Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
he, pagaidām vēl tā īsti nevar manīt :)))
2.marts 2011, 23:17 | links
 
Roli tā apskaidriba nāk pēc litra čagas Redz cik esmu apskaidrots :DDDDDDDDDD
2.marts 2011, 23:15 | links
 
Pārlasi vēlreiz pa vārdam...., varbūt nāks apskaidrība .....?
a varbūt nav lemts.....
2.marts 2011, 23:14 | links
 
ta izlasīju jau tos noteikumus, tur arī ir kā tas rolis citats, vairāk nekā. Visus gan neizlasīju, bet tur tālāk ir tikai par harpūnām un vēžiem
2.marts 2011, 23:09 | links
 
Duglas - makšķerniek, izlasi MN, Rolis takš citātu ielika ;))
Kāpēc tur pieminēja, jautā "viedajiem" sižeta autoriem ;)
2.marts 2011, 23:05 | links
 
pag, tas nozime ka nedikst būt 3 āķi summā ? Drīkst būt vai nu galos, vai nu 1 galā un pa vidu ? Tad kapēc tur uzsvera to kēditi ?
2.marts 2011, 23:03 | links
 
Āķis ķēdītē drīkst būt :DDD
Gudrā māte ;)))
2.marts 2011, 22:48 | links
 
MN....12.3. mākslīgo ēsmu, kas abos galos aprīkota ar nekustīgiem āķiem un ar vēl vienu āķi (vai bez āķa) vidū starp tiem, ja makšķerē upēs ledus periodā;
2.marts 2011, 22:47 | links
 
noskatījos degunpunkta raidījumu tur gāte maliķus ķerstīja. Bija tads sižets puiši atrada pikšķeri uz ledus ar šķērseni un teica ka tada nedrīkst būt pat ja šcukins nav noķerts. Un tad rādīja tādu pašu šķērseni tikai ākis apakšējais bija ķēdīte - tada drīkstot būt. Ja 2 posmu ķedīte nosaka vai man jāmaxā štrāps jeb ne, tad kur var redzēt CU kas drīkst būt aukals gala un kas ne ? varbūt tad murmuls ar tiek klasificēts, tipa no 1 marta drīkst tikai noteiktu krasu un lielumu ? Varbūt kads noteikumu profs var dot skaidrojumu
2.marts 2011, 22:43 | links
 
Nu kā ir ar piedalīšanos sacensībās "Zelta Asaris" šo sesdien, daudzi domā pamēģināt?

jo nu izkatās jau interesanti, ka pateiks pirms starta ko un kā jānoķer.

Kā arī ... var vai nē sēdēt teltī. Ja ārā liels vējš un putenis ??
2.marts 2011, 21:05 | links
 
Nav aknās iesēdies, bet siekalās pārvērties!
:)))
2.marts 2011, 20:30 | links
 
piebilde : Gājējam - šai gadījumā Mirtinam tiek 2 polši. Viss šķidrums jāiztukšo vimbu laikā - Siguldā - manis norādītā vimbu vietā :)) Tiek aicināts jebkurš kuram šitais mūsu strīds jau AKNĀS iesēdies :))
2.marts 2011, 20:22 | links
 
Mirtin rakstīšu tev pilnvaru . :)) Esmu reti tagad Rīgā . Mazs, kliedzošs , mīļš fors mažors,darbi - un ja nu toč uznāk vētra ?? Un ja nu pienāk pavasaris ? :)))
Ar šo oficiālo tekstu pilnvaroju Mirtinu pāriet pār Daugavu . Brīdī kad tiek uzkāpts otrā Daugavas krastā - neatkarīgi - vai iets no kreisā uz labo ,vai otrādi - derības tiek uzskatītas par izbeigtām un CL kopējā padome nolemj par derību priekšmetu (šai gadījumā - 3 polši) izsniegšanu uzvarētāja pusei (t.i.Man - niks CL "Brālītis)

Ginča - nespirinies .:)))
2.marts 2011, 20:20 | links
 
Ar jumsiem aiz garlaicības nenomirsi!
:)))
2.marts 2011, 20:12 | links
 
ehhh,kā jūs ņesaprot.Bračiņš gribēja iemeslu rast,lai ar jumsīm cepumā kopistiski iekostu.a jūs mantkārīgie.....
:DDDD
2.marts 2011, 18:50 | links
 
Mirtin izbeidz demagogiju , pilnvara , kāds , vienalga kā - Brālītim ir jācilpo , Brā - lī - tim ! Labāk uzspied uz Brālīša jūtām , vai viņš kā vecs karavīrs , pabijis karstajos punktos , patiešām nevar pārcilpot , nu kaut kā tā . Es jau pat naudu makā priekš 3 kristāliem atliku atsevišķā nodalījumā .
2.marts 2011, 18:42 | links
 
Da vienalga kā veči - bet davaj līdz piektdienai kāds pāriet pāri... pēc tam būs vētra - ka nesalauž ledu. Manta aizies postā:DDD
2.marts 2011, 18:22 | links
 
mirtin, tad Tev jālec uz vienas kājas, jo Tu 2x lielāks par Brāļuku. Moš 2x3 follerus ar šai sakarā izdodās saņemt ;)))
2.marts 2011, 17:52 | links
 
;)))
2.marts 2011, 17:50 | links
 
Bralitis - uzraksti man pilnvaru, atsūti pa pastu, es pāriešu. Man katru dienu jācilpo uz darbu un mājās turp un atpakaļ tik vaitā:DDD
2.marts 2011, 17:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager