Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
RaimiD.Tavs komentārs izcēla atmiņā kādas dziesmas vārdus - Visas mūsu patiesības reiz par meliem kļūs.Tā tas ir bijis un būs.Visu laiku cilvēcei tiek batons ausī dzīts.Ādolfs ar kompāniju potēja vāciem,ka viņi ir virscilvēki,ka visa pasaule vergos viņiem.Kaut kā nesanāca.Boļševiki potēja ,ka taps uzstutēts komunisms un būs saulainā nākotne.Nu galīgi garām.Šo patiesību vārdā tika iznīcināti miljoniem cilvēku.Pat tie,kas tikai nedaudz šaubījās. Runā,ka pietiktu tikai ar to,ka tiktu atvērti Vatikāna arhīvi.Lielākā daļa cilvēces varētu nojūgties prātā.Jo viss neesot galīgi tā,ka gadu simtiem tiek skalots smadzenēs.Laikam jau patiesības nemaz nav.Par Kariņu.Nu nemāk tas cilvēks 3 vārdus teikumā sasaistīt.Lai jau raksta viņam runas dators.Tādu cilvēku ar katru gadu būs vairāk.To dēvē par progresu.
7.janvāris 2023, 13:35 | links
 
Alex [06.01.23]: Kam Krievijas dīzelis, tie nevar iedarbināt auto. .. kāda cena, tāda kvalitāte.
Ar Latvijas degvielu man nav problēmu.
Nevajag liet vasarā pirktu krievu dīzeli.
7.janvāris 2023, 10:37 | links
 
andreiko [06.01.23]: Raimi, es ceru, ka tu baigi nepārmācījies! :):):)
Pilnīgi droši nē. Liecībā visi trijnieki, izņemot fizkultūru un darbmācību.:))
7.janvāris 2023, 08:00 | links
 
A es vinnēju EUR 105 000,-
6.janvāris 2023, 23:56 | links
 
Loterijas biļete atnesusi milzīgu laimestu 62 gadus vecajai grāmatvedei no Tukuma, vēsta "latloto.lv".
---
“Nekad mūžā es neesmu cerējusi uz šādu laimestu, ” sazvanīta saka laimētāja.

“16. decembrī iegādājos momentloteriju Vizma un laimēju 20 eiro, par laimēto naudu iegādājos Miljons loterijas biļeti un laimēju 20 eiro, nolēmu iegādāties četras Simtgades loterijas biļetes, trīs bija tukšas, taču ceturtajā - 100 000 eiro laimests.”
6.janvāris 2023, 23:55 | links
 
Cik interesanti tomēr dzīvē sanāk.
Vecāka gājuma cilvēki, tādi kā es.
Atceras ,ka bērnībā tika teikts.

Mācies. Tikai gudrajiem nākotnē ir labas perspektīvas. Jo vienkāršos darbus aizvietos roboti.

Sanāk kkā otrādi. Augsti intelektuālās profesijas kaut kādā mērā tiek aizvietotas ar robotiem.
Piemēram.
Skolotājs, jurists, rakstnieks, mākslinieks utt.

Bet, cilvēki ,kas māk strādāt ar rokām, izdomāt, radīt vienreizējas lietas ir ļoti maz.

Meistari izzūd, viņu darbs netiek turpināts.

Tādi kā Bums ir vienradži.

Tagad lielākais radītājs ir 3D printeris IT speciālista vadīts

Un skumjākais ir tas, ka valsts ar to lepojās.

,,Jaunajā gadā Latvija veic vēsturisku tehnoloģisko izrāvienu; premjera runu sacer dators"


https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/401595-jaunaja-gada-latvija-veic-vesturisku-tehnologisko-izravienu-premjera-runu-sacer-dators

RaimisD, 6.janvāris 2023, 21:46


Raimi, es ceru, ka tu baigi nepārmācījies! :):):)
6.janvāris 2023, 22:30 | links
 

Bik nesapratāmies
6.janvāris 2023, 22:04 | links
 
Cik interesanti tomēr dzīvē sanāk.
Vecāka gājuma cilvēki, tādi kā es.
Atceras ,ka bērnībā tika teikts.

Mācies. Tikai gudrajiem nākotnē ir labas perspektīvas. Jo vienkāršos darbus aizvietos roboti.

Sanāk kkā otrādi. Augsti intelektuālās profesijas kaut kādā mērā tiek aizvietotas ar robotiem.
Piemēram.
Skolotājs, jurists, rakstnieks, mākslinieks utt.

Bet, cilvēki ,kas māk strādāt ar rokām, izdomāt, radīt vienreizējas lietas ir ļoti maz.

Meistari izzūd, viņu darbs netiek turpināts.

Tādi kā Bums ir vienradži.

Tagad lielākais radītājs ir 3D printeris IT speciālista vadīts

Un skumjākais ir tas, ka valsts ar to lepojās.

,,Jaunajā gadā Latvija veic vēsturisku tehnoloģisko izrāvienu; premjera runu sacer dators"


https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/401595-jaunaja-gada-latvija-veic-vesturisku-tehnologisko-izravienu-premjera-runu-sacer-dators
6.janvāris 2023, 21:46 | links
 
Kam Krievijas dīzelis, tie nevar iedarbināt auto. .. kāda cena, tāda kvalitāte.
Ar Latvijas degvielu man nav problēmu.
6.janvāris 2023, 10:09 | links
 
Batlers [05.01.23]: Man jau netikai ķivere paņemta bet pamperi arī,,,
Sen jau ciet kreisā mala!mēs vēl paspējām...tagad nez kas tur notiek!
5.janvāris 2023, 22:47 | links
 
Spilves ir vaļā, nesam tur bijuši,,,
5.janvāris 2023, 22:40 | links
 
Man jau netikai ķivere paņemta bet pamperi arī,,,
5.janvāris 2023, 22:39 | links
 
Batlers [05.01.23]: Es par T evi Wilij baidos ja viņš tagat tā pa trasi brauc un pēc tam pa Lielupi tad Tev uz zivīm izredžu nav,,,
Galvenais,lai ir interese!upe plata,vietas pietiks!;)... ar autiņiem cita lieta!manējais pa Spilvas lidostu pāris reizes izlaida un ielās!...sēdi blakus,lai vālē!ķiveri gan uzliec!;D
5.janvāris 2023, 20:06 | links
 
Es par T evi Wilij baidos ja viņš tagat tā pa trasi brauc un pēc tam pa Lielupi tad Tev uz zivīm izredžu nav,,,
5.janvāris 2023, 19:52 | links
 
Ir jau problēma pa trasi mauc kā krutais kabināt man gan citiem, tik pa ielu nemāk godīgi braukt kāja smaga un nevar pāriet uz ielas režīmu plus vēl noteikumu grāmatu varētu kaut reizi izlasīt, viņam 16,3ir,,,Lai jums visiem veicas,,,
5.janvāris 2023, 19:46 | links
 
Batlers [04.01.23]: Domāju vairāk pa trasēm,,, mēs pagaidām braucam pa Skultes laukumu,,,
Ko Tu rausties!?uz ielas laukums!laid,lai vālē...es puikam kabanu nopirku savā laikā,lai visi baidās!:)vienreiz menti ar baltajām apturēja...sodu samaksāju,pēc tam nolika...
4.janvāris 2023, 22:52 | links
 
Domāju vairāk pa trasēm,,, mēs pagaidām braucam pa Skultes laukumu,,,
4.janvāris 2023, 22:47 | links
 
Patīk dēlam ar mašīnu braukt ir vēl kāda vieta pie Rīgas,,,,
4.janvāris 2023, 22:43 | links
 
Louis [04.01.23]: RaimisD [20:01]: Esmu izaudzis deviņdesmitajos visur piepisiens rādās.
Daudaz reizes tas ir mani glābis, bet bieži arī juties neērti dēļ savas neuzticēšanās cilvēkiem.Vakar bija tāda situācija.
Bračka no Latgales palūdza palīdzību auto iegādē.

A es šajā ziņā galīgi neesmu eksperts. Pēc viņa domām, es baigi rubiju tehnikā un saprotu visas juridiskās lietas, kas tā nav.
Varētu teikt esmu galēji monogāms auto ziņā.
Braucu ar to pa septiņi gadi, kamēr čomi nesāk kaunināt. Un ta pērku no sava cilvēka ,kam 100% uzticos.

Bračka noskatīja auto Ssā. Mašīna Jelgavā. Francijas reģistrācija, pirkta Vācijā, bez LV numuriem, bez tehniskās. Bet esot vienkārši konfekte

Daru ko varu.
Startā Carvertical,
Tad čoma perekupa viedoklis.
Viņa atziņa. Auto labs, cena ok, bet doķi bišķi līki izskatās. Trūkstot kkāda otrā forma no Frančiem.
Es ar tā skatos, auto tehniskā pase krāsaina lapele, kkas ar roku virsū uzskribelēts. Klāt nāk kopēta A4 friču valodā.

Rezultātā.
Perekups grib naudu pa priekšu un tad likt uzskaitē bez viņa juridiskas starpniecības.
Mēs atkal negribam maksāt, kamēr auto nav izgājis numuru salīdzināšanu un reģistrāciju.

Tā mēs šūpojām šūpoles, kamēr kāds piekāpās.

Perekups mums uzticējās vairāk kā mēs viņam.
Tad tā lieta aizgāja.

Rezultātā viss ok.
Aleksandrs palīdzēja gan otro atslēgu sariktēt, gan jaunas riepas par saldu cenu samenedžēja.

Tagad man par sevi neērti.

Morāle.

Visi cilvēki nav dranķi un pats tāds necenšos būt.

RaimisD, 4.janvāris 2023, 20:51


Morāle,ļoti iespējams, tikai vēl būs.
Jelgavā pirkt atdzītu auto jau ir adrenalīns :D
No perekupa, ideāli, ja vēl šim ir savs serviss un autiņš ir dīzelis.
Ja perekups kaut kam baigi stiepjoties (sevišķi par kaut kādam uzticības/mutiskas vienošanās lietās)tomēr piekrīt, viņš vienkārši konkrēto pircēju redz kā VIENĪGO iespēju vai nu pārdod vai pārdot par tādu ciparu.
Ja autiņš ir konfekte, tad perekupiem ir ''my way or highway''.
Jā!ar Jelgavniekiem uzmanīgi!...Sauļus tutpat netālu!ar to joki mazi!:)
4.janvāris 2023, 22:30 | links
 
RaimisD [20:01]: Esmu izaudzis deviņdesmitajos visur piepisiens rādās.
Daudaz reizes tas ir mani glābis, bet bieži arī juties neērti dēļ savas neuzticēšanās cilvēkiem.Vakar bija tāda situācija.
Bračka no Latgales palūdza palīdzību auto iegādē.

A es šajā ziņā galīgi neesmu eksperts. Pēc viņa domām, es baigi rubiju tehnikā un saprotu visas juridiskās lietas, kas tā nav.
Varētu teikt esmu galēji monogāms auto ziņā.
Braucu ar to pa septiņi gadi, kamēr čomi nesāk kaunināt. Un ta pērku no sava cilvēka ,kam 100% uzticos.

Bračka noskatīja auto Ssā. Mašīna Jelgavā. Francijas reģistrācija, pirkta Vācijā, bez LV numuriem, bez tehniskās. Bet esot vienkārši konfekte

Daru ko varu.
Startā Carvertical,
Tad čoma perekupa viedoklis.
Viņa atziņa. Auto labs, cena ok, bet doķi bišķi līki izskatās. Trūkstot kkāda otrā forma no Frančiem.
Es ar tā skatos, auto tehniskā pase krāsaina lapele, kkas ar roku virsū uzskribelēts. Klāt nāk kopēta A4 friču valodā.

Rezultātā.
Perekups grib naudu pa priekšu un tad likt uzskaitē bez viņa juridiskas starpniecības.
Mēs atkal negribam maksāt, kamēr auto nav izgājis numuru salīdzināšanu un reģistrāciju.

Tā mēs šūpojām šūpoles, kamēr kāds piekāpās.

Perekups mums uzticējās vairāk kā mēs viņam.
Tad tā lieta aizgāja.

Rezultātā viss ok.
Aleksandrs palīdzēja gan otro atslēgu sariktēt, gan jaunas riepas par saldu cenu samenedžēja.

Tagad man par sevi neērti.

Morāle.

Visi cilvēki nav dranķi un pats tāds necenšos būt.

RaimisD, 4.janvāris 2023, 20:51



Morāle,ļoti iespējams, tikai vēl būs.
Jelgavā pirkt atdzītu auto jau ir adrenalīns :D
No perekupa, ideāli, ja vēl šim ir savs serviss un autiņš ir dīzelis.
Ja perekups kaut kam baigi stiepjoties (sevišķi par kaut kādam uzticības/mutiskas vienošanās lietās)tomēr piekrīt, viņš vienkārši konkrēto pircēju redz kā VIENĪGO iespēju vai nu pārdod vai pārdot par tādu ciparu.
Ja autiņš ir konfekte, tad perekupiem ir ''my way or highway''.
4.janvāris 2023, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager