Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ok, skaidrīte!
14.janvāris 2023, 23:19 | links
 
Uldiss22 [14.01.23]: Tad var ar Ariel mazgāt???
Droši!80 negriez..plāna lupata,neko tur nevajag!
14.janvāris 2023, 23:18 | links
 
Tad var ar Ariel mazgāt???
14.janvāris 2023, 23:14 | links
 
janka07 [14.01.23]: Ja gribi kautko spec tad Nikwax basewash.
Tak neklausies to Usi!!:)gadiem,diendienā mazgāts!?...siets jau ari silda!:) termoveļa jāmazgā pēc katras uzvilkšanas!tik kādreiz jāmaina pret jaunu!:)
14.janvāris 2023, 23:13 | links
 
Ja gribi kautko spec tad Nikwax basewash.
14.janvāris 2023, 23:06 | links
 
Gadiem mazgājot praktiski katru dienu dajebkads želejveidigais, kapsulas, ir arī kksds speclidzeklis, baigo starpību nejūt.
14.janvāris 2023, 20:46 | links
 
Uldiss22 [14.01.23]: Mazgājot termoveļu var izmantot veļas pulveri, vai tur vajag ko specifisku, speciālu?
nekad neko speciālu termoveļai neesmu lietojis. savu funkciju pilda labi
14.janvāris 2023, 20:40 | links
 
Mazgājot termoveļu var izmantot veļas pulveri, vai tur vajag ko specifisku, speciālu?
14.janvāris 2023, 20:33 | links
 
RaimisD [12.01.23]: Zinot cik cilvēki ir godkārīgi un skopi braļukām šis bizness rullē :)
Paskaidrošu vārdu
,, skopi " šajā kontekstā.
Uzņēmējs negrib, vai nevar atļauties normālu reklāmu. Un ierauga lētu reklāmas iespēju šajā ,,sertifikātā"
Kaut tik daudz, ka šams karāsies birojā uz sienas.
12.janvāris 2023, 19:35 | links
 
Par biznesiem runājot.
Leiši izštukojuši variantu.
To pat īsti nevarētu nosaukt par krāpšanu, tā neliela blēdība :)

Shēma ļoti vienkārša.
Zvana uz uzņēmuma tālruni. Grib runāt ar tās vadīju. Kam svinīgā balsī paziņo.

Vēlos jūs apsveikt ar to, ka jūsu uzņēmums atbilst stingrākajiem kritērijiem tirgū un jums ir iespēja uzsvērt to, ka esat A klases līderis Baltijas reģionā !
Aicinu veikt šādu investīciju savā uzņēmuma prestižā un iegūt uzņēmumam European business masters sertifikātu.

Statuss protams par velti, bet pats sertifikāts maksā 299 eur

Uz jautājumu, pēc kādiem kritērijiem tika veikta atlase, vai viņi zin ar ko mēs nodarbojamies , kāds mūsu apgrozījums viņi nevarēja atbildēt. :)))

Zinot cik cilvēki ir godkārīgi un skopi braļukām šis bizness rullē :)
12.janvāris 2023, 19:27 | links
 
Kāds bija jau Āgenskalna līcī?
12.janvāris 2023, 19:25 | links
 
Bet nu ir arī veiksmes stāsti.
Piemēram Vilipsona ,,Ārprātija piedzīvojumi"
lasāmais nu tā, pieklājīgi izsakoties nekasipašonaks.
Bet neko, izpirka, šķiet ir pat atkārtoti izdots.

RaimisD, 12.janvāris 2023, 11:26


"nekasipašonaks" neinteresē.
Vajag Ze Best. vēlams FOREVER! :)
12.janvāris 2023, 11:43 | links
 
daddy_j [12.01.23]: ...1000 eksemplārus es varu atļauties izdot :) vairāk jau to lasītāju nez vai būs...
Jā, ar to neuzminēsi.
Bet nu ir arī veiksmes stāsti.
Piemēram Vilipsona ,,Ārprātija piedzīvojumi"
lasāmais nu tā, pieklājīgi izsakoties nekasipašonaks.
Bet neko, izpirka, šķiet ir pat atkārtoti izdots.
12.janvāris 2023, 11:26 | links
 
Daddy, vispār sensenos laikos Valdis man bija kursa biedrs 1. kursā. Mēs visi pārējie pēc 1. kursa tikām parauti krievos, Valdis palika (laikam papus pūtonis izlīdzēja). Kādreiz ar šo kopā bišķiņ (es vaļas brīžos) basīti uzlaidām.

andreiko, 12.janvāris 2023, 09:48


PM !
12.janvāris 2023, 09:52 | links
 
Daddy, vispār sensenos laikos Valdis man bija kursa biedrs 1. kursā. Mēs visi pārējie pēc 1. kursa tikām parauti krievos, Valdis palika (laikam papus pūtonis izlīdzēja). Kādreiz ar šo kopā bišķiņ (es vaļas brīžos) basīti uzlaidām.
12.janvāris 2023, 09:48 | links
 
Daddy.Kas ir,baigā nostaļģija uznāca ja sāki atmiņu lādē inventerizāciju taisīt?Grāmatu rakstīt nav jēga. Lasītāji švaki.Ierausi mīnusos.

Bjorgvins, 12.janvāris 2023, 09:26


Par to es runāju, ka tas vairāk pašam - ja Dvēsele kliedz - RUNĀ!! :)


...1000 eksemplārus es varu atļauties izdot :) vairāk jau to lasītāju nez vai būs...
12.janvāris 2023, 09:48 | links
 
Daddy.Kas ir,baigā nostaļģija uznāca ja sāki atmiņu lādē inventerizāciju taisīt?Grāmatu rakstīt nav jēga. Lasītāji švaki.Ierausi mīnusos.
12.janvāris 2023, 09:26 | links
 
Super! Interesants stāsts.
Neesi domājis grāmatu rakstīt par copi, dzīvi, notikušo.
Moš vēl viens bizness sanāk :)))

RaimisD, 11.janvāris 2023, 20:33


Kāds nu tur bizness... drīzāk "nodeva" radiem, draugiem, sabiedrībai. :)

Reku nupat lasu, ka viens bērnības draugs grāmatu izdevis (čau, Valdi!! :) ) ...palasīšu, varbūt saņemšos... :)

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/literatura/padomija-pusaugu-puikas-un-jauna-studenta-skatijuma--valda-klisana-gramata-pieaugusa-puikas-atminu-klade.a490308/

...bet vispār ar tiem "memuāriem" mūsdienu mainīgajā pasaulē nav vienkārši...

Iedomājies, Tu uzraksti un izdod "mūža grāmatu" 2022.g. janvārī... iedzer šampi, saņem apsveikumus... un tad 24. februāris... 2. aprīlis Buča... un viss sāk izskatīties savādāk, citādā gaismā...
12.janvāris 2023, 08:03 | links
 
Super! Interesants stāsts.
Neesi domājis grāmatu rakstīt par copi, dzīvi, notikušo.
Moš vēl viens bizness sanāk :)))
11.janvāris 2023, 20:33 | links
 
RaimisD, 11.janvāris 2023, 19:51


5nieci ziemā uzdāvināja Kāls "
Ziemā uz ūdu tas neskaitās :))
--> a Tu aizej un noķer, 5cnieci :) un bez gafa ārā dabū pa 125mm caurumu :)

,,esmu vilcis ārā ielūzušos -inspektoru"
Kā tas gadījās ?
Moš labāk nevajadzēja ārā vilkt. Proķi par dzīvībai bīstamu darbību veikšanu publiskā vietā nesastādīja?

--> sastādīja proķi par makšķerēšanu bez MK. Tas bija pirmā vai otrā gadā, kad ieviesa. Biju nosolījies, kad satikšu inspektoru, pirkšu. Copējam ar brāli M.Baltezerā pie Gaujas kanāla, ledus strjomnijs, bet sēdēt var. Atvelkās inspektors, tā un tā, kartes nav, jāmaksā sods, toreiz bija arī variants pirkt karti par 2x cenu... kamēr tur ar viņu bazarējam, šis mīcās, trinās un šlop - zem ledus. Izvilkām viņu un fiksi uz krastu. visu copi izbojāja...


,,2013. gadā, kad aiznesa jūrā "
To gadījumu es zinu. Copes sensejs pabija uz tā ledus gabala Jūrmalā.
Stāstīja, ka tanī mirklī ,kad glābēji atbraukuši, copmaņi prom negribēja braukt, jo baigais kļovs sācies.
Un stāsta, ka ,,Audas" zveinieki tām mantām jūrā pakaļ aizbraukuši ;)


-->toreiz bija 2 ledus gabali aiznesti, es biju Majoros ~50 cilvēki un otrs Bolderājā ~200, varbūt Bolderājiešiem cope parādījās, mums nē...

krakšķis un "straume"... pirmajai plaisai-atvērumam ~1km no malas viegli tiku pāri nevija plats ~1-1.5m, otrā 0.5km no malas jau bija atvērusies uz 10-15m... sajūta - stulba bezspēcība, pie tam zināju, ka nevajag līst virsū Majoros, bet braukt uz Ragaciemu...

tur nebija variantu, jo, kad atvērums bija ~2km sāka ritīgi viļņoties un dzīt ūdeni uz ledus un tas sāka dalīties...

dažas bildītes https://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/liela-jurasbrauksana/ cilvēkus speciāl nefočēju...
11.janvāris 2023, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager