pat FB neredzu nevienu sveicienu!pažēlosim puiku!daudz laimes Oskar!;)
1.aprīlis 2023, 21:36 | links
 
Cilvjiem vienkāršajiem :)
Atver LVĢMC
Aušējā labajā stūrī ( izvēlme )
Tālāk ( novērojumi )
Tālāk ( hidroloģiskais tīkls )
Tālāk ( operatīvā informācija )
Parādīsies karte .
28.marts 2023, 17:08 | links
 
 

Dabuj šitādu,tad pietuvini un baksti uz punktiņa kura vieta interesē!:)
28.marts 2023, 09:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager