Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
zivniek;brīnumi nenotiek ,rīt tev acs būs vienalga piepampusi.ja gribi lai ātrāk pāriet,jāsilda,ko arī vārīta silta ola dara.kumelīšu tēja silta komprešu veidā!!!labāk sēdēt siltumā un laukā neiet!!!vari istabā sēdēt pie loga, aizvērta,ja spīd saule,lai silda tavu aci.diemžēl mieža graudam ir jāizaug un jāpārplīst,tāpat kā augonim.5 dienas garantētas!!!
5.aprīlis 2011, 19:15 | links
 
zivniek,lai nesanāktu kā'tai aņukā,pirms kodīsi tai cepumā,iesaku pamēģināt uzlikt vienkāršu šņabja kompresi . Tā labi izsildīs no ārpuses,izdzenās to pampumu pa kapilāriem.Jaunībā tā darīju kad kādā klopē nepaspēju izvairīties no kulaka...palīdz.
5.aprīlis 2011, 19:12 | links
 
Re,kas notiek,ja olas bij par daudz-http://www.youtube.com/watch?v=pPCZ0AYGAJU
5.aprīlis 2011, 18:46 | links
 
Būs, kā aņukā:
"Kamēr Jankam vārījām olas, viņš vēl izturēja, bet, kad mēģinājām uz acīm uzstiept, tad gan bija kirdik"
;)))
5.aprīlis 2011, 18:23 | links
 
olu liek aukstā ūdenī, kad sāk burbuļot ūdens- vārīties, tad vāra 3 min šķidram dzeltenumam, 5min cietam, i viss, nu tas ēšanai, sildīšanai toč ar 3 pietiek.
5.aprīlis 2011, 17:22 | links
 
tāpēc jau cepums pa virsu:))))
5.aprīlis 2011, 17:19 | links
 
ar olu pārvārīšanu man ir nelāga pieredze...to smaku, kas pēc tam rodās, tik ātri nevar dabūt ārā :DDDD
5.aprīlis 2011, 17:17 | links
 
OK, olu nelobītu ar čaumalu, pie tam vinu var pēc tam atkal uzsildīt un maukt tālāk, ja saudzīgi var ar vienu 2ām iztikt.
5.aprīlis 2011, 17:15 | links
 
zivniek tik aci sildi, kā nav tik svarīgi.

Tā ola lobīta vai ar čaumalu jāliek pie acs? un kur lai vakarā liek 8 vārītas olas? :D
5.aprīlis 2011, 17:12 | links
 
Boroda,un ja cepumu par daudz acis būs kā olas.;)))))
5.aprīlis 2011, 17:10 | links
 
pa ceļam uz mājām iebigīšu...kaut kas jāpaķer būs...rīt galu galā jāizskatās pēc cilvēka :DD
paldies par padomiem...drošības pēc vakarā paņemšu uzlikšu iekšķīgu kompresīti :DDD
5.aprīlis 2011, 17:08 | links
 
Protams, uz aptieku, pa ceļam gastronomā olas un cepumus. Olas uz acs, cepumu mutē, lai spiediens izlīdzinās!:))
5.aprīlis 2011, 17:08 | links
 
Zivniek,urb uz aptieku kamēr vaļā,10 g,atpakaļ man ar bij šitas sūds,pilināju acī,it kā levomocitīnu,pa vakaru,nakti,jau pēc cilvēka sāku izskatīties.
5.aprīlis 2011, 17:05 | links
 
nu vo šito gan es provēšu...
danke!!!
5.aprīlis 2011, 17:00 | links
 
Zivniek, tautas recepte, ko man diplomēts acu ārsts ieteica, mēģināts strādā 100%, novāri olu, karstu ietin marlē(sterilumam) un sildi aizvērtu aci, reizes 5-8 dienā, vispār dienas laikā var dabūt to h...nju nost, pat der silta tējas kafijas krūze, galvenais izsildīt to ārā visu. Veiksmi.
5.aprīlis 2011, 16:54 | links
 
internetā ir padoms spļaut acē. :D
var mājās veselu pasākumu sarīkot trāpi acē :DDD

atvainojos, smieties par slimību nav labi
5.aprīlis 2011, 16:21 | links
 
tas nav tik traki kā izklausās, vismaz es neko traģisku neatceros ir brāļa pieredzes. Pastaigāja ar piemiegtu aci un pārgāja.
5.aprīlis 2011, 16:19 | links
 
kura virspusē pēc 2-3 dienām izveidojas dzeltenīgs iztilpums. Tam atveroties izdalās strutas . - šitas jau izklausās apbrīnojami patīkami :((((

bet Tavs pēdējais padoms tiks šovakar pielietots :DDDD
5.aprīlis 2011, 16:17 | links
 
liec tējas slīkonīšus uz acēm un guli. galvenais skaļi vaidi, lai kundze aptekalē, būs brīnišķīgs vakars :DDDDD
5.aprīlis 2011, 16:14 | links
 
neko nedarīt ar kaut kā negribās (sāk palikt bail)...pieejot pie spoguļa izskatās, itkā būtu konkrēti pa mūli atrāvies...a rīt ļoti svarīga darba tikšanas :DDD cerams, ka pa nakti pazudīs....
5.aprīlis 2011, 16:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager