Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
daddy_j [11.01.23]: Stāsti ir vairāki :)

5nieci ziemā uzdāvināja Kāls, pēc Mirtina "navodkas"

Ielūzis esmu vairākas reizes - līdz padusēm Juglā, ar 1 kāju Lielupē... esmu vilcis ārā ielūzušos - inspektoru M.Baltezerā pie Gaujas kanāla, Juglas kanālā

2013. gadā, kad aiznesa jūrā, nācās lomu, kasti, urbi, termosu atstāt uz ledus... makšķeres un mormenes sabāzu kabatās :)

zin, tiem, kam pāri 50, pēc piemēriem nav tālu jālūkojas, piedzīvost gandrīz viss :)
,,5nieci ziemā uzdāvināja Kāls "
Ziemā uz ūdu tas neskaitās :))

,,esmu vilcis ārā ielūzušos -inspektoru"
Kā tas gadījās ?
Moš labāk nevajadzēja ārā vilkt. Proķi par
,, dzīvībai bīstamu darbību veikšanu publiskā vietā "
nesastādīja ?

,,2013. gadā, kad aiznesa jūrā "
To gadījumu es zinu. Copes sensejs pabija uz tā ledus gabala Jūrmalā.
Stāstīja, ka tanī mirklī ,kad glābēji atbraukuši, copmaņi prom negribēja braukt, jo baigais kļovs sācies.
Un stāsta, ka ,,Audas" zveinieki tām mantām jūrā pakaļ aizbraukuši ;)

Izstāsti savu stāstu, cilvēkiem būs interesanti.
11.janvāris 2023, 19:51 | links
 
Daddy_i Tu tā realistiski improvizēji vai teiktajam apakšā ir reāls stāsts ?

Kopēts no Babītes tēmas.

,,..bet tas tomēr labāk, nekā pajāt zoli (noķert 5-cnieci, bet malā ejot, iemaukties līdz padusēm, pakāst zivi, loriņus un vēl no sievas dabūt mizā par slapjajām biksēm... ) :)"

RaimisD, 11.janvāris 2023, 19:09


Stāsti ir vairāki :)

5nieci ziemā uzdāvināja Kāls, pēc Mirtina "navodkas"

Ielūzis esmu vairākas reizes - līdz padusēm Juglā, ar 1 kāju Lielupē... esmu vilcis ārā ielūzušos - inspektoru M.Baltezerā pie Gaujas kanāla, Juglas kanālā

2013. gadā, kad aiznesa jūrā, nācās lomu, kasti, urbi, termosu atstāt uz ledus... makšķeres un mormenes sabāzu kabatās :)

zin, tiem, kam pāri 50, pēc piemēriem nav tālu jālūkojas, piedzīvost gandrīz viss :)
11.janvāris 2023, 19:27 | links
 
Daddy_i Tu tā realistiski improvizēji vai teiktajam apakšā ir reāls stāsts ?

Kopēts no Babītes tēmas.

,,..bet tas tomēr labāk, nekā pajāt zoli (noķert 5-cnieci, bet malā ejot, iemaukties līdz padusēm, pakāst zivi, loriņus un vēl no sievas dabūt mizā par slapjajām biksēm... ) :)"
11.janvāris 2023, 19:09 | links
 
snitraM [11.01.23]: nu esmu gana daudz arì redzējis panoptix sistēmas piestiprinātas pie gumijas laivām, nekā sarežģīta tur nav

svens76, 11.janvāris 2023, 08:48

es ne par to, ka tehniski nevar piestiprināt, bet par "komplektu" :) Opelim pieliekot Toyota bļembuku, tas par "kruzaku" nepārvērtīsies :)

...lai būtu pa smuko/ērto - arī i-pilotu vajag u.c. (esmu redzējis arī šādi aprīkotus pūšļus)... nu un tad rezultātā - viens lielais aķis i-pilotam, otrs eholotam, trešais starterim... makšķernieks iespiedies stūrītī... :) tb prasās gan attiecīga laiva, gan papildus tehnika...

daddy_j, 11.janvāris 2023, 08:59

Nu ja skatās līdz cik ir uzbriedusi lumīnija laivu, dzinēju un elektronikas cenas tad bail paliek. Sev ar cerēju iekrāt glaunam komplektam, nu jāsāk domāt ka labi nokomplektētā 420 pūslī ar vienam ir ļoti ok.
420 tajā jau vietas toč pietiek
11.janvāris 2023, 14:49 | links
 
nu esmu gana daudz arì redzējis panoptix sistēmas piestiprinātas pie gumijas laivām, nekā sarežģīta tur nav

svens76, 11.janvāris 2023, 08:48

es ne par to, ka tehniski nevar piestiprināt, bet par "komplektu" :) Opelim pieliekot Toyota bļembuku, tas par "kruzaku" nepārvērtīsies :)

...lai būtu pa smuko/ērto - arī i-pilotu vajag u.c. (esmu redzējis arī šādi aprīkotus pūšļus)... nu un tad rezultātā - viens lielais aķis i-pilotam, otrs eholotam, trešais starterim... makšķernieks iespiedies stūrītī... :) tb prasās gan attiecīga laiva, gan papildus tehnika...

daddy_j, 11.janvāris 2023, 08:59


Nu ja skatās līdz cik ir uzbriedusi lumīnija laivu, dzinēju un elektronikas cenas tad bail paliek. Sev ar cerēju iekrāt glaunam komplektam, nu jāsāk domāt ka labi nokomplektētā 420 pūslī ar vienam ir ļoti ok.
11.janvāris 2023, 14:23 | links
 
andreiko [11.01.23]: Nu moins, ja tev nav bijusi, tad nevienam nav bijusi :D

mirtins, 11.janvāris 2023, 11:23

Noteikti ir bijusi Svenam šāda situācija, taču ne jau rakus omarus pozā un gumijas pūslī. :)
ar zivīm jā, līdziiga ir bijusi
11.janvāris 2023, 12:27 | links
 
Nu moins, ja tev nav bijusi, tad nevienam nav bijusi :D

mirtins, 11.janvāris 2023, 11:23


Noteikti ir bijusi Svenam šāda situācija, taču ne jau rakus omarus pozā un gumijas pūslī. :)
11.janvāris 2023, 12:15 | links
 
mirtins [11.01.23]: Nu moins, ja tev nav bijusi, tad nevienam nav bijusi :D
domāju par situāciju ar saliektiem ceļiem laivā:)
11.janvāris 2023, 12:10 | links
 
LV tāds "pēterloms" bieži negadās, bet tādā Norvēģijā, ja trāpi uz siļķu vai skumbriju baru... vai mencas vai saidas aiziet... UHH... :)

pirmā stunda ir uz URRĀ, bet pēc tam sāc domāt - ko ar tām zivīm darīt??!, eksperimentēt - kā dabūt nevis 4+, bet 8+kg zivi utt. :) arī rokās nogurums parādās... :)
11.janvāris 2023, 11:33 | links
 
Nu moins, ja tev nav bijusi, tad nevienam nav bijusi :D
11.janvāris 2023, 11:23 | links
 
mirtins [11.01.23]: Sven, ja sāks ņem kilavnieki asari vai 4kg+ zandarti, ne tikai ar pierautām kājām, bet arī ar ierautu galvu plecos, saliektiem pirkstiem un saspringušu taisno zarnu nosēdēsi :DDDD Kā pēc tam iztaisnoties jau ir otršķirīgs jautājums :DDD
mož:) nav bijusi tāda situācija, grūti spriest
11.janvāris 2023, 10:01 | links
 
Sven, ja sāks ņem kilavnieki asari vai 4kg+ zandarti, ne tikai ar pierautām kājām, bet arī ar ierautu galvu plecos, saliektiem pirkstiem un saspringušu taisno zarnu nosēdēsi :DDDD Kā pēc tam iztaisnoties jau ir otršķirīgs jautājums :DDD
11.janvāris 2023, 09:52 | links
 
daddy_j [11.01.23]: nu esmu gana daudz arì redzējis panoptix sistēmas piestiprinātas pie gumijas laivām, nekā sarežģīta tur nav

svens76, 11.janvāris 2023, 08:48

es ne par to, ka tehniski nevar piestiprināt, bet par "komplektu" :) Opelim pieliekot Toyota bļembuku, tas par "kruzaku" nepārvērtīsies :)

...lai būtu pa smuko/ērto - arī i-pilotu vajag u.c. (esmu redzējis arī šādi aprīkotus pūšļus)... nu un tad rezultātā - viens lielais aķis i-pilotam, otrs eholotam, trešais starterim... makšķernieks iespiedies stūrītī... :) tb prasās gan attiecīga laiva, gan papildus tehnika...
te piekrītu, pierautām kājām pie vēdera ilgi nenosēdēsi:) man laikam tomēr komforts patīk
11.janvāris 2023, 09:29 | links
 
nu esmu gana daudz arì redzējis panoptix sistēmas piestiprinātas pie gumijas laivām, nekā sarežģīta tur nav

svens76, 11.janvāris 2023, 08:48


es ne par to, ka tehniski nevar piestiprināt, bet par "komplektu" :) Opelim pieliekot Toyota bļembuku, tas par "kruzaku" nepārvērtīsies :)

...lai būtu pa smuko/ērto - arī i-pilotu vajag u.c. (esmu redzējis arī šādi aprīkotus pūšļus)... nu un tad rezultātā - viens lielais aķis i-pilotam, otrs eholotam, trešais starterim... makšķernieks iespiedies stūrītī... :) tb prasās gan attiecīga laiva, gan papildus tehnika...
11.janvāris 2023, 08:59 | links
 
daddy_j [11.01.23]: Pārnesot no Peipusa tēmas sarunu par copes gidiem, gadžetiem utt...

uz dullo jau daudzi nopērk, tai skaitā arī es nopirku, vot prispičila un viss. pēc tam pats mēnešiem uz ūdens pavadīju, būros cauri. ja laiks atļauj, kāpēc ne

svens76, 10.janvāris 2023, 18:16

Njā... :) man "iekšējais krupis" spiež salīdzināt, cik Tullamores (zināma lieta) sanāk par vienu Panoptix (nezināma lieta), tāpēc, ir labi, ja kāds parāda. Salīdzinājums objektīvāks sanāk! :)

otra lieta, ka manā 1000 eur vērtajā laiviņā, 5000 eur vērtu eholoti nemaz nav kur pieskrūvēt...
nu esmu gana daudz arì redzējis panoptix sistēmas piestiprinātas pie gumijas laivām, nekā sarežģīta tur nav
11.janvāris 2023, 08:48 | links
 
Pārnesot no Peipusa tēmas sarunu par copes gidiem, gadžetiem utt...

uz dullo jau daudzi nopērk, tai skaitā arī es nopirku, vot prispičila un viss. pēc tam pats mēnešiem uz ūdens pavadīju, būros cauri. ja laiks atļauj, kāpēc ne

svens76, 10.janvāris 2023, 18:16


Njā... :) man "iekšējais krupis" spiež salīdzināt, cik Tullamores (zināma lieta) sanāk par vienu Panoptix (nezināma lieta), tāpēc, ir labi, ja kāds parāda. Salīdzinājums objektīvāks sanāk! :)

otra lieta, ka manā 1000 eur vērtajā laiviņā, 5000 eur vērtu eholoti nemaz nav kur pieskrūvēt...
11.janvāris 2023, 08:28 | links
 
RaimiD.Tavs komentārs izcēla atmiņā kādas dziesmas vārdus - Visas mūsu patiesības reiz par meliem kļūs.Tā tas ir bijis un būs.Visu laiku cilvēcei tiek batons ausī dzīts.Ādolfs ar kompāniju potēja vāciem,ka viņi ir virscilvēki,ka visa pasaule vergos viņiem.Kaut kā nesanāca.Boļševiki potēja ,ka taps uzstutēts komunisms un būs saulainā nākotne.Nu galīgi garām.Šo patiesību vārdā tika iznīcināti miljoniem cilvēku.Pat tie,kas tikai nedaudz šaubījās. Runā,ka pietiktu tikai ar to,ka tiktu atvērti Vatikāna arhīvi.Lielākā daļa cilvēces varētu nojūgties prātā.Jo viss neesot galīgi tā,ka gadu simtiem tiek skalots smadzenēs.Laikam jau patiesības nemaz nav.Par Kariņu.Nu nemāk tas cilvēks 3 vārdus teikumā sasaistīt.Lai jau raksta viņam runas dators.Tādu cilvēku ar katru gadu būs vairāk.To dēvē par progresu.

Bjorgvins, 7.janvāris 2023, 13:35

Vatikāna arhīvi - tas ir intriģējoši, šķiet, ka reliģijas ir vienas no karu izraisītajam. Krusta kari,piemēram. Latviešiem un ne tikai latviešiem tak kristietību arī ar uguni un zobenu uzspieda.
7.janvāris 2023, 18:06 | links
 
Bjorgvins [07.01.23]: Tu no tā baidies?Tik bailīgs tu neizskaties.Nu labi, lai tā tēma paliek neaiztikta.
Bailes, drīzāk nē, pragmatisms, kāda nekāda dzīves pieredze.
Cilvēks tomēr ir sociāls dzīvnieks.
Ja mums būtu pilnīgi pajāt apkārtējo viedoklis mēs šeit nerakstītu.
Teikt, ka esi augstāks par visu šo būtu melot pašam sev.
Nu nav man vienalga, vai kāds pasaka labu vārdu vai aplej ar sūdiem.

Tīri zemapziņā no laba vārda tu pasmaidi, no negācijām noskurinies.
Tas gribi vai nē, bet ietekmē tevi.

Protams ir indivīdi, kas gūst baudījumu rakstot herņu un dabūn pretīm negāciju šalti .
Es to nesaprotu, Freidam noteikti par to būtu ko teikt.
Tas ir kādas advancētas formas mazohisms.

Tamdēļ cenšos neprovacēt cilvēkus. Viedokļi par lietām, notiekošo ir dažādi. Un nav teikts, ka mana doma ir pareizā un vienīgā patiesā.
Nenāku es šeit kašķi meklēt.
7.janvāris 2023, 16:03 | links
 
Tu no tā baidies?Tik bailīgs tu neizskaties.Nu labi, lai tā tēma paliek neaiztikta.
7.janvāris 2023, 15:38 | links
 
Bjorgvins [07.01.23]: Runā,ka pietiktu tikai ar to,ka tiktu atvērti Vatikāna arhīvi.Lielākā daļa cilvēces varētu nojūgties prātā.Jo viss neesot galīgi tā,ka gadu simtiem tiek skalots smadzenēs.
Jā runā, ir dzirdēti stāsti par šiem arhīviem.
Bet, ja mēs to apspriedīsim mūs momentā nosauks par folija cepurēm :))))
7.janvāris 2023, 14:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager