Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Brālīti , es pilnīgi piekrītu ka Tu tagad droši vari uzvarēt , Tev tikai atliek pārcilpot pāri , un te ar tik zemu krišanu nav nekāda sakara , tās ir derības . Ko tikai cilvēki neizdara derību dēļ , pat savas cepures apēd ! Tu , tāpat kā es , labi zini , ka ne man , ne Tev , tie 3 polši pilnīgi neko nenozīmē , tā ir sīka vienība , bet es savu zaudējumu atdzīšu tikai tad , kad Tu pārcilposi pāri . Jā vajadzēs , gan es , gan Tu , varam arī pa 30 uzlikt , tikai kāda tam jēga ? Brālīti met slinkumu vai lepnumu pie malas un es lieku .
2.marts 2011, 16:54 | links
 
Zivniek : Es tik zemu nekad nekritīšu lai dēļ ugunsdziras kaut ko darītu - viņš jau pats apzinās ka ir pakāsis :)))) Sakāvi gan negrib atzīt .... spītīgs tas vells :))))
2.marts 2011, 13:35 | links
 
Bralitis
man liekas tā stunda ir situsi - brauc uz Rīg un cilpo pāri māmuļai :DDD Ka slinkuma pēc jaņos nepaliec :DD
2.marts 2011, 13:29 | links
 
Man tas džeks daniels uzsita baigo cemmi - ierāvu 25gr balzāmiņa uzreiz :)) Pa sēnēm Mirtinam piekītu. Pagāšgad bijaigi dau . Esbiju kritis uz baravikām. Vēl tagad saldētā veidā ir biku saldētavā . Kad uzliekuz pannas apcepināt -smaržo visa māja . Supper:)))
2.marts 2011, 13:18 | links
 
Varēja, bet nu vairs atkal nē:D
2.marts 2011, 12:18 | links
 
Beidziet... tagad taču drīkst pašbrūvētos pat tirgot... kaut kādu nelielu daudzumu:D
2.marts 2011, 12:13 | links
 
jegogo
Gaidi mājās ''šmonu", es labāk lai manta neietu zudumā ātri viens pats visu izlaktu :D
2.marts 2011, 12:11 | links
 
Tas jau velk uz aizliegtās rūpalas reklamēšanu :D
2.marts 2011, 12:09 | links
 
zāle, pulveris un meitenes arī būs?
2.marts 2011, 12:09 | links
 
Varbūt kādam interesē laba pašdarināta kandža? Pa lēto!
2.marts 2011, 12:07 | links
 
daddy_j - kādu labu laiku man ir trīs konstantas vietas mežā - divas konkrētas gaileņu vietas, viena gaileņu un baraviku. Uz vienu no tām es braucu regulāri - vienmēr pats pirmais, līdz ar gaismu. Tā ir "pļaujamā vieta" - 30 min un Rimi lielais maiss pilns:DDD Un tikai gailenes. Un tas sestdienā. Ja brauc otrdienā, vai ceturtdienā, tad pēc 15 minūtēm met mieru un brauc mājās ēst gailenes:D Ja brauc uz trešo vietu, tad sviesta bekas (man tās pēdējos gados reāli nepatīk) var pļaut no vietas, kamēr mugura stīva:DDD

Gailenes normāli var sākt pļaut pēc Jāņiem. Atkarībā no laika apstākļiem. Protams tādās izvirtībās kā mana kolēģīte, kas pie mātes uz Skrundu aizbrauca un piepļāva auto bagažnieku līdz augšai ar bekām un tad līdz nākamās dienas rītam to visu kopa nost un vairākas dienas no vietas cepa un vārīja es neatļaujos:DDD Bet 50 kilogrami sēņu pa sezonu... tas nav daudz:DD
2.marts 2011, 11:47 | links
 
Jā ,interesē ,bet nu tikai bez lielām blakus piedevām ūdens,tosols,u.t.t. interesē normāla eļļa.
2.marts 2011, 11:44 | links
 
Kegumieti, noteikti interesē regulaŗi un normālā daudzumā ?
2.marts 2011, 11:31 | links
 
Labrīt,copmaņi! Zinu ,ka šis ko rakstu nu nav pat tuvu pie copes pieskaitāms,bet vai kādam nav iespējas piedāvāt jebkāda veida motora ,vai transformātora eļļas,tā tautā saucamo atrabotku.
Ļoti noderētiu jebkāda informācija.
2.marts 2011, 11:23 | links
 
Mirtin - tu kādreiz nosver tās sēnes - viņas ir ārprātā vieglas - lielais grozs vai spainis sver tikai 3-4 kg...tu tiešām 15x brauc gailenēs? sēņenieks-gaļinieks...:)

Reku Duglas paskaidroja - "latvijā gadā salasa ap 200 - 300 tonnu" - tam es ticu, bet tas ir 100x mazāk par piesauktajām 36 000 tonnām.

Labi, vēl kauko salasa tie, kas nenodod, bet apēd paši, "mirtinveidīgie", kaut 10x vairāk - 3000 t, bet līdz 36 000 vienalga patālu. Vai tiešām ļaunie eži visu noēd?? :)
2.marts 2011, 10:25 | links
 
ta ko pilsētnieki sajēdz no lauku dzīves!!! es uz pilsētu neietu dzīvot piekās skatīties vienam uz otru logos ta tas troksnis un smaka((((((( vot laukos brīvs kā putnis debesīs svaigs gais klusums un miers))) kaut nav naudas var tāpat izaudzēt kaut ko )))) nu cita mežā ja ieies var dabūt pakla sāli!!!
2.marts 2011, 07:12 | links
 
par 50kg gaileņu dienā nezinu, bet fakts, ka uz maniem laukiem visi vietējie alkāni (a tādi katrs otrais) sēņu-ogu sezonā ir konstantā pālī un krutkas vietā bieži dzer "dārgo" krievu šņabi :)
2.marts 2011, 06:59 | links
 
gailenes pielasit ir gruti,vietas jazin,transports vajadzigs.esanai ja,ne biznesam.mana kraja spiez uz mellenem.10-20 ls.diena nopelna pusaudzi,par profiem nerunaju.
2.marts 2011, 06:49 | links
 
Paldies CL par sakarīgu lēmumu ,,nirstošo..reklāmu ziņā.Bizness ir bizness,bet normai jābūt.
1.marts 2011, 22:05 | links
 
kamēr es drukāju, re ku Bums jau visu izskaidroja
1.marts 2011, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager