Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
+ statīvi?
3.marts 2011, 10:28 | links
 
mirtin, es runāju par makšķeru somu. Kā tu staipi līdzi 2 saliekamus kātus?
3.marts 2011, 10:27 | links
 
eerglis - es pats lietoju kā kuro reizi:D Man ir prasta mugursoma - maiss. Somai nekad īpašu uzmanību neesmu pievērsis, tādēļ par tām neko nevaru pateikt:D Zinu, ka ik pa laikam sportistiem ir visādas ūdensnecaurlaidīgas, viskautkur kabnāmas ar papildus kabatām un pieliekamiem maisiem... taču par to īpaši neesmu interesējies:D

A bolonēzes milo ir ekselentas. Es pat zinu kādu es pirktu, ja man būtu tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā:DD
3.marts 2011, 10:22 | links
 
vot, man savukārt it kā vajag bolonēzi, man ir bet drauga, kurš pie manis aizmirsis un nav interesējis :DDD

Kādas makšķerēšanas somas iesakāt? Kādas lietojat?

Makšķeres man vidējais segments, tāpēc super turbo mega somu ar motoru nepiedāvāt :D
3.marts 2011, 10:14 | links
 
eerglis - jā... tas mani reāli pārsteidza. Jo iepriekšējā veikalā cenas bija krietni augstākas. Neesmu prasījis, bet man jau šķiet, ka ir preču sortiments paņemts no dažādiem plauktiem:D Ir protams arī biezais ekselentais gals, bet piemēram spiningos, ir reāla demokrātija:D Tas priecē:D Es šosezon skatīšos uz jaunu Mačkātu. Redzēs... varbūt Agris sataisīs manējo, ko veiksmīgi sezonas noslēgumā piebeidzu. Ja nē... būs vien jāver maks vaļā. Es jau noskatīju... siekalu patecināju... bet varbūt kas jauns ienākas:D
3.marts 2011, 10:03 | links
 
jāsašķiro kas jau man ir, un jātaisa saraksts, ko vēl vajag. Neko super spešl man nevajag, izņemot makšķeru somu ērtu un ietilpīgu :))

Starpcitu, nečamdot, bet tajā milo cenas ir baigi OOOK.
3.marts 2011, 09:48 | links
 
eerglis - ja tev ir īpašas vēlmes, vari pieteikt. Domāju nav nekādu problēmu atvilkt jebko:DD

Diemžēl mani mīļākie pludi vairs netiek ražoti... jāpierod pie citiem:D BIja tādi raibi zaļi ar resnu, resnu, sarkanu antenu. Priekš bolonēzes lēnai straumei bija ideāli.
3.marts 2011, 09:23 | links
 
o tas nav tālu, bet pagaidīšu jaunu preci. vāks kā gribās iemest pludu ar kātu, nevis iemērkt :D
3.marts 2011, 08:44 | links
 
eerglis - Bruņinieku ielā. "Kāds" pluds tur ir vienmēr:DDD Bet vispār cik noprotu, Agris kaut kad drīz brauks pēc preces. Tad būs visādi jaunumi:D
3.marts 2011, 08:39 | links
 
kur ir tas Milo veikals, jāsāk gatavoties pavasarim. Jāpaskatās kāds pluds :) moš vēl nav savesti?
3.marts 2011, 08:34 | links
 
'var var, jo jams kustās horizintālā plaknē. paskaties, ja pamatīgi rausta ar amplitūdu 0,5-1m cemerētājs.
3.marts 2011, 08:29 | links
 
nu neezinu ko tur daudz var aizcirst ar 5-10 cm garu štruntu. Bet labi, ja tāds ir likums tad tas ir jāņem vērā
3.marts 2011, 08:24 | links
 
Man ir divžuburis, kuram pa vidu starp tiem āķiem ir tāds veidojums, kas atgādina mazu zivtiņu. Tas viss ir iesiets kustīgā auklā un starp auklu un divžuburi ievietota maziņa, ļoti kustīga karabīnīte:)) Un tas viss ļooti kustās, ja parausta:))
3.marts 2011, 08:21 | links
 
kūstīgie drīkst būt jo ar tiem aizcirst zivi NEvar-teorētiski Ar 2 stacionāriem sanāk cemmers ne pa jokam :DD
3.marts 2011, 07:36 | links
 
erglis, paldies, paskaidroji visu bez cagas un 2 teikumos. Es tik gribēju saprast to logiku kapec tieši tadu konstrukciju nedrīkst, a ja nekustīgo āķu vieta caur 1 posmu saliek kustīgus, vai viena galā kustīgu tad tas vairs nav maliķa rīks. Kur ir tā lielā atšķirība ?

Un vēl - lasot visus MN dŗikst un nedrīkst domāju par tiem pulkiem krievu , kuri es domājams sastada lielāko daļu no statistiskajiem 100 tūkst. copētājiem. Viņi zina visas šitas nianses ? Cik esmu ievērojis viņi zina ka "setkoj nelzja , blin" un "nado , blin' kartu kakujuto herovuju, stob ment, pi..r, ne prij....sa". Tāds man palicis iespaids kad kads no šiem nāk runāties. Visus tos izmērus dažādām zivīm, dažādos laikus, upju posmus un skaitu viņi nezin un nesaprot, jo manuprat tie MN ir dikti murgaini uzrakstīti
3.marts 2011, 07:19 | links
 
2 nekustīgi āķi galos = maliķis. Pa vidu āķis var būt var nebūs, var šūpāties kā vāveres rieksti, var būt ar taisnu āķi, kā miniharpūna. galvenais lai nav galos āķi.
3.marts 2011, 06:55 | links
 
Man bērzu piepes(čagas) nav, būs jāiet gulēt :))
2.marts 2011, 23:43 | links
 
Duglas čaga Tev nespīd :DDDDDDDDD Un cita susla naf ieskaitē :DDDDDDDDD
2.marts 2011, 23:37 | links
 
Es ne par kādiem tirgiem (bazar) nemaz netaisos atbildēt, a varbūt Tu man Duglas nemaz to nerakstīji :)
2.marts 2011, 23:27 | links
 
labi, klausu padomam un dodos pēc litra. Bet ja apskaidrības nebūs tad tu atbildi par savu bazaru
2.marts 2011, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager