Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
p.s.
bij domāts uz "skatīt iepriekšējās versijas vēstules"
:)))
3.marts 2011, 22:05 | links
 
uzklikšķini uz uzrakstiņa aukšā.tad spiest iezīmēt un lieta darīta!
:)))
3.marts 2011, 21:59 | links
 
Klau var kāds pateikt kā var izdzēst visas vēstules,nevis spadi pa vienai dzēst:(( besī ārā
3.marts 2011, 21:56 | links
 
Vairi 30-, Tev nav taisnībā!!!
Atsevišķas dienas sapass!
:)))
3.marts 2011, 21:54 | links
 
Bet es jau to arī gribēju parādīt - ticiet paši sev un savai PIEREDZEI!!!!!
3.marts 2011, 21:48 | links
 
Vairi
Tu tik liels puika un pasakām tici??
:)))
3.marts 2011, 21:45 | links
 
ļoti interesantas copes prognozes:
par copi.lv

copeslietas.lv
3.marts 2011, 21:38 | links
 
eergli- varbūt jātaisa akcija "Pērkam kopā", kā tagadiņ modē. Pircējm izdevīgi, bodniekam arī labi!
:)))
3.marts 2011, 20:41 | links
 
nevienu neaizstāvot, interesants raksts.

http://www.ir.lv/2011/3/3/runaju-ar-zalu-sienu
3.marts 2011, 16:48 | links
 
Mirtin , 1000 gab . , tas ir mazākais skaits ar ko varētu uzsākt ražošanu un tad es pat pa nullēm nevaru izlīst , uz to var iziet tikai ar cerību ka pēc tam vēl 10 000 būs jātaisa .

Par tiem polšiem , Tu pats vakar pieteicies , bet jā Tev nevajag , tad lai tiek visiem līdzjutējiem kopīgās copes laikā .
3.marts 2011, 13:23 | links
 
Kaņiera ezerā izņem astoņus nelegālus zvejas tīklus un 41 nozvejotu līni

Publicēta: 11:19 03.03.2011.

Rīga, 3.marts, LETA. Vakar Jūrmalas policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par nelegālu zveju Kaņiera ezerā. Ierodoties notikuma vietā, policisti atrada un atsavināja astoņus tīklus jeb tā dēvētās ķeseles, divus speciālus metāla āķus zivju izvilkšanai, kā arī divas nelikumīgi izzvejotas līdakas un 41 līni.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, policijai tika ziņots, ka kādas personas ezerā cērtot āliņģus, pie kuriem steigšus peld zem ledus slāpstošās zivis, kuras savukārt itin viegli var nozvejot.

Uz ezera ledus gan bijuši arī iespējamie makšķernieki, no kuriem neviens savu vainu nav atzinis, bet policijai nebija nekādu pierādījumu, ka kāds no izņemtajiem tīkliem piederētu kādam konkrētam cilvēkam. Iespējamie makšķernieki šoreiz tikuši cauri sveikā, lai gan galvenais policijas uzdevums šajā gadījumā - pārtraukt nelegālu zveju - ir izpildīts.
3.marts 2011, 11:53 | links
 
gintsgg - nu un kur es tos 1000 pludus tavuprāt bāzīšu:DDD Man tak nav ne bāzes, ne veikala, pat ne kioska:DDD

Un savus 3 polšus vari paturēt:D Es šņabi tik reti brūķēju, ka man trīs polšu pietiktu līdz pastardienai:DDD
3.marts 2011, 11:39 | links
 
Tītaru cīņas turpinās :DDD
3.marts 2011, 11:34 | links
 
Mirtin , par tiem Taviem mīļājiem pludiņiem , kurus vairs neražo , ir iespēja , pēc Tevis dotā parauga izgatavot tādus pludiņus , bet ne mazāk ka 1000 gb , jā vari atrast kur tādus realizēt , varam sākt apspriest no kāda koka ir vēlams lai tie būtu un jā spēsim vienoties par samaksu , var uzsākt ražošanu .
3.marts 2011, 11:28 | links
 
Skatos Brālītis savā nespējā godīgi uzvarēt derības un savā skopumā nespējot nomaksāt zaudēto , ir sācis rakstīt pilnvaras . No ko lai dara , tad jau es arī rakstīšu pilnvaru .


PIlnvara

Ar šo oficiālo tekstu pilnvaroju Mirtinu pāriet pār Daugavu . Brīdī kad tiek uzkāpts otrā Daugavas krastā - neatkarīgi - vai iets no kreisā uz labo ,vai otrādi - derības tiek uzskatītas par izbeigtām .Tā ka Brālītis pats nespēja vinnēt derības un ir tās zaudējis , manu vinnēto derību objektu 3 polšus pilvaroju Mirtinu saņemt no Brālīša un paturēt visus savā īpašumā bez kādiem noteikumiem un ierobežojumiem , tas ir , Mirtins ar tiem var darīt visu ko vien vēlās . Visiem šo derību līdzjutējiem , gan manējiem , gan Brālīša , laipni aicināts arī pats Brālītis , apsolos uzsaukt kopējā copē pie Lielupes pēc ledus iziešanas .

Gints CL niks gintsgg

Brālīti , ar godu un cieņu izmaksā Mirtinam manu vinnestu un priecājies ka nedzenu vēl Gaujai pāri .
3.marts 2011, 11:15 | links
 
vēl mirtin, skatījos to LMSK statūtus, tur kaut kāds ne ta pārrāvums 4-5 lappaspusē, jo numerācija atsākas no jauna :D

Es te sāku špikot kas notiek pasaulē :))
3.marts 2011, 11:14 | links
 
kad būs jauna prece, jāaiziet palūrēties kas un kā pačamdīt preci.
3.marts 2011, 11:12 | links
 
eerglis - es domāju, ka atlaidi tāpat var sarunāt:D
3.marts 2011, 11:05 | links
 
tu nesā bez spolēm, ja? kaut kādu tādu man ar gribētos, tikai vislaik naudas žēl :D Bet laikam nekur nesprukšu būs vien kāds jānoskata un jāņem ciet :D

Pirms tam gan jāiestājas LMSK, lai dabūt atlaidi :DDDDDDD
3.marts 2011, 11:03 | links
 
eerglis - āa tu par tubusiem runā:D Man ir lielā mīkstā mape, kurā var sabāzt kādas 10 makšķeres. Bet es to nelietoju. Parasti ņemu līdzi puscieto tubusu, kam ir plecu siksna, un arī rokturis. http://www.milo.it/en/foderi/3.asp

Diemžēl neatradu tādu, kāds ir man. Līdzīgs varētu būt augšējais sarkanais, tikai mans ir zaļš, sānu kabata viņam nav aiztaisāma, bet ir tikai kabatiņa ar papildus klipša stiprinājumu. Iekšā lielajā nodalījumā ir klipši makšķerkātu stiprināšanai. Nopirku pa baigi sakarīgām naudiņām.
3.marts 2011, 10:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager